Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2015., 23:38   #41
Ja ne shvaćam kakav to odnos imate da je uopće trebalo doći do toga da jedna drugoj opsujete išta!!!
__________________
<3<3<3
VanessaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 23:46   #42
Quote:
VanessaG kaže: Pogledaj post
Ja ne shvaćam kakav to odnos imate da je uopće trebalo doći do toga da jedna drugoj opsujete išta!!!
Baš. Recimo moja svekrva je imala svakakve komentare koji su me povrijedili, ali evo iskreno - meni nikad nije palo na pamet da joj idem na taj način odbrusiti. Mi ne moramo biti prijateljice niti je ona postala moja druga mama time što sam se udala za njenog sina. No, sama činjenica da je ona mama čovjeka kojeg obožavam i da ga je odgojila tako divnog, meni ne dopušta da na taj način razgovaram s njom. Kad smo već kod toga, ne razgovaram tako ni s drugim ljudima, totalno je nekonstruktivno i ne kužim poantu takve komunikacije.

Autorici savjetujem da fokus pomakne s toga tko je u pravu na uzrok takvog destruktivnog odnosa te na svoju neprimjerenu reakciju na, doduše, također neprimjerenu akciju.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 23:58   #43
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Baš. Recimo moja svekrva je imala svakakve komentare koji su me povrijedili, ali evo iskreno - meni nikad nije palo na pamet da joj idem na taj način odbrusiti. Mi ne moramo biti prijateljice niti je ona postala moja druga mama time što sam se udala za njenog sina. No, sama činjenica da je ona mama čovjeka kojeg obožavam i da ga je odgojila tako divnog, meni ne dopušta da na taj način razgovaram s njom. Kad smo već kod toga, ne razgovaram tako ni s drugim ljudima, totalno je nekonstruktivno i ne kužim poantu takve komunikacije.

Autorici savjetujem da fokus pomakne s toga tko je u pravu na uzrok takvog destruktivnog odnosa te na svoju neprimjerenu reakciju na, doduše, također neprimjerenu akciju.
Moja pametuje već preko 15 godina, uvijek u pravu, sto god radimo ne valja, nit odgoj, nit život, nit išta, uvijek ima neš za reć svoje, i kad bi ja reagirala na svaku, gdje bi bile danas. Imam respekt prema njoj, i tako se ponašam, saslušam, dobro, dobro, da da i da, i gotovo.
Nek drobi i dalje. U svom domu radimo ionako kako mi želimo i znamo, o čemu god se radilo, samo sam na početku to sveki dala do znanja, i imamo ok odnos, distancu , ne grlimo se i ne ljubimo al se bome ni ne psujemo.
Možda imam sreću da ne živimo pod istim krovom, iako smo jako blizu no i dok nismo bili u braku a živjeli skupa, rekla sam joj da ono što ja stavim tu, ostaje tu i amen.
Suprug se ne petlja u naš odnos od početka. On je njihovo dijete i oni imaju svoje šeme i razgovore, niti branim nit se petljam u to. Imam svoj život, i način na koji ga živimo zajedno. Kome ne paše...
__________________
<3<3<3
VanessaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 00:43   #44
Quote:
VanessaG kaže: Pogledaj post
Ja ne shvaćam kakav to odnos imate da je uopće trebalo doći do toga da jedna drugoj opsujete išta!!!

Mlada dama se spustila na njen nivo . Muz ti je u pravu draga damo tako se ne razgovara , trebala si sutit I o krenut se . Buduce nemoj pravit ovakve greska , ona je stara a ti si mlada I pustila si jezicinu da ne kazem kao ko p...s
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 02:35   #45
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
Moja svekrva mi je opsovala roditelja i ja sam jpoj odgovorila istom mjerom,sad me muz kritikuje i kaze da sam trebala presutjeti jer je ona starija i drugo on bi s njom to rijesavao ja sam samo trebala reci "vidis muze sta mi rece tvoja mati"

ja nisam mogla to,kad mi je rekla jebo te otac ja sam njoj odgovorila istom mjerom
Tretiraj njegove roditelje ko sto bi tila da on tretira tvoje, ako je tebi normalno da on tvojoj mami opsuje mamu onda si ti u pravu.
A nije ti sigurno iz dragosti opsovala roditelje vidis i sama da nemos mucati, lipo sada i njemu petaj jednu plesku sto nije sta na tvoju stranu.
Graso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 03:20   #46
Quote:
sarajka89 kaže: Pogledaj post
kad mi je rekla jebo te otac ja sam njoj odgovorila istom mjerom
Sve pet, sad barem znate na čemu ste , to je žena koja psuje svoju snahu i njene roditelje, zbilja misliš da je tu sad presudno za vaš odnos koja je tvoja reakcija na to, pregristi jezik ili oplesti po njoj istom mjerom
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 03:28   #47
Ja bi joj na to rekla da je ona preružna za mog oca i da ne sanjari
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 11:57   #48
Quote:
marwiiz kaže: Pogledaj post
Ja bi joj na to rekla da je ona preružna za mog oca i da ne sanjari
Oplakah
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:00   #49
Stara te preduhitrila u tužakanju

btw
Šta je staroj otac još živ?
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 13:39   #50
Reci je svom tati.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.