Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 14:41   #2221
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
znamo da si iznad prosjeka pa i u odabiru "presudnih" centimetara

malo šale poslije svih preteških postova o svirepim ubojstvima u nasilnim vezama..

Tako mi je pao grah
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 23.06.2017., 14:44   #2222
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post

Tako mi je pao grah

sadim i ja grah-al nikako da toliko naraste
Racchella is offline  
Old 23.06.2017., 14:46   #2223
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
sadim i ja grah-al nikako da toliko naraste
Krivo sjeme imaš
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 23.06.2017., 14:50   #2224
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Krivo sjeme imaš


ali oduševila me vrećica na kojoj je grah uslikan
stvarno je izgledao -obećavajući
Racchella is offline  
Old 23.06.2017., 14:53   #2225
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post


ali oduševila me vrećica na kojoj je grah uslikan
stvarno je izgledao -obećavajući
Pala si na klasični PR...ambalaža prodaje proizvod...a ja mudrica volim vidjeti prije proizvod nego što ga kupim zbog ambalaže
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 23.06.2017., 18:13   #2226
Ne jebite sa grahom, imam od graha traume. 😀
Već dva puta sadili grah za školu, uvijek ostane mali, kržljavi. Sad se pitam nije li to zato što nisam dovoljan komad da mi grah naraste... 😟
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Old 23.06.2017., 19:11   #2227
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ne. Osoba koja nekoga nikada nije vidjela i komentare o izgledu daje isključivo zbog pokušaja rješavanja osobnih frustracija i jer se nečim osjeća osobno pogođen mene naprosto ne može uvrijediti.

Kako ne vidiš koliko si smiješan i jadan? Osim toga, valjda si novi na forumu kad nemaš pojma da su ovdje sve žene 175 visoke, idealnog bmi-ja, sve imaju čvrste sise, prpošne i čvrste guzice, završene fakultete i nikad nemaju bad hair day. Također su svi muškarci 195, preplanuli, mišićavi, šarmantni kao Brad Pitt, ćune su im natprosječno velike i najbolji su jebači pod kapom nebeskom.

...vi skoro zaratili ...i tko je na kraju viši, ljepši i čvršče guze?...ja nekako na khs stranu naginjem ako smijem navijati ...
kawhy is offline  
Old 23.06.2017., 19:36   #2228
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Trebaće mnogo, mnogi godina proći da ljudi prihvate da brak nije robovlasnistvo, te da odbjeglog roba ne možeš bez kazne ubiti ili žigosati.
Prvo se dogovorite tko je danas u braku rob.

Čini mi se da forumaši i formašice imaju u vezi toga oprečna mišljenja.
thortwins is offline  
Old 23.06.2017., 19:37   #2229
Quote:
kawhy kaže: Pogledaj post
...vi skoro zaratili ...i tko je na kraju viši, ljepši i čvršče guze?...ja nekako na khs stranu naginjem ako smijem navijati ...
Ja ne vjerujem nikome dok ne opipam. Osim forumašima, of kors. 😀
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Old 23.06.2017., 19:51   #2230
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem nikome dok ne opipam. Osim forumašima, of kors. 😀
...ali meni smiješno kako ste vas dvoje uspijete ući u fajt oko guza, pimeka, izgleda etc. ...ali opet na slijepo navijam za tog kak se već zove (a neznam nikoga tu )...moja prognoza: tog forumaša da staviš ispred 100 forumašica njegove dobi fizički i mentalno izabralo bi ga njih 42...tebe da staviš ispred 100 forumaša izabralo bi te njih 19 ...a možda i griješim, više procjena, iako ja i procjene ...ajde nađite se na ...
kawhy is offline  
Old 23.06.2017., 20:29   #2231
Quote:
kawhy kaže: Pogledaj post
...ali meni smiješno kako ste vas dvoje uspijete ući u fajt oko guza, pimeka, izgleda etc. ...ali opet na slijepo navijam za tog kak se već zove (a neznam nikoga tu )...moja prognoza: tog forumaša da staviš ispred 100 forumašica njegove dobi fizički i mentalno izabralo bi ga njih 42...tebe da staviš ispred 100 forumaša izabralo bi te njih 19 ...a možda i griješim, više procjena, iako ja i procjene ...ajde nađite se na ...
Jebote, evo još jednog pacijenta koji misli da je forum natjecanje u ljepoti...

