Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2011., 14:09   #21
o komarovu

Ja sam kod njega išao godinu dana. Istina je da ima mnogo ljudi kojima je pomogao ako se radilo o izlječivim bolestima, istina je da mnogima pomogne da se osjećaju bolje ako se radi o teškim i neizlječivim bolestima i i stina je da nekima uspije držati bolest pod kontrolom. Skup je jer, pretpostavljam, zna da je jedini u zagrebu koji se do kraja zna služiti uređajima koji se temelje na biorezonanciji, skup je jer je siguran u to što radi i zna što radi i koliko znam nikome nije naštetio. Da, drzak je, da još uvijek voli pare iako je zaradio u 10 godina vjerojatno preko 500000 Eura, da oči mu sjaje kad vidi novce (još uvijek...).
Meni je pomogao kolko ta stvar uopće može pomoći u mojoj bolesti. Odlično je za detoksikaciju, za čišćenje organizma, prehlade su lakše i traju 3 dana, a prije su mi trajale 7 dana. Da, nije čudotvorac jer to nije niko, za neke stvari je ograničen, al ne možeš znat dok ne probaš. S obzirom da sam bio kod njega mislim da sam mjerodavan reći nešto, a to je - ne znaš dok ne probaš. Bolje probati jer se mpože desiti da ti stvarno pomogne kao jednoj mojoj frendici s lupusom kojoj drži bolest pod kontrolom, a može se desiti da ti ne pomogne al to ćeš znat već nakon 2-3 terapije jer ta metoda jako brzo djeluje. Ja sam odustao od njega jer za te novce očekujem bolje rezultate, a i ja sam više tip - nikad zdrav nikad bolestan pa se tu ni nemre neš specijalno napravit. Ako ti nije problem riskirat 1300 kn za prvu terapiju i 750 kn za svaku sljedeću - riskiraj. A onaj lik kaj je pisao o submolekularnom čišćenju aure taj se zaje... izmislio je tu priču.
Možda se čini da hvalim komarova, ne ne hvalim ga, samo hoću reći da nekima stvarno pomogne i to je činjenica, kao što je i činnjnica da nekima samo uzme pare - no tako je uvijek tako, zar ne? i ne znaš dok ne probaš!
van gogh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 13:42   #22
Zanima me dali taj "komarov" posto je ukrajinac ili tako nesto plaća komorski i druge doprinose kao i svi zdravstvani radnici u ovoj zemlji? Nije mi zao ako ljudi idu kod njega, nadajuci se da ce ozdraviti (vrlo mala vjerojatnost), nego me zanima dali taj covjek radi po zakonu?
jimmy2k is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 10:34   #23
Ja sam prije dosta godina bila kod njega i izliječila astmu i još štošta. Imala sam i neke bakterije na plućima koje je riješio. Jako me se dojmio, iako sam i ja primjetila kako mu se oči sjaje na novac. Šteta što je tako, bio bi puno vjerodostojniji kada ne bi toliko naplaćivao. U vrijeme kada sam ja išla kontrola je bila 400kn, a 1.pregled 900. U tih 900kn uključen je i magnetić koji sam nosila oko vrata godinama poslije i zahvaljujući kojem sam imala puno bolje ocjene u srednjoj i na faxu. Promjena je bila dramatična.
Inače se on bavi i kiropraktikom i riješio mi je problem s cirkulacijom i od tada nemam više hladne ruke ni noge.
Išla sam kod njega oko godinu dana i isplatilo se. Razmišljam da ponovno krenem ali su me nove cijene maaaalo obeshrabrile
__________________
Set a goal so big that if you achieved it, it would blow your mind.
taichi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 17:10   #24
Quote:
taichi87 kaže: Pogledaj post
Inače se on bavi i kiropraktikom i riješio mi je problem s cirkulacijom i od tada nemam više hladne ruke ni noge.
To su neki recidivirajući problemi bili? Jel' to bilo prije ili poslije nego što si cirkulaciju izliječila homeopatijom?
Quote:
taichi87 kaže: Pogledaj post
Ja sam po prirodi veliki skeptik ali homeopatijom sam izliječila astmu, probleme s cirkulacijom i koncentracijom.
Jesi sigurna da je koncentracija još uvijek okej?
__________________
SAS: ljudi sa mjesta masai jednostavno hodaju posve prirodno! || taichi87: radi se o sukcinskoj kiselini... nije baš poznata...

