Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2015., 12:10   #81
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
- on je ljut,niječe,negira bilo što osim ''nevinog razgovora'' sa tamo nekom lijevom....
da, interesantno da vecina "dopisivaca" reagira slicno, kao da je spranca u pitanju.. "ma dajj, ona je nebitna, ma dizes paniku bezveze, ma to je zeka peka.."

i ta ljigavost ne bira godine, jednako i mladi decki i konjine sa skembom se zapetljaju u vlastite budalastine
cak mislim da su mladji decki mastovitiji, ove stare konjine uhvati neka panika pa zagrizu ko hipnotizirani jazavcari, grdio za vidit zrelog muskarca kak je nerealiziran ts ts
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 16:08   #82
Quote:
Scarlett0 kaže: Pogledaj post
Pokusat cu sve sloziti u jedan post. Dakle, kao sto sam vec navela, jako sam tolerantna osoba. Previse. Svjesna sam toga. Kad volim, dajem se do kraja... nisam spremna odustati ako postoji i truncica nade. S obje strane naravno. Stabilna sam, komunikativna i otvorena, volim biti voljena, kao i svako zivo bice. Radim, vrijedna sam, zaradjujem svoj kruh. Radi i on, ni blizu da smo bogatuni. Niti on ima brutalnu placu, auto, stan... nema ni brutalnu placu, ni svoj auto, a bome ni svoj stan. Za materijalne stvari me nikad nije briga. Balava... jesam li balava... evo, reci cu da imam svojih 25 godina i stalno pokusavam biti realna osoba i cvrsto stajati na zemlji. Volim ga, iskreno. Zanimalo me da li mislite da postoji takav tip ljudi? Mozda to svi rade s vremena na vrijeme, ali se ne sazna. Htjela sam cuti vasa iskustva i razmisljanja. I opet, hvala sto ih djelite samnom. Iskreno, mislim da nije presao granicu da bi spavao s nekim i sta vec ide uz to... poljupci, dodiri... etc. Razgovaramo puno, rekla sam mu da ga necu provjeravati, ali neka mi kaze kada dobije poruku, ako ju dobije, obecao je da ce zavrsiti s tim, da me voli i zna da je pogrijesio. Neznam da li on zbilja ne vidi nista lose u tome, ali ja smatram da takve stvari nisu u redu. Prica je ista, kolegica je, nista nije imao s njom i prekida tu komunikaciju. Isprike na predugom postu. Citam vas, iako ne odgovorim na svaki post.

Kako si glupa imam profil na iskrici i 80% je oženjenih tamo. Takvi se nikad ne dođu samo dopisivati. Najjači su mi oni šta napišu još da su u sretnom braku. Da toliko je sretan brak da su se zaželjeli druge pičke. Tako da draga moja, čestitam, pala si na njegovu priču. Lik se vjerojatno i dalje dopisuje s drugima, i jebe, nažalost. Takvi se nikad ne mjenjaju. Zapamti, NIKAD! !
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:29   #83
Mislim da volis krivu osobu. On te ne postuje i ne voli dovoljno, jer vise voli sebe i svoj ego. Da te postuje nebi se dopisivao s drugima niti bi te lagao. Mislim da ti je najpametnije otvoriti oci i shvatiti da je bolje na vrijeme promijeniti zivot, imas vremena naci nekog tko ce te stvarno voljeti i postivati. Ovo nije tolerancija sto ti radis, vec granici s gluposcu. Shvacam da ga volis i da se trudis, da ne odustajes, ali on se nije trudio ni na pocetku. Sto ocekivati od nekog tko se na pocetku veze (bar bi tada sve trebalo biti divno i krasno) dopisuje s drugima. Kakva je to osoba? U toj vezi trudis se samo ti. On ce te vrlo vjerojatno pokusati uvjeriti da je to normalno, da to svi rade, da je to zafrkancija samo... Ali ne rade to svi, ne rade to oni koji postuju i vole svoje partnerice, koji su iskreni ljudi. Sto ocekivati dalje od nekog tko laze? Ma ja ne bih ni raspravljala o tome s njim.

Da se i samo dopisuje, i da se to ni nije pretvorilo u nesto vise od dopisivanja nema teorije da bih se upustila u odnos u kojem me nesto ponizava, tisti ili brine. Da i ne svrlja sa strane ovo sto sad radi je vec sasvim odvratno. Cisto nepostivanje i zadovoljavanje vlastite sebicnosti.
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:41   #84
Quote:
Cool Breeze kaže: Pogledaj post
Ne bih htjela otvarati novi thread, treba mi par trenutnih vecerasnjih misljenja, obzirom da mi je do muza stalo i mislim si da mozda ja pretjerujem.

Danas je prvi dan morskog godisnjeg, prethodno je muz proveo u svom rodnom kraju 3 dana i ja u svom. To mi je pasalo, a vjerujem i njemu, jer u gradu u kojem zivimo smo skoro uvijek zajedno, u jako rijetkim prilikama on izadje vani u inozemstvu gdje i inace zivimo, novi smo tamo te nemamo bas piznanstava.

Za njegov rodni kraj full mi je ok da ostane i uzivs u starim frendovima, obitelji.
Ovdje na moru javio mu se poznanik, ne bliski frend iz njegovog grada te kaze da je blizu, navodno je ozenjen, ali zena i dijete nisusa njim, i saf skuzim da bi muz izprve sam do njega u apartman, pa ak je zena tamo, dogovorit cemo pokoji zajednicki odlzak na plazu ili lokal.

Jbg sad, ja sam reagirala kivno, jer sam ga se pozeljela, i reko sto se mene tice mozes do kraja godisnjeg izdogovarat termine s ti poznanikom.

Ja nisam ostala sama, sin tinejder iz prvog braka je sa mnom, ok nam je, nije baš da se ne da uzivati bez muza.

Bas mi trebaju misljenja sa strane, jesam li bezveze povrijedena? S druge strane sta ce im zena j muskom drustvu, i vidim da se razveselio kao malo dijete i to razumijem, oboje gore vrijedni radimo i skoro da ne izlazimo, ja jos manje, on i nekako.

Pardon ako je dugacak post i pun gresaka, a slutim da je, pisem s moba, pisem i brisem, a i ne vidim cijeli text na displayu.

Unaprijed hvala :-)

Ja ne vidim nista lose da se svi familijarno vidite s tim poznanikom. Meni bi bio gust upoznat nekog kog znam sa svojim muzem i drago mi je kad je obratno. Prema tome ne vidim razloga da on sam ide na kavu s njim ako je to za vrijeme vaseg odmora. Ovako imam dojam da se zeli rasteretiti od zene ili mu je mozda bitno sto netko misli, u ovom slucaju da bi mozda ispao papak da se pojavio s familijom. I netko je rekao da ne budes privjesak. Kakav privjesak? Ne kuzim takvo razmisljanje. Nitko nikom ne uskracuje slobodu time sto se i na kavama pojavljuju skupa jer to zele. Ali ovdje je problem sto on to ne zeli. To je po meni i ne tako malen problem.

Da sam u situaciji u kojoj moj muz ima poziv za kavu od nekog frenda/poznanika, rekla bih mu drage volje da ode na kavu, ne bih smatrala da MORAM i ja ici. Ali mi imamo takav odnos da znam da bi on zelio da idem i ja (kao sto je i meni normalno da se on i ja druzimo i s mojim prijateljima), ali da mi bas da do znanja da zeli ici sam, ne bi mi to pasalo. Mislim cemu? Zasto? Jel on neki balavac kojem je glupo da i zena ide s njim?
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.