Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2006., 13:13   #1
Točno vrijeme rođenja i kako ga odrediti?

Hey ljudi imam problem.
Vezano je uz vaznost sata rodenja{jimmy inbox ti je full!}
Naime, usporednim horoskopom utvrđeno je kako su moji i osjećaji još jedne osobe {kojoj znam datum,mjesto rođenja,ali ne sat} -obostrani.
Sada navodno ću 2008 imati jedno povoljno i sretno razdoblje, a sanse da cu to vrijeme provesti s dotičnom osobom je otprilike 80 %.
E sad, ja nisam imala sat rođenja, pa me zanima da li bi to moglo imati veliku ulogu u određivanju početne teze,točnije obostranih osjećaja.
Da skratim, zanima me koliko točno ulogu sat rođenja u ovom mom slučaju mo
e imati?
Unaprijed hvala
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 13:27   #2
Quote:
Emo§ion:D kaže:
Hey ljudi imam problem.
Naime, usporednim horoskopom utvrđeno je kako su moji i osjećaji još jedne osobe {kojoj znam datum,mjesto rođenja,ali ne sat} -obostrani.
Nemoguće.
Quote:
Sada navodno ću 2008 imati jedno povoljno i sretno razdoblje, a sanse da cu to vrijeme provesti s dotičnom osobom je otprilike 80 %.
E sad, ja nisam imala sat rođenja, pa me zanima da li bi to moglo imati veliku ulogu u određivanju početne teze,točnije obostranih osjećaja.
Da skratim, zanima me koliko točno ulogu sat rođenja u ovom mom slučaju mo
e imati?
Unaprijed hvala
Sat rođenja igra veliku ulogu, jer se na osnovi njega formira podznak i raspored kuća...dakle natalna karta.
Tako da je za iole ozbiljniju analizu nužan točan sat ( i minute ) rođenja.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 13:10   #3
Quote:
Emo§ion:D kaže:
Da skratim, zanima me koliko točno ulogu sat rođenja u ovom mom slučaju mo
e imati?
Unaprijed hvala
Ne samo sat, važne su i minute kod izrade natalne karte. Npr., jednojajčani blizanci se rađaju u veoma kratkom razmaku, i kada minute ne bi igrale nikakvu ulogu, oni bi imali identični horoskop i životni put, pa ga nemaju.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 16:13   #4
Quote:
Duhec kaže:
Ne samo sat, važne su i minute kod izrade natalne karte. Npr., jednojajčani blizanci se rađaju u veoma kratkom razmaku, i kada minute ne bi igrale nikakvu ulogu, oni bi imali identični horoskop i životni put, pa ga nemaju.
A buduci u bolnicama te minute znaju zaokruzit znaci li tto da nema tocnog oroskopa?
 
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 19:31   #5
Ogromnu ulogu !!!
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 21:06   #6
Quote:
Karuna kaže:
A buduci u bolnicama te minute znaju zaokruzit znaci li tto da nema tocnog oroskopa?
nema. ko ti garantuje da je tacan sat koji gledas ?
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2006., 21:50   #7
Quote:
Karuna kaže:
A buduci u bolnicama te minute znaju zaokruzit znaci li tto da nema tocnog oroskopa?
pa da!!! moja natalna karta je jedna velika prevara buuuuuuuu
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 14:45   #8
Quote:
Karuna kaže:
A buduci u bolnicama te minute znaju zaokruzit znaci li tto da nema tocnog oroskopa?
kako da ne??? položaj planeta i asteroida se mijenja svakih 10 minuta za 4 stepena/stupnja, to je mala promjena, a osim toga sat rođenja se zapiše odmah po završetku poroda.
Hydra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 00:37   #9
Kakva se onda sudbina meni piše šta sam rođena u 00:00?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 00:44   #10
ma bullshit
ja kad sam radala sam gledala na sat jer mi je to bitno, roden je mali u 11.08 i dok su mu sredili pupkovinu itd.itd. objavili su da je roden u 11.15
screw them
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 13:47   #11
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
ma bullshit
ja kad sam radala sam gledala na sat jer mi je to bitno, roden je mali u 11.08 i dok su mu sredili pupkovinu itd.itd. objavili su da je roden u 11.15
screw them
To bi bilo moje pitanje.
Koliko bi trebali uzeti za ozbiljno onaj sat rođenja koji piše u krštenici?
Naime i Mile Dupor je pisao o tome da babice prvo okupaju bebe,bla,bla..,pa onda upišu sat.
I skoro uvijek zaokruže:12h,12.30 ,13h itd..
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 13:54   #12
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
To bi bilo moje pitanje.
Koliko bi trebali uzeti za ozbiljno onaj sat rođenja koji piše u krštenici?
Naime i Mile Dupor je pisao o tome da babice prvo okupaju bebe,bla,bla..,pa onda upišu sat.
I skoro uvijek zaokruže:12h,12.30 ,13h itd..
ja imam takav slucaj.... mama tvrdi da je cijelo vrijeme gledala u sat i to njeno vrijeme se razlikuje za puni sat od onog upisanog u rodni list
vrlo nezgodno s obzirom da je cijeli sat prilicno puno vremena i mijenja mi podznak
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 04:18   #13
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja imam takav slucaj.... mama tvrdi da je cijelo vrijeme gledala u sat i to njeno vrijeme se razlikuje za puni sat od onog upisanog u rodni list
vrlo nezgodno s obzirom da je cijeli sat prilicno puno vremena i mijenja mi podznak
Mislim da je tvoja mama u pravu,babice nisu vodile računa o tome i baš ih briga za tamo neku natalnu kartu,astrologiju i ascedent
Moja je imala jako težak porođaj,pa je moja natalna karta prema onome šta piše tamo..
Ako budeš radila natalnu kartu(ako već nisi),radi je prema vremenu koje kaže tvoja mama.
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 13:17   #14
ja sam blizanac u podznaku. navodno.

