Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2012., 12:09   #1
Branje i sušenje kamilice za otkup

Ovih dana došla sam na ideju o branju i sušenju kamilice sa svoje parcele od oko 3000m2-parcela je kompletno prekrivena kamilicom.Htjela bih čuti iskustva onih koji su to radili-koliko je isplativo(pošto znam da se još malo vrši i otkup kamilice)....Prostor za sušenje kamilice imam;jedino bih je morala brati ručno pošto drugog izbora nemam.Da čujem Vaša mišljenja i prijedloge??Vjerojatno imam malo naivno razmišljanje,ali vrijedi pokušati....
Ana0712 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 19:36   #2
Quote:
Ana0712 kaže: Pogledaj post
Ovih dana došla sam na ideju o branju i sušenju kamilice sa svoje parcele od oko 3000m2-parcela je kompletno prekrivena kamilicom.Htjela bih čuti iskustva onih koji su to radili-koliko je isplativo(pošto znam da se još malo vrši i otkup kamilice)....Prostor za sušenje kamilice imam;jedino bih je morala brati ručno pošto drugog izbora nemam.Da čujem Vaša mišljenja i prijedloge??Vjerojatno imam malo naivno razmišljanje,ali vrijedi pokušati....


very interesting...baš sam si i ja o tome razmišljala,imam puno kamilice,sušim ju za vlastititu upotrebu,nešto poklonim rođacima i prijateljima jer domaći čaj je ipak bolji od kupovnog..od toga nebi bilo loše napravit neki biznis....
mijaumijau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 15:15   #3
Da li imate kamilice za prodaju ? AKo da koliko ? Meni treba oko 2 kg ..
vesna2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.