Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2015., 03:12   #1881
Zelim znati je li istinita prica o Letecem Holanđaninu

Poslano sa mog GT-S7275R koristeći Tapatalk
Hannibal Lecte2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 18:30   #1882
Quote:
Hannibal Lecte2 kaže: Pogledaj post
Zelim znati je li istinita prica o Letecem Holanđaninu

Poslano sa mog GT-S7275R koristeći Tapatalk
Misliš o "Ukletom Holandezu"?
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 18:38   #1883
The Flying Dutchman

Poslano sa mog GT-S7275R koristeći Tapatalk
Hannibal Lecte2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 15:56   #1884
Pozdrav svima trebao bih par korisnih savjeta. Zavrsio sam smjer racunalnog tehnicara u strojarstvu.Posto sa tim smjerom ne mogu nista ,a kamoli poc na brod odlucio sam se za prekvalifikaciju.Zanima me vase misljenje s kojom bi se prekvalifikacijom prije uspio popeti na brod . Moj smjer je najblizi brodostrajaru i elektricaru ,a najvise bi volio nautiku iako mislim da je to najlosiji izbor.
Druga stvar koja me zanima je koliko se tesko ukrcat samo sa srednjom skolom i koliko se moze daleko s njom dogurat (cin na brodu) Zahvaljujem se unaprijed na pomoci
Toni950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 18:24   #1885
Pozdrav. Zanima me kakva su vasa iskustva sa prekvalifikacijom za pomorca. Vidin da dosta skola na podrucju Splita nude te programe. Koje su prednosti i koje mane pojedinih skola, i koliko je tesko nac posao poslije prekvalifikacije.
Papy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 00:29   #1886
brat mi zavrsava bacc zastitu na radu i zanima ga dal se moze s tim ukrcat na cruisere, safety off
dakle zanima me da s obzirom na skolu moze? i sta je pametno polozit od breveta?
__________________
You're my end and my beginning
Even when I lose I'm winning....
mania6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 20:34   #1887
Pozdrav ljudi. Zna li netko koje certifikate je potrebno imati, te gdje ih polagati kako bi se mogao zaposliti na brodovima(ne kruzerima) kao sezonac (min 3mj). Ciljam nesto na sjevernom moru pa bi mi svaki info dobro dosao.
Recimo ovako nesto http://www.nordic.com.sg/about/careers.htm ili http://career.n-o-s.eu/
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 03:33   #1888
Znači želim upisati prekvalifikaciju za pomorskog nautičara.
Jel se da naći posa kad završin tu školu i dobijem papire?
Stvarno bi volia to radit u životu.Od tzv. "veza" imam rođaka koji radi na tankerima(nešto u mašineriji čini mi se,sad neznan koji točno čin ali ima plaću oko 9000$ pa po tome mozda vi iskusniji mozete otrpilike prepoznat di se nalazi na "hijerarhiji").Svaki put kad dođe kući za odmor polaže neke brevet i to.
Zet mi isto taman završava tu prekvalifikaciju za nautičara,ima strica koji je kapetan na jahtama od 50 ili 100 *nešto nešto*....

Pošto ta prekvalifikacija nije baš laka po džep(24 000kn),a meni je 20g,zanima me ima li perspektive u tom poslu koji stvarno ŽELIM radit,pa da se namučim sad radit do kraja godine da skupim pare za upisat to?

fala svim ljudima dobre volje!
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 05:42   #1889
Kad zavrsis skolu neces dobiti papire - imati ces samo tu strucnu spremu.

Kako zavrsis tu prekvalifikaciju, moras odraditi kadeturu (traje godinu dana od cega barem 6. mjeseci duge plovidbe). Zadnjih godina je situacija takva da se za naci mjesto kao kadet moze cekati godina-dvije. Mozes uletiti negdje na srecu, mozes imati dobru vezu pa onda se vrijeme skrati, ali naci poziciju za odraditi kadeturu je Isusova muka.

Nakon obavljene kadeture, moras polagati casnicki ispit da bi postao casnik. Ispit dodje cca. 2000kn na Kapetaniji i traje 2 tjedna. Medjutim, ne mozes na casnicki ispit bez polozenih odredjenih certifikata, a koji su uvjet za polaganje casnickog ispita. Sa prekvalifikacijom, koliko znam ne dobijes nista sto znaci da moras sve odslusati i platiti (to ti je jos dodatnih cca. 18.000kn). Kako ti certifikati nisu stalno na programu, to ti se moze otegnuti, a i trosak narasti ako ih moras polagati u nekom drugom gradu (npr. ti si iz Splita, a tecaj ti je samo u Rijeci, pa onda moras tu uracunati i trosak smjestaja).

Na kraju, kad to sve rijesis, opet je muka Isusova naci posao kao casnik bez iskustva. Nazalost, situacija je takva.

Vazno je napomenuti da sa tom prekvalifikacijom ne mozes napredovati dalje od 2. casnika plalube. Za vise cinove moras na dodatnu dokvalifikaciju koja traje cca. mislim 6 mjeseci i dodje oko 65.000 kn.

