Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 11:53   #41
Ali nakon koliko godina nakon konzola?

I fifa je do prošle godine imala staru verziju

Činjenica je da je sportskim igrama prodaja većinom na konzolama (čak možda i preko 90%, recimo sjećam se podataka za jedan COD da je bila 97% na konzolama, a fps je još kao pc žanr)

EDIT evo našao sam podatke za fifu nakon prvog tjedna po platformi

Quote:
Breaking down the sales by platform, the game sold best on the PlayStation 4 with 4,772,691 units sold (69%), compared to 1,527,704 units sold on the Xbox One (22%). The game also sold 378,018 units on PlayStation 3 (5%), 175,557 units on the Xbox 360 (3%) and 52,982 units on Windows PC (1%).
Ne vjerujem da je za PES iole drugačije, da ima duplo veći omjer PC igrača (a vjerojatno nema) bilo bi 2%
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:53   #42
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
A zašto pričaš pizdarije? Da im je onako usput ostavili bi stari engine. Stavili su novi.
kakve gluposti čovječe?
pa dovoljno ti je pogledat broj prodanih primjeraka na konzolama i broj prodanih primjeraka na PC...
u hrv iz financijskih razloga dosta ljudi igra na PC (99% ni ne kupi igricu) jer nemaju novaca kupovat konzole i igrice,ali pogledaj malo vani...di ces naci bilo koga tko bilo sto igra na PC?

ako se dobro sjecam omjer prodanih primjeraka na konzolama i pc kod nba2k (mislim 17) je bio 92%-8% u korist konzola...
mislim da je fifa bila 91%-9%...ne sjecam se sada tocno,ali bilo je preko 90%

boli njih briga za PC igrače...uostalom oni to konzolašku igru samo i prebace na PC,zato često nebude dobro optimizirana...

edit: evo sad vidim da je ovaj iznad stavio da je samo 1% prodanih primjeraka bilo na PC....zato kažem,šta njih briga uopće za PC...mislim da to izdaju samo eto da se nekaze ''vidi ove picke,nisu ni izdale igru za pc''
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.