Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 13:25   #501
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Kakvi su smecari ovi s Fiverra.
Treba odrasti. Oni kao i 99% drugih samo gledaju kako da zarade čim više love a apsolutno ih nije briga kakve ti sposobnosti imaš i koliko si truda potrošila na znanje. Nisu ti oni bliska familija. Tako rade i drugi tipovi sajtova kao Udemy koji svima maksimalno pojeftinjuje tečajeve jer time dobija veći broj usera, iako se instruktori bune.

Sve to je još potencirano ulaskom Indije i Azije u tržišnu utakkmicu u kojoj više nitko ne zna tko pije tko plaća. Pa tako neki lik koji upadne u Google često zna manje nego neki koji zna puno i radi ko konj ali nije imao pravih socijalnih kontakata. Niti je ikakva garancija da tatin bogati sin koji završi Stanford zna više i sposobniji je od milijuna drugih koji ne završe prestižni faks. A ipak ovome sa Stanfordu su sva vrata otvorena.

Živimo u grubom svijetu, Groucho Marx je rekao, ne želim biti član kluba koji mene želi za člana. Tako je i sa Fiverrom. Ako svarko može upasti, takav je i tretman ekipe. Da budem iskren i ja bi tako radio.

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
* - cisto napomena za one koji ne znaju - Dribbble je u vizualnom svijetu mreza na koju ne upada svatko, pozivnice dolaze rijetko, i vecinom ljudi koji su gore rade jako dobar posao, i sam po sebi ima daleko veci rejting od jednog smecarskog Fiverra.
Dribble je na dlaku isti kao i ostali. Mene je lik iz zemlje nedođije koji mi je radio dizajn pitao da li želim ulaznicu, doslovno svatko uz nečiju preporuku može ući što se i vidi tamo. Ima zaista super dizajna ali i lošeg dosta.

Dakle sve je kao i u životu, važnije je kako se prodaš nego koliko znaš.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:21   #502
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Dribble je na dlaku isti kao i ostali.
Da, ali za razliku od recimo Behancea te ne spamaju Indijci i Pakistanci sa "Pls like my profile and follow" u nenormalnim kolicinama.

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Dakle sve je kao i u životu, važnije je kako se prodaš nego koliko znaš.
Hm. Djelomicno si u pravu. Ali kako ce onda onaj tvoj Google zaposlenik koji ne zna nista a ima vezu obaviti posao koji mu daju bez da zna sto radi?
Mislis da jedan Google zaposljava ljude bez iskustva na neke vaznije pozicije samo zato sto su se ti isti ljudi dobro prezentirali?
Gunship is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:35   #503
To zapošljavanje preko veze, bez da ima posljedica, valjda još samo i postoji kod nas...
Brale, vanka da si doktor nauka, ako ne znaš raditi to što treba- letiš.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 12:39   #504
Koji su ovo debili sa Paypala. Šalju mi da će mi limitirati račun ako ne potvrdim svoj identitet do 11.3. Nigdje nema opcije da napravim upload bilo čega , sve kvačice su zelene. Ne znam šta im to znači limited account? Šta će mi limitirati ili ukinuti.
Naravno otvoriti case iz resolution center je pravi podvig.
zaccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:21   #505
Quote:
Gunship kaže: Pogledaj post
Hm. Djelomicno si u pravu. Ali kako ce onda onaj tvoj Google zaposlenik koji ne zna nista a ima vezu obaviti posao koji mu daju bez da zna sto radi?
Mislis da jedan Google zaposljava ljude bez iskustva na neke vaznije pozicije samo zato sto su se ti isti ljudi dobro prezentirali?
Naravno da Google uzima kremu programera jer mu se može, koji tamo uglavnom ne rade ništa suvislo i samo se dosađuju jer su zaposleni iz marketinških razloga. Google ionako ne živi od njih.