Mlad si pa imas vremena. Ako hoces bas na brod, lakse je naci posao kao casnik stroja nego casnik palube.

Nazalost, najteze je krenuti, odnosno poceti kao netko bez iskustva i tu se mogu godine izgubiti (doslovno) - sto trazeci mjesto za kadeturu, sto trazeci ukrcaj kao casnik bez iskustva ...


Sretno kako god odlucis
Pelorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 20:54   #1890
1. kao prvo zahvaljujem puno na utrošenom vrimenu da mi odgovoriš ovako opširno i detaljno! sad mi je sve malo jasnije u glavi kako će teći sve to.

2. meni je rečeno da kad odradim kandidaturu idem radit taj poručnički ispit,ali nitko mi dosad nije spominja te neke certifikate,to mi nije jasno

3. sa kojim se činom počinje radit na brodu? 5. ili 3.časnik? kolko je prosjek plaća za 3. i 2.časnika?

4. koji činovi idu poslije 2.časnika? kapetan?

5. ne smeta tetovaža na podlaktici kad tražim posa na brodu? ima taj od zeta stric što je kapetan poveću isto na podlaktici i nema brige nikakve.
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 23:27   #1891
1. Nema problema ...

2. Nisu ti rekli istinu!
Nije to nasa izmisljotina. Sluzba na brodu ti je regulirana medjunarodnim konvencijama (glavna je STCW konvencija - proguglaj malo).
Tocno ti je definirano sto se mora imati od certifikata odnosno koji su uvjeti za svaku sluzbu na brodu.

Za casnika palube, odnosno da bi pristupio ispitu casnika palube moras imati zadovoljene odredjene uvjete - strucna sprema, odradjena kadetura (min. 6 mjeseci duge plovidbe, a ostalo moze i obalne) i polozeni odredjeni certifikati zahtjevani po konvenciji (certifikati, lijecnicki pregled itd.).

Dovoljno ti je otici na stranice ministarstva mora, odnosno proseci se do tvoje Kapetanije i pogledaj popis uvjeta. Sad se ne mogu sjetiti svih napamet ali imas prilican broj certifikata koji moras poloziti (Advanced Medical, GMSDSS GOD, ECDIS, Security awareness, Leadership, Advanced fire-fightings, ARPA Management i Operational level itd. itd.).

Sve certifikate koji ti trebaju ces tesko poloziti u jednoj godini u istom gradu jer se ne organiziraju uvijek, odnosno tek kad se skupi odredjeni minimalni broj kandidata. Zato se jako cesto ide u onaj grad koji ga prvi organizira. Ja sam npr. neke certifiakte polagao u Rijeci, neke u Splitu, a neke u Zadru).

Prije nego li odradis kadeturu, pokusaj sve sto mozes poloziti od certifikata (mislim da za neke treba navigacija, tako da ih prije kadeture i ne mozes, ali se vise ne sjecam detalja, vidjeti ces na Kapetaniji) ...

To sto nabrajam su samo pocetni certifikati da bi uopce mogao polagati casnicki ispit. Imas poslije jos certifikate koje moras polagati da bi uopce mogao ici na odredjenu vrstu broda (npr. Tanker familiarization odnosno poslije Advanced tanker operations itd.) ...


3. Kao casnik palube najcesce kreces kao 3. casnik. Na nekim brodovima imas i 4. casnika, a na nekim, uglavnom malim brodovima sa manjim brojem posade kreces odmah kao 2. casnik (jer 3. odnosno 4. casnika niti nema).

Nesto kao prosjek placa ne postoji. Previse je varijabli da se to moze samo tako definirati. Koja kompanija, koja vrsta broda, vrsta tereta, kakvi su ti uvjeti ugovora, odnosno dodaci itd. Na istoj kompaniji mozes imati ljude u istom cinu, a sa razlicitim placama ...

4. Cinovi do 2. casnika palube su tzv. junior cinovi. Senior cinovi idu od 1. Casnika palube (Chief Officer) pa do Zapovjednika broda (Kapetan je titula, a ne funkcija). Na putnickim brodovima ima veci broj senior pozicija (1st Officer, Staff Captain itd.).

5. Moze smetati na putnickima. Tamo se zna traziti da se nema tetovaza na vidljivim mjestima (dok si u uniformi npr.) kao uvjet za primanje u sluzbu. Na teretnim brodovima ti to nije nikakav problem i nitko ti to ne gleda ...


Moj ti je savjet, ako te stvarno zanima ovaj posao, da se malo vise informiras, preko tog rodjaka, prijatelja ili slicno, odnosno procitaj malo o tome na netu jer vidi se da nista ne znas, a tako ces onda stalno imati nedoumice ...


Sretno!
Pelorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 14:57   #1892
Pozdrav

Pokušavam si dogovoriti posao na cruiseru, preko jedne naše tvrtke.
Radila bih kao white staff.

Zna li tko trebam li imati Pomorsku knjižicu? Brod nije Europski.