Zadnje uređivanje Soulsaver : 24.11.2011. at 17:17.
Soulsaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 09:34   #25
cirkulaciju u rukama i nogama kiropraktikom, u vratnim zilama homeopatijom. Zbog lose cirkulacije u vratu i mozgu imala sam migrene i konvulzije za koje sam pila i antiepileptike koji nisu djelovali.
A kao odgovor na 2.pitanje: da,sigurna sam.
__________________
Set a goal so big that if you achieved it, it would blow your mind.
taichi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:08   #26
Quote:
geronima kaže: Pogledaj post
moja frendica je bila kod njega i ništa nije uspjela izliječiti, ali zato je potrošila brdooooo novaca
Neka novia iskustva kod DR?Isplati li se ici kod njega?
sumegin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 20:52   #27
Prema preporuci sam bila kod njega 2 puta u nadi da će mi pomoći. No utisak je više nego loš. Izuzetno je neugodan, bezobrazan, ništa mi posebno nije rekao niti pomogao. Ne izdaje nikakav nalaz, niti račun. Na svojem lošem hrvatskom uglavnom reproducira sve što mu vi kažete, a ako ga detaljnije ispitujem postane vrlo neugodan. Iskreno, žao mi je da se momentalno nisam okrenula i otišla, no u nadi da će mi pomoći, dala sam mu još jednu šansu. Nestrpljiv je da vas što prije izbaci jer već čekaju drugi, ne udostoji se ni pozdraviti.
Vrlo neugodno iskustvo!
gangarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 09:28   #28
ja sam bio kod njega eto vec 5 puta,prvi put sam imao bolove u rukama koji doktori obicne medicine nisumogli uklonit.Znaci bolovi takvi da sam se budio u po noci.Nakon njegovog pipkanja aparatom i namjestanja kicme bilo je bolje i n kraju bolovi su nestali.Da li je do njega ili je proslo samo od sebe to necu nikad saznat.

Taj stroj nekim nacinom vidi problem jer mi je vidio bol u koljenu koji mu nisam reko da imam.Isto tako je vidio trag bakterije koju sam imao a nisam mu reko.Na monitoru je pisao tocan naziv bakterije kao i na Lab nalazu.

Prosle godine u 1mj mi je rekao da sam alergican na Ambroziju mislio sam doslovno da me mulja jer nikad nisam bio alergican.U 8mj sam bolno skuzio da je bio upravu.Pustio sam bale ko nikad u zivotu.E sad zasto me nije izljecio od toga ne znam!

Dok sam ceko ispito sam par ljudi koji su isto cekali.Uglavnom svi koji su bili su zadovoljni.Jednoj zeni je vidio izraslinu u dojci i kaze da ju spasio jer rengen prvi put nije to vidio.Druga zena je imala karcinom pluca i kaze da je on to prvi vidio svejedno koristi kemo terapiju.

Imam kozni problem to mi je kozni doktor dao dijagnozu: pityriasis versicolor...
E sad to se uopce na monitoru nije pojavilo nitit je on ista reko u vezi toga.Sta rec na to?



Tocno je da ne daje nalaz nikakav niti puno prica.Mora se sve izvlacit iz njega.Trebo bi nakon pregleda uzet si 5 min za razgovor sa pacijentom i detaljno objasnit sta se dogada.Za racun me nije briga radi racune nisam ni dosao.

Bio je jedan decko koji je bio profi sportas.Hrskavica mu se trosila i nije se mogao bavit sportom vise...obicni doktori su mu rekli da su mu svi nalazi ok.DR komarov je nasao problem u crijevnom nametniku koji je stvorio auto imunu bolest koja mu je napadala hrskavicu.nakon ciscenja crijeva od nametnika i njegovog tretmana sve mu se popravilo tako mi kaze.Neznam sta bi mislio vise put u zg je skup a pregled isto.

Gangarela zao mi je sto nisi nasla pomoc kod njega.Da li ti je bar dao diagnozu istu kao i drugi ljecnici?

jos netko iskustva?

