Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2004., 16:36   #21
Quote:
Gaudrath kaže:
Lame, ne, ne shvaćam što je Pjesnik z Bregov štel reč. Iako imam dojam da je to još jedan od onih komentara kako je ovo "flafasto". No, ak je, onda je moje pravo da ga malko odjebem. Ak nije, onda samo ostajem lagano zbunjen.

Bingo Flafasto i kitchasto i uvredljivo prema kulturi iz cijega je konteksta izvadjeno!
... s time da je meni kao "kolericnom shizoidu" prag tolerancije takvih bedastoca i nije bas uvijek pretjerano nizak ..
chagljev hihot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 16:48   #22
Quote:
chagljev hihot kaže:
Bingo Flafasto i kitchasto i uvredljivo prema kulturi iz cijega je konteksta izvadjeno!
... s time da je meni kao "kolericnom shizoidu" prag tolerancije takvih bedastoca i nije bas uvijek pretjerano nizak ..
Aha. A sad ćeš mi, molim te, potkrijepiti svoj komentar prilozima zašto je to uvredljivo prema kulturi iz koje je izvađeno.

Jer bi se onda mogli upitati, da li su rune uvredljive za staro skandinavsku kulturu iz koje su izvađene? Ili je možda I-Ching uvredljiv za staru kinesku civilizaciju iz koje je izvađen? Ili je možda fakin kravata uvredljiva za neku staro hrvatsku kulturu iz koje je izvađena?
Baljezgaš. Odi shizoidirat negdje drugdje. Nemam više strpljenja.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 16:57   #23

Jebote.

Idem ja izraditi jednog shitcatchera, da vidimo sto ce se kroz njega sve progurati. Ostavit cu vecu rupu u sredini...

LD i hihotavac ne vole Gaudratha.
Jer je flafonja.
Jos gore, decki! Nepopravljivi romanticar je isto!

Ali umjesto da ste tak navalili na njega, mogli ste meni neukoj dodati i kontekst dreamcatchera, posto vidim da se tvrdi da ga je Gaudrath zanemario.

Da cijelu stvar smatram gluposcu, to ne moram ni reci, ili?

No sto je u tome lose da malo saznamo o drugim kulturama i u koje bedastoce su vjerovali? I zbog cega je Gaudrath sad odjednom flafast, a stvar dolazi od Indijanaca koje ne smatrate flafonjama? Ili je greska da je objesio iznad kreveta s perinama, a ne u wigwamu iznad bivolje koze?
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 17:02   #24
Problem je u tome što sam htio podijelit jednu zabavnu stvar za napravit, koja je apsolutno neškodljiva a usto dopušta da čovjek nešto i kreira vlastitim rukama. Ali neeeee, rezidentni visoki svećenici moraju usrat stvar svojim pompama. Jebo vas patak presveti, ljudi, jel se vi sjećate značenja riječi "razonoda"!? Jel se baš SVE mora uzeti smrtno ozbiljno!?

But I'm cool. Danas sam loše volje,a dobio sam priliku da se iskalim na nevinima.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 17:36   #25
Hm... ako sam bio nepotrebno grub prema nekome, žao mi je. Morate naučiti razlikovati samoproduciranje i jednostavnu potrebu da se nešto zanimljivo podijeli s drugima. Primjetićete da sam ostavio čitatelju na volju da sam odluči je li dreamcatcher samo zgodan ukras ili pak nešto više od toga. A čin dobre volje u svrhu pomaganja drugima da naprave nešto kreativno je loše, po meni, nazvati bedastoćom.

I sori za sve psovke. No ponekad se osjećam ko u srednjoj školi, okružen tinejdžerima koji ne kuže što koćeš reći dok im ne počneš psovat bližu i dalju rodbinu. Peer pressure, eh? Uglavnom, nisam se trebao spuštat na taj nivo, al što ćeš, mlad sam i budalast.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 17:40   #26
Cccc sta god napravio nemoj se opravdavat, onda se tek zapetljas
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 17:43   #27
Neće nikad bit političara od tebe Ravana, moraš si podić kredibilitet i ak te pokušaju dalje zajebavat, ispadneš mučenik.

Oop... did I say that aloud?
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 17:52   #28
Nikad od tebe politicar. Ako dovoljno samouvjereno i sigurno govoris nesto makar ni sam ne vjerujes ljudi ce pocet razmisljat i eventualno vjerovat u to. Cim se pocnes opravdavat i vrdat gubis cvrstinu i pouzdanje i postajes neuvjerljiv.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 18:17   #29
A zato ja nisam prošo na prijemnom na Politološkom....

