Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2015., 16:47   #761
Danas sam ponovo narucio bapke iz Maksimira dobili su neke ljute svjeze papricice i reko ajmo probat jos se znojim prebolesno ljuto.
zgsleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 20:04   #762
Kažu najljuće na svijetu po Guinessu.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 20:15   #763
A neee te se ipak nisam usudio uzet,imaju red habanero isto paklene a za ove druge se ne usudim ni pomislit...
zgsleeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 17:52   #764
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
Pa to ne radi koliko ja znam.sanitarna ih je vec par puta zatvorila :nezna:

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Jucer smo prolazili, rade obadva, ne znam za onaj novi, treci. (taj ne valja)
Uzeli smo u lijevom... bio je na kraju, decko nam je natrpao da smo ga jedva nosili, oboje smo se od jednog najeli, odlican je bio.
Edit:
(o onima kod Doma sportova se radi)
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 15:12   #765
Ali Kebaba u Prečkom otvoren, Fejs pršti od reklame, non-stop mi iskače njihova reklama.
Jel bio tko? Kebab dijele na M i L veličinu 20 i 27 kn, sendviči skupi.
Nemaju nikakav popust uoči otvorenja. Nekak me ne privlači da idem.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 16:34   #766
Uuu...ali kebaba dosao kod bivseg zaposlenika Alija radit konkurenciju. Samo jos reci da su negdje u zgradi shopping centra precko
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 17:14   #767
Uz benzinsku LUKOIL.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 21:55   #768
da, zakupili su bivsu poslovnicu Mlinara.
sad u ponudi imaju i slastice(bakLJave)
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 11:35   #769
Ide, ide Rubelju, za manje od mjesec dana dostigao fantasticnu dnevnu brojku, za meso nemam komentara, to govore sami potrosaci, (rapsodija-prema ocjenih samih potrosaca), sto se tice vlastitih peciva i lepinja i prema nekim dobronamjernim kritikama na ovom forumu, pokusao sam ljudima dobaciti, preko deset njih, da mu je manja, da mu ne valja, da je suha, da zna biti izgorena i sto sve ne, ali svi do jednog su kazali da su peciva jako dobra, uvijek svjeza, dapace sami su vidjeli da se pece uzivo u samom lokalu, ostaje cinjenica da su potrosaci naucili jesti pekarske lepinje, ma kakve bile one, sto se tice priloga, ostaje za raspraviti za vrste i kolicine dobivanja priloga, ne zaboravimo to je kljucni problem i za kebape i za sendvich barove, mnogi su zatvorili zbog prevelikog davanja priloga, mozda bi i ja uveo zelenu salatu ili komad bijelog sira ali valja jos pricekati kako i sta ce Rubelj poduzeti naredne mjeseci...
jprekpa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 11:46   #770
pozdravi gazdu
možda navratim ovih dana, ako mi krene slagati povrće kao dekoraciju i bude srao da "to se tako radi" okrenut ću se i otići van

Zadnje uređivanje Krkimir : 07.09.2015. at 11:56.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 13:13   #771
ovo je već smiješno ak se ideš već tolko bezbzirno promovirat daj bar nekoj pismenoj osobi da ti složi post
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 13:43   #772
...hebiga, tema je di ima dobar kebap u zagrebu, ja samo iznosim svoja zapazanja, ne osjecam se hendikepiranim ni po pismenosti, niti po icemu drugome,hehe...ako smetaju moji komentari za dobru klopu u zg, ili moja pismenost ili nepismenost, onda nemam sta dalje reci...vrijeme je svima nama saveznik...
jprekpa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 14:41   #773
Quote:
jprekpa2 kaže: Pogledaj post
...hebiga, tema je di ima dobar kebap u zagrebu, ja samo iznosim svoja zapazanja, ne osjecam se hendikepiranim ni po pismenosti, niti po icemu drugome,hehe...ako smetaju moji komentari za dobru klopu u zg, ili moja pismenost ili nepismenost, onda nemam sta dalje reci...vrijeme je svima nama saveznik...
Sorry stari, tvoja zapažanja ne vrijede puno, 3 posta, i sva tri vezana uz rubelj kebab

Ovdje od tvojih upisa ne bude puno koristi, tako dugo dok se navedeni prigovori ne promijene. Pune cijene su prevelike, lepinje nisu fine, porcije mesa i povrća male, umaci generički, loši.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 14:57   #774
Quote:
jprekpa2 kaže: Pogledaj post
Ide, ide Rubelju, za manje od mjesec dana dostigao fantasticnu dnevnu brojku, za meso nemam komentara, to govore sami potrosaci, (rapsodija-prema ocjenih samih potrosaca), sto se tice vlastitih peciva i lepinja i prema nekim dobronamjernim kritikama na ovom forumu, pokusao sam ljudima dobaciti, preko deset njih, da mu je manja, da mu ne valja, da je suha, da zna biti izgorena i sto sve ne, ali svi do jednog su kazali da su peciva jako dobra, uvijek svjeza, dapace sami su vidjeli da se pece uzivo u samom lokalu, ostaje cinjenica da su potrosaci naucili jesti pekarske lepinje, ma kakve bile one, sto se tice priloga, ostaje za raspraviti za vrste i kolicine dobivanja priloga, ne zaboravimo to je kljucni problem i za kebape i za sendvich barove, mnogi su zatvorili zbog prevelikog davanja priloga, mozda bi i ja uveo zelenu salatu ili komad bijelog sira ali valja jos pricekati kako i sta ce Rubelj poduzeti naredne mjeseci...
Pekarska lepinja je bolja od ove tamo za kebab.....i u pekari su svježe. Teško da je ekipa propala ako je stavljala više salate koja košta kunu glavica ili crvenog zelja.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain

