Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2018., 20:40   #1241
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Čuj jel ti možda znaš kak napravit stream kanala drito sa reca na net ?
Jel to moguće i koliki upload mora bit za tak nekaj

U teoriji možda bi i mogel streamat taj Channel 4 HD ak je to izvedivo
Moze se streamati sa receivera na net ali ja ne znam kako.

Procitaj malo ovo: https://forums.macrumors.com/threads...ambox.1979294/
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 05:14   #1242
Ma znam za to...to je stream unutar moje lokalne mreže ili ti LAN-a...
I zo mi radi bez ikakve greške odavno, taj WebIF je fantazija
a ta aplikacija je ustvari samo browser koji otvara WebIF jednako kao i PC...

Na tu foru čak mogu napravit stream UHD kanala na PC iako mi rec uopće nije UHD, a ni monitor...

Ono kaj mene zanima je kak napravit stream prema van da radi na netu...
dakle preko interneta a ne samo lokalno unutar moje mreže
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:18   #1243
Mislim da moras imat stream panel koji ce to onda poslati na net.

Iskreno, nemam pojma kako to funkcionira.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:25   #1245
https://www.motorsport.com/f1/news/f...-sky-1004720/?

Dakle ESPN/ABC bu u stvarnosti sky sports F1
E sad još ak bu prijenos za američku vojsku na 9.0E sreći nebu kraja

Em je gore HD, em to Vu+ Solo2 sa novim driverima, imageom i osc... otvara sam tak

a nekaj se trabunja i o cijeni liberty streama...
https://www.pitpass.com/61030/F1-str...cost-6-a-month

ak bu zbilja 8$/mjesec onda nek se nose vrit...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:39   #1246
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
https://www.motorsport.com/f1/news/f...-sky-1004720/?

Dakle ESPN/ABC bu u stvarnosti sky sports F1
E sad još ak bu prijenos za američku vojsku na 9.0E sreći nebu kraja

Em je gore HD, em to Vu+ Solo2 sa novim driverima, imageom i osc... otvara sam tak

a nekaj se trabunja i o cijeni liberty streama...
https://www.pitpass.com/61030/F1-str...cost-6-a-month

ak bu zbilja 8$/mjesec onda nek se nose vrit...


Kaj? Pa to je fer cijena
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 06:45   #1247
9 mjeseci x 8$ = 72$ po sezoni...pristup cijelu godinu bi ti bio 96$..
Malo morgen fer, bilo bi fer da je stream dostupan unutar onih cca 25-30$ koliko platiš f1 access pretplatu ili F1 Live timing aplikaciju.
Za vrlo sličnu lovu se bez problema nađe i hrpa full legalnih TV paketa na kojima ima osjetno više od F1...
Razni servisi tipa netflixa koštaju otprilike tu lovu, a na njima ipak ima puno toga više...

A da ne pričamo o IPTV/CS serverima...
Čini mi se da im je ideja osuđena na propast i da od ovog zbog cijene nebu baš ništ...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 07:58   #1248
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Malo morgen fer, bilo bi fer da je stream dostupan unutar onih cca 25-30$ koliko platiš f1 access pretplatu ili F1 Live timing aplikaciju.

Čini mi se da im je ideja osuđena na propast i da od ovog zbog cijene nebu baš ništ...
550kn da gledam F1 cijelu godinu i netrebam slušati ove naše bez problema sa streamom? Potpisujem iste sekunde, ali nema šanse da bude tak jeftino. Mislim da bi ipak oko $20-30 mogla biti mjesečna cijena. Pa MotoGP je duplo više, oko $15. Al ti mora da se šališ, ovo je i više nego fer i korektno. Di mogu kod nas za 50kn/mj gledati F1 sa pravim stručnim komentatorima, javljanjima s pitwalla i sl?
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:22   #1249
A ko kaže da bumo dobili išta drugo osim suhoparnog prijenosa utrke, pitanje je hoće li uopće bit komentatora ili neće...
ono kaj je potpuno ziher je da to sigurno neće bit komentatori sky-a, jer onda bi valjda sky bio taj koji nudi streaming a ne liberty...

a pazi sad ni ameri (ESPN/ABC) neće imat svoje komentatore, nego će koristit sky feed, dakle vjerojatno platit sky-u da mogu dilat njihov prijenos...