Ali još je veća istina da će bogati sin koji je pomalo glup i lijen ali je završio Stanford jer tata daje donacije birati gdje želi posao, u Google, Facebooku ili Bank of America. I kao takav imati će prednost pred legijom sposobnih ali bez socijalnih veza. Najplastičniji primjer je Bush Jr. koji izlazi kroz pogrešna vrata i čita novine naopako a završio je najprestižnije fakultete Yale i Harvard.

Behance Dribble i ostali su za takve. Tu se sposobni tuku sa nesposobnima ali jeftinima za mrvice koje ostanu nakon što se lijeni i nesposobni ali dobrostojeći pozapošljavaju po kvalitetnim firmama. Malo karikirano ali ima puno više istine nego što bi trebalo.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:35   #506
Ovo su dosta smele izjave. Reći da google programe ne rade ništa...Evo, ja radim data entry posao za google i kad god nešto ne štima šaljem bug izveštaj njihovim programerima. Trebali da kažem da su ti isti google programeri izmislili kompleksan sistem u kome radim. A što se tiče Buša Juniora on možda i jeste završio visoku školu, al nikad nije radio ni u jednoj ozbiljnoj kompaniji ne računajući naftni sektor gde familijarno ima biznis.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:47   #507
Moja topla preporuka je da posjetis ovu temu i zatrazis promjenu nicka u roflandus tako da bude u skladu sa ovim neprestanim trkeljanjem gluposti koje provodis iz posta u post. Količina nebuloza koje si sposoban otipkati samo raste kao lavina, da bi došlo do ovoga:

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Naravno da Google uzima kremu programera jer mu se može, koji tamo uglavnom ne rade ništa suvislo i samo se dosađuju jer su zaposleni iz marketinških razloga. Google ionako ne živi od njih.

Kakav tocno marketing? I ako se oni samo dosadjuju (zanimljivo je kako ti sve to "znas") i ne rade nista... tko pobogu radi sav taj software i appse koje Google/Alphabet ima? Vjerojatno oni roboti od kojih imas fobiju i koji ce nas sve u svemu zamijeniti?

Evo, tresi se sad od muke i straha:


Obzirom da nemas blagog pojma sto su Dribbble i Behance (sto te pak nimalo ne sputava u pametovanju o istima) taj dio cu ignorirati jer me hvata sram u tvoje ime.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:14   #508
Gunship is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 18:42   #509
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Treba odrasti.
Hvala, dovoljno sam odrasla

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Oni kao i 99% drugih samo gledaju kako da zarade čim više love a apsolutno ih nije briga kakve ti sposobnosti imaš i koliko si truda potrošila na znanje. Nisu ti oni bliska familija. Tako rade i drugi tipovi sajtova kao Udemy koji svima maksimalno pojeftinjuje tečajeve jer time dobija veći broj usera, iako se instruktori bune.
Naravno. Imaju pravo raditi kako zele i koristiti taktike kakve god zele.
Isto tako imam i ja pravo ispovracati se na njihov nacin i reci da je on meni grozan i osjecati se lose zbog vremena koje su mi oduzeli.
Takodjer imam pravo napisati to na forum kako bi ljudi bili dodatno upoznati s tim stvarima.

I sto znaci ovo da mi nisu bliska familija? Kakve veze to ima?


Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Sve to je još potencirano ulaskom Indije i Azije u tržišnu utakkmicu u kojoj više nitko ne zna tko pije tko plaća. Pa tako neki lik koji upadne u Google često zna manje nego neki koji zna puno i radi ko konj ali nije imao pravih socijalnih kontakata. Niti je ikakva garancija da tatin bogati sin koji završi Stanford zna više i sposobniji je od milijuna drugih koji ne završe prestižni faks. A ipak ovome sa Stanfordu su sva vrata otvorena.

