Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Gdje će u završiti Vettel u 2021.?
U Red Bullu 1 2.86%
U McLarenu 4 11.43%
U Renaultu 3 8.57%
U Mercedesu 9 25.71%
U Ferrariju 0 0%
U penziji 18 51.43%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2017., 11:15   #81
Kubica nije u F1 od 2010 to je 8 godina a i još ima taj veliki hendikep, svatko tko bi ga uzeo bi se slobodno mogao nazvat iznimno glupim.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:08   #82
Quote:
Locksley2020 kaže: Pogledaj post
Kubica nije u F1 od 2010 to je 8 godina a i još ima taj veliki hendikep, svatko tko bi ga uzeo bi se slobodno mogao nazvat iznimno glupim.
Zasto ako su mu performanse konkurente i ako je dokazano u stanju odvoziti cijelu utrku?.

Zbog marketinskih razloga onaj tko ga uzme je po meni izuzetno pametan!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:49   #83
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
A portali pisu kao da je senzacija... u stvarnosti, i nije imao gdje drugo, ako zeli ostati u F1...
Isti klinac i ko i overhajpani Maxić...
koji je eto takaj produžio ugovor sa RB-om do 2020...valjda je čekal da vidi kaj bu s Lojzekom i hoće li u McLaren ili ostat u RB-u...

Dva vozača za koje se prema "medijima" trgaju sve ekipe po redu, koji mogu birat di će i kak će odaberu ekipu u kojoj su i sad :klap:
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:52   #84
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Zasto ako su mu performanse konkurente i ako je dokazano u stanju odvoziti cijelu utrku?.

Zbog marketinskih razloga onaj tko ga uzme je po meni izuzetno pametan!
Kubica je tek 3 godine mlađi od Alonsa, a Alonso je realno već zrel za penziju...a kaj li je tek onda Kubica koji još k tome ziher nije potpuno fizički spreman i nema ga godinama u F1...
Pa jedan MSC nije bio ni sjena samog sebe nakon povratka

Mislim nemoj me krivo shvatit meni bi bilo izuzetno drago da se Kubica vrati i navijam za to, no realno šanse da se to desi su ekstremno male, a ak se i vrati da bu dobar kao nekad još i debelo manje...
Realno ni jedna ozbiljna ekipa ga nebu uzela, ono nema šanse za to...osim eventualno neka ekipa koja grca u dugovima i koja s njim misli dovuć hrpetinu sponzora...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:52   #85
Quote:
Locksley2020 kaže: Pogledaj post
Kubica nije u F1 od 2010 to je 8 godina a i još ima taj veliki hendikep, svatko tko bi ga uzeo bi se slobodno mogao nazvat iznimno glupim.
Ispade Di Resta neki kvalitet vanserijski.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 16:56   #86
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ispade Di Resta neki kvalitet vanserijski.
Di Resta je ništ koristi, od njega bi bolji izbor bil čak i Palmer a kamo li ne Massa ili čak i Kubica.
Williams realno ak ima pameti treba ostavit Massu, ionak su već zakasnili da dopeljaju nekog boljeg.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:08   #87
Tračevi i novosti v3

Da je Bernie jos uvijek sef, on bi platio Williamsu da uzmu Kubicu....

I mozda bi imali i jednu “Maldonaldo” pobjedu nekad
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:14   #88
Dragi mi je Kubica, mislim da je dragi i velikoj većini nas ovdje i fanova općenito. Veselilo bi me da se vrati i da mu dobro ide, dobili bismo tako za koga navijati i kad se Kimi napokon umirovi. No međutim, fakat mi je fale Bernieve čarolije. Za njega mi je drago da je u F1 mirovini. Nimalo mu ne sporim zasluge, ali nije jedini vođa koji je predugo ostao na čelu.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:35   #89
Ako od svih vozaca ako uzmu Di Restu onda stvarno.
Kao sto rece Mario marketinski bi im se skroz isplatilo uzeti Kubicu, pa cak i kad bi bio uzasno spor...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:51   #90
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Ako od svih vozaca ako uzmu Di Restu onda stvarno.
Kao sto rece Mario marketinski bi im se skroz isplatilo uzeti Kubicu, pa cak i kad bi bio uzasno spor...
Lako za to, ako Kubica bude spor..... uzmu drugoga, npr. Wehrleina ( ako može zbog sponzora Martini ).... i to je to.

