Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2013., 11:12   #81
Loše optimizirana igra.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 11:15   #82
Pa meni se bas i ne cini tako. Solidan komp moze pokrenut igru, barem tako se cini na game-debateu.

http://www.game-debate.com/games/ind...0Soccer%202014
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 12:21   #83
Mislim da je Kambe u pravu. Loše su optimizirali igru, sklepano je to nabrzaka, prešli su na novi engine tako da ni ne čudi. Meni su specifikacije sve na "Good", 13-icu sam igrao na high bez ikakvih problema, dok sada imam lag pri replayu - koji mnogi imaju. Tragično je ti što pojedinci imaju dosta lošu konfiguraciju od moje, pa nemaju nikakvih problema.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 19:50   #84
Čini mi se da je službeni patch 1.01 poboljšao dosta toga, čak mi se čini bolje optimizirano i da igrači brže reagiraju. Nigdje nema changelog.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 00:26   #85
u cemu bi mogao biti problem danas skinem reloaded verziju instaliram crackam i nece da pokrene igru izbacuje slijedecu pogresku:
fux is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 00:47   #86
Evo upravo sam igrao novi PES. Moram priznati da dosada bi mi pesovi brzo dosađivali, pola ure i gotovo. Ovaj mi se za razliku od prethodnih sviđa moram priznati. Ima dosta novih stvari kojim je igra postala više realnija, teža je kontrola lopte, puno su realniji reakcije golmana i igraca dok kontroliraju loptu. grafika je po meni loša, dok je najveći problem ovo što nema pola liga, što je problem i prije bio. To je moje mišljenje.

Ako treba netko pomoć oko skidanja igrice ili cracka neka se javi na PM

EDIT Posebno mi se sviđa kako igraci pocnu brže trcati kad ulaze u prazan prosto pa samim tim je i teže ga pogoditi. U mom slucaju je bilo dosta zaleđa
franodbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 01:30   #87
Quote:
fux kaže: Pogledaj post
u cemu bi mogao biti problem danas skinem reloaded verziju instaliram crackam i nece da pokrene igru izbacuje slijedecu pogresku
Prvi korak ti je deinstalacija PES-a. Slijedeće što moraš: ugasiš antivirusni program, ponovno instaliraš i nakon toga pes2014.exe staviš u izuzetke u AV-u.

Quote:
franodbk kaže: Pogledaj post
dok je najveći problem ovo što nema pola liga, što je problem i prije bio. To je moje mišljenje.
Dosadni ste više s licencama, nikad čuo za patcheve? I ne, nije prije bio problem.


E, da... Vani je službeni 1.01 patch za one s piratskom verzijom.

Zadnje uređivanje The Foggy Dew : 21.09.2013. at 01:42.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 05:18   #88
@fux - fali ti directx. potraži u instal dvdu/folderu od PES2014 DirectX9c folder i pokreni setup.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 09:40   #89
Igrao od jučer, Master Ligu Online, ma katastrofa napravili su trome igrače da je to smješno, igrač kao robben ili ribery se ne stignu okrenuti kad prime loptu već je netko iza leđa pre mutavo napravljeno više mi sliči na fifu nego na pes.

I ovo u MLO glupost nema više kupovanja s novcima igrače nego s nekim asset pointsima koji nemaju smisla nigdje nije objašnjeno kako se kupuje na koju foru niti išta
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 10:53   #90
Upravo instalirao original, ne izgleda loše na prvi pogled, ali optimizacija je katastrofa, nadam se da ce se to popravit patchevima. Prebacivanje kontrola nad igračima obrane mi kasni dijelić sekundei to strašno iritira, sad ne znam događa li se to i drugima ili mi je komp preslab. Iako mi to nema smisla vrtim manje više sve nove igre i svi izbornici u igri su normalne brzine i u napadu nemam nikakvih lagova osim naravno ovog u replayu
__________________
Grunf: ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, ko ne vrijedi ne leti
daniyel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 10:54   #91
E i btw, zna li netko zašto PC verzija još nema online podrške ili sam ja to nešto krivo skontao?
__________________
Grunf: ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, ko ne vrijedi ne leti
daniyel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:14   #92
Meni igra svako malo trza, morati ću nabaviti nove dijelove (složiti novu konfiguraciju) za računalo!

Procesor: Intel i5 2320 7 mb cache, matična ploča: Asus P8Z68V/GEN3, Grafička kartica: AMD Saphire hd7770 1 gb OC Edition- AMD Saphire hd7770 vaporx ;amd cross fire, napajanje: corsair 600 cx, hdd: wd 1500 black 64 mb cache.

Igra je dobra ali trebalo ni uložiti opet 5000 kn, a to je u ovoj ekonomskoj situaciji ne izvodivo.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:16   #93
Pa jesi probao update 1.01 instalirat? 7770 je dobra kartica, i trebalo bi ti ic glatko, procesor nije problematičan.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:22   #94
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Pa jesi probao update 1.01 instalirat? 7770 je dobra kartica, i trebalo bi ti ic glatko, procesor nije problematičan.
Jesam, i opet trza, koda da igram na 10 fps
Možda me matična ploča zeza ili cross fire, ako kažeš da je procesor u redu.

Sada za ove nove igre moraš imati stroj od računala i uloženo minimalno 10 000 kn u njega.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:29   #95
Ne trebaš. To ti samo misliš. Zavisi od igre do igre, nekim igrama uopce ne pase ak imas SLI ili CF. Pa možda tako je i za PES. Probaj igrat samo sa jednom 7770.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:45   #96
Quote:
Osmanko kaže: Pogledaj post
Ne trebaš. To ti samo misliš. Zavisi od igre do igre, nekim igrama uopce ne pase ak imas SLI ili CF. Pa možda tako je i za PES. Probaj igrat samo sa jednom 7770.
Jesam i dalje je sve isto
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 11:52   #97
Onda ne znam. Možda je stvarno problem do loše optimizacije igre.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 12:37   #98
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Jesam i dalje je sve isto
hmm, kad pokreneš utakmicu pogledaj u task manageru koliki ti je memory i cpu load...da vidiš što se točno događa, no ovo izgleda kao da bi igri možda odgovarao SSD
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 13:01   #99
SSD nema veze za FPS-om. Samo bi dobio ubrzanje kod loada igre ništa drugo. Ali da, mogao bi pogledat task manager kad igras igru, da vidis na koliko % je zauzece procesora i rama.
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 13:10   #100
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
hmm, kad pokreneš utakmicu pogledaj u task manageru koliki ti je memory i cpu load...da vidiš što se točno događa, no ovo izgleda kao da bi igri možda odgovarao SSD
CPU- 26%, a ram memorija 2,89 gb rama (total ram 16 gb)!
Ne vjerujem da je do rama, ipak imam 16 gb, a i procesor pokreće i žešće igre nevjerovatnom glakocom (ipak je 7 mb cache cpu)
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.