Živimo u grubom svijetu, Groucho Marx je rekao, ne želim biti član kluba koji mene želi za člana. Tako je i sa Fiverrom. Ako svarko može upasti, takav je i tretman ekipe. Da budem iskren i ja bi tako radio.
Sve pet.
ALi rekla sam gore sto mislim. Da, imam luksuz pljuvati po njihovom nacinu regrutiranja i cinim to. No, moje vrijeme kosta, moja dva sata su posvecena njima a ispalo je da su me zeznuli. Nisu me na to tjerali, bila je moja odluka, mogla sam i odbiti, ali kao sto napisah - rekla sam sama sebi pokusati iskoristiti svaku ponudjenu priliku. Uzeli su mi vrijeme, malo sam se pozalila ovdje i sve 5. Life goes on.

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Dribble je na dlaku isti kao i ostali. Mene je lik iz zemlje nedođije koji mi je radio dizajn pitao da li želim ulaznicu, doslovno svatko uz nečiju preporuku može ući što se i vidi tamo. Ima zaista super dizajna ali i lošeg dosta.

Dakle sve je kao i u životu, važnije je kako se prodaš nego koliko znaš.
CUj, da ima svega, ali ja sigurno ne bih poslala invite bilo kome
Dva sam podijelila na FB grupi, i jos dva sam dala kolegama s kojima radim u uredu i znala sam kako rade.
Nisam onaj lik koji trazi radove i organizira natjecaje za inviteove, ali pazim koga cu pozvati. Ako je to netko tko vec radi dobro, i aspirirajuci je dizajner ili ilustrator - Dribbble mu moze malo dici status i donijeti poneki gig.

Generalno - tamo je situacija puno bolja nego na UpWorku sto se tice onoga sto se moze vidjeti, a pogotovo je bolja nego na Fiverru.
Ja skoro vise drugo ni ne otvaram kada mi treba neka inspiracija, znam vec gdje trebam na Dribbleu potraziti.

I btw kakve veze ima je li netko iz zemlje Nedodjije ako radi dobar dizajn?

Zadnje uređivanje TincH : 24.02.2018. at 19:00.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:44   #510
Quote:
zaccc kaže: Pogledaj post
Koji su ovo debili sa Paypala. Šalju mi da će mi limitirati račun ako ne potvrdim svoj identitet do 11.3. Nigdje nema opcije da napravim upload bilo čega , sve kvačice su zelene. Ne znam šta im to znači limited account? Šta će mi limitirati ili ukinuti.
Naravno otvoriti case iz resolution center je pravi podvig.
Pa cim kliknes tamo na PayPalu na notifikacije koje se crvene - iskoci ti stranica za upload, kej ne?

Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post

Obzirom da nemas blagog pojma sto su Dribbble i Behance (sto te pak nimalo ne sputava u pametovanju o istima) taj dio cu ignorirati jer me hvata sram u tvoje ime.
Mozda bi mu cinjenica da dizajneri najvecih firmi uredno imaju portfolio na Dribbleu fakat ipak bila previse
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:02   #511
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Moja topla preporuka je da posjetis ovu temu i zatrazis promjenu nicka u roflandus tako da bude u skladu sa ovim neprestanim trkeljanjem gluposti koje provodis iz posta u post. Količina nebuloza koje si sposoban otipkati samo raste kao lavina, da bi došlo do ovoga:
Ja kad nemam pojma o nečemu šutim, ali tebi karakter to očito ne dozvoljava pa se javno blamiraš. No to je tvoje pravo . Pa evo da te malo uputim.

Google 98-99% prihoda ostvaruje od Adwordsa, sistema koji su smislila dvojica ljudi prije 15 godina, jedan Arap i jedan Amerikanac. Taj sistem i danas uz tisuće programera nije puno promijenjen osim što je efikasniji nego u počecima.

Pošto Google nije želio da konkurencija vidi koliku ogromnu lovu zarađuju od toga (npr osnivač kineske tražilice Baidu imao je sličan algoritam za tražilicu) odgađali su IPO više godina jer nakon IPO postaje javna kompanija i svi bi vidjeli njihovu zaradu. Do tada su toliko ojačali da im konkurencija nije mogla ništa.

