Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2021., 21:29   #781
Ok... Hvala na odgovoru. Da li zamjena je vode svaki dan vazi i ako koristim destiliranu vodu? Koliko cesto cistite difuzore? Svugdje citam i kaze da treba staviti par kapi ulja. Da li to znaci dvije tri ili vise? Ako se ne varam difuzore ce biti 300ml.
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 08:53   #782
Ne znam za destiiliranu vodu, koristim je za peglu ali nije mi palo na pamet da je koristim i kod ovog. Uvijek stavim svježu vodu + ulje, kao da si radiš sok u sokovniku pa ga piješ odmah svježi, ako ga piješ idući dan nije više to to. Difuzer ne čistim nešto religiozno, splavim s vodom i povremeno malo s octom obrišem.. Za količinu valjda ovisi koliki ti je prostor veliki, 300ml zvuči puno, možda je i moj tolike zapremnine ali ja si u sobi ne nakapam više od 3 kapi i stavim vode čisto malo, onak prst debljine, tek toliko da mi traje dok ga držim uključenim
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 11:01   #783
Aha...Ok...Hvala ti...
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 11:28   #784
U uputama nekim difuzera izričito piše da NE SMIJE destilirana voda. Tako je s difuzerima npr Terra Organice i Pranaroma.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 21:22   #785
O dobro je i to onda znati...hvala na informaciji...Nisam znao da destilirana voda moze biti stetna za neki uredjaj. Imao sam pretpostavku da je to top rjesenje za sve...
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 13:44   #786
sam čajevac bi mi bio previše "smrdljiv" za difuzor.
ravensara je nešto boljeg mirisa, a ima i jače antivirusno djelovanje od čajvevca, ali ni to mi nije baš neki fini miris za difuzor.

ovaj sastav od winter bath se čini ok. malo bolje nego sam čajevac ili sama ravensara kaj se tiče finoće mirisa.

Quote:
pic kaže: Pogledaj post
na kraju svega, najbolji mi se pokazal limun, fini miris, čisti, ugodno prepoznatljiv, nije težak i naporan, osvježi prostor, dobro djeluje za koncentraciju, povoljan je..
da, citrusni su među finijima, ugodnijima
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2022., 10:31   #787
Je li možda netko koristio eterična ulja od Poljske firme Etja. Vidim da ga nude na stranici vitamincic?
Dražen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2022., 23:52   #788
ima li ko kakva iskustva s aromarinim uljima?
5Eveline5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2022., 09:39   #789
Quote:
5Eveline5 kaže: Pogledaj post
ima li ko kakva iskustva s aromarinim uljima?
Ja do sada jedino i koristila Aromarina ulja i difuzore...Zadovoljna sam jako.

Ako imate za preporuku i neka druga kvalitetna ulja, svakako bi voljela preporuku!

Naišla sam na internetu na ulja Dea Flores (tvrtka iz Rijeke ako se ne varam).
Jeste li ih koristili možda?
Sole83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2022., 12:57   #790
Quote:
Sole83 kaže: Pogledaj post
Ja do sada jedino i koristila Aromarina ulja i difuzore...Zadovoljna sam jako.

Ako imate za preporuku i neka druga kvalitetna ulja, svakako bi voljela preporuku!

Naišla sam na internetu na ulja Dea Flores (tvrtka iz Rijeke ako se ne varam).
Jeste li ih koristili možda?
Jesam za difuzor koristila Dea Flores.
Najkvalitetnija eu meni su Oshadhi, Florihana i Pranarom.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2022., 19:14   #791
jel možete prepručiti neku sinergiju ulja za difuzor orijentalnog mirisa - npr. ambra, pačulij...
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.