Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.08.2016., 11:02   #1
[POMOĆ] Ulaganje u dionice

Znači ovako surfao sam po netu i naletio na članak (nije važno šta), došao do Fortrade-a, ulogirao se kod njih sa demo account-om i kasnije mi se javio njihov agent. Dobar dan, dobar dan kako ide priča, čovjek mi kulturno objasnio šta i kako, skinuo sam te njihove programe na komp i mobitel. Objasnio mi šta koje znači i tako. Uglavno skužio sam na koji način funkcioniraju dionice, kupnja i prodaja, kad će rasti, a kada padati cijena. Tako par tjedana i onda je došlo do toga kao treba minimalno uložiti 100 eura kako bih ja počeo sa stvarnim novcem trgovati.

E sad mene zanima:
- iz kojeg razloga njihovi agenti privlače druge ulagače na njihovu Forex platformu, tj. općeniti i na druge platforme
- što imaju od toga njihovi agenti, jer poprilično se dosta trude znajući da će u 80% biti odbijeni (iz razloga što su ljudi skeptični)
- kada ti oni sve to ispričaju kao da nema uopće šanse da izgubiš lipe, jer svi tu zarađuju
- koliko je to realno da možeš po danu cca 100kn zaraditi
- da i ja samo pomalo skeptičan, ali bih htio probati, pa bih htio čuti tuđe mišljenje i iskustva
__________________
The Limits are in Your Head !
zaca90 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.