Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2006., 00:15   #41
Bio sam u subotu tamo nakon nekih 4,5 godina.

I nemam se zelju vracat tamo.

Treba mi 60 kn da se najedem
Hrana, mada je nezdrava, je ok, prolazi.


Idem na WC, i nemozes unutra dok ne utipkas kod s racuna
To mi se valjda najvise zamjerilo.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 00:35   #42
Quote:
rossonero kaže:
Idem na WC, i nemozes unutra dok ne utipkas kod s racuna
To mi se valjda najvise zamjerilo.
ja sam to vidla samo na kvatriću (neznam jesi i ti tam bil),al brijem da su to uveli jer su im cigani sa placa dolazili tam na wc (vidla ja na svoje oči) i moš si sam zamislit na kaj je to ličilo... u biti,uvjerena sam da je to zato,i nimalo me taj potez ne čudi ni smeta. dapače,sad rađe idem tam na wc kad znam da ga prije mene nije koristilo pleme cigana... (možete me sad nazvat kak oćete al to je tak i nek se javi netko kome bi bilo svejedno..)
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 00:37   #43
pa bila sam samo 3-4 puta u životu i svaki puta jednako me razočaralo, prestrašno male porcije a prilično skupo, meso u habiju suho i tanko, peciva slatka.....istina, fin im je sladoled ali ništa lošiji nije ni u nekim drugim slastičarnicama, jednom sam jela salatu i bila je ok ( koliko meni može biti ok samo povrće, inače mi je salata obavezno samo prilog uz neko jelo).
Da je nezdravo - vjerojatno je, da deblja - sigurno ali najveći mi je problem što nije fino i trebam puno novaca da se najedem...

Ak mi se već jede takva hrana onda su mi ćevapi s lukom uvijek neusporedivo bolji izbor ili hamburgeri kod ovih fast-a u "prolazima", veliko pecivo, fina pljeskavica, najdeš se ko čovjek za 12 kuna
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 09:21   #44
Nisam usao u MC brat bratu dobrih deset godina.

Njihov hamburger je meni ko polpeta, ne hvala.
Crni Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 10:10   #45
Quote:
ambasadorica kaže:
ja sam to vidla samo na kvatriću (neznam jesi i ti tam bil),al brijem da su to uveli jer su im cigani sa placa dolazili tam na wc (vidla ja na svoje oči) i moš si sam zamislit na kaj je to ličilo... u biti,uvjerena sam da je to zato,i nimalo me taj potez ne čudi ni smeta. dapače,sad rađe idem tam na wc kad znam da ga prije mene nije koristilo pleme cigana... (možete me sad nazvat kak oćete al to je tak i nek se javi netko kome bi bilo svejedno..)
Uveli su i u pothodniku (Paromlinska).

Inače, tu kod mene (Njemačka) taj princip odkodiravanja WC-a vrijedi za sve MD's-e.

Ah da. Pommes frites u Njemačkoj uopće ne rade tako slan kao u HR. To me najviše iznenadilo, mislila sam da imaju nekakve standarde pripreme hrane, a ono....
I umaci su puno, puno slađi.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 10:24   #46
hamburgeri su premali, pomes preslan, pita ima prevruć nadjev, cijene visoke - jedino sladoled mi je okej.
__________________
nema problema
da lee boor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 10:59   #47
Quote:
x-type kaže:
ono u mek dreku nije pomfrit, ono je škrob s nekim postotkom mljevenog krumpira oblikovan u štapiće. nešto najlošije što se u mek dreku može uzet. shake je totalna voda i bljutavoća. nekad mi je to sve bolje bilo. anyway - ovdje izgleda nitko ništ ne jede. ova ne jeden majonezu,ovaj mljeveno meso,, ovoj je masno... malo mi je nepojmljivo i neprirodno da oliko ljudi tamani samo povrće!

btw povrće s placa - tome treba jako puno vremena u transportu da pređe sve preprodavače i zelene tržnice dok ne dođe do trešnjevke. a cijelo to vrijeme se retira koječime da ne uvene... toliko o povrću s placa...
A jedem, jedem, šnicleke od buta, bifteke....jedem svo meso
Jedem čak i mljeveno, ali ono koje sama pripremim (čak i sameljem) doma
Ne moraš se brinut za mene.

Ne volim majonezu, pa što onda?
Imam pijesak u žučnjaku, naravno da ne smijem masno. Tiraninu jedan

Uostalom, što bi ti radije, Big Mac meni ili domaću kokošju juhicu (sama radim rezance doma), biftek na naglo s jajem na oko povrh, kuhano povrće na pari i zelenu salatu, te kolač od malina za kraj kod mene doma? Ha?
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 13:23   #48
Quote:
Dora K kaže:

Uostalom, što bi ti radije, Big Mac meni ili domaću kokošju juhicu (sama radim rezance doma), biftek na naglo s jajem na oko povrh, kuhano povrće na pari i zelenu salatu, te kolač od malina za kraj kod mene doma? Ha?
Ak on neće, znam tko hoće
Što ono veliš, gdje se nalaziš?
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 13:47   #49
Mogu i ja doc?
 
