Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2011., 23:00   #481
Meni uz preplanulu put super ide boja kakvu ima Jennifer Lopez (samo bi ja bez pramenova), Jessica Alba, Beyonce (ona čudna svijetlo smeđa/tamnoplava), tamnosmeđa.
__________________
ludilo
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 16:54   #482
logona boje za kosu

da li netko zna gdje se mogu kupiti u zagrebu? prijasnji ducan je zatvoren. moze i na pp. hvala
sasquatch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:03   #483
Quote:
miSSi kaže: Pogledaj post
Meni uz preplanulu put super ide boja kakvu ima Jennifer Lopez (samo bi ja bez pramenova), Jessica Alba, Beyonce (ona čudna svijetlo smeđa/tamnoplava), tamnosmeđa.
Puno hvala
Sierra Leone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 01:24   #484
he he , govorim ti jer sam se i ja malo raspitivala...i sad iz crne pokušavam dobit slično J.Lopez. A kad gledam malo po netu fotke, fakat super ta boja stoji preplanulim curama
Kažeš da je to boja meda?? Jel znaš koja bi to boja bila po brojevima, bilo koji proizvođač? Srednje plava ?
__________________
ludilo
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 01:31   #485


ovak nešto , s tim da ne bi po glavi stavljala one pramenove, iz straha da bi mi ispali žuti, a imam i tamne oči i obrve (pa neću u krajnosti) . Al boja ko boja je savršena !
__________________
ludilo
miSSi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2011., 18:35   #486
Biljne boje za kosu

Bok! Zanimaju me vaša iskustva s trajnim biljnim bojama za kosu. Je li neka koristila Hennaplus? (S obzirom da su kako vidim najdostupnije)
Može li biljna boja dobro prekriti sijede vlasi? (Ne pitam za sebe, ali... ) I koliko dugo drži?
I da, ima li ih u DM-u?
klaperton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 20:41   #487
nitko ne odgovara pa ponavljam post....

Quote:
mejan kaže: Pogledaj post
trebam malu pomoc.. imam prirodno plavo-narancastu kosu koju sam prije cca. 3mj ofarbala u malo svjetliju nijansu od svoje (pokusali smo "ponistiti narancasti pigment") i sad bih ja to jos malo posvijetlila ali ne usudim se bas puno eksperimentirati s ovim 'jeftinijim' farbama pa me cisto zanimaju vasa misljenja: da li da uzemem garnier nutrisse creme ili palette natural colors

naime,i prije sam se farbala u svjetlije ali s nekim drugim bojama (uvezenim izvana) pa nisam sigurna koji bi bio bolji izbor... i koji hidrogen?

puno hvala

cisto me zanimaju vasa iskustva s ovima farbama - koja je bolja, koja ce vuci na plavo a od koje cu postat zuta ili narancasta...
unaprijed hvala!!!
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 15:02   #488
Pohvaljujem L'oreal mousse hair colour. Blaga prema kosi, a i prema kupaoni, prvi put ju nisam zakenjala od plafona do poda. Kupila u Mulleru, ako dobro pamtim, cijena se kreće između 50 i 60kn. Meni obično trebaju dvije jer imam prilično gustu kosu, ova mi je bila dovoljna jedna.
Ilona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 15:41   #489
Trebala bih malu pomoć... do sada sam koristila preljev od Moda color br. 10 Marilyn Monroe. Nema ih više u tom dućanu frizerskom opremom u Ilici, pa ako znate gdje drugdje pogledati ili što koristiti umjesto toga, bila bih jako zahvalna.
Sasvim obična is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:09   #490
A jel netko skužio da L'orealove boje (loreal preference) nemaju više onaj pojačivač boje unutra?! Nedavno je moja prijateljica kupila takvu boju i mislila da je neka greška, i nedavno kupim je i ja, kad ono nema pojačivača.
Uglavnom, tako sam dobila puno manje intenzivnu boju nego inače.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 15:42   #491
netko probao schwartkopf mousee? misla sam 750 praline, pa me interesiraju opcenito, jesu i one tamnije nego na slici?
silly3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 23:00   #492
Quote:
silly3 kaže: Pogledaj post
netko probao schwartkopf mousee? misla sam 750 praline, pa me interesiraju opcenito, jesu i one tamnije nego na slici?
Ja sam prije 3 mj stavila boju čokoladu i ispala je tamno smeđa.Mislila sam da će se postepeno isprati ali nije.Inače je super prekrila prve sijede ali mi je bila pretamna
sweet 38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 23:27   #493
Quote:
Paratres kaže: Pogledaj post
Trebam malu pomoc, zelim si potamniti smedju kosu, ali ne zelim da bude crvenih tonova jer kad se to jednom uvuce u kosu ne izlazi van, nego stalno ima tu neku crvenkstu nijansu kod svih daljnjih farbanja, pa me zanimalo da li netko ima iskustva s nekom lijepom smedjom bojom da vuce prema cokoladnim tonovima? ili barem na koje rijeci da pripazim kad uzimam boju kako bi bila sigurna da sam - red free- ?
za ubit crveno staviš sivu, odnosno uzimaš boje koje u sebi imaju ash/cendre..
možda u specijaliziranim dućanima ima za kupiti i čisto sive koja se onda dodaje u osnovnu boju za ubijanje crvenog