Kako bi zamaglili činjenicu da žive od jednog zapravo uskog programa počeli su širiti poslovanje u puno različitih segmenata čime se dobiva dojam da je kompanija sveobuhvatna i jaka na mnogim terenima, što nije istina. Iz istog razloga odvraćanja konkurencije počeli su zapošljavati gomile programera sa zvučnih fakulteta koji ne rade tamo ništa ekonomski suvislo. Dakle marketing. Google im je dao 2 sata radnog vremena dnevno da rade nešto svoje i kao rezultat svega tog silnog znanja i vremena nije ispalo skoro ništa (vidjeti Google Graveyard). Tu odličnu taktiku predložio je Eric Schmit.

Kao prvo veliku većinu Google usluga koje se koriste Google je kupio od malih startupa, a nisu plod legije njegovih programera. Kao drugo Google ne živi od tih programa što bi trebala biti osnova biznisa svake soft kompanije. Kao treće upućeni znaju da je je efikasnost sastančenja i dogovaranja novih featuresa vrlo loša i slabo ogranizirana u Googleu, jer ljudi ipak vide da ne rade ništa suvislo. Glavna tema je da se podmentnu klipovi nekom prijedlogu one druge ekipe da ne ispadne da rade bolje od nas. Besposlen pop i jariće krsti.

Kao četvrto imam rođaka rođenog u US koji je igrom slučaja dospio na čelo poznatog odjela u Googleu i sve mi to potvrdio iz prve ruke. Nakon nekoliko godina privilegija i rada bez cilja pukao mu je film i otišao je u drugu firmu raditi nešto korisno. Dalje, lik koji je financirao jedan moj prijašnji startup je radio kao glavni recruiter Google-a za EU. Svijet je mali. Pitao sam ga u šali kako dobiti posao u Google, rekao je završi Stanford ili napravi nešto čime ćeš ostati zapažen i to izreklamiraj, besplatni browser addon ili slično.

Evo sada ipak znaš malo više nego prije tvog komentara

Što se tiče Drible i Behance ako si tamo znači da ne znaš ili ne možeš bolje. U dobrom si društvu sa Indijcima koji rade cijeli sajt za 40 dolara, dok slični u Google skaču na loptama za 8000 usd mjesečno.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:24   #512
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
I btw kakve veze ima je li netko iz zemlje Nedodjije ako radi dobar dizajn?
Ima veze jer radi za kikiriki i spušta cijenu tebi, koja ne možeš preživjeti u svojoj državi radeći uz njegove cijene.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:30   #513
Koliku si ti sad kolicinu gluposti tu otipkao, to je bogme impresivno Sve ti do jednog jedinog slova nema veze s pameti, respect na tome


Edit #2:
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Mozda bi mu cinjenica da dizajneri najvecih firmi uredno imaju portfolio na Dribbleu fakat ipak bila previse
Ma lik se klaunira bez ikakve potrebe. Dovoljno ti je pogledati sto je napisao o njima u prvom ovom postu odmah ispod tvoga:





Najvece svjetske agencije su tamo, poput slavnog Pentagrama (https://www.behance.net/PentagramDesign), ali prema nasem magu oni ocito ne znaju ili ne mogu bolje (valjda nisu dovoljno dobri $-milijunski projekti koje rade ili klijenti poput MasterCarda, Nikea, Verizona, doslovce svih vecih banaka u US, a radili su i cijelu predizbornu kampanju za Hillary Clinton itd.)
__________________
BOOMSHAKALAKA!!

Zadnje uređivanje RC Da Kookee : 25.02.2018. at 14:34. Reason: Vrijeme je za malo oplemeniti ignore listu...
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:21   #514
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Google 98-99% prihoda ostvaruje od Adwordsa, sistema koji su smislila dvojica ljudi prije 15 godina, jedan Arap i jedan Amerikanac.
Ah, dobra stara Wikipedija. Radi strucnjake od svakoga tko je u stanju potpisati ugovor s Tele2 za pokucni internet.

