Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2019., 20:05   #1
Integral centar

Zna li tko nesto o njihovim predavanjima, radionicama itd...Prijateljica mi je upisala dosta skupu skolu nisam bas impresionirana onim sto goviri s obzirom na cijenu.Hvala
danielaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2019., 20:12   #2
AKo jedes govno, a zalis se da ti smrdi, budala si sto si ocekivao nesto drugo.


U akreditiranim i kntroliranim sluzbenim ustanovama sa programima baziranima na egzaktnim spoznajama ima smisla razgovarati o kvaliteti ponudjenog skolovanja za cijenu, ali kod prodavanja magle to je pomalo besmislen problem.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 08:24   #3
Ti si bio u njih ili pricas opcenito? Znaci nitko nema da je bas isao na predavanja?
danielaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 14:12   #4
Quote:
danielaaa kaže: Pogledaj post
Zna li tko nesto o njihovim predavanjima, radionicama itd...Prijateljica mi je upisala dosta skupu skolu nisam bas impresionirana onim sto goviri s obzirom na cijenu.Hvala
A da konkretiziraš malo?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 14:38   #5
Evo ovako skola kosta jako puno.Kad mi je ispricala sto su prve sate radili kazuje govore o osobinama licnosti, pa malo o duhovnim tehnikama, pa malo o ovome onome...Kad smo otisli zajedno do jednog lika sto je vec zavrsio skolu on prica nesto trece iz integral terapije sto nije slicno tome.Sad me zanimazna li netkonesto vise o toj terapiji
danielaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 15:29   #6
Quote:
danielaaa kaže: Pogledaj post
Evo ovako skola kosta jako puno.Kad mi je ispricala sto su prve sate radili kazuje govore o osobinama licnosti, pa malo o duhovnim tehnikama, pa malo o ovome onome...Kad smo otisli zajedno do jednog lika sto je vec zavrsio skolu on prica nesto trece iz integral terapije sto nije slicno tome.Sad me zanimazna li netkonesto vise o toj terapiji
Po ovom što pišeš, čini mi se da se radi o informacijama koje su javno dostupne ... na internetu, u knjižnicama itd. Vodi li se taj tečaj kao stručno osposobljavnaje (tipa, kad ga završiš dobivaš neku titulu i možeš obavljati određeni posao)... ili se sve svodi na priče i pričice?

Drugo pitanje... vjerojatno i bitnije - traži li se tijekom 'školovanja' neki novac koji nije unaprijed naveden?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 17:54   #7
Ma kakvo osposobljavanje, baci oko na internet. Njujdjarija i prodavanje magle
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 18:00   #8
Je li ovo?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 18:22   #9
Kontam da je ovo: https://www.facebook.com/IntegralCentar/


Doduse, otvarac teme je trebao biti konkretniji pa da budemo sigurni
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 18:25   #10
To nešto u stilu Louise Hay?
Nonterrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 19:30   #11
Je to je ovo s facea CIR Centar za integrativni razvoj Laszlo Pinter osnivac.Nisam znala da postoje vise stvari koje se zovu tim imenom.Sva predavanja i radionice su im rasprodate nadala sam se da netko je na forumu bio pa da mi kaze u cemu je stvar jer mene nisu impresionirali.
danielaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 19:37   #12
Ako se plaća i ako je grupno, onda sigurno vala
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 19:49   #13
Quote:
danielaaa kaže: Pogledaj post
Je to je ovo s facea CIR Centar za integrativni razvoj Laszlo Pinter osnivac.Nisam znala da postoje vise stvari koje se zovu tim imenom.Sva predavanja i radionice su im rasprodate nadala sam se da netko je na forumu bio pa da mi kaze u cemu je stvar jer mene nisu impresionirali.
pa imaju disanjem protiv tjelesnih i emocionalnih blokada, zatim rade na osvješćivanju emocionalnih obrazaca, i sve razmatraju kroz Maska Sjena Esencija (Jungovo sveto trojstvo), znači persona, sjenka (potisnuti dio persone) i suština pri ćemu teže da ego (sjenka i persona) budu u službi esencije (suštine)... sve u svemu za prosjećnu osobu nije loše. može osvjestit vlastitu sjenku koja zapravo iz nesvjesnog kontrolira život, može možda zaista uklonit neke mentalno emocionalne blokade, i može generalno imat neke koristi da se osjeća bolje sama sa sobom u onoj mjeri u kojoj se bolje razumije. a što se cijene tiče, obično ljudi koji idu na takve seminare više koristi imaju ako više plate, to je tip ljudi koji nešto cijeni onoliko koliko plati
šugavo pseto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 20:08   #14
zahvaljivam pseto
danielaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 20:36   #15
Pametnije je uložiti vrijeme u nekaj korisno, ovo je čisto prodavanje magle.
RobouteGuiliman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2019., 23:55   #16
Quote:
danielaaa kaže: Pogledaj post
Je to je ovo s facea CIR Centar za integrativni razvoj Laszlo Pinter osnivac.Nisam znala da postoje vise stvari koje se zovu tim imenom.Sva predavanja i radionice su im rasprodate nadala sam se da netko je na forumu bio pa da mi kaze u cemu je stvar jer mene nisu impresionirali.
Tjelesna psihoterapija je odlična stvar. Uspjela sam dosta o njoj izvući iz... khm, khm, sasvim legalno downloadanih knjiga... ali mislim da je fizička prisutnost na tečaju dosta bitna i vjerojatno bih otišla da imam tih para. Ali ako te ono što si čula 'nije impresioniralo' to vjerojatno nije za tebe (prijateljicu, ili za koga već postavljaš pitanje).
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2023., 15:25   #17
naletio na njih, jesu onda prodavatelji magle ili ipak nešto vrijedi ovo?

koja je razlika između integral centar i centra za integrativni razvoj, vidim da vode iste osobe oboje, asja kuzmanić? je li ona slično kao ana bučević ili je vjerodostojnija?
Nitko kao ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2023., 22:49   #18
Quote:
Nitko kao ja kaže: Pogledaj post
naletio na njih, jesu onda prodavatelji magle ili ipak nešto vrijedi ovo?

koja je razlika između integral centar i centra za integrativni razvoj, vidim da vode iste osobe oboje, asja kuzmanić? je li ona slično kao ana bučević ili je vjerodostojnija?
Možeš probati. Možda nabasaš na neku tantra partnericu
krena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.