Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2011., 22:00   #1
Arrow Oglasna ploča teta čuvalica (dadilja)

Postoji velika potreba za mjestom gdje bi se tete čuvalice odnosno dadilje mogle oglašavati a forum je svakako odlično mjesto jer ga najviše ljudi posjećuje kada je u kakvoj nedoumici. Zašto ne omogućiti roditeljima brz i učinkovit način pronalaska dadilja koje su slobodne?! Dakle, tete čuvalice bez trenutačnog angažmana, izvolite...

Za početak, ja sam Lidija, diplomirana odgojiteljica i majka dvogodišnjaka s iskustvom u čuvanju beba i djece različitih uzrasta, čuvam djecu u svom obiteljskom domu u istočnom dijelu grada u prostoru koji je prilagođen za tu namjenu. Također posjedujemo i veliki vrt a samo mjesto je vrlo mirno i s minimalno prometa. Povremeno ili u stalnom angažmanu, preporuke dostupne na pp.
LidachDidach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 23:30   #2
Thumbs up Teta čuvalica

Prvo hvala što ste nam konačno omogućili oglašavanje na forumu. Bit će manje!
Imam 50 godina, troje (odrasle djece), stanujem u sjevernom dijelu Zagreba i voljela bih čuvati dječicu kod vas (grad Zagreb) ili kod sebe u stanu (Gračani).
Kontakt PM ili [email protected].

Maja Katarina
majakatarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 13:09   #3
Bok svima,

nadam se da će moderatori Malih oglasa reći da, ideja o ovakvoj temi je odlična.

Evo, i ja tražim tetu čuvalicu za dvoipogodišnju djevojčicu, istočni dio grada (Zg). Potreban mi je netko fleksibilan i dobro organiziran kome uz čuvanje djeteta neće biti problem pomoć u osnovnom održavanju stana (mala kvadratura, novogradnja, mislim na povremeno usisavanje i sl., bez većih čišćenja) i domaćinstva (povremena nabavka i kuhanje, tročlana obitelj), budući da imam zdravstvenih problema zbog kojih ne smijem dizati ništa teško (dijete), teško sjedim i radim bilo što iole fizički zahtjevnije. Uvjet je i vozačka dozvola, a prednost imaju mame. Radno vrijeme je 8 sati dnevno, od 8 do 16 ili od 9 do 17, prema potrebi može biti kraće ili malo dulje (prekovremeni se plaćaju posebno), a večeri, vikendi i praznici su slobodni. Detalji na PM.

Unaprijed hvala svima.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 14:02   #4
Diplomirana odgojiteljica nudi usluge čuvanja djece puno radno vrijeme, odgovorna sam i imam mnogo iskustva u radu sa djecom, nepušačica.
obratite mi se sa povjerenjem na mail [email protected] ili na telefon 0958498829 :-)
anita1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 14:22   #5
Hehe...nije nam nitko dopustio al smo na forumu Malih oglasa pa zašto bi onda bio problem ponuditi usluge čuvanje djece. Jedino je falilo da nađemo taj neki virtualni prostor gdje bi se sabrale na jedno mjesto tako da se maksimalno pojednostavi kontakt roditelja i teta čuvalica.
LidachDidach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 15:09   #6
Dadilja - Čakovec

Tražimo dadilju za čuvanje 7mjesečne djevojčice u našoj kući u Štefancu (Čakovec) svaki dan od ponedjeljka do petka od 8 do 14 sati (fleksibilno). Ostalo prema dogovoru. 091/2527022, 040/337-935
pingica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 00:43   #7
Povremeno čuvanje djece

Drage mame javljam Vam se ako imate potrebu za povremeno čuvanje djece.
Iskustvo u čuvanju i odgoju imam jer sam i sama mama uzornog srednjoškolca, a čuvala sam i malog petogodišnjeg nečaka i dvoje djece sa posebnim potrebama.Djecu jako volim, igramo se pjevamo pjesmice i učimo zajedno.
Živim u istočnom dijelu Zg,tako da mi odgovara čuvanje u tom dijelu pa sve do Kvatrića.
Imam 49 god, i nepušač sam .Postoji mogučnost čuvanja u popodnevnim i večernjim satima i subotom ,uostalom sve se može dogovoriti

S nestrpljenjem čekam Vaše poruke....
angelM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 09:49   #8
Drage mame i tate s područja Knežije ili bliže okolice!

