Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2012., 14:30   #61
meni se cini da to ovisi o tome tko pece
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 15:47   #62
A izgleda da i cijena pive ovisi o tome tko poslužuje..
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 16:05   #63
neovisno o cijeni, meni vec danima cure sline. do kol'ko oni rade? hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 19:35   #64




etogac, mislijo sam da je to iz sigečice, ali to se ulazi tamo iz folnegovićeve...

ugodan ambijent, cijene popularne, ljubezno osoblje...

ali nisam mogao osjetiti hamburger koliko je bio slan, evo još me peku usta od soli
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 19:54   #65
Evo, ako netko još nije vidio.. http://www.index.hr/apetit/recept/ma...ne-hamburgere/
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 20:55   #66
evo bila i ja. (naravno, sreli smo i neke forumase tamo.) jako fino. dovoljno socno. a mekanooo... ne moras ni zvakat', samo gutas.

terasica ugodna, pristupacno svim prijevoznim sredstvima. bili smo nesto prije sest pa nam je receno da ce hamburgera opet imati tek iza pola sedam. pa smo se vratili malo iza pola sedam pa smo jos malo cekali. onda je dosao konobar koji se ljubazno ispricao zbog cekanja, ali ne mogu reci da sam se nesto nacekala. malcice je zbunjen, zaboravio je da sam narucila cheeseburger, ali to pripisujem mom smotanom nabrajanju glazbenih zelja, vjerojatno bih se i ja zabunila i trebao bi mi papiric. da ne spominjem da decko na terasi radi sam. ali kad su burgeri konacno dosli... aaaaamnjamnjamnjamnjam! kad smo bili prvi put, gledala sam te burgere koje su iznosili i ucinilo mi se da smo mi poslije dobili malo drukcije pecivo, ali nisam sigurna. bilo drukcije ili ne, i ovo je bilo jako fino. svi vi koji jedete u mekdonaldsu, dodjite u rougemarin i shvatit cete koje ste budale bili!

nismo se ni ustali od stola, vec smo nazvali drustvo koje ce u ovome uzivati kao i mi, i vracamo se vec ovaj tjedan.
vlasniku pohvale za terasu i nadamo se da ce sve ici samo na bolje, odnosno da se nece pokvariti.

btw, danasnji specijal je bio s jajetom na oko. ja ga nisam jela, ali dragi je uzeo i jako mu se svidjelo.

nismo dobili ruzicastu sredinu. znam da neki najvise vole tako, ali ja s mesom volim biti sigurna pa sam trazila malo jace peceno i sve je bilo u redu.

vidim da se patuljak zali na preslano. meni je bilo sasvim u redu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:45   #67
aaaaaaaaaaaaa

bila danas opet stjecajem okolonosti

i oko pol 5 mi je receno da nema specijaliteta dana i da mogu birati samo izmedju obicnog i cheese-a
taj zbunjeni konobar je taman dosao u smjenu...
ja bi taj s jajem na oko

ali i ovaj "obicni" je bio ekstra dobar
e da.. meso je bilo jace peceno nego inace
i nista nije bilo preslano grogo, ne znam o cemu ti
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:55   #68
cudno kak' niste dobili, valjda im je ponestalo jaja.

jako me zanima sta ce me docekati sljedeci put. jaja mi nisu napeta (iako je lijepo izgledalo s lagano tekucim zutanjkom), ali volim razno povrce, a zanima me i kombinacija dzema i gorgonzole, nadam se da ce me zadesiti koji put.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 21:58   #69
i ja se veselim sljedecem posjetu... ali sad jedna pauza duza
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 00:28   #70
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
aaaaaaaaaaaaa

bila danas opet stjecajem okolonosti

i oko pol 5 mi je receno da nema specijaliteta dana i da mogu birati samo izmedju obicnog i cheese-a
taj zbunjeni konobar je taman dosao u smjenu...
ja bi taj s jajem na oko

ali i ovaj "obicni" je bio ekstra dobar
e da.. meso je bilo jace peceno nego inace
i nista nije bilo preslano grogo, ne znam o cemu ti
a ja sam dobio zadnje hambiće oko 18:00 prije nego je konobar svima govorio da će biti za pola sata... jer je nestalo.
i da veselio sam se da će bit crveno jer se grozim pečenijeg, ali slika vrijedi više od opisa.
heh dakako vidjeh neke forunaše
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 06:59   #71
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
Moji bliski isprobali. I meni dali probati. Rezultat je upravo savršen. Danas ponovo, ovaj put u prirodi. Trebalo bi biti još bolje.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 22:54   #72
Koja je točno adresa ? Kako doći javnim prijevozom do tamo sa kvatrića?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 23:30   #73
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Koja je točno adresa ? Kako doći javnim prijevozom do tamo sa kvatrića?
Folnegoviceva ulica 11

