Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 16:02   #1
Slučaj Marina Strmote - moralna vertikala ili nelojalni licemjer?

Državni tajnik u Ministarstvu demografije Marin Strmota na konferenciji za novinare podnio je ostavku.

Na novinarsku konstataciju da danas predstavljene mjere od strane ministrice Murganić su predstavljen već prije tri mjeseca, Strmota je dao neočekivan odgovor: "Točno, ovo je jedan veliki folklor, ako demografije smatram da ovo nije dovoljno, današnjim danom podnosim ostavku, jer država izumire, ovo pričitano je neozbiljno", kazao je Strmota ističući da on kao mladi čovjek ne vjeruje u sve što se poduzima oko demografskih pitanja.

http://hr.n1info.com/a282066/Vijesti...o-ostavku.html
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:14   #2
Strmota: "Ovo je jedan veliki folklor. Smatram da ovo nije dovoljno i podnosim ostavku. Država izumire. Pričati ovako neozbiljno o ovome, ja kao mladi čovjek, građanin, otac dvoje djece, nezaposlene supruge, nezaposlenih roditelja, ne vjerujem da će se išta riješiti ovakvim pristupom"

Cek, svi mu nezaposleni i onda on jos da otkaz ?!
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:15   #3
Jao šta lik uradi ovaj tajnik državni, ovo još nikad nisam vidio.
boske94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:15   #4
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Strmota: "Ovo je jedan veliki folklor. Smatram da ovo nije dovoljno i podnosim ostavku. Država izumire. Pričati ovako neozbiljno o ovome, ja kao mladi čovjek, građanin, otac dvoje djece, nezaposlene supruge, nezaposlenih roditelja, ne vjerujem da će se išta riješiti ovakvim pristupom"

Cek, svi mu nezaposleni i onda on jos da otkaz ?!
Vjerojatno će se vratit na ekonomski fakultet jer je docent.
boske94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:07   #5
To je nestrpljenje jednog mladog čovjeka, jednog znanstvenika.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...tavku/7053242/

hoće li ovaj anemični, avertebratni premijer stati na kraj ovoj oronuloj, beskorisnoj osobi koja nema pojma o ničemu, a jedino što radi je biva štetočinom? dakle, politika nam je prepuna osoba od kojih mi se diže želudac, ali ova....povraća mi se kad joj facu vidim.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:22   #6
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Državni tajnik u Ministarstvu demografije Marin Strmota na konferenciji za novinare podnio je ostavku.

Na novinarsku konstataciju da danas predstavljene mjere od strane ministrice Murganić su predstavljen već prije tri mjeseca, Strmota je dao neočekivan odgovor: "Točno, ovo je jedan veliki folklor, ako demografije smatram da ovo nije dovoljno, današnjim danom podnosim ostavku, jer država izumire, ovo pričitano je neozbiljno", kazao je Strmota ističući da on kao mladi čovjek ne vjeruje u sve što se poduzima oko demografskih pitanja.

http://hr.n1info.com/a282066/Vijesti...o-ostavku.html
Je li moguće da je pošten??
blue-bell is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:24   #7
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
To je nestrpljenje jednog mladog čovjeka, jednog znanstvenika.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...tavku/7053242/

hoće li ovaj anemični, avertebratni premijer stati na kraj ovoj oronuloj, beskorisnoj osobi koja nema pojma o ničemu, a jedino što radi je biva štetočinom? dakle, politika nam je prepuna osoba od kojih mi se diže želudac, ali ova....povraća mi se kad joj facu vidim.
Premijer vodi glavnu riječ u ovom 1568 povjerenstvu tako da je ovo njegova puna odgovornost...
nego gdje nam je premijer ?????
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:28   #8
Plenković bi trebao pola Vlade promijeniti.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:29   #9
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Plenković bi trebao pola Vlade promijeniti.
Plenković bi trebao promjeniti Plenkovića !!!!!

pazi danas več dva tajnika odlaze iz ministarstva... znaš koliko je sati kad i "uhljebi" bježe iz vlade....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:35   #10
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Plenković bi trebao promjeniti Plenkovića !!!!!

pazi danas več dva tajnika odlaze iz ministarstva... znaš koliko je sati kad i "uhljebi" bježe iz vlade....
dva tajnika?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:40   #11
Ko' bi rekao da se po tim ministarstvima tu i tamo nađe netko sa mudima i stavom.
Ili više ni tamo ne cveta cveće?