Ja sam diplomirana mlada pedagoginja, zaposlena u školi, i na raspolaganju vikendom ili preko tjedna u popodnevnim ili večernjim satima - dakle isključivo za povremeno čuvanje po dogovoru, jer tijekom tjedna radim u smjenama (jutro/popodne). S obzirom da sam mlada i nisam još mama, odvažujem se isključivo za klince i klinceze iznad 3 godine, a starijima mogu i pomagati u učenju. Molim zainteresirane kontaktirati na PM.
LP
cookiemonster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 14:05   #9
paaaa dobro.... ali bilo bi puno bolje da je na RiD-u - jer, tko gleda ovaj pdf?? ja ne, evo slučajno danas, a dadilju tražim već 3 tjedna....
tete, molim vas nemojte zaboraviti napisati grad u kojem biste čuvale. znam da se podrazumijeva zagreb, ali zaista postoji i jedan mali dio svijeta izvan zagreba...

nama treba teta čuvalica u bjelovaru: za 2 godine starog dječaka, u našem stanu, samo čuvanje, radnim danom od 07,30 do 16,00, teta s iskustvom u čuvanju, obavezno nepušač....
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 22:22   #10
Dadilje/tete čuvalice ponuda-potražnja

Mjesto gdje tete čuvalice odnosno dadilje mogu ostaviti svoj oglas da traže malog princa ili princezu za čuvanje isto tako i roditelji mogu ostaviti oglas ako traže dadilju tako da se pojednostavi kontakt roditelja i dadilja jer je stvarno nalik lutanju gusaka u magli.

Dadilje, napišite nešto kratko o sebi, svakako navedite grad ili dio grada u kojem nudite uslugu i neki kontakt (broj telefona ili mail) na koji vas roditelji mogu kontaktirati. Molim ne ponavljati oglase.

Isto vrijedi i za roditelje....
LidachDidach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 22:27   #11
Evo odmah da se i ja predstavim...26-godišnja teta čuvalica, diplomirana odgojiteljica i majka predivnog dvogodišnjaka.

Čuvala bi male prinčeve i princeze u svome domu u istočnom dijelu grada (Sesv. Kraljevec) povremeno ili kroz duži period.

Radi se o obiteljskoj kući s vrtom, prostor osiguran za boravak djece sa svom potrebnom opremom uključujući i auto s postavljenom autosjedalicom.

Preporuke dostupne na pp.

Kontakt 098/489-552 ili [email protected]
LidachDidach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 23:47   #12
Opet su premjestili temu, stvarno bezveze i potpuno besmisleno, nije mi jasno kako to ne shvaćaju. Ne radi se o pojedincima, nego postoji velika skupina ljudi koja želi da se oglašava na podforumu koji je nekakav logičan izbor.
Moderatori, stvarno se glupirate i provodite neku svoju politiku koja nema veze s vezom...
I na kućnim ljubimcima postoji tema Usluge, šetanje pasa jer su, zamislite, ljudi to tražili, oni isti zbog kojih i forum postoji.
wolf_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:41   #13
Dadilja-ZAGREB

Dadilja,mlađa osoba, s iskustvom i preporukama dostupne na upit, , pouzdana i odgovorna, traži posao čuvanja 1-2 djece isključivo u poslijepodnevnim tj popodnevnim satima, može i navečer i vikendima.
za više inf.molim poruke na pp
gema is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:56   #14
povremeno čuvanje dijece

Gospođa 33god.,mama, sa iskustvom i preporukom,vesela i odgovorna, traži posao povremenog čuvanja dijece,u vašem ili svom prostoru.Cijena po dogovoru.Nazovite sa povjerenjem!Snježana 092/138 9449
snjezana78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 15:18   #15
DADILJA-ZAGREB traži posao

Dadilja s iskustvom i preporukama čuvanja i cjelokupne brige tj. skrbi djece dobi od 3,5 mj. starosti nadalje ( igranje, presvlačenje,higijena, hranjenje, kuhanje, priprema zdravih obroka, pospremanje igračaka... ). Nepušać i mlada osoba koja ima puno ljubavi i sluha za nježne dječje emocije. Iznimno sam topla osoba, jako volim djecu i kroz prijateljski odnos s njima nastojim stvoriti međusobno povjerenje i komunikaciju, te kroz igru, učenje i kreativnost kao što su crtanje, čitanje, šetnje s djetetom provesti što kvalitetnije zajedničko vrijeme i razvijati njegove potencijale i osobnost poštujući djetetove individualne navike i potrebe. Izrazito sam strpljiva i odgovorna osoba, smirenog stava i odnosa prema djeci punog povjerenja. Tečno govorim engleski jezik te pasivno talijanski. Posjedujem vozačku dozvolu. Čuvala bih 1ili više djece u POSLIJEPODNEVNIM/POPODNEVNIM SATIMA. Tražim angažman na dulji period u ozbiljnoj obitelji.
kontakt; 095-843-5710
gema is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 20:40   #16
teta cuvalica zadar

Teta cuvalica trazi svoje dijete na podrucju zadra. imam 27 god i diplomirana sam odgojiteljica. kontakt [email protected] ili 098/9080730
josipazd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 10:36   #17
Lorena i ja tražimo društvo!!!