Evo, ustanovili smo da nisam komad. Stara sam jumferica koju nitko neće i zato širim brkatu feminističku propagandu po forumu. Možete li sada uzeti Linex i zaustaviti nekako proljev?

Eh da, ovo za kavu je definitivno u konkurenciji jačih gluposti ovdje. Čak i za pokušaj šale.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Old 23.06.2017., 21:26   #2232
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Jebote, evo još jednog pacijenta koji misli da je forum natjecanje u ljepoti...

Evo, ustanovili smo da nisam komad. Stara sam jumferica koju nitko neće i zato širim brkatu feminističku propagandu po forumu. Možete li sada uzeti Linex i zaustaviti nekako proljev?

Eh da, ovo za kavu je definitivno u konkurenciji jačih gluposti ovdje. Čak i za pokušaj šale.

...pa kaj si ti tako nabrijana...ja samo primjetio kako se vas dvoje raspričali pa nekako mi se ovaj tvoj sugovornik učinio konkretniji...što ne znači da si jumferica koju nitko neće, baš si osjetljiva ...
kawhy is offline  
Old 23.06.2017., 22:29   #2233
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Prvo se dogovorite tko je danas u braku rob.

Čini mi se da forumaši i formašice imaju u vezi toga oprečna mišljenja.
Svakom njegova muka najveća
Svi su u pravu i niko nije u pravu. I sa jedne i sa druge strane ima svega i svačega. Prije svega, uplašenih ljudi koji ne znaju da nastave život kada jedna etapa prođe.
Svi držimo da je naša istina jedina i neprikosnovena, različitim primjerima hranimo naše strahove i to je to.
A istina je da je ljubav (i brak) poput ruleta - nekad uložiš sve na jedan broj i izgubiš, a nekad pacerski igraš -pa dobiješ sitno. Ako ne daš ništa, nemoj ništa ni očekivati.
A kada ljubav nestane, prečesto počinje rat ruža. I sve u šta smo se kleli - nema nikakvu važnost, dok najmanja sitnica postaje razlog bespostednih svađa. ..
Ertrinken is offline  
Old 23.06.2017., 22:49   #2234
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Svakom njegova muka najveća
Svi su u pravu i niko nije u pravu. I sa jedne i sa druge strane ima svega i svačega. Prije svega, uplašenih ljudi koji ne znaju da nastave život kada jedna etapa prođe.
Svi držimo da je naša istina jedina i neprikosnovena, različitim primjerima hranimo naše strahove i to je to.
A istina je da je ljubav (i brak) poput ruleta - nekad uložiš sve na jedan broj i izgubiš, a nekad pacerski igraš -pa dobiješ sitno. Ako ne daš ništa, nemoj ništa ni očekivati.
A kada ljubav nestane, prečesto počinje rat ruža. I sve u šta smo se kleli - nema nikakvu važnost, dok najmanja sitnica postaje razlog bespostednih svađa. ..
...obrnuto...
kawhy is offline  
Old 23.06.2017., 23:48   #2235
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
očito ne čitaš, ne pažljivo, nego naprosto nikako...
pokušavam upravo suprotno, dakle reći da odvajenje izgleda od inteligencije nema nikakve veze s realnošću, i da to činje samo one osobe koje imaju očito problem s vlstitim izgledom - shtefy, npr ---

hoćemo nabrajati IQ zgodnih žena, od sharon stone, salme hayek pa do nekih rvatica?

ono što svi znamo je da se svatko "češe gdje ga najviše svrbi"
pa kad jedna od učesnica foruma, shtefy npr, napiše kako je pojam komad relativna stvar, i kako nju ne zanima izgled kod suprotnog spola, nego inteligencija npr, onda je sve jasno
:klap:
zgodna žena je zgodna žena, i svi znamo što je to...i ona može, kao i zgodan frajer, biti itekako inteligentna, i obično i je...

i obratno

s ovom konstatacijom se slažem(bold).
Ne češi se toliko...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 24.06.2017., 00:12   #2236
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

s ovom konstatacijom se slažem(bold).
Ne češi se toliko...

