Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2013., 21:27   #1
Thumbs up Pro Evolution Soccer 2014

Zadnjih dana iščekuje se demo, barem objava datuma izlaska, stoga vrijeme je da se otvori ova tema. Vjerujem da je većina vas upoznata s odlikama novog enginea, no ponovimo gradivo...


Quote:
Learn all about PES 2014′s new engine and features!

Working for more than four years on the new instalment of the PES series, the PES Production team has revealed the whole new system behind Pro Evolution Soccer 2014. Based on Kojima Productions’ Fox Engine, the game will feature new amazing graphics to recreate the excitement and variety of a top-level football match.

PES 2014 is based on six key elements that will define the physics and the features of the game:

TrueBall Tech: For the first time in a football simulation, PES 2014 will centre everything on the ball: how it moves, and how players use it. Physics of the ball, stature of the player, speed and height of the pass,… everything will be taken into account to recreate the most realistic football experience on a home system.

Motion Animation Stability System (M.A.S.S.): The players will also be an important part of the game with M.A.S.S. that will increase the realism of physical contacts between players, tackles and decisions taken on the pitch by the AI to have more open games while playing PES.

Heart: Football is all about emotions and the support of the fans will now have an influence on the performance of the team, cheering and acting as the “twelfth man”. On the pitch, the performance of an individual player, good or bad, will also have an effect on the team, giving them a moral boost if he has a moment of individual brilliance; or forcing his teammates to support him if he is not doing well.

PES ID: Introduced in PES 2013, the Player ID system recreated faithfully the movements and skills of about 50 star players. In PES 2014, that number will increase greatly and will also apply to complete squads to replicate a team’s playing style.

Team Play: With the new Combination Plan, our users will be able set up a variety of different tactics in key areas of the pitch using three or more players. These players will make very different runs to exploit holes in the defence or midfield, using the flanks, curved runs, or overlapping play to make themselves available.

The Core: One of the biggest changes will be visual thanks to the new engine. Movements of the players, details of the kits, facial expression, stadiums,… everything will imitate reality. The flow of the match will also be improved with no more cut scenes after specific events. Finally, our fans will see changes concerning free kicks and penalties with more reaction from the defence and a more natural feeling.

Pro Evolution Soccer 2014 will also feature for the first time the Asian Champions League with new officially licensed clubs. Other tournaments and online elements will be part of the game but will be announced shortly.

To read the full press release, click here!

Now that you know more about PES 2014, stay tuned on our official channels for the E3 for more info to come!
Link na izvor



Neću zatrpavat temu linkovima s YT-a što se gameplaya tiče (možete to i sami) priložit ću samo intervjue s Kei Masudom:

Episode 1

Episode 2

Episode 3

Epsiode 4

Posebno bih naglasio što se napokon u ML modu može tokom karijere preuzeti i drugi klub te vodit reprezentacija. Navodno će se moći i birati treća garnitura dresova. Eh, kad bi u paketu vratili opciju da možeš mijenjat štucne i gaćice kao u PES 5.

Iako zadnjih mjesec dana (možda i više) pratim što se zbiva u svijetu PES-a nažalost moram priznat da nisam previše optimističan. Ovako na prvu mi ne izgleda ovo bombastično u mjeri kako se najavljuje. No, ne mogu zbijat sudove dok ne probam demo - u najmanju ruku.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 17:35   #2
PES 2013 mi je puno bolji od 2012 stoga očekujem 2014 da bude stepenicu gore.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 11:13   #3
Bedasto je što svake godine dodaju ove neke idiotske lige poput brazilske ili ovog azijskog prvenstva, a nemaju licencu za Premier ligu, Primeru, Bundesligu,...

Ostale inovacije se čine dobrima, očekujem dosta bolju igru od PES-a 2013

P.S. i komentatori mi idu na ku*** sa svojim izlizanim forama i apatičnim komentiranjem, dajte ih oživite malo
prikaante is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 11:35   #4
Quote:
prikaante kaže: Pogledaj post
Bedasto je što svake godine dodaju ove neke idiotske lige poput brazilske ili ovog azijskog prvenstva, a nemaju licencu za Premier ligu, Primeru, Bundesligu,...
Jebiga, ne igra se nogomet i PES samo u Europi. Treba i druga tržišta osvojiti. Za Primeru imaju licencu, a za Bundes i Premier neće biti neko dulje vrijeme pošto EA ima ekskluzivna prava na njih.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 00:27   #5
Licenciranja manje atraktivnih liga je po meni pozitivan potez. Ako već EA ima ekskluzivu na jače lige zašto se ne širit dalje? Doduše, postoji PESEdit, tako da ne vidim problem.