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 18:41   #50
Mene kad uhvati želja, odem u Mac i uzmem si BigMac i ne očajavam, uživam u momentu jedenja

Jel vi to uspoređujete ćevape i Mac-hamburgere
eh kada bi znali što sve ''ide'' u ćevape klanjali bi se Macu.
Zato ne preuveličavati
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 18:43   #51
Quote:
rossonero kaže:
Idem na WC, i nemozes unutra dok ne utipkas kod s racuna
To mi se valjda najvise zamjerilo.
ma daj
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 20:18   #52
Quote:
ambasadorica kaže:
ja sam to vidla samo na kvatriću (neznam jesi i ti tam bil),al brijem da su to uveli jer su im cigani sa placa dolazili tam na wc (vidla ja na svoje oči) i moš si sam zamislit na kaj je to ličilo... u biti,uvjerena sam da je to zato,i nimalo me taj potez ne čudi ni smeta. dapače,sad rađe idem tam na wc kad znam da ga prije mene nije koristilo pleme cigana... (možete me sad nazvat kak oćete al to je tak i nek se javi netko kome bi bilo svejedno..)

ista stvar sa siframa na wc-u ima i u francuskoj, a mislim da im tam nisu dolazili cigani s kvatrica
__________________
nobody expects the spanish inquisition
mad_mike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 20:23   #53
nekoliko frendova, koji su radili ko studenti u raznim mcdonaldsima po zagrebu, su mi ispricali da njihovi hamburgeri imaju odredjeni rok trajanja, tako da oni i nekoliko puta na dan bacaju hamburgere koji se nisu prodali u odredjeno vrijeme.
isto tako mi je frend ispricao kako se te pljeskavice ispeku jako brzo, brze nego kaj je to s normalnim mesom...

e sad mene zanima kaj se to desava s hamburgerom nakon tih mozda par sati kaj stoji, i kaj ak ja uzmem hamburger za van i pojedem ga nakon par sati jer prije nisam stigao?
__________________
nobody expects the spanish inquisition
mad_mike is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 20:31   #54
ja sam samo jednom uzeo za van i nikad više jer kad sam došao doma, sve je bilo apsolutno nejestivo. a pljeskavice se brzo ispeku možda zato što su prethodno termički obrađene, npr skuohane ili oparene. a i ono na čemu peku je jako vruće sigurno jer radi cijeli dan
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 20:47   #55
išla sam u mac u srednjoj, a sad me nebi ni mrtvu tamo odvukli,
od incidenta s onim njihovim sladoledom (dosla je profka po mene u wc pitat me ako sam dobro)!!!
__________________
Imam vise krvi no što mislim da imam!!!!
micka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 20:52   #56
Talking

Quote:
AnkH kaže:
šta vi mislite o hrani iz mcdounald'sa...
Sve najgore.

Ali zato mi je Burger King
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 21:07   #57
Obožavam Big Mek, ali mi je preskup i ne najedem se od njega. Radije si kupim burek za 10 kn koji jedva pojedem cijeli.
A volim i onaj neki neskvik sladoled.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 23:34   #58
Quote:
mad_mike kaže:
nekoliko frendova, koji su radili ko studenti u raznim mcdonaldsima po zagrebu, su mi ispricali da njihovi hamburgeri imaju odredjeni rok trajanja, tako da oni i nekoliko puta na dan bacaju hamburgere koji se nisu prodali u odredjeno vrijeme.
isto tako mi je frend ispricao kako se te pljeskavice ispeku jako brzo, brze nego kaj je to s normalnim mesom...

e sad mene zanima kaj se to desava s hamburgerom nakon tih mozda par sati kaj stoji, i kaj ak ja uzmem hamburger za van i pojedem ga nakon par sati jer prije nisam stigao?
E, to se i ja pitam!
Meni je dragi radio u Mek Dreku dok je studirao i isto mi je to rekao, da nakon nekog vremena bacaju hamburgere. Jebeš ti takav sendvić koji ne može stajati više sati a da mu se ne promjeni hranjiva vrijednost - odnosno, sigurno se malo promijeni, ali sigurno ne tolliko da postane štetan!

Iz Mek Dreka volim pomfri. Jebi ga, ne mogu si pomoć. Iako vjerojatno unutra od svega ima najmanje krompira, meni je Volim kako je slan i tanak i četvrtast. Ono, ponekad si ga priuštim.
Što se tiče pomfria, teško je napraviti stvarno loš pomfri - ali i to sam doživjela: u Kokolu Mastan, polukuhan (uvenut) i mlak. Bljak

I voljela sam sladolede - sada više ne smijem slatko, pa ih ne jedem.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 01:10   #59
volim njihovu cool pitu, sladolede, pomfri, cheesburger mi je fin i shake
odem na mc drive nekad pa uzmem

super to sto moras unijet kod ka ides na wc
jendom je usao neki beskucnik unutra pa se izrigo po cijelom wcu
pa onda ti cisti za njim
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 01:14   #60
Quote:
Hana_ kaže:
jendom je usao neki beskucnik unutra pa se izrigo po cijelom wcu
Nisam sigurna zašto mi je ,pobogu, ovo smiješno, ali je.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.