.


cure zna li koja gdje ima za kupit artego boja, jer ih više ne prodaju u trilab salonima

.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 16:13   #494
Quote:
silly3 kaže: Pogledaj post
netko probao schwartkopf mousee? misla sam 750 praline, pa me interesiraju opcenito, jesu i one tamnije nego na slici?
Ja sam probala i meni nije ispalo tamnije nego na slici, za razliku od klasičnih farbi iz palette linije... Jako sam zadovoljna sa ovim bojama u pjeni, jer se lako nanose, boja ispadne ravnomjerno raspoređena i nisu pretamne...
Ja sam zadnji put uzela neku zlatnu svijetlosmeđu i ispala mi je baš takva
scorpio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 10:47   #495
zna li netko koji je rok trajanja hidrogena?
imam jedan od Božića-Nove godine 2009 i nikako da ga se riješim, pa sam ga mislila ovih dana iskoristiti......
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 17:24   #496
Quote:
sweet 38 kaže: Pogledaj post
Ja sam prije 3 mj stavila boju čokoladu i ispala je tamno smeđa.Mislila sam da će se postepeno isprati ali nije.Inače je super prekrila prve sijede ali mi je bila pretamna
e vidis, tog se i bojim a nista, onda cu 700 plavu, pa ak nije pretamna, probat sljedece praline. thx! a jel ti kosa sjajna, kakva ti je opcenito boja, ja isto imam nesto sijedih pa je dobro kaj ih barem pokrije
silly3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 17:26   #497
Quote:
scorpio14 kaže: Pogledaj post
Ja sam probala i meni nije ispalo tamnije nego na slici, za razliku od klasičnih farbi iz palette linije... Jako sam zadovoljna sa ovim bojama u pjeni, jer se lako nanose, boja ispadne ravnomjerno raspoređena i nisu pretamne...
Ja sam zadnji put uzela neku zlatnu svijetlosmeđu i ispala mi je baš takva
jel ti podloga prirodna il vec farbana? tamnija od svijetlosmeđe kojom si farbala il svjetlija? meni bed jer idem na tamnije, pa zato. ajde super da ti je ispala ok.

jel to mozda si ovom farbala?http://www.perfectmousse.com.hr/proi...-zlatno-smeda/
silly3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:34   #498
Quote:
silly3 kaže: Pogledaj post
e vidis, tog se i bojim a nista, onda cu 700 plavu, pa ak nije pretamna, probat sljedece praline. thx! a jel ti kosa sjajna, kakva ti je opcenito boja, ja isto imam nesto sijedih pa je dobro kaj ih barem pokrije
Inače boja je super,lako se nanosi kosa je sjajna i mekana. Najvažnije je da se ne ispire tako brzo iako sam ja to željela jer mi je ispalo pretamno.Inače kosu perem svako drugi dan jer mi se masti
sweet 38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:41   #499
probam krajem mj pa javim rezultate, mislim da cu uzeti praline, pa cemo vidjeti, na moju svijetlu podlogu s pramicima bi trebalo ispasti ne pretamno
silly3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 16:16   #500
Jel ima neka vama poznata web stranica gdje bi mogla pogledati primjere slika za boje i preljeve od keune, da malo pročačkam da znam šta kupiti... Nemogu nigdi nać, ili nema il sam nesposobna

Vidjela sam u frizerke u onim njenim ka keune reklamnim knjižicama ima neki preljev i bila je fina slika boje kakvu bi ja i sve je pisalo, al sam ja naravno zaboravila, a crnjak mi sad ić tamo, jer bi ja to pokušala sama s obzirom dami on za to traži mnogo novaca, a sad nemogu nigdi nać takvu sliku...
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.