Pa to jest istina, al meni fakat nije stalo da uvjeravam ljude. Imam pametnija posla.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 18:32   #30
Meni je baš fora ovaj dreamcatcher, uopće ne kužim u čemu je problem.
Lan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:03   #31
Quote:
ravana kaže:
Cccc sta god napravio nemoj se opravdavat, onda se tek zapetljas
Tocno.

TO te tek cini flafonjom .
Stemeri se ne opravdavaju, oni stoje iza sebe i kad su lose volje.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:09   #32
Quote:
Gaudrath kaže:
Primjetićete da sam ostavio čitatelju na volju da sam odluči je li dreamcatcher samo zgodan ukras ili pak nešto više od toga.
Pretpostavljam da je i nesto vise od toga ako ga netko zbilja radi s motivacijom da se rijesi ruznih snova.
Snovi su nasa podsvijest, rekose mi , pa ako se na nju ne moze djelovati direktno, moze mozda izradom jedne takve stvarcice ako zaista netko vjeruje da ce mu ona pomoci.
Autosugestija...
Iako bi ruzne snove mozda bilo pametnije istraziti i pokusati pronaci sto ih je izazvalo.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:19   #33
Za mene je to zgodan ukras kojeg nedavno kupih za poklon.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:34   #34
Quote:
Baphomet kaže:
Za mene je to zgodan ukras kojeg nedavno kupih za poklon.
Partibrejker
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:36   #35
Beh, to treba napravit sam! E, onda je to poklon, kak kažu, od srca.

Pes:

Quote:
Pretpostavljam da je i nesto vise od toga ako ga netko zbilja radi s motivacijom da se rijesi ruznih snova. Snovi su nasa podsvijest, rekose mi , pa ako se na nju ne moze djelovati direktno, moze mozda izradom jedne takve stvarcice ako zaista netko vjeruje da ce mu ona pomoci. Autosugestija...
Čisto moguće da tako i djeluje. Zašto ne, ako voodoo radi autosugestijom, onda može i dreamcatcher. Al kažem, ukras ili nešto korisno, ostavljam na odluku drugima. Al bome, sudeći po tome da su neki iskeširali po 100 kuna za to (a može se napravit za circa pol sata), ovaj je topic bio potreban. Uostalom, ja volim radit takve stvari ručno... sad baš tražim kako sam napravit runske štapiće.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:38   #36
Quote:
ravana kaže:
Partibrejker
Šta je ovo, ponedjeljak "steraj Gaudrathu"!?
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:39   #37
Quote:
Gaudrath kaže:
Šta je ovo, ponedjeljak "steraj Gaudrathu"!?
Ko je spominjo Gaudratha
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:55   #38
Ne moraš me spominjat da znam da stalno misliš na mene. Znam da sam ja vaš bog.

Ma ne, mislio sam da kažeš da je B. partibrejker jer nije navalio s flafonja komentarima... kad se već svi zabavljaju. Žišku?
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 19:56   #39
Quote:
Gaudrath kaže:
Uostalom, ja volim radit takve stvari ručno...
Pa u biti bi i trebalo, pogotovo ako se radi "s namjenom", ne samo kao ukras.
Nema sanse da kupljeno "djeluje" i priblizno kao izradjeno vlastorucno.

Sva sreca da ionako nemam zelju, inace bi bilo veselo.
Pitam se na sto bi licile moje lutkice da sam recimo vjestica.
Potpuni sam antitalent za izradu bilo cega.
Mislim da bih radila npr. ravanu, a nastradao bi Gaudrath...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 20:06   #40
Kae? Ponedjeljak je pa ste svi živčani k'o moj el hefe?


Daklem, zamislimo da to stavim iznad kreveta. Kak iznad kreveta? Na što da objesim?
Ovdje molim da se suzdržite od bezobraznih odgovora.

Recimo, krevet mi je paralelno sa zidom, tik uz isti i s jedne i druge strane imam prostora - i iza uzglavlja i s druge strane.

Ima li neki položaj u kojem to mora bit?
Čitala sam o tome, znam da to postoji i da nije rijetko u raznim radionicama (za učenje jezika, npr.), ali nikad se nisam potrudila saznat više.


Daj, G., malo praktičnih savjeta. A može i malo o Indijancima, itd.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.