Ali neka dadu Kubici šansu..... nemojte nas ovako ložit', pričat' da će privući sponzora..... a na kraju ga neće nitko, niti Williams, niti Renault.

Ako ga Williams ne uzme, onda je stvarno svo Poljakovo ovogodišnje testiranje jedna JAČA debilana.

I onda je ovo sve zla i masovna "zloupotreba" dobre volje F1 navijača.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:13   #91
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Tko pita Lowea?, kao prvo dolazak Kubice u kokpit je orgroman marketing, ogroman interes javnosti, ooogroooman, Liberity Media tu moze odigrati znacajnu ulogu,Bernie bi recimo natjerao Williams da uzme Kubicu, ako je Kubica sposoban za voznju a po svemu sudeci je!!, onda zasigurno ima mjesto.

Ponajprije dobro je za biznis, samim dolaskom Kubice interes javnosti je ogroman, to nije nesto sto je bezazleno ak me razmete o cem pricam.

Kubica je must have i za Williamsove sponzore, Williams ce sa Kubicom za volanom imati ogroman markentiski prostor, sve je jasno.

Interes fanova za Kubicu je ogroman, tko je Paul Di Resta, koga budimo realni boli kifla za njega, koga???
Di Resta bi trebao biti pola sekunde po krugu brzi od Kubice da bi ga uopce razmatrali, no fucking way

Jebite jer vama jasno da je efekt dolaska Kubice nazadbu f1 jednak efektu pojavljivanja Alonsa na Indiju, to se nemoze i nece zanemariti.
Opet ti o biznisu ... U F1 ti je najveći biznis ako si prvi ...

Naravno da ga se pita ako od njega očekuju napredak, zato su ga i doveli.
O tome sam već pisao da je najveće pitanje što Williams želi. Napredovat u performansama ili marketingu. Williams ima para jer tu je Stroll ali to neće zadržat ostale sponzore ako nazaduju kao što i trenutno rade.
Pogledaj Hondu i njezin publicitet dolaskom u F1 koji je brzo splasnuo nakon pokazanih performansi. Ista stvar će biti sa Kubicom .. . prevelika su očekivanja javnosti a pitanje je kakvo je njegovo realno stanje. Ako se pokaže kao loš jedna sezona i ode publicitet. Šta ćeš onda na godinu? Reći mu aj ća. Mislim da mu performanse nisu baš nešto (što je i normalno s obzirom na ozljede) čim ga je Renault samo tako odbacio (bez obzira na Sainza). Tak da nije F1 žuta štampa pa da je bitna tiraža ... moraš nešto dat i pokazat.

Massa im je najbolji preostali izbor tak da ne znam šta toliko filozofiraju oko odabira vozača.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 09:43   #92
Supersport je opet za kvale i za utrku pripremio dva tipfelera.

1. Duel kvale Ricc vs Max je kvota 1.8vs1.8 iako znamo da Max ima novu snazniju spec Renaultovog motora i iako znamo da je i bez toga u vecini slucajeva brzi od Ricca u kvalama.

2. Isti duel ali za utrku ovoga puta je na Maxa kvota 1.7 a na Ricca 1.9 a u Ss-u vjerojatno neznaju da Max starta 15 mjesta nize tj ima kaznu!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:12   #93
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Supersport je opet za kvale i za utrku pripremio dva tipfelera.

1. Duel kvale Ricc vs Max je kvota 1.8vs1.8 iako znamo da Max ima novu snazniju spec Renaultovog motora i iako znamo da je i bez toga u vecini slucajeva brzi od Ricca u kvalama.

