Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 16:49   #61
Teta čuvalica s iskustvom

Nudim uslugu čuvanja djeteta puno radno vrijeme od polovice 6.mjeseca pa nadalje sljedećih godinu dana,a po potrebi i duže. Imam iskustvo čuvanja djece,pa prema tome i preporuku. Ako ste zainteresirani za daljnji kontakt javite mi se preko privatne poruke. Hvala!
anchizg87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:45   #62
Dadilja Novi Zagreb

Iskusna dadilja (53god),vesela,uredna,nepušač,bi čuvala u svom stanu (Utrine) uz svojeg unuka (2god) još jedno dijete od 01.09. Preporuke zadovoljnih roditelja možete dobiti na uvid.

kontakt :
[email protected]
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 10:44   #63
ponuda

Quote:
sanja cizic kaže: Pogledaj post
Poštovana, javljam se na Vaš oglas ako nije popunjeno to radno mjesto.Živim u Zagrebu i nije mi teško putovati bilo gdje na posao. Imam 44 godine i iskustvo u čuvanju djece , zainteresirana sam jako za vaš oglas pa ako želite možete me kontaktirat na broj 0989022244, Hvala i lijep pozdrav , Renata Piskulic
paolasamanta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 01:21   #64
Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
Imam puuuno iskustva s čuvanjem djece, volim djecu, volim glazbu, putovanja, druženja, nova iskustva. Studiram ekonomiju i govorim engleski jezik, kreativna sam, vedra i vesela osoba.
Čuvala bih povremeno djecu na području Novog Zagreba, radnim danima ili vikendom (jer studiram - dakle, bitno mi je da nije po cijele dane i da mi nije predaleko).
Ukoliko vam je potrebna preporuka koju možete provjeriti, na zahtjev mogu dati i kontakte obitelji u kojima sam do sad čuvala djecu.

Slobodno me kontaktirajte preko poruke ili putem maila [email protected] .
Na području Zagreba.
__________________
"For what shall it profit a man if he shall gain the whole world, and lose his own soul?"
mimi_2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 21:39   #65
Tražimo tetu čuvalicu na 4 do 5 sati

Tražimo tetu čuvalicu na 4 do 5 sati - Črnomerec (Gornja Kustošija) od pon do pet, početak rada 01.09. Može i čuvanje kod vas ako ste na potezu od Črnomerca do Maksimira.
mnin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 23:28   #66
Quote:
rtg1 kaže: Pogledaj post
Rijeka, teta ili mala grupa
Tražimo tetu čuvalicu koja bi uzela našu curicu od 19 mj. u manju grupu za čuvanje kod nje kući ili sl.. Prednost je istočni dio grada ili Grobnik. Čuvanje isključivo ujutro 7-15. Ponude na pp.
Hvala
Dižem
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 13:12   #67
Čuvalica za ZG/Dubrava

Evo da pomognemo našoj teti čuvalici jer naša princeza kreće u predškolsku, pa teta prima novu dječicu od 01.07.

Teta čuvalica je ozbiljna, draga žena (50 god.), vitalna, puna energije i ima stvarno dugogodišnje iskustvo u čuvanju djece starosti od 6 mjeseci do 5 godina. Čuva djecu u svojoj kući koja ima veliko dvorište s travnjakom i puno zelenila i nalazi se u mirnoj ulici u Dubravi. Ima svu potrebnu opremu za čuvanje i igru (ljuljačke, bicikli, igračke, dječji krevetić, kolica, tuta itd). Osigurana sva hrana potrebna za dijete (žitarice, voće, povrće, meso, mlijeko i mliječni proizvodi, deserti). Teta ima svoj vrt sa svim povrćem. Najviše čuva dvoje djece, može i u jutarnjim i u popodnevnim satima. Nikad nije bila bolesna ni jedan jedini dan. Slobodno ju možete kontaktirati i bez obveze doći na razgovor. Ima preporuke svih roditelja čiju je djecu do sad čuvala. Cijena po satu ili fiksna mjesečna po dogovoru. Eto, ako ima roditelja a da idu na posao da im je Dubrava usput za ostavit dijete, toplo preporučam. Za broj telefona i podatke kontaktirajte me privatnom porukom.
Corney is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 14:17   #68
Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
Imam puuuno iskustva s čuvanjem djece, volim djecu, volim glazbu, putovanja, druženja, nova iskustva. Studiram ekonomiju i govorim engleski jezik, kreativna sam, vedra i vesela osoba.
Čuvala bih povremeno djecu na području Zagreba, radnim danima ili vikendom.
Ukoliko vam je potrebna preporuka koju možete provjeriti, na zahtjev mogu dati i kontakte obitelji u kojima sam do sad čuvala djecu.

