Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2013., 22:40   #1
Prepoznaju li djeca auru kod odraslih?

Evo neznam gdje bi postavila ovu temu, pa je slobodno premjestite gdje treba

Primjetila sam nešto neobično kod sebe, a to je da dosta privlačim djecu, čak i pretjerano. Osobno neznam se baš ponašati u društvu djece niti sam bila veliki njihov fan ali kad god se nađem u društvu djeteta ili bebe oni se kompletno fokusiraju na mene.

Male bebe se u mom društvu odmah smire ako plaču ili ako su razdražljiva te se smješkaju ili pružaju ruke. Prvo sam mislila da su takve sve bebe, ali kod "starije" djece to je još više izraženo.
Gdje god dođem, poznata ili nepoznata djece se skupljaju oko mene ili samo fokusiraju pogled na mene. Uvijek me darivaju s nečim, poklone mi svoju igračku ili neki znak pažanje.
Većina se roditelja zaprepasti s tim, pogotova ona sa povučenijom djecom.
Često uspostavljaju i fizički kontakt s menom, tipa zagrljaji ili poljupci čak i plakanje ako odlazim.

Nije to nikakav problem, iako zna biti ako mi dođu rođaci onda naravno djeca samo obitavaju oko mene pa to zna biti zamorno.
Zanima me zašto je to tako? Jedna mi je majka rekla da zračim "aurom" koju djeca prepoznaju pa je to zato.
Što vi mislite?
nerica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 22:20   #2
dešava se. vjerovatno klinci osjete energiju kojom zračiš i nekaj u tome ih privlači tebi. npr. ja do sada još nisam shvatila po kojem principu moj klinac odabire ljude. na cesti mu često prilaze nepoznati ljudi. s nekima najnormalnije stupi u kontakt, dok na druge urla da se maknu. nisam skužila neku vidljivu šprancu po kojoj ih on selektira, pa pretpostavljam da osjeti njihovu energiju.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2013., 17:19   #3
Quote:
nerica22 kaže: Pogledaj post
Evo neznam gdje bi postavila ovu temu, pa je slobodno premjestite gdje treba

Primjetila sam nešto neobično kod sebe, a to je da dosta privlačim djecu, čak i pretjerano. Osobno neznam se baš ponašati u društvu djece niti sam bila veliki njihov fan ali kad god se nađem u društvu djeteta ili bebe oni se kompletno fokusiraju na mene.

Zanima me zašto je to tako? Jedna mi je majka rekla da zračim "aurom" koju djeca prepoznaju pa je to zato.
Što vi mislite?
Mozda zaista zracis nekom pojacanom majciskom zastitnickom energijom (mozda natalna takva) od prosjecnih zena. Jel to samo vezano za djecu ili primjetila slican dafault i sa muskarcima, zivotinjama, i t d.

To da djeca vide auru, a odrasli ne je glupost. Generaliziranje. Imas na cesti djecu tupu i glupu kao tavalon, bas kao i sa tamnom i ostecenom aurom. Znaci kao i u odraslih.

Iako da su senzibilnija u mladosti nego kad odrastu...hmm tu bi se dalo raspravljati.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 18:27   #4
Bebe tek ušle u svet nemaju pojma da je to svet objekata sve dok im se ne usmeri pažnja kako da ga gledaju. Pošto bebe uče od svih, one uče kako da gledaju samo svet objekata. Bebe nemaju učitelje koji će ih naučiti da vide auru i svet energije.

Dakle, ne vide.

Bebama pažnja luta, nije fiksirana. Roditelji nastoje da ugrade bebi razum.
Sve se to odigrava na osnovi “očekivanja“ i stapanja roditeljske energije sa energijom bebe pri kontaktima.
Dete odrasta, i čim je neposlušno majka ga nudi demonima tako što mu prijeti da se urazumi i usaglasi prema roditeljskim očekivanjima.

To je cjela istina.
__________________
Namera je tako udaljena od misli da ne možemo ni da razmišljamo o njoj; ne možemo čak ni da je osetimo. Ali svakako možemo da je upotrebimo.
ACA SAVEST is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 00:16   #5
Ja kad sam bio na stazu, na pedijatriji sam imao jednu pacijenticu koja ima moc vizualiziranja aure. Bilo mi je cudno sto djevojcica od 11god. zna o tome.