rodjena 15.40 carskim rezom. al sad ste mi dali mislit.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 13:17   #15
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Ako budeš radila natalnu kartu(ako već nisi),radi je prema vremenu koje kaže tvoja mama.
pa da, fino izaberem sto mi bolje pase
ali doista vrlo nezgodno... razlika od sat vremena ispomijesa cijelu kartu, svaki planet preseli u iducu kucu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 13:25   #16
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pa da, fino izaberem sto mi bolje pase
ali doista vrlo nezgodno... razlika od sat vremena ispomijesa cijelu kartu, svaki planet preseli u iducu kucu
Je, ja sam uvijek mislila kako sam djevica u podznaku što mi je bilo malo i onda skužih da sam cijelo vrijeme imala krivi sat rođenja. Sad kad imam točan - mnogo toga ima više smisla. Kao.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 14:01   #17
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pa da, fino izaberem sto mi bolje pase
ali doista vrlo nezgodno... razlika od sat vremena ispomijesa cijelu kartu, svaki planet preseli u iducu kucu
Da ,znam ..ja sam dugo mislila da sam djevica..a od njene urednosti,sitničarenja ništa -tad mi je mama rekla da je bilo oko podne kad je ona došla sebi i pogledala na sat.Onda sam vidjela da u matičnom piše 11.30.To mi je promijenilo cijelu kartu.
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 13:30   #18
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Hey ljudi imam problem.
Vezano je uz vaznost sata rodenja{jimmy inbox ti je full!}
Naime, usporednim horoskopom utvrđeno je kako su moji i osjećaji još jedne osobe {kojoj znam datum,mjesto rođenja,ali ne sat} -obostrani.
Sada navodno ću 2008 imati jedno povoljno i sretno razdoblje, a sanse da cu to vrijeme provesti s dotičnom osobom je otprilike 80 %.
E sad, ja nisam imala sat rođenja, pa me zanima da li bi to moglo imati veliku ulogu u određivanju početne teze,točnije obostranih osjećaja.
Da skratim, zanima me koliko točno ulogu sat rođenja u ovom mom slučaju mo
e imati?
Unaprijed hvala
Stari je post, ali mi je zanimljivo ovo.

Ali u slučaju kad se ne zna sat rođenja druge osobe, opet se može poprilično toga izračunati kroz aspekte planeta i tome kako se planete druge osobe smještaju u tvojim kućama.
Jedino što nedostaju kuće druge osobe pa je to opet nedovoljno.

E sad, nekima su dovoljni samo uzajamni aspekti planeta. Ja ne znam koje je bitnije, ali nekako mislim da je bitno kako je po kućama.
Nastassja is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 13:32   #19
Inače, meni je mama rekla da sam rođena u 3.30, a u rodnom listu mi piše 3.20. Što znači da su meni ranije upisali?

Doduše, mama ne daje ruku u vatru da možda i nije bilo 3.20. Al na sreću, tih 10 minuta mi ništa ne mijenja u karti.

Mom sinu su npr. točno upisali kad se rodio. Ali u minutu točno. Jer i ja sam sama gledala na sat i zbilja su točno upisali. Upisivali su kasnije, ali je ženska baš gledala na sat kad je bilo i zapamtila da bi mogla točno upisati.
Nastassja is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 13:52   #20
Quote:
Nastassja kaže: Pogledaj post


Mom sinu su npr. točno upisali kad se rodio. Ali u minutu točno. Jer i ja sam sama gledala na sat i zbilja su točno upisali. Upisivali su kasnije, ali je ženska baš gledala na sat kad je bilo i zapamtila da bi mogla točno upisati.
Sada su malo pažljiviji po tom pitanju.
Ne znam zašto,možda baš zbog astrologije
Znam par žena koje su izričito zahtijevale da upišu tačan sat ,naše mame to nisu radile.
Moja je meni rekla - otkud sam pa znala da će ti to biti tako bitno
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.