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Mene je lik iz zemlje nedođije koji mi je radio dizajn.. bla bla
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ima veze jer radi za kikiriki.. bla bla
Znaci da ti placas kikiriki ako je on radio dizajn za tebe, ergo osobno rusis industriju tako da podrzavas nisko placene gigove.
I onda dolazis tu i solis svima pamet na temu jednog Upworka, niskih standarda i tko koliko vrijedi. Majstorski odradjeno.

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Što se tiče Drible i Behance ako si tamo znači da ne znaš ili ne možeš bolje.


Pa sluzbeni tagline Dribbblea ti doslovno govori za sto je site namjenjen. Nema veze s time kolko znas ili ne znas, vec da pokazes sto radis. Kud bi ja trebala svoje radove stavljati da netko od drugih dizajnera vidi sto radim? Babi na frizider? I Behance i Dribbble se koriste za nekakavu komunikaciju, feedback i inspiraciju ljudima, ne samo za trazenje poslova. Sto bi znao da imas nekog realnog iskustva u icemu osim prolijevanja pameti drugima (i to ne bas efikasno kao sto se vidi iz prilozenog). Tvoj stav i postovi mi govore da ispod sve te tvoje "nauke" stoji netko tko je negdje vidio statse koliko ljudi zarade freelancingom, ali je osobno masovno failao u istome, pa je sad ogorcen i sve mu smeta. Svaka osoba koja ovdje pise na temi se uspjesno snalazi u freelancingu do te mjere da zive i placaju racune od toga. Nitko ne pokusava biti iduci Bill Gates. Osim tebe, fiktivno, negdje u svojoj glavi. Sve dok te roboti ne zamjene.

Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
stavio gospodina Wikipediju na ignore
Mislim da cu i ja, buduci da riskiram dobiti herpes od zivciranja dok citam kakve gluposti pise.
Gunship is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 17:47   #515
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Što se tiče Drible i Behance ako si tamo znači da ne znaš ili ne možeš bolje. U dobrom si društvu sa Indijcima koji rade cijeli sajt za 40 dolara, dok slični u Google skaču na loptama za 8000 usd mjesečno.
Errrr...
Dribbble i Behance NISU burze poslova.
Za pocetak, jel
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:13   #516
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Dribbble i Behance NISU burze poslova.
No, no, TincH, nemoj tako jer nas rolandus zna sve o svemu pa tako i o njima bez da ih je ikada i posjetio. Moguce da mu je informaciju (dokaz!) dao skolski frend brata od sestre veterinara koji je lijecio psa od susjedovog necaka.

Jer "informacije" koje baca su zesca nebuloza, pogotovo ono za Google/Alphabet, koji je bar vrlo transparentan sa prihodima i izvorima prihoda, ali sve je to kurac jer rolandus ipak sve to najbolje zna i okom sokolovim cita kroz sve te obmane i muljaze te dokazuje i pretvara teorije zavjera u neobitne cinjenice. Sva ta paleta ponude koju imaju, ukljucujuci i cijeli Android OS i najbolji search engine, se razvio sam od sebe. Razvili su ga roboti!!! AdWordsi su 99% prihoda, sve ostalo je obmana koju mi slijepci ne vidimo. Kao i ovaj gore link sto sam stavio - to je sve laz i sranje. Jedina prava istina je ona koju rolandus, nas guru, kaze.

I dalje mi je vrh vrhova ovo sa skakanjem po loptama i opcenito tome da programeri u Googleu ne rade nista (osim skakanja, jel') jer su tamo samo za marketing (to je valjda jedini takav posao na svijetu jer cak i Kylie Jenner () radi neki konkretan kurac).

