Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2006., 16:53   #1
Advent u Zagrebu

zanima me kako vam se čini trg bana jelacicasa svim zivim i nezivim ukrasima za Bozic? znaci bor, ukrasi na boru, kucice sa kuhanim vinom i kobasama, kucice sa bozicnim poklonima i cjeloukupno uredenje?
bor je lijep ali ja bi makla sve ove socka ukrase i sve antene koje strse sa bandera i na bor bi stavila samo hrpu lampica. a oko stupova zimzelene girlande.
__________________
enemy on the roof
povrche is offline  
Old 04.12.2006., 23:19   #2
Ne pitaj
Okata is offline  
Old 04.12.2006., 23:24   #3
meni je super kad stave ona plava svjetla po krošnjama u draškovićevoj i po cvjetnom trgu (nisam ih drugdje viđao). budu se stavljala i ove godine?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 04.12.2006., 23:37   #4
meni su super plave lampice na britancu. kad se vraćam iz jabuke totalno se raspekmezim
__________________
mijenjam postavke. težim skladu.
wannabenot is offline  
Old 05.12.2006., 00:49   #5
Quote:
*_spike kaže:
meni je super kad stave ona plava svjetla po krošnjama u draškovićevoj i po cvjetnom trgu (nisam ih drugdje viđao). budu se stavljala i ove godine?
mislim da su ih vec stavili.
a da ne pricam o tom ekad ljudi pocnu kitit svoje balkone sa svim zivim lampicama u boji koji ima 80 programa.pa malo blinka pa malo putuju pa se pale pa se gase, pa titraju.pa ovo pa ono x puta...prebolesno.
__________________
enemy on the roof
povrche is offline  
Old 05.12.2006., 19:38   #6
Quote:
povrche kaže:
znaci bor, ukrasi na boru, kucice sa kuhanim vinom i kobasama, kucice sa bozicnim poklonima i cjeloukupno uredenje?
kućice sa kuhanim vinom i kobasama su prva liga. ostalo me ne dira previše
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Old 05.12.2006., 19:47   #7
vratih se s adventskog izleta u austriju i sloveniju....prema njima zagreb je pariz../..kaj se ukrašavanja tiče/
 
Old 07.12.2006., 00:17   #8
Lipo je uređen. Sviđa mi se Cvitni trg, jako
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 08.12.2006., 12:23   #9
puno bolje nego prijašnjih godina!!

plave lampice na Britancu su fenomenalne.
čak je i advenski vjenac oko Manduševca ove godine dobar.
i bijeli borovi na lampama na trgu mi se sviđaju.
no one kučice u kojima prodaju gluposti na trgu mi se baš ne sviđaju!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Old 08.12.2006., 19:14   #10
adventski sajmovi uvijek imaju dosta kiča, ni zagrabački nije iznimka. ipak, bolje je nego prijašnjih godina, nije tako šareno.
nepone is offline  
Old 08.12.2006., 21:54   #11
Razočaran sam. Gdje su licitarska srca na boru?
građevinar is offline  
Old 08.12.2006., 22:50   #12
evo citam ovaj topic i idem googlati i u Pogodak ali nemogu nigdje nac sliku Jelacicevog Trga sad u adventu. pa ni na stranici zagreb.hr nema! mislim da bi bila jako lijepa slika,onak pred vecer kad se sve svjetli, i sigurno mamac i za turiste!
nasla sam stotinu stranica za putovanja iz Zagreba u Bec,Prag za advent!?
ali samo jednu sliku od bunara na Jelacicevom!
Spavaju li oni tamo u zagrebackom marketingu???
cuca is offline  
Old 20.11.2016., 16:12   #13
Pozdrav.

Što bi vi predložili posjetiti u vrijeme adventa u Zagrebu?