Pošto PES ne igram online, nadam se da će se obratit pažnja na dvije stvari u ML modu.

Velika idiotarija je bila sa simuliranjem ostalih rezultata dok igraš prvenstvo. Od deset utakmica svakog kola minimalno 5-6 je završilo rezultatom 0:1/1:0. Obožavao sam realnu sliku polusezone. Kao vodeći s 20 primljenih pogodaka u stopu su me pratile nisko plasirane momčadi (što se tiče primljenih pogodaka).

Druga velika idiotarija je ono što je idiotarija već godinama. Igrači se prebrzo razvijaju, tako da nakon pet sezona u prvih 11 imaš možda dva-tri igrača koji nemaju overall preko 100. I tu se gubi čar igranja jer ti nitko više ništa ne može.

Što se komentatora tiče i dalje ostaju Jon Champion i Jim Beglin.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 18:35   #6
Team Attacking Controls

Quote:
Our second tutorial focuses on attacking and introduces the new "Combination Plan" feature! Arrange your defensive line with your Goal Keeper, adjust your tactics and take control of your players to pull off the perfect pass!
Tutorial - Heart

Quote:
Check out our third tutorial video which shows the effect of the new feature "Heart". Motivation is a key element in PES 2014 and plays a decisive role in the game.
Ovo zadnje izgleda kao odlična inovacija, samo je pitanje koliko će to funkcionirat onako kako se predstavlja.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 15:31   #7
svake godine sve losiji i losiji..bolje da se ostave izdavanje igre..a nek se nogometa uhvati 2k sports
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 15:35   #8
Napokon normalnije izgleda gameplay i neke inovativne promjene. Valjda će bit igriv ove godine da se nemoram jebat sa FIFA-om opet.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 21:54   #9
Po ovom sto sam vidio, iznad ocekivanja. Ne bih se zacudio ako nadmase novu fifu.
nowhere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 23:31   #10
U ovom pesu su najavili novi engine? Neda mi se citat temu od pocetka
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 03:28   #11
Bit će zanimljivo.
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 14:36   #12
Malo novosti iz KONAMI-ja:



Četvrti dresovi? Možda Classic?

GAME MODE lista:



Nova opcija u BaL modu, možete početi karijeru kao golman. Meni se čini da će to bit dosadno za popizdit... S obzirom na AI i neprestano "loptanje"...



U ML modu će se moći voditi i reprezentacija... Čini mi se da je ovo bilo i prije najavljeno, tako da nije neka novost.



I još nekoliko friških slika:









The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 16:27   #13
Koreografije, ovo-ono...






... i onda, koji kurac?



Da se ne radi o KONAMI-ju, ne bi me zabrinjavalo...
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 21:46   #14
Quote:
The Foggy Dew kaže: Pogledaj post
Što oni misle s ovin slobodnjacima? Po SS-u mi se čini da će slobodnjaci s dobrim izvođačem (pritom ne mislin na onog koji drži gamepad ili ima ruke na tipkovnici) biti jednaki jedanaestercu i neće biti potrebno nikakvo znanje za zabiti gol iz njega.

Što se tiče golmana u BAL, jeli to znači da će golmani dobiti zasebne skillove jer je već krajnje vrijeme za to. Golmani imaju jedan skill po kojim se ističu. Da KONAMI napravi onu dicu što iza gola lopte dodaju, zaslužili bi više vrsta skillova od jedne, a kamoli jedna kompleksna pozicija kao što je GK
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:01   #15
Te crtice koje su iste ko i u Ljutim Ticama se mogu isključiti.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 14:47   #16
Isto kako se mogu isključiti tako se i mogu ostaviti. Jedino što će tribati pogoditi u slobodnjaku je snaga udarca, mislin da san u nekin videu vidi da se i felš može kontrolirati pomoću crtica. Ali mozda i nije tako, triba probati.
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 15:10   #17
Može se i felš kontrolirati. Skroz sranje, ali za casual igrače je ovo dobra stvar.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 16:07   #18
Meni je to isto obično sranje, jebiga nekom nije. Ali online nema smisla.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 16:11   #19
Tako će svaki udarac biti gol. Bezveze. Jer našteliš da ide u rašlje i treba samo snagu udarca pogodit. I gol.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 18:27   #20
Ne treba značit. Nismo probali igru, tako da mislim da je glupo davat takve zaključke. Osobno, iskreno sumnjam da gdje naciljaš da će baš takva putanja i bit. Vidjet ćemo, uskoro...
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.