Cudno da nitko nije objasnio LeBron Jamesu ili C.Ronaldu da ne bi trebali igrati i riskirati zdravlje kad mogu ici u Google, sluziti Googleu kao itekakav marketing boost(er) i cijele dane skakati po loptama primajuci silne pare za totalni nerad. No onda opet, vjerojatno su to samo Skynet, ovaj, heh, Google i njegovi loptoskakaci koristili nevjerojatno realan CGI i zavarali mase napravivsi virtualnog Jamesa ili Ronalda

A sve sto je trebao napraviti je otvoriti Be i Dr. Samo to bi bilo dovoljno da se aktivno ne sramoti, no premda je to tesko (pogotovo je tesko koristenje Googlea jer, you know, fobija od robota) evo direkt linkovi:
  • https://dribbble.com/about "Dribbble is a community of designers answering that question each day. Web designers, graphic designers, illustrators, icon artists, typographers, logo designers, and other creative types share small screenshots (shots) that show their work, process, and current projects."
  • https://help.behance.net/hc/en-us/ar...at-is-Behance- "Behance, part of the Adobe family, is the leading online platform to showcase & discover creative work. The creative world updates their work in one place to broadcast it widely and efficiently. Companies explore the work and access talent on a global scale."
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:11   #517
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Koliku si ti sad kolicinu gluposti tu otipkao, to je bogme impresivno Sve ti do jednog jedinog slova nema veze s pameti, respect na tome
Vidim da su se neki pripadnici zajednice koja radi za kikiriki osjetili pogođenima, čak toliko da ignoriraju vjesnika realnih vijesti.

Nemate razloga za ljutnju, ja samo iznosim činjenice. To neće niti poboljšati niti pogoršati vaš dosadašnji položaj. Jer makar vi radili i vani i ignorirali činjenice, gospodski poslovi su uglavnom određeni za odlikaše. Ipak puno uspjeha želim

Eto malo za utjehu na Dribble ima lijepih radova. Iako likovi tamo definitivno ne sklapaju milijunske poslove jer im Drible i slični za to ne trebaju. Više se malo hvale raji. Znam za nekoliko njih koji su tamo zapaženi te su ih povukli među prave igrače.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:26   #518
Quote:
Gunship kaže: Pogledaj post
Ah, dobra stara Wikipedija. Radi strucnjake od svakoga tko je u stanju potpisati ugovor s Tele2 za pokucni internet.
Umjesto što ne uspijevaš javno kontrolirati karakter ad hominem izljevima, bilo bi za tvoju reputaciju inteligentnije da se sučeliš činjenicama, tj da nam ti pojasniš kako stoje stvari sa Googleom i ostalim navedenim. Eto, rukavica je bačena, čekamo tvoju verziju
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:30   #519
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Errrr...
Dribbble i Behance NISU burze poslova.
Za pocetak, jel
Ja sam prvenstveno govorio o IT burzama tipa Upwork, Frelancer i Guru a ne o online design katalozima. Iako i one služe kao burze neposredno. Smirimo loptu.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 23:39   #520
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Jer "informacije" koje baca su zesca nebuloza, pogotovo ono za Google/Alphabet, koji je bar vrlo transparentan sa prihodima i izvorima prihoda, ali sve je to kurac jer rolandus ipak sve to najbolje zna i okom sokolovim cita kroz sve te obmane i muljaze te dokazuje i pretvara teorije zavjera u neobitne cinjenice. Sva ta paleta ponude koju imaju, ukljucujuci i cijeli Android OS i najbolji search engine, se razvio sam od sebe. Razvili su ga roboti!!! AdWordsi su 99% prihoda, sve ostalo je obmana koju mi slijepci ne vidimo. Kao i ovaj gore link sto sam stavio - to je sve laz i sranje. Jedina prava istina je ona koju rolandus, nas guru, kaze.
...
ovaj post ti je tako moram to reći nedotupav da je to za jednog obrazovanog lika tragično. Nijedne činjenice ili nekog konkretnog podatka da sučeliš mojima, same floskule uzrokovane uglavnom niskim porivima.

Samo da te podsjetim, nemaš niti najblažeg pojma o temi koje si se prihvatio/la. Da li je to zbog neke frustracije ili te to veseli ne znam a i ne zanima me. No vratimo se na temu jer nema smisla, vidim nekolicina vas ima vrlo nadmeno mišljenje o sebi i to ne namjeravam mijenjati.

Srdačan pozdrav.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.