Zadnje uređivanje sumegin : 28.01.2018. at 09:50.
sumegin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:30   #29
Pozdrav ekipa, ja idem njemu od 9. mjeseca prošle godine zbog primarnog problema s miomom u maternici te nemogućnosti začeća. U 10. mjesecu sam ostala trudna i nažalost u 12. morala na kiretažu. Miom se naglo udvostručio zbog trudnoće, a u bolnici mi je savjetovano da najbolje da odstranim miom jer mi samo stvara probleme. Nastavila sam ići dr. Komarovu, iako sam za veljaču zakazala operaciju mioma. On je vjerovao da će ga uspjeti riješiti možda i prije operacije, nažalost nije. Miom se znatno smanjio ali odlučila sam se prikloniti tradicionalnoj medicini i operaciji. Tjedan dana prije operacije sam bila kod dr.Komarova i rekao mi je da sam pokupila neki virus pa da će mi pomoći da mi ne izbije van. Nisam se razboljela, obavila sam uspješno operaciju i evo sad početkom mjeseca ponovno otišla njemu. Planirala sam da mi ovo bude zadnji pregled jer sam miom riješila, sa trudnoćom sad ionako moram pričekati pa rekoh ima li smisla ići dalje. Pitala sam ga za mišljenje o tome je li uzrok nastanka mog mioma možda problem sa štitnjačom, ispostavilo se da imam problema sa jajnicima. Ali njegova osnovna teza je da je kakva god dijagnoza bila, najvažnije je pronaći žarište i ojačati imunitet cijelog tijela. Od kada idem njemu, od kraja rujna u pravilu svakih mjesec do mjesec i pol meni su nalazi bolji i ja se bolje osjećam. A jedna ženskica koja je stalna pacijentica kod njega mi je jednom prilikom rekla da mu zna reći da ne zna što radi, ali da se ona jednostavno bolje osjeća. Tako je i meni. Ne znam kako je drugima ali svako osjeti najbolje na svojoj koži jel ima kakvih pomaka ili ne. Meni je samo žao što možda nisam ranije krenula ići kod njega, možda bi se uspjela riješiti mioma i ranije. Kako bilo, vidjet ćemo, ja nastavljam dalje, cilj mi je otkloniti šansu za povratak mioma i ostvariti trudnoću. A kaj se tiče njega kao osobe, mi ugodno razgovaramo tijekom cijelog pregleda, nije da će sam od sebe pričati, ali štogod ga pitate, objasnit će. Meni je moju dijagnozu objasnio, treba ga malo pozornije pratiti jer ga možda ispočetka nećete razumijeti zbog ukrajinskog naglaska. Ako još nekoga što zanima, neka slobodno pita.
Lahy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2021., 16:54   #30
Pozdrav. Htjela sam napisati svoj kratki osvrt nakon dva tretmana i za 10 dana idem ponovo. Dakle, tri stvari sam primjetila:
1.) Nestale su mi probavne tegobe u vidu osjecaja nadutosti i tezine u zelucu nakon obroka. Rekao je da imam Yersiniu entercoliticu i propisao mi ceftriaxon.
2.) Povezano s bakterijom, rekao je da moze uzrokovati malo kognitivnu tromost, sto sam i sama primjetila jer sam prije gutala sadrzaj kad sam ucila. Mj i pol nakon antibiotika, tijekom ucenja u zadnji tren za ispit sam shvatila kako mi se pamcenje vratilo na staro i kako s lakocom sve pamtim
3.) Radim studentski posao u skladistu i momentalno se smrzavamo tamo. Inace dobijem upalu grla ili mjehura za dan- dva, a sada mi nije apsolutno nista

Ovo sam za sad primjetila i veselim se napretku jer se osjecam bolje. Ima jos jedna stvarcica zbog koje idem, ali cekam da se to rijesi ili napravi kontrola pa cu pisati o tome.

Kosta, mozda ponekad nije najugodnija osoba, ali covjek ima znanje i zna sto radi. Ako ste spremni investirati u novi auto ili mobitel, mozete i u zdravlje
rhee13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2021., 11:15   #31
Teška muljaža (Dr. Komarov)

Na preporuku otišao do Dr. Komarova na prvi pregled, a ovo je moj zaključak.

Tip je teški muljator i prevarant, kao i njegov nazovi "stroj". Sve je jako uvjerljivo upakirano, brdo pločica i žica na stolu, on nešto preslaguje po njima, kucka po tastaturi, pipka sondom po rukama, a rezultati "mjerenja" su onakvi kakve on želi vidjeti. Dodirom sonde na nekoliko mesta na rukama i nogama on navodno mjeri frekvencije dijelova tijela, a zapravo mjeri provodljivost koju svako tijelo ima. Na istom mjestu dodira mjeri sve, od bakterija i vjerojatnosti proljeva, pa sve do ozbiljnih poremećeja u glavi ... moš mislit. Rezultat, odnosno provodljivost kod svakog dodira on sam regulira jačim ili slabijim pritiskom sonde. Svaki student FER-a u stanju je složiti nešto slično.

"Čarolija" je u softveru koji podsjeća na kraj 80-ih (Basic, Clipper) jer se na ekranu stalno mijenja neka skala, određene vrijednosti se zapisuju i prikazuju različitim bojama. Sva "otkrića i prepoznavanja" problema su rezultat razgovora iz kojeg relativno spretno izvlači zaključak i prikazuje kako je on, odnosno negov uređaj nešto otkrio. Pita imaš li problema s ovim, onim, ... a nakon što nakon sedmog pitanja kažeš možda, on veli da to vidi. To sve dodatno podeblja nekim otkrićem bakterija koje ne možeš dokazati.

Što više nesavršenih mjerenja na prvom pregledu otkrije to je više potencijalnih kasnijih dolazaka (i naravno dodatnih kuna). Na kraju on sam "pripremi" neke tabletice u koje je "ugradio frekvencije" koje liječe, sve bolje od boljeg

Nema nikakvog nalaza i odmah te upozori da ga ne daje ako se obratiš svom liječniku i ako tvoj liječnik pita za nalaze. Kad pokažeš skepsu oko nečeg onda postaje bezobrazan pa susret skoro preraste u svađu. Uglavnom, ovo je prvi i jedini put, a sve ove tabletice upravo idu u smeće.

Ako nemate love za bacanje, nema nikakve potrebe da ih bacate na ovu prevaru. Ako zbog ovog posta ikome od vas uštedim 1.500 kn, svoje današnje dobro djelo sam učinio.
SamoLogika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.