Na kvatricu sjednes na 7 ili 5,vozis se do drziceve. Presjednes na 3,13 ili 2 u smjeru zitnjaka i vozis se do olibske pa pjesacis prema jugu (pogledas google map)
To ti je skoro na slavonskoj,prije tomicevog bmw-a
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 23:31   #74
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Koja je točno adresa ? Kako doći javnim prijevozom do tamo sa kvatrića?
neki bus koji ide niz Heinzelovu.izađeš na križanju s Vukovarskom, kreneš niz Vukovarsku prema zapadu po lijevoj strani i odmah u prvu lijevo skreneš (prije Euroherza). hodaš 500 metara i s desne strane ćeš vidjeti ulazak u tvornicu žarulja, a na ulazu ima svjetleći pano "Hamburger bar".
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 07:33   #75
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Moji bliski isprobali. I meni dali probati. Rezultat je upravo savršen. Danas ponovo, ovaj put u prirodi. Trebalo bi biti još bolje.
Bilo je još bolje! Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 20:48   #76
danasnji specijal je bio s povrcem na zaru. i to sam narucila ciz specijal. okusom mi je malo bolje sjeo obicni (danasnji mi je bio malo kiselkast), ali kombinacija sira i povrca je bila fakat zasitna, ne znam kako im se isplati...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 21:33   #77
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
imam puno pitanja
jeste li sami samljeli meso ili imate svog mesara? ja bih zamolila tetu radu na kvatricu u zumbercanki da mi tak samelje
hambi peciva su zadnjih 15-ak godina totalni šit, jeste sami pekli ili ima neka dobra pekarnica koja ih drzi?
gdje kupiti onu "prešalicu" za hamburger?
znam nekoliko mjesta gdje se moze kupiti pacja mast, ali voljela bih cuti gdje ste ju vi nabavili.-
hvala unaprijed na odgovorima
i sori na gnjavazi.
Nisam ja radio nego 'moji' ljudi. Ne znam detalje.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 09:07   #78
Mi bili jučer.
Fin je hambić, al sad da je baš naj u gradu i vrh svijeta- nije. Meso je sočno, hambić velik a fali mu:
-prilozi koje biraš po želji a ne list salate, malo kečapa i sira što oni stave unutra
-malo "jači okus" koji bi se dobio nekim finim barbecue umakom, s malo prepečenog špeka ili sl.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 09:33   #79
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Mi bili jučer.
Fin je hambić, al sad da je baš naj u gradu i vrh svijeta- nije.
Gdje si točno u Zgb jela bolji hamburger? Mislim, ja znam gdje u Parizu ima bolji od ovoga, ali mi je malo skupo otic tamo kad mi se jede hamburger (a i on košta 13 € ), ali u Zagrebu IMHO nema ništa slično ovome. Reci nam, sigurno bi mnogi od nas s ovog topika rado išli probati, gdje u Zgb ima bolji hamburger od Marinovog?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 10:11   #80
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Mi bili jučer.
Fin je hambić, al sad da je baš naj u gradu i vrh svijeta- nije. Meso je sočno, hambić velik a fali mu:
-prilozi koje biraš po želji a ne list salate, malo kečapa i sira što oni stave unutra
-malo "jači okus" koji bi se dobio nekim finim barbecue umakom, s malo prepečenog špeka ili sl.
Potpisat ću djelomično ovo boldano: moja je zamjerka na činjenicu da nigdje nema cjenika s navedenim prilozima, već varijante - kad pitaš - dobiješ iz konobarove memorije, te očito povremeno neke stvari jednostavno "ispadnu" s popisa.
Tom logikom smo kolegica i ja dobile i krastavce, rajčicu i finu vratinu, pa je hamburger imao baš ono što je tvome nedostajalo, a nitko ti - očito - nije rekao da možeš dobiti, a u tom bi slučaju otišla kao puno zadovoljnija mušterija.
My point being - malo bolja i jasnija prezentacija varijacija na temu i specijaliteta dana (koji se očito povremeno pojave) ne bi ih ubila.

No to su stvari na kojima se radi i koje se - ponekad - nauče usput.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.