Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2015., 21:39   #4141
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Ima li itko ideju za neki restoran koji je ok za vegetarijance a ne preskup i da radi večeras

Zna li itko mozda za onaj u hostelu golly&bossy?
Odma mi je pala na pamet Makrovega i Matoni. Matoni je možda malo skuplji ako se uzima predjelo, glavno i desert. Iako većina restorana nudi bar veće salate, vegetarijanski rižot ili pizzu a i uvik se može pitat konobara je li moguće šta prominit da bude vegetarijansko jelo
nella4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 00:05   #4142
Makrovega radi subotom do 17
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 06:42   #4143
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Makrovega radi subotom do 17
Onaj Up caffe na domovinskog rata drzi vegetarijansku hranu.
Ne znam doduse koje je radno vrijeme
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 11:15   #4144
Bokeria, usluga 0(NULA), kad ce jesen...


Sent from my iPhone using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 13:49   #4145
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Ima li itko ideju za neki restoran koji je ok za vegetarijance a ne preskup i da radi večeras


Garantiram za sva veganska jela u Matonija


Ljudi 120 kuna je preko 15 eura.... toliko manistra ne košta ni u Parizu ili Londonu, o Ateni ili Barceloni da ni ne pričam.
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 16:28   #4146
Quote:
blebletalo kaže: Pogledaj post
Garantiram za sva veganska jela u Matonija


Ljudi 120 kuna je preko 15 eura.... toliko manistra ne košta ni u Parizu ili Londonu, o Ateni ili Barceloni da ni ne pričam.
Koja je to manistra? Misliš pljukanci s tartufima i pršutom? Oni uvik drže takvu cijenu. 110 kn u Bokerie, ako se ne varam.

I ja potpisujem za Matonija!
Maldives is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 17:17   #4147
Quote:
Maldives kaže: Pogledaj post
Koja je to manistra? Misliš pljukanci s tartufima i pršutom? Oni uvik drže takvu cijenu. 110 kn u Bokerie, ako se ne varam.

I ja potpisujem za Matonija!
Crni pljukanci sa tartufima, prsutom, grana padanom u Bajamontija na Prokurativama 85 kn.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 00:46   #4148
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Super je dobiti 10 % popusta ali mi ipak ne štima. Neka oni lijepo dijele kakve kartice, membership, kupone, whatever jer dijeliti ljude po mjestu rođenja je protivno ustavu. Ko su "domaći"?
Splićani? Hrvati? Stranci s privremenim boravkom? Svi osim crnaca i pedera?
tih 10% popusta za domace se isfucalo, krenilo je uje prošle godine sa cak 15% za domace....

U bokerije nismo ni pitali za popust samo se pojavio na racunu.... konobar omastija brk...

Diocletian wine house ima visoke cijene al eto ne ulizuje se domacim sa 10%... iako bi po cijenama mogli i 30%....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 09:24   #4149
Evo paradigma otvara u Zg restoran sezonski....

http://www.dobri-restorani.hr/splits...ara-u-zagrebu/
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 12:31   #4150
To sve govori gdje ide ovaj grad, uskoro cemo dobit tablete za spavanje da nismo trosak preko zime.


Sent from my iPhone using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 13:04   #4151
Nije mi jasno kako im se to isplati čitav restoran i osoblje prebaciti na samo 4 mjeseca gore.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 13:26   #4152
Nema rađe odi, samo turisti koji svršaaju na instalacije.
Nego, ima li netko iskustva sa pizzerijom Mamma Mia u s Splitu, imaju samo dostavu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 17:36   #4153
Quote:
stadleter kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako im se to isplati čitav restoran i osoblje prebaciti na samo 4 mjeseca gore.
vjerovatno ce iznajmiti neki restoran i nece imati ulogu interijer i kuhinju.....

Restoean Rosini

iznajmit stan za 6 - 8 ljudi i to je to
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 21:31   #4154
Jedva čekam jesen i hedo srijede u Zore bile za 100 kuna
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 12:40   #4155
Riješena misterija

Splitski Pinjur = Sinjski Pinjur


Jel bio tko u Splitu ? Bio je samo jedan komentar da je napravljen kao menza ?

stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 19:41   #4156
Jučer bili u gradu, isprid Luke nije bila velika gužva pa san pričekala u redu za sladoled.. Nisan vidila šta se nudi od hrpe ljudi nalipljenih na tu vitrinu tako da kad san došla na red nisan baš bila oduševljena.. za razliku od inače, izbor okusa je bija jako, jako loš, svašta nešto iskemijano, a meni se stvarno nije otkrivala jagoda sa acetton ni gin tonic, došla san po neke njihove klasike (med i lavanda, amaretti, karamela, kikiriki, čokolada..).. kako ničega šta mi ok zvuči nije bilo uzela san mascarpone sa nečin rozin, mislila san da je u pitanju neko bobičasto voće... Veeeelika falinka. Ispalo je da su komadići zamrznuti sok od gorkog grejpa. Odvratno. Nikad gori sladoled nisan pojila. Jebenti i turiste i brzu zaradu i ljudsku pohlepu, neka sve lipo ide k vragu...
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 20:24   #4157
Quote:
yawanna kaže: Pogledaj post
Jučer bili u gradu, isprid Luke nije bila velika gužva pa san pričekala u redu za sladoled.. Nisan vidila šta se nudi od hrpe ljudi nalipljenih na tu vitrinu tako da kad san došla na red nisan baš bila oduševljena.. za razliku od inače, izbor okusa je bija jako, jako loš, svašta nešto iskemijano, a meni se stvarno nije otkrivala jagoda sa acetton ni gin tonic, došla san po neke njihove klasike (med i lavanda, amaretti, karamela, kikiriki, čokolada..).. kako ničega šta mi ok zvuči nije bilo uzela san mascarpone sa nečin rozin, mislila san da je u pitanju neko bobičasto voće... Veeeelika falinka. Ispalo je da su komadići zamrznuti sok od gorkog grejpa. Odvratno. Nikad gori sladoled nisan pojila. Jebenti i turiste i brzu zaradu i ljudsku pohlepu, neka sve lipo ide k vragu...


https://www.forum.hr/showthread.php?t=783062&page=6

__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 20:37   #4158
ooooooopaaa, sorry, nisan znala da sad imamo i temu za slatkoljupce! Fala in! :klap:
__________________
Jutro je pametnije od večeri. Ali kad si glup, sasvim je svejedno koje je doba dana.
yawanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 23:15   #4159
Question proslava krštenja u ST

Bok!
trazimo restoran za proslavu krstenja, 10 ak ljudi. Di bi mi prporucili? Danas bili na rucku u Babilona, bilo čisto ok. Kaze gazda da je tamo cijena 130 kn + pice, za prsut , sir ,francuska, juha, peka. jel to dobra cijena ?(nisam uopce u toku sa tim cijenama)
hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 00:46   #4160
Quote:
hay kaže: Pogledaj post
Bok!
trazimo restoran za proslavu krstenja, 10 ak ljudi. Di bi mi prporucili? Danas bili na rucku u Babilona, bilo čisto ok. Kaze gazda da je tamo cijena 130 kn + pice, za prsut , sir ,francuska, juha, peka. jel to dobra cijena ?(nisam uopce u toku sa tim cijenama)
to je ok cijena, jedino sta bi te pice moglo kostati još toliko....

10 aperitiva - 200
10 deserta - 300
5 boca vina - 1000
10 boca vode - 200
kruh
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.