Po prijedlozima zapao mi je za oko glavni gradski trg, zrinjevac i tunel grič?
Što bi još bilo lijepo dodati?
Hvala
CakanoAlen is offline  
Old 20.11.2016., 16:26   #14
Quote:
CakanoAlen kaže: Pogledaj post
Što bi vi predložili posjetiti u vrijeme adventa u Zagrebu?
pivnice, sa zimskim specijalima
Quote:
CakanoAlen kaže: Pogledaj post
Po prijedlozima zapao mi je za oko glavni gradski trg, zrinjevac i tunel grič?
Što bi još bilo lijepo dodati?
prođi pored Zrinjevca sa tramvajem, sve ćeš vidjeti a nećeš se smrznuti... i kad dođeš na Trg taman vidiš sve ostalo na putu do pivnice
Krkimir is offline  
Old 29.11.2016., 12:43   #15
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
dragi gradonacelnik je davnih dana poskupio parking u centru kako bi ljudi koristili garaze ili koristili javni prijevoz. e pa sad ista osoba uvodi privremeno neplacanje parkinga u prvoj zoni za vrijeme adventa. dakle potice trpanje auta po centru koji je ionako pretrpan cijele godine a posebno sada
s obzirom od koga je, ta ideja nebi trebala nikoga čuditi
Krkimir is offline  
Old 29.11.2016., 12:53   #16
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ne. odnosno da ali ne za ovakav besmislen rotor u zemlji gdje ne postoji kultura vozaca. samo neka stave semafor jer ne prodje tjedan da neka budala ne napravi ozbiljan prekrsaj.

ali mene nesto drugo besmisleno ljuti danima, dragi gradonacelnik je davnih dana poskupio parking u centru kako bi ljudi koristili garaze ili koristili javni prijevoz. e pa sad ista osoba uvodi privremeno neplacanje parkinga u prvoj zoni za vrijeme adventa. dakle potice trpanje auta po centru koji je ionako pretrpan cijele godine a posebno sada. nasa tragedija je da nema normalnog kandidata da ovu budaletinu posaljemo u ropotarnicu gdje mu je mjesto.
Mislim da se neplaćanje odnosi na karte u 1. zoni ZET-a i to vikendom.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 29.11.2016., 13:09   #17
To s parkingom se odnosi na par parkinga izvan centra, poput parkinga na velesajmu koji bi trebao biti besplatan za vrijeme trajanja adventa.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 29.11.2016., 13:14   #18
suludo je forsirati bilo kakvo događanje u samom centru grada koji uostalom i nije bio predviđen za ovoliki promet a kamoli još da se u njemu parkiraju auti... velesajam je godinama i desetljećima odlično funkcionirao, i u Novom zagrebu ima mjesta za parking koliko hoćeš, uopće mi nije jasno zašto se to nije obnovilo umjesto da se rade idiotske nebuloze poput postavljanja klizališta na površinu gradskog parka
Krkimir is offline  
Old 29.11.2016., 13:51   #19
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Mislim da se neplaćanje odnosi na karte u 1. zoni ZET-a i to vikendom.
je, krivo su rekli na radiju, sad vidim da je rijec o parkiralistima na velesajmu i trgu francuske. ajde dobro, priznajem kad sam u krivu, dovoljno je rijetko da se ne moram brinut
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 29.11.2016., 15:36   #20
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
suludo je forsirati bilo kakvo događanje u samom centru grada koji uostalom i nije bio predviđen za ovoliki promet a kamoli još da se u njemu parkiraju auti... velesajam je godinama i desetljećima odlično funkcionirao, i u Novom zagrebu ima mjesta za parking koliko hoćeš, uopće mi nije jasno zašto se to nije obnovilo umjesto da se rade idiotske nebuloze poput postavljanja klizališta na površinu gradskog parka
ja za klizaliste to kazem frendici a ona meni da joj je bas fino s klincima prosetat iz vlaske do klizalista, nemres to krstit - ljudi navikli da im sve bude ispred nosa a cinjenica da je zagreb jedini grad na svijetu koji ne zivi uz rijeku nego shvaca rijeku kao nekakvo smetalo izmedju dva dijela grada, to nikoga ne smeta. ja bi klizalista slozio uz savu, nema sad problema s oborinama, razmontira se u pola dana a mjesta ko u prici.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.