Slobodno me kontaktirajte preko poruke ili putem maila [email protected] .
Tijekom 6. i 7. mjeseca, čuvala bih djecu cjelodnevno, u bilo kojem dijelu Zagreba.
__________________
"For what shall it profit a man if he shall gain the whole world, and lose his own soul?"
mimi_2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 20:20   #69
za vrijeme faxa sam počela sa čuvanjem dječice. stigla diploma (sociologija i filozofija), posla u struci niti na vidiku i ja i dalje čuvam dječicu , evo već šestu godinu. lijepo mi je i ne bunim se, krivo mi je jer sam očito fulala zanimanje pa nikad ništa od radnog staža, čini mi se..

no, evo, i peto i šesto dijete me napuštaju, odlaze u vrtić (braco i seka).

tako da se odmah dajem u potragu za sedmim djetetom kojeg ću čuvati. preporuke imam od tri obitelji kod kojih sam dosad radila, al najbolje preporuke bi mogle biti od klinaca i klinceza s kojima sam provela toliko vremena sa svima sam u kontaktu i sve još uvijek volim kao da su moji!

iskustvo čuvanja beba od 0mjeseci pa na dalje

28 mi je godina, nepušač, vesela, optimistična, odgovorna, poštujem odluke roditelja što se tiče odgoja..

živim na srednjacima
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 09:25   #70
Teta čuvalica-Novi Zagreb

I mi želimo pomoći našoj teti čuvalici u pronalasku novog djeteta, budući da naš mališan od jeseni kreće u vrtić.
Teta je pouzadana, puna ljubavi i razumijevanja za našeg mališana, pedesetih godina, vrlo vitalna, nepušač. Od rujna je slobodna. Od srca ju preporučujemo.
Za kontakt broj telefona molim javite mi se na pp.
Kines is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 07:29   #71
Quote:
Kines kaže: Pogledaj post
I mi želimo pomoći našoj teti čuvalici u pronalasku novog djeteta, budući da naš mališan od jeseni kreće u vrtić.
Teta je pouzadana, puna ljubavi i razumijevanja za našeg mališana, pedesetih godina, vrlo vitalna, nepušač. Od rujna je slobodna. Od srca ju preporučujemo.
Za kontakt broj telefona molim javite mi se na pp.
Quotam post, jer je ova gore teta čuvala moje dečke prije nego smo je proslijedili dalje tj. KInes je imala sreću preporuka i s moje strane. Znači javite se sa punim povjerenjem!
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 23:31   #72
DADILJA SESVETSKI KRALJEVEC

Zovem se Lidija, 27god., diplomirana odgojiteljica i majka 2.5god dječaka. Živimo u vrlo mirnom naselju u obiteljskoj kući s velikim vrtom te pozivamo na druženje sve druge klince i klinceze.

Dobrodošli ste prijepodne i poslijepodne odnosno prema potrebi roditelja. Zajedno se igramo, čitamo, plešemo, svaki dan idemo u šetnju, veći dio dana provedemo na svježem zraku, spavamo i vrlo bitno, kroz socijalizaciju s drugom djecom učimo se dijeliti stvari, pažnju i prostor a s druge strane dijete nije u većoj grupi djece pa su mogućnosti zaraza i širenja istih minimalne.

Posjedujem vozačku dozvolu i auto sa sjedalicama za različite uzraste. Preporuke roditelja također dostupne. slobodno se javite, dođite se upoznati a ostalo ćemo već dogovoriti.

kontakt: 098489552 ili [email protected]
LidachDidach is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 12:55   #73
Studentica predškolskog odgoja, odgovorna, uredna, maštovita, vesela, čuvala bi dijete. Imam puno slobodnog vremena,
i mogu ga čuvati cjelodnevno. Na području Zagreba i Velike Gorice. Imam iskustva, već sam čuvala 4 mališana.
Obratite mi se s povjerenjem
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 14:49   #74
Wink