Ali ovo sto se Vladom i ministrima zove je dno dna, Murganićka najbolji primjer.
Hvalite me usta moja Roks, ova pogubljena i niškoristi Murganićka, ista takva Obuljenka, Marko Pavić (HU DA FAK IS MARKO PAVIĆ??? do danas nisam znao da čovjek postoji a kamoli da je ministar), Kujundžić (treba li išta reći?), stabilizirajući/pomoćni kotač Štomar, Zdravko ništa nisam znao Marić, u iskorištavanju EU fondova turbouspješna Gabrijela Žalac, Tomo mijenjam pločice,šalujem, ili što li već Medved, Martina lex krađokor Dalić, hibridni ratnik Krsto...itd, a sve ih predvodi briselski govorni aparat.
Hrpa turboštetne niškoristi.
Pa da bi Živi zid bio gori od ovog gore.
Sve da stave 15 kartonskih likova Pernara za ministre za ovu balegu bi bili Space Shuttle.
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:53   #12
Moj um pokušava shvatiti o čemu je zapravo trebala biti ova presica. Igram se mentalnu igru "pokušavaj ući u um ministra". Kako ministru uopće može na pamet pasti unutar tri mjeseca napraviti live presicu u kojoj predstavlja jedne te iste mjere? Nisam uspio. Moj um je valjda isuviše ograničen
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:11   #13
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Moj um pokušava shvatiti o čemu je zapravo trebala biti ova presica. Igram se mentalnu igru "pokušavaj ući u um ministra". Kako ministru uopće može na pamet pasti unutar tri mjeseca napraviti live presicu u kojoj predstavlja jedne te iste mjere? Nisam uspio. Moj um je valjda isuviše ograničen
Imaš bitno ograničenje, ne razmišljas čekić logikom.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:26   #14
Marin Strmota respect Ovakvi ljudi pale šibicu u mraku. Ovakvi ljudi dokaz su da nada postoji da ova država može bolje.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:28   #15
Quote:
Chempres kaže: Pogledaj post
Ko' bi rekao da se po tim ministarstvima tu i tamo nađe netko sa mudima i stavom.
Ili više ni tamo ne cveta cveće?


Ali ovo sto se Vladom i ministrima zove je dno dna, Murganićka najbolji primjer.
Hvalite me usta moja Roks, ova pogubljena i niškoristi Murganićka, ista takva Obuljenka, Marko Pavić (HU DA FAK IS MARKO PAVIĆ??? do danas nisam znao da čovjek postoji a kamoli da je ministar), Kujundžić (treba li išta reći?), stabilizirajući/pomoćni kotač Štomar, Zdravko ništa nisam znao Marić, u iskorištavanju EU fondova turbouspješna Gabrijela Žalac, Tomo mijenjam pločice,šalujem, ili što li već Medved, Martina lex krađokor Dalić, hibridni ratnik Krsto...itd, a sve ih predvodi briselski govorni aparat.
Hrpa turboštetne niškoristi.
Pa da bi Živi zid bio gori od ovog gore.
Sve da stave 15 kartonskih likova Pernara za ministre za ovu balegu bi bili Space Shuttle.
blue-bell is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:28   #16
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
dva tajnika?
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...atiti/7051505/

Ko bi više polovio kako se zovu ta izmišljene pozicije po ministarstvima....

Ali znaš koliko je sati kad se bježi sa takvih pozicija.... Sam priznaje da ne radi ništa i niko da mu da otkaz ili bilo kaj....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:38   #17
Marin Strmota

Stanje je zaista katastrofalno, demografska provalija...

Zajebat cemo i Bugare i njihovu katastrofu ako se ovako
nastavi.
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:44   #18
Ovo zaslužuje temu-ostavka državnog tajnika

Quote:
Tko je čovjek koji je šokirao javnost svojom ostavkom? Otac dvoje djece vozi Golf, ima dva kredita, žena i roditelji su mu nezaposleni...; Pogledajte kako mu je danas 'pukao film'!
https://www.slobodnadalmacija.hr/nov...nas-pukao-film
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:52   #19
Ministrice može vas bit sram.
Quote:
Ja mislim da je našem demografu, doktoru Marinu Strmoti, zaista stalo do napretka države, kao i svima nama. Ali mladost i temperament i možda određeni pritisci doveli su do ove reakcije. To sve skupa još uvijek može dobro završiti jer je njemu itekako važno ovo područje.
https://www.slobodnadalmacija.hr/nov...irana-murganic
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:05   #20
Svaka cast, napokon da ti netko direktno u facu strese. Kulturno al direktno.

Prevedeno na hrvatski: draga ministrice, ovo sve sto ste napravili vi i vasa vlada je goli kurac, i ne zelim biti vise dio tog cirkusa.

Svaka cast momku jos jednom, tim vise zbog nezahvalne obiteljske situacije.
__________________
Fact of the month: Hrvati u BiH izvoze vise od cijele Crne gore, proizvode vise struje, i dvostruko su brojniji od etnickih Crnogoraca u CG.
PCM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.