Drugo pitanje je, što mi sve treba za ukrcaj na riječni brod, Europskog vlasnika? Također kao white staff.
__________________
Sve i svi oko tebe tvoji su učitelji
NanaDeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 15:33   #1893
klasa

Pozdrav svima,spremam se za klasu časnika stroja broda porivne snage do 750 kw pa me interesira ako itko od vas ima kakvih materijala za učenje,ako ima puno bi mi pomogao
djelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 16:55   #1894
Pozdrav, jel ima na trgovačkim brodovima štakora? hvala
__________________
"Travelling makes you witty, but he who departes dull shall return dull"

TIGR
diogen1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 11:52   #1895
Quote:
NanaDeni kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Pokušavam si dogovoriti posao na cruiseru, preko jedne naše tvrtke.
Radila bih kao white staff.

Zna li tko trebam li imati Pomorsku knjižicu? Brod nije Europski.

Drugo pitanje je, što mi sve treba za ukrcaj na riječni brod, Europskog vlasnika? Također kao white staff.
zasto ne pitas potencijalnog poslodavca sta ti triba pa logika nalaze da te uputi sta sve tribas imat.
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 11:52   #1896
Quote:
djelic kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,spremam se za klasu časnika stroja broda porivne snage do 750 kw pa me interesira ako itko od vas ima kakvih materijala za učenje,ako ima puno bi mi pomogao
na krivoj si adresi!
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 11:53   #1897
Quote:
diogen1984 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel ima na trgovačkim brodovima štakora? hvala
kakvo je ovo pitanje?

ima, i to velikih!
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 12:03   #1898
Quote:
lukaXXkralj kaže: Pogledaj post
1. kao prvo zahvaljujem puno na utrošenom vrimenu da mi odgovoriš ovako opširno i detaljno! sad mi je sve malo jasnije u glavi kako će teći sve to.

2. meni je rečeno da kad odradim kandidaturu idem radit taj poručnički ispit,ali nitko mi dosad nije spominja te neke certifikate,to mi nije jasno

3. sa kojim se činom počinje radit na brodu? 5. ili 3.časnik? kolko je prosjek plaća za 3. i 2.časnika?

4. koji činovi idu poslije 2.časnika? kapetan?

5. ne smeta tetovaža na podlaktici kad tražim posa na brodu? ima taj od zeta stric što je kapetan poveću isto na podlaktici i nema brige nikakve.
pelorus ti je reka malu cifru od 18000 kn za certifikate koje je nabroija.

a isto tako ti nije spomenija da moras platit doprinose za kadeturu u iznosu od 12 mj x cca 1500 kn = 18000 kn

racunaj ovako financijski
skola 24 000 kn (ovisno o broju ispita)
breveti koji ti tribaju da bi se ukrca ka kadet a ima ih par + putovnica + cjepivo + ljecnicki cca 7000 kn
znaci imas plesnit 30 000 kn a jos nogon nisi krocija na brod i pitanje je kad ces
onda...
kad odradis kadeturu (nesto ces zaradit)
od toga moras platit onih cca 18 000 kn doprinosa
pa onda moras ic sve potrebne brevete polagat (ulaze ti oni s pocetka za ukrcaj)
sigurno nekih 15000kn (ako si srice pa sve odradis u jednom gradu)
onda porucnicki ispit nekih 2500 kn uz uvjet da ga polozis iz prve ako ne popravni je 800 kn s tim da ako padnes na popravnom opet moras polagat porucnicki

dakle sve skupa od pocetka skolovanja dok ne polozis porucnicki moras spremit sigurno 70 000 kn a jos skori nisi ''dinara'' zaradija a i kad imas porucnicki pitanje je kad ces se i di ukrcat ovo sve ''ja cu te ubacit'' obisi macku o rep jedino ako taj netko nije baaaas cunka u nekoj kompaniji NE agenciji nego KOMPANIJI
batelant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 22:01   #1899
Pozdrav momci...
Mene zanima zna li netko nešto o uvjetima na Topića (agencija u Trstu)
Interesira me uglavnom duljina ugovora, stoji li kako je potpisano il se to s 4 popne na 6 miseci...
Eto...ako je netko slučajno bio.
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 03:53   #1900
(vjerojatno pitam na krivom mjestu, al vrijedi pokušati...)
Pozdrav;
već duže vrijeme tražim naziv praška (kemijskog spoja, naziva tvari o kojoj se radi), odnosno boje u prahu koja se otapa u moru i istovremeno ga oboja u narančastu (žućkastu, ili tako neku fluorescentnu boju, ne sjećam se više točno); te su se boje prije nalazile na starim pojasevima za spašavanje, u komadiću platna koji je visio sastrane pojasa, i kad bi došao u doticaj s morem (vodom), iza sebe bi otpuštao boju, a s ciljem da se brodolomca vidi iz zraka.
ne vjerujem da se danas više nešto slično koristi... prije desetak godina sam imao jedno iskustvo s tom otapajućom bojom na jednom prastarom pojasu/prsluku, te mi se urezalo u sjećanje- tražio sam po netu informaciju o nazivu te tvari, pitao čak i strica pomorca, ali evo, nikako da saznam...
pa eto, ako netko zna o čemu se radi, bio bih mu zahvalan da mi reče nešto o tome
LUKOBRAN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.