Meni je ocitala da imam dobru auru (nije ona to tako objasnila nego> oko glave narancasto i zuto a prema nogama prelazi u zeleno), a njen otac losu auru (oko njega vidi sve crno )

Ona mi je pricala i o letecim kuglama i jos o svemu.

(Zapravo radilo se o djevojcici koja pati od anorexie nervose i kad sam uzimao anamnezu od njenog oca dugo smo pricali, i negdje pred kraj razgovora on je rekao ''ona je dobro dijete a ima i neke paranormalne moci'', onda sam se ja zaintrigirao i malo jos pitao o cemu se radi, i dan iza sam je posjetio na odjelu i pricao s njom...Poslala mi je pozitivnu energiju.


U sklopu obrade anorexie je imala i razgovor s psihologom i psihijatrom a ja sam joj dan prije rekao ''da niposto o tim paranormalnim stvarima ne razgovara s njima''
jer ce je proglasiti shizofrenom i hospitalizirati na psihijatriju.

Psihijatrija je danas prozeta idejama masona i NWO i uvijek zele sve neobjasnjivo nazivati shizofrenijom.

Uskoro ce i ljude s lucidnim snovima hospitalizirati u Vrapcu, samo zato jer ne mogu objasniti snove)
Vigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 15:05   #6
Quote:
Vigo kaže: Pogledaj post
Ja kad sam bio na stazu, na pedijatriji sam imao jednu pacijenticu koja ima moc vizualiziranja aure. Bilo mi je cudno sto djevojcica od 11god. zna o tome.
Ja sam naletila na duplo mladje koji su znali koja ti ruka bila slomljena, koje probleme sa kojim organima imas, te koji ti kraljezak skrsen...

Osjecas se totalno glup kad shvatis da dijete koje nema pojma o zivotu zna sve o drugima.

Pazi na malenu ako je ikad opet sretnes jer ocito je sama u svemu tome
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 19:19   #7
Djeca nemaju kada se rode sposobnost da vide auru, ali pošto su 9 mjeseci bila samu u majčinoj utrobi, osjte neku nergiju, i oslanjaju se više na nju nego izgled osobe. Ako si ti dobre volje, i sretna, i djete ćr biti, i htjeti se družiti s tobom

Ja nisam sreo nikoga tko zna čitati auru ili slično... Pa ne znam baš kako tako mladi to nauče...
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 19:54   #8
Quote:
nerica22 kaže: Pogledaj post
Evo neznam gdje bi postavila ovu temu, pa je slobodno premjestite gdje treba

Primjetila sam nešto neobično kod sebe, a to je da dosta privlačim djecu, čak i pretjerano. Osobno neznam se baš ponašati u društvu djece niti sam bila veliki njihov fan ali kad god se nađem u društvu djeteta ili bebe oni se kompletno fokusiraju na mene.

Male bebe se u mom društvu odmah smire ako plaču ili ako su razdražljiva te se smješkaju ili pružaju ruke. Prvo sam mislila da su takve sve bebe, ali kod "starije" djece to je još više izraženo.
Gdje god dođem, poznata ili nepoznata djece se skupljaju oko mene ili samo fokusiraju pogled na mene. Uvijek me darivaju s nečim, poklone mi svoju igračku ili neki znak pažanje.
Većina se roditelja zaprepasti s tim, pogotova ona sa povučenijom djecom.
Često uspostavljaju i fizički kontakt s menom, tipa zagrljaji ili poljupci čak i plakanje ako odlazim.

Nije to nikakav problem, iako zna biti ako mi dođu rođaci onda naravno djeca samo obitavaju oko mene pa to zna biti zamorno.
Zanima me zašto je to tako? Jedna mi je majka rekla da zračim "aurom" koju djeca prepoznaju pa je to zato.
Što vi mislite?

moguce da nesto osjete... ja sam bio u vrtiću na nekakvoj praksi... jedno je samo djete plakalo jer sam mu bio nepoznat sva ostala oko mene... cak su mi tete rekle da cudno jer jedan uvijek place cim vidi nepoznatu mušku osobu....
evo prije neki dan sam im nakon 5 mj. došao u posjetu ma nista malo se zasramili al vrlo kratko
tebe to recimo smeta dok meni paše jer sam i sam veliko djete
__________________
vremenom se naviknu i oči na mrak
Schlapko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.