No da će i liberty napravit istu šemu sa sky-om to baš i ne vjerujem, jer koji klinac bi sky išao sam sebi skakat u želudac i radit konkurenciju sam sebi
zašto bi itko plaćao sky nekoliko puta više ako može dobit isti taj prijenos za manju lovu

Opcija koja je najvjerojatnija je da bu to samo feed sa slikom i zvukom sa staze bez ikakvih komentatora koji inače ide prema svim onima koji imaju prijenos...i bojim se da bu to sve.
Što ti se svodi na RTL prijenos na satelitu (koji je potpuno free) sa ugašenim zvukom da ne čuješ švabe kak žlabraju...

Osim toga prilično je čudno da od Liberty-a ni riječi oko ovoga i to iako je sezona već prilično blizu...baš i nije jasno kak to oni misle privući gledatelje u zadnjih par dana...
A i to da nebu problema sa streamom otom potom, pa LT aplikacija je imala hrpetine prekida i problema sa vezama i dosta često nije radila kak se spada, specijalno na početku sezone u prvim utrkama...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:10   #1250
A šta će ti komentator?

Sve što trebaš znati ti piše na ekranu, a ako ti kojem slučajem to nije dovoljno, odeš na internet.

To vrijedi za sve sportove.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 21:05   #1251
Ne znam, ja nisam saznao Bog-zna-što od britanskih komentatora i sve za kaj bi drukali i prognozirali bi ispalo drugačije na kraju, informativniji je post-race...tako da, oportuno mi je i lakše gledat na Areni u HD-u uz naše trkeljatore, malo se i nasmijem, i poslije neki stream post-racea ak ima smisla...kad sam kod Arene, ima li vijesti hoće li prenositi ovu sezonu?
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:48   #1252
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
kad sam kod Arene, ima li vijesti hoće li prenositi ovu sezonu?
Bit ćemo po običaju pravovremeno obaviješteni o svemu (nekih pola sata prije FP1 u Australiji myb).
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:48   #1253
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
A šta će ti komentator?

Sve što trebaš znati ti piše na ekranu, a ako ti kojem slučajem to nije dovoljno, odeš na internet.

To vrijedi za sve sportove.
Nama koji nismo vrsni znalci kao ti, treba komentator.
Ax-AlO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:03   #1254
Nažalost ovu sezonu, neću moći pratiti na televiziji (barem ne na slo2 od kojih sam očekivao prava prijenosa). A za Hrvtasku će biti i na MAX TV matchu koliko sam čuo da im još vrijedi ugovor za ovu sezonu?
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 02:34   #1255
Ja sam ćuo da im je ugovor istekao na kraju prošle sezone. Da imaju još ugovor, već bi znali da će prijenosi biti kod njih. Na njiovim stranicama i fb. Vjerovatnije je da pregovori još traju.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:27   #1256
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ja sam ćuo da im je ugovor istekao na kraju prošle sezone. Da imaju još ugovor, već bi znali da će prijenosi biti kod njih. Na njiovim stranicama i fb. Vjerovatnije je da pregovori još traju.
Tako je, pregovori su još u tijeku i Arena sport je favorit mada je i VIP zainteresiran ali je problem što njihovi sportski kanali na kojima će prenosti Ligu prvaka još nisu operativni tako da za sada nemaju gdje prenositi F1....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 02:19   #1257
Ja sam mislio da Sport Klub pregovara. Ionako imaju prava za Srbiju.
stipest is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:01   #1258
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da Sport Klub pregovara. Ionako imaju prava za Srbiju.
Jesu, i oni su zainteresirani ali navodno im prava za Hrvatsku nisu prioritet....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:52   #1259
Prema vijesti na portalu F1plus i slijedeće 3 godine F1 biti će na MaxTv-u, točnije Arena sport kanalima....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:46   #1260
Steta kaj nije SK dobio prava s obzirom da su dostupni na vise platformi... F1 bude totalno izginul ko sport u HR
Clam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.