Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2015., 15:52   #261
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Zašto se čudiš. To je uobičajena praksa svugdje u svijetu u svim restoranima brze prehrane.

Zapravo, dosta je uobičajeno da i u normalnome restoranu uz meso i kruh dosta ljudi kao prilog uzima i krumpir.
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
to ni ja nikad nisam shvatio ali valjda ekipa samo treba nesto za utrpat u kljun.
pa eto, ako jedem krumpir,rižu ili tjesteninu onda s time ne jedem kruh previše mi je to ugljikohidrata
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 18:33   #262
Ovako, imam jedan info i jedno pitanje;

Ako niste znali, na svakom računu (barem je tako na Draganiću) iza imate upute za ocjenu posjete BK restoranu, morate na webu ispuniti prilično puno pitanja i na kraju dobijete kod koji zapišete (valjda, tak sam skužio) na račun i unutar 30 dana u restoranu za naručenu colu i pomfri dobijete wooper gratis

E sad pitanje: Da li je itko to isprobao u praksi ili je neka muljaža u pitanju?
I drugo, da li ja tu pogodnost mogu iskoristiti u Arena centru, iako sam račun dobio na Draganiću ? Ne mislim zbog eventualnog woopera ići do Karlovca

Nemaju web, na FB stranici ništa ne postaju... nemaš koga pitati
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 19:31   #263
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Offtopi ali kad je već riječ o hamburgerima: specijalitet s Plitvica
Koja je to gamad lešinarska
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 15:46   #264
Jučer probao "famozni" hamburger, točnije double steakhouse u Areni. Jebate, bolje mu je ime nego okus.

Ok, okus nije loš, ali ja ne vidim neku razliku između toga i onih Macovih "special edition" hamburgera. Gotovo identičan okus mesa...

Jedina razlika jest što je ta veličina burgera BK-u standardna, dok McD to nudi pod šatro specijalnu ponudu.

Krumpirići ok, pio Fantu koja mi čak i nije djelovala razvodnjeno. Inače, izbor pića uz menu koma: Cola, Fanta, Sprite. Nema juicea, niti mineralne.

Dobra stvar je kaj BK ima terasu, pa im je to u ovim ljetnim mjesecima adut. McD i KFC zjapili praznima. No, kroz neko vrijeme (kad se ljudi zasite) predviđam poredak: McD, KFC, BK.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 17:02   #265
Nisam preveliki ljubitelj hamburgera i jednom u pola godine ću rađe otići u Papas i pojesti pošteni hamburger nego ove gluposti.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:30   #266
Oprobao sam ga i ja nekidan.
Obični stakehouse.
Prvo razočaranje je bilo kaj spram onoga na slici izgleda kao splačina.
Okusom mi je skroz dobar, sviđa mi se taj štih dima. Ali otprilike je na razini Mcdonaldsa, samo malo skuplji.
Cola je možda malo razvodnjena, ali meni paše takva.
Drugi puta oprobam Whooper.. I definitivno krilca
Dali ih je tko oprobao?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 21:07   #267
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Oprobao sam ga i ja nekidan.
Obični stakehouse.
Tipfeler?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 00:39   #268
Probao i ja danas double steakhouse. Fino, dobar je, fkt nemam zamjerke. Pomfri suh i spam, kfcev je bolji, cola ok.

I dalje mislim da je grander najbolji sendvič od svih sto nude ova tri lanca...
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 10:01   #269
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Tipfeler?


kad tipkam na mobu
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 13:57   #270
Quote:
deniKID kaže: Pogledaj post
Probao i ja danas double steakhouse. Fino, dobar je, fkt nemam zamjerke. Pomfri suh i spam, kfcev je bolji, cola ok.

I dalje mislim da je grander najbolji sendvič od svih sto nude ova tri lanca...
+1 nema se šta dodat.

bolji je steakhouse od iček iz MCD.
krumpire nisam probao, to izbjegavam, kola zero je isto bezvezna kao u MCD.

grander za 29kn best "value for money"
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 21:38   #271
Bijah prvi put ikad, i nisam razocarana. Dapace, Mcd me vise nece vidjeti. Meso se bas osjeti po rostilju, whopper zasitan meni koja inace uz big mac slisti i cheeseburger , pomfrit mi isto bolji, cola je cola svagdje isto. Jedino pecivo mi mozda malo bolje u megicu, ovdje nekako suhonjavo.
Dosta se ceka za jedan fast food, al barem valjda dobijes svjeze peceno
Definitivno se vracam probat jos koji sendvic
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 18:46   #272
Jel ovo ozb otvoreno vec dvije god bez da su otvorili web stranicu? Ili barem FB?
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 19:11   #273
imaju fb na kojem nije nis objavljeno od 2014te, meni isto to nije jasno kak si mogu dozvoliti da nemaju nikakav web resurs lol
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2016., 18:22   #274
Jel se planiraju oni širiti?
Probao sam više-manje sve iz McDonaldsa i KFC-a pa bih sad htio i Burger King kušati, ali naravno da neću ići do Arene samo zbog toga.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:58   #275
Jel' zna netko jel' se otvorio BK u Mall of Splitu? I ako nije, zna li netko kad bi se trebao otvoriti?
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:47   #276
Smile

Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Jel' zna netko jel' se otvorio BK u Mall of Splitu? I ako nije, zna li netko kad bi se trebao otvoriti?
Jep, otvoren je prije 2 dana
Djeki Cen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 21:08   #277
s nestrpljenjem sam čekala da ovo čudo stigne u Hrv. do sada sam par puta jela tamo i svaki put me frapiralo njihovo odvratno suho pecivo.
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 22:01   #278
nije bas tako crno. KFCov grander doslovno uvijek ima suho pecivo. BK u mozda polovini slucajeva
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:15   #279
meni dovoljno da više ne idem tamo.
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2018., 17:22   #280
ako se ne varam otvorili su novi restoran
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.