Zadnje uređivanje kumek : 07.09.2015. at 16:16.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 18:17   #775
Pa u mom prvom postu pise da prije nisam puno je kebap i da se ne razumijem previse u tome ali razumijem se jako dobro sto je meni dobro, kad budem jeo neki drugi kebap onda cu pisati o tome, nema veze koliko sam postova napisao, meni ne smetaju vasi puno brojniji komentari, ne vidim o cemu je problem, ja samo pisem ono sto sam probam, i napisem na svoj nacin, kako ja to vidim, drugi vide drugacije i normalno da pisu drugacije, ako bas nekoga zanima razlika medju kebapima malo i kratko cu o tome pisati, naravno koliko sam cuo, o tome nekom drugom prilikom...
jprekpa2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 18:41   #776
Ma boli te njonjo samo šibaj evo ja se odma zaželio kebap rapsodije i lepinje pečene na licu mjesta!

I slučajno dva krastavca više da ne stavljaju im reci, ne bi volio da se tako brzo zatvore.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 19:24   #777
a čuj, ako već u startu škrtare na povrću jer se boje da ne propadnu onda bolje da odmah zatvore, tih 20 lipa razlike po kebabu ih neće spasiti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 09:09   #778
Update za Rubelj u Marićevom hehe
Bio neki dan opet i radil je neki novi telebajs. Inače mi je svaki puta bio onaj mali kaj se tek uči poslu i onaj dugi sa bradicom...i taj dan vidim novo lice i mislim si kak bu bolje...yeah right hahahah
Bio sam do sada preko 10 puta i 4-5 puta nije bilo junetina/puretina kombinacije. U 11:30. Isfurava neku priču, a nema meso koje najjače ide...i to u doba gableca.
I taj zadnji puta naručim piletinu (jer opet nije bilo ove kombe koju stalno uzmem, kad je ima)...lik uzme pecivo i naguli malo mesa i stavi unutra, dođe pred mene i pita za priloge...ja gledam i zanijemio na par sekundi...on opet pita: "koji prilog?"....da napomenem dok je on gulil meso, žena sa peciva mi je naplatila hehe
Zanijemio sam kad sam vidio kolko malo mesa mi je stavio (ovo nije zajebancija niti imam razloga da pišem loše o njima)...i saberem se i pitam ga (doslovno): "čekaj...to je sve meso kaj si mi stavil nutra ili budeš stavil još kad staviš priloge?"
Odgovori mi lik, mrtvo hladno da je to sve i da tolko ide u kebab. A taj mali kaj se uči i žena kaj radi peciva me gledaju ko da sam idiot...pitam ga ja jel to neka zajebancija (doslovno) i kakav je to kebab? On me gleda i veli da je to tako...ja sad iznerviran velim da sam bio do sada 10ak puta tu i da ovo nema veze ni sa kebabom niti sa ničime...da daju ionako malo povrća i da je ovo kaj mi je on napravil sramota. Lik mrtvo hladno opet pita za priloge i ja mu velim..frajer stavi priloge i da mi salvetu i uvali mi takav kebab (nekako sam mislio da bude ipak stavil još mesa). Iza mene se stvoril red i ljudi me čudno gledaju...ko da sam neki majmun koji prigovara i svađa se. Uzel sam taj kebab i izašel van, pojel u par grizeva i mislim si: mamu vam jebem cigansku, nikad više me nebute vidli.

Eto...to nije izolirano iskustvo. U tih 10ak puta kaj sam bil, nikad nisam dobil pošten kebab. I svaki put sam išel s nadom da budu došli k sebi i popravili se, jer je stvarno jako ukusno meso. Ali sada mogu potvrditi samo jedno: nikad više mene Rubelj kebeb nebu videl.

SRAMOTA!

P.S.
Imali su luk sa chillijem i luk sa nečim zelenim još. Naravno da su to maknuli i sad imaju čisti luk. Krastavce zaboravi, ko i sir
Ma sramota i za široko izbjegavanje. Jučer opet išel u Paradise i izašel van sa osmjehom na licu hehe
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 09:38   #779
Ja ne kužim zakaj ideš 10 puta na mjesto gdje si nezadovoljan.
To meni nije jasno.
Ja idem samo jednom...
Možda dvaput, ali 10 puta..
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 09:50   #780
Zato kaj je Paradise bil zatvoren prek ljeta ujutro, zato kaj radim u centru i to mi je na 2 minute od posla i zato kaj sam se nadal da budu se popravili. I cijene između 17 i 20kn su mi ok, jer ne mogu svaki dan dat 25-30kn za gablec
Inače vele da je pametnom jedna dosta
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.