...ti se zezaš...ali khs je potpuno u pravu...
kawhy is offline  
Old 24.06.2017., 08:06   #2237
Quote:
kawhy kaže: Pogledaj post
...ti se zezaš...ali khs je potpuno u pravu...

ne znam što ti podrazumijevaš pod zezanjem,no ja se dobro zabavljam.
Baš je zgodno,kad se netko poštapa krilaticom,da bi zakamuflirao sebe i svoju slabost,nesvjestan da se ista odnosi i njega samog.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 24.06.2017., 11:48   #2238
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sto je sa slobodom govora?

Ne klizi drustvo u tri pizde materine.
Nikad nismo bili slobodniji nego sada, a regresivni liberali nas zele gurnuti u srednji vijek tjerajuci sve da misle kao oni.

Ja sam isto liberal i antifasist, ali radikalni i smatram da je danasnji prosjecni liberal u stvari fasist.

Kad se zaustavi markickina povorka to je antifasizam, a kad se na isti nacin zaustavi parada ponosa to je onda fasizam iako su oba djela ista.

Dodat cu i da se ne slazem sa markickinim idejama i da se slazem s idejama parade ponosa, ali jebes takav liberalizam koji je liberalan samo ako je po njegovom.

I ne pretjeruj sa srednjim vijekom. Smijesna si, ne vidim da itko ikoga na ista tjera.
Hmmm ja tu slobodu ne vidim i vidim je sve manje. to sto mozemo tipkati kaj god na drustvenim mrezama a na tekucem računu sam u deblelom minusu, nikad vise istjeranih iz domova gdje je ovrhovoditelj stednokreditna zadruga koja nema dozvolu rada U RH i brdo svega drugoa nije sloboda.
nikad vise ubitih supruznika i roditelja nego danas. to je sloboda ?sloboda moje volje da radim sto hocem ?
sto je fasizasm ? Hod za zivot nerođenog ne i rođenog a tesko bolesnog? To je već vrijeđanje zdrave pameti da ne idemo dalje.
Moja baba je bila u vecoj slobodi, nije bila zaposlena ali je bila slobodnija nego ja koja imam zavrsen fakultet i imam obitelj. Debelo slobodna i konzervativno liberalna.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Old 24.06.2017., 11:51   #2239
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Uzasno je to musko nasilje.
Curu koja je isla u moju srednju skolu u paralelni razred je muz ubio pred djetetovim ocima zato jer ga je ostavila, a prije toga ju je godina zlostavljao.

Kada ja to napisem na temi Nasilje u porodici, naravno da KHS napise da nije tako
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Old 24.06.2017., 11:58   #2240
Quote:
anastacia kaže: Pogledaj post
Hmmm ja tu slobodu ne vidim i vidim je sve manje. to sto mozemo tipkati kaj god na drustvenim mrezama a na tekucem računu sam u deblelom minusu, nikad vise istjeranih iz domova gdje je ovrhovoditelj stednokreditna zadruga koja nema dozvolu rada U RH i brdo svega drugoa nije sloboda.
nikad vise ubitih supruznika i roditelja nego danas. to je sloboda ?sloboda moje volje da radim sto hocem ?
sto je fasizasm ? Hod za zivot nerođenog ne i rođenog a tesko bolesnog? To je već vrijeđanje zdrave pameti da ne idemo dalje.
Moja baba je bila u vecoj slobodi, nije bila zaposlena ali je bila slobodnija nego ja koja imam zavrsen fakultet i imam obitelj. Debelo slobodna i konzervativno liberalna.
ali baba se nije fotkala za FB,
nego bi jednostavno podignula suknju
eto slobode bez komplikacija.
Racchella is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.