Pozdrav svima! Prijavila sam se radi ovoga podforuma Radila bi kao teta čuvalica, imam 20 godina, jako sam odgovorna, vesela, društvena osoba, imam i malu princezu od 1 godinu, pa bi si uzele neko društvo! Ostavljala ju još nebi doma, a istekao mi je porodiljni pa mi neki poslić treba da budemo obje zadovoljne. Jako volim djecu, i imam živaca i strpljenja i za 5 njih hehe. Imam svoj stan u kojem bi čuvala dijete, kuhala bi djetetu kao i svojoj malenoj, tj prilagodila bi se i tom djetetu, išli bi u šetnje, imamo i veeliko ograđeno dvorište, jako blizu i dva parkića, puuuno igračaka hehe, i vjerujem da bi vaše dijete uživalo sa nama dvjema

Za plaču bi se dogovorili, vi ponudite cijenu!

I da, mi smo iz Rijeke, točnije Zamet
LorenaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 20:34   #18
Smile Požega i okolica

Teta čuvalica 35 godinica,uz svoju četverogodišnjakinju čuvala bih u svojoj kući
još jedno ili dvoje djece (može i bebu).
Velika kuća,prilagođeno dvorište za bezbrižnu igru.
Crtamo,bojamo,plešemo,pjevamo...igramo se!

Oglas vrijedi za Požegu i okolicu! Sve info na privatne poruke, hvala!

Lijep pozdrav
R & J is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 22:42   #19
Bokic!

Ja sam Kristina, imam 21 godinu i 3 godine iskustva u cuvanju djece. Cuvala sam svakakvu djecu, od samohranih roditelja, od oba roditelja, sramezljivu, zaigranu, hiperaktivnu, bolesnu ... i svi smo se super zabavili jer obozavam djecu i provoditi vrijeme s njima. Dakle cuvala bih djecu na podrucju Zagreba, nije bitno koji dio Zagreba, samo da se moze doci javnim prijevozom posto eto nemam vozacki. Vremenski period mi odgovara bilo koji, moze ujutro, moze navecer, popodne, nije bitno, imam vremena i previse. Djecja dob takoder nije bitna, jer se super snalazim sa svim uzrastima, to mi je jedna od vrlina. Jako sam brizna i odgovorna. Cuvam djecu kao da su moja i mozete mi povjeriti sto posto. Znam da se roditelji puno brinu kome bi ostavili dijete i da im nije svejedno stoga se mozemo naci negdje, ili cu ja doci kod Vas da se upoznamo, pa da me procijenite i uzivo.
Djecicu presvlacim, hranim, kupam, setam, igram se s njima, ucimo citati, pisati, mjerim im temperaturu, pusemo nosic, peremo rukice ... Zavrsila sam Prehrambeno tehnolosku skolu za tehnicara nutricionista, i jaaaako volim kuhati. Znam prematati malene bebe, i ne gadim se toga, dapace sve mi je to preslo u normalu zbog iskustva
Stoga roditelji koji trebate moju pomoc mozete me kontaktirati na PM pa cu Vam dati svoj osobni broj i ostalo sto Vas zanima!

Ugodan ostatak dana/vecer!

Kristina
pinkylove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 00:41   #20
gdje su nestali oglasi? pod malim oglasima ih ne mogu naći.. ne znam. riskiram karton (jer mi je iskreno suludo tu zabranjivati oglašavanje, al ajde..)

dakle, dadilja sam preko 5 godina, a budući da mi trebaju novci (štedim za medeni mjesec ) tražim neko djetešce/više njih koje bi čuvala povremeno, primjerice roditelji žele u kino.. ili vikendom idu negdje.. odgovara mi sve iza 18h, jer sam tada gotova sa obavezama kod primarne obitelji. preporuke također idu uz mene diplomirani sam sociolog/filozof, tako da mogu pomagati i oko zadaće (ukoliko se ne radi o matematici ).. mame, kontaktirajte me!! želim ići na medeni mjesec
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.