Pridružujem se ponudi teta čuvalica na ovim stranicama.
Nezaposlena sam profesorica hrvatskoga jezika. Do sada sam se uzdržavala instrukcijama, malo sam prezasićena tim poslom, pa bih za promjenu rado čuvala djecu. Imam 49 godina i dvoje djece ( 15 i 13 g. ). S klincima svih uzrasta inače se dobro slažem, volim se družiti s njima i oni sa mnom. Nemojte se uplašiti mojih "ozbiljnih" godina, vitalna sam i fit, bez problema trčim za kikićima, tu i tamo malo reume kad pada kiša... ( šalim se )
Slobodna sam od 1.7. na dalje.
__________________
samo hrabro...
Mislava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 15:13   #75
Quote:
Mislava kaže: Pogledaj post
Nemojte se uplašiti mojih "ozbiljnih" godina, vitalna sam i fit, bez problema trčim za kikićima, tu i tamo malo reume kad pada kiša... ( šalim se )
Što se tiče godina i vitalnosti, ja bih se sa 33 godine rado mijenjala sa svojom mamom koja ima 54, tako da svi koji traže dadilju nek ne gledaju godine, dok se ne uvjere na svoje oči koliko je netko vitalan.
Usamljena33ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 12:56   #76
Tražimo dadilju za našeg 17-mjesečnog dječaka:

Lokacija: Zagreb Vrbani III
Radno vrijeme: pon-pet od 8-17 sati od 01. rujna 2012 (najkasniji datum početka rada, moguće je dogovoriti i raniji ukoliko teti odgovara);
svako vrijeme izvan redovnog rada samo po prethodnom dogovoru i uz dodatno plaćenu satnicu
Rok na koji tražimo tetu: na duže vrijeme (1 god. ili duže)
Tražene osobine: nepušač, mlađa/vitalnija ženska osoba, energična, vesele naravi s puno strpljenja i ljubavi za djecu
(preferiramo mlađu osobu jer se sa sadašnjom vrlo mladom tetom odlično slaže i jedno drugo bez problema prate); obavezno prethodno iskustvo u čuvanju djece i kuhanju za njih te preporuke (mogućnost provjere kod prethodnih poslodavaca); od tete očekujemo da bude točna i pouzdana jer nemamo back-up opciju za čuvanje dijeteta te da joj nismo privremeno rješenje dok traži drugi posao
Zaduženja: kompletna brigu o djetetu (higijena, presvlačenja, izlasci, igra, čitanje slikovnica), primjereni odgoj bez psovki, vikanja i fizičkog kažnjavanja (moram li ovo posljednje uopće naglašavati?), kuhanje samo za dijete, pospremanje igračaka i posuđa nakon jela.

Napominjem da imamo vrlo dragog, čupavog psa koji je dresiran i prijateljski nastrojen prema svima. On uglavnom nije kod kuće jer ide sa suprugom na posao, no ukoliko osoba ne voli životinje (pse) ili ih se boji, svakako bolje da ne aplicira za ovaj posao jer povremeni susreti s četveronošcem su neminovni

Sve ponude i pitanja molim na [email protected] ili pp.

Također ćemo cijeniti svaku preporuku članova foruma...
neli5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 15:29   #77
Tražimo tetu čuvalicu za 6-mjesečnog bebača koja bi ga povremeno čuvala u svom prostoru. Rado bismo da je teta negdje u centru Zagreba.
sonjuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 14:21   #78
teta čuvalica za bebu od 6mj

tražimo pouzdanu tetu čuvalicu u našem domu u Vrapču za malu bebicu od 6mj..početak rada Rujan (kad beba ima 6mj. a mama mora ići raditi...(( nemamo posebnih zahtjeva osim da se dobro slažemo, s obzirom da ćemo teti ostaviti nama najvažnije blago!!!
VidaKD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 14:03   #79
teta čuvalica traži posao

I ja bih htjela našoj teti čuvalici naći novi posao jer naša cura od jeseni kreće u vrtić

Dakle, gospođa (58 godina) s iskustvom u čuvanju djece traži posao čuvanja u Zagrebu od 01.09.2012., puno radno vrijeme, u zoni tramvaja (Pešćenica i okolni kvartovi bi bilo idealno). Teta je vrlo vesela, vitalna, pouzdana, nepušač ... ma najbolja!


Upite šaljite na moj pp. Hvala!!
fly_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 14:58   #80
Buduci da mi uskoro zavrsava angazman u jednoj divnoj obitelji vrijeme je da se ponovno oglasim.

Imam 28 godina, Zivim u blizini Kvatrica a cuvanjem se bavim vec 8+ godina. Pouzdana sam, odgovorna, strpljiva i fleksibilna. Volim se igrati, pjevati, plesati, setati i sve ostalo sto vole klinci.

Slobodna sam od 15.8. a do tada se nadam da cemo se upoznati i malo druziti do pocetka rada.

Za vise informacija slobodno mi se obratite na PM.

Hvala.
Pozdrav!
cuvalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.