2. Isti duel ali za utrku ovoga puta je na Maxa kvota 1.7 a na Ricca 1.9 a u Ss-u vjerojatno neznaju da Max starta 15 mjesta nize tj ima kaznu!
I fastest lap na Maxa pošto će gotovo sigurno biti na drugoj strategiji, na to je koef. 12.
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:48   #94
Quote:
Clark kaže: Pogledaj post
Alonso produžio s McLarenom

http://www.carscoops.com/2017/10/fer...-contract.html

"Alonso’s new contract is flexible and will permit the much-loved driver to compete in other races throughout the year, potentially the Indy 500 again and even the 24 Hours of Le Mans"
Ganjanje para i niš više. Gotov vozač.
No ajd, ipak je barem tolko dobar da ako bude dobar bolid, jamči ti konstantne ulaske u bodove.
Nešto je kao Hulk, samo stariji, dosadan, no bodovi će biti tu.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:49   #95
Arivederci Arivebene...

Iz clanka se ne vidi da je iko igdje potvrdio, ali ovo su tracevi i novosti, pa evo...

http://www.gptoday.com/full_story/vi...rrari_F1_boss/

Da li je dobro ili lose, vidjecemo... inace mi se cini da se Ferrari vraca oprobanom receptu: "kad nesto ne valja otpustaj ljude lijevo i desno, u nadi da ce se naci neko ko zna, ne vodeci racuna o negativnoj atmosferi koja se time stvara"... ili tako nekako
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 11:56   #96
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Ako od svih vozaca ako uzmu Di Restu onda stvarno.
Kao sto rece Mario marketinski bi im se skroz isplatilo uzeti Kubicu, pa cak i kad bi bio uzasno spor...
Ja sam mišljenja da Kubica nema šanse odraditi punu sezonu.
Mi o Kubici rasuđujemo po tome što je fit odvoziti 4 full dana testiranja kroz cijelu sezonu.
Dosad ih je odvozio 3 ako se ne varam, i trebo bi još jedan mislim.
Pa to je ništa, kap u moru.
Imamo 20 utrka u sezoni, a da ne spominjemo FPove, kvale, krugove u tvorničkom simulatoru kojih je na tisuće kroz sezonu, ma nema šanse da njegova cripple ruka to izdrži.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 12:44   #97
ima šanse, i te kakve. zdravstveno stanje mu se značajno popravilo u zadnjih godinu-dvije. a prije toga je osvojio wrc2 titulu. da ne nabrajam što je sve uspješno vozio u ovih zadnjih godinu-dvije.
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:49   #98
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Supersport je opet za kvale i za utrku pripremio dva tipfelera.

1. Duel kvale Ricc vs Max je kvota 1.8vs1.8 iako znamo da Max ima novu snazniju spec Renaultovog motora i iako znamo da je i bez toga u vecini slucajeva brzi od Ricca u kvalama.

2. Isti duel ali za utrku ovoga puta je na Maxa kvota 1.7 a na Ricca 1.9 a u Ss-u vjerojatno neznaju da Max starta 15 mjesta nize tj ima kaznu!
Max možda ima kaznu, još ništ nije sigurno...
Koliko znam menjali su samo dijelove koji ne nose kaznu, a možda će menjat i ICE i turbo/MGU-H pa možda i pokupe kaznu...
No nije ziher, bar ja još nisam ništ našel o tome...

Inače bez obzira na kazne i jači motor kaj se tiče kvala tu Ricc dobiva Maxa
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:09   #99
trebamo se još malo strpit, mada velike su šanse da će pokupit kazne:
https://www.motorsport.com/f1/news/v...austin-967897/
zekohonda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:13   #100
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Max možda ima kaznu, još ništ nije sigurno...
Koliko znam menjali su samo dijelove koji ne nose kaznu, a možda će menjat i ICE i turbo/MGU-H pa možda i pokupe kaznu...
No nije ziher, bar ja još nisam ništ našel o tome...

Inače bez obzira na kazne i jači motor kaj se tiče kvala tu Ricc dobiva Maxa

Na osnovu cega mislis da u kvalama Ricc dobija?, iako Max ima noviji motor sa vise snage iako Max vodi u kvali duelu debelo protiv Ricca dosada?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.