Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 12:10   #21
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Ja u osnovi sve kužim, al ovo sa Čilkanom nema smisla nekog. Jeste razmišljali poslat mail ATPu ili makar Čilkanu na fejskurac ili tak nešto. Ja sam 99% siguran da on nikad tak šta nije gledo nit ima pojma o tome. Ovo zaista zvuči nepravedno.

BTW kad ste spomenuli ATP Race listu, i Hrvatska je imala no.1. igrača svojedobno tamo Čenai FTW
Ja bih pričekao ipak kraj Hamburga prije no što pošaljem mail ATP-u.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 14:46   #22
Pozdrav korisniku konfiju, kako sam samo znao da će se na ovoj temi iskazati u punoj snazi.
Zlikatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:39   #23
Cilic ako osvoji Hamburg, Fish dodje najvise do finala, Monaco i Simon najvise do SF ili QF nisam siguran, Cilic dolazi na 12. poziciju
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 17:40   #24
Quote:
Zlikatore kaže: Pogledaj post
Pozdrav korisniku konfiju, kako sam samo znao da će se na ovoj temi iskazati u punoj snazi.
A jbt legendo, pa na tebe sam skroz zaboravio
I nisam se neš iskazao, sve je manje vremena za praćenje detalja, turnire pratim na kapaljku, MTF posjetim jednom mjesečno pa je i to malo znanja koje sam imao brzo isparilo
Budi mi pozdravljen i navrati koji put s nekim duhovitim komentarom
konfi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:44   #25
@kiseli

sve je super osim činjenice kaj pišeš Olimpijada tam gdje bi trebal pisati OI

mrzim kad ljudi miješaju ta 2 pojma
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:58   #26
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
@kiseli

sve je super osim činjenice kaj pišeš Olimpijada tam gdje bi trebal pisati OI

mrzim kad ljudi miješaju ta 2 pojma
Ako je to najveći problem u postu onda je dobro, pokušao sam prenijeti puno kompleksniju poruku i to mi je bilo najbitnije, jesi shvatio sistem bodovanja, ako jesi moja misija je ostvarena Iako hvala na ispravku za OI.

Inače Konfi što se tiče ovog tvog pitanja, kontaktirao sam ATP(poslao im mail) i kao što sam i mislio i odgovorio jučer tebi tako je i bilo, ako Čilić ne ostvari bolji rezultat u Hamburgu od Munchena, tek nakon Hamburga mu se upisuju ti bodovi, odnosno drop datea.

Hi Sandro,

"Best 6 of all others" is a new rule that is being applied in 2012. It is slowly implemented to commitment players' rankings as they drop their points from their ATP 500 tournaments from 2011. In this manner, when a commitment player drops points from his oldest ATP 500 tournament from 2011, he will have the possibility of counting only 3 (or up to 5) ATP 500 tournaments in his ranking. When that player drops his second oldest ATP 500 tournament from 2011, he will have the possibility of counting only 2 ATP 500 events or up to 6; and so on until that player is fully "rolled out" of commitment.
In the case of Marin Cilic, so far he dropped points from 2 ATP 500s results from 2011 (Rotterdam and Monte Carlo), therefore he is REQUIRED to count at least 2 ATP 500 results in his rankings.

In the case of David Ferrer, he has dropped points from 4 ATP 500s results from 2011 (Rotterdam, Acapulco, Monte Carlo and Barcelona), therefore he can count any combination to complete the best 6 others.

On Monday July 23rd, when Marin drops his result from Hamburg, he will be required to count only 1 ATP 500. In this case, he will have the 150 points from Munich kick in unless he earns more than 150 in Hamburg this week.

Hope this helps!

Nadam se da kužiš što čovjek hoće reći, ako ne ide pojasnit ću na hrvatskom, nije problem.
__________________
https://attinianum.com/

Zadnje uređivanje Kiseli : 17.07.2012. at 19:04.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:08   #27
samo nešto

ako čile osvoji hamburg (mission impossible), a monaco ispadne u QF (mission impossible 2) onda će čile na olimpijadi bit 12. seed (jer će bit 12. na atp listi)?

ili sma ja po običaju nešto propustio

edit: fish ne ide na OI tako d amu je dosta i 13. da bude 12. seed
dakle mora dobit hamburg, ovisi smao o sebi
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:10   #28
Kada se vratim sa tenisa, ako netko prije mene ne izračuna budem ja napisao.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:28   #29
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
@kiseli

sve je super osim činjenice kaj pišeš Olimpijada tam gdje bi trebal pisati OI

mrzim kad ljudi miješaju ta 2 pojma
fakat, i ja sam popizdio kad sam to vidio
odmah sam se pogubio čitajući o bodovanju
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 21:43   #30
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Kada se vratim sa tenisa, ako netko prije mene ne izračuna budem ja napisao.
ma zeznuo sam se ja
po ovoj listi: http://live-tennis.eu/ fish je 13. tako da opet monaco mora ispast u QF, a marin osvojit da bi došao na 12. mjesto
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 22:21   #31
čekaj, kaj nije ukinuta ova godišnja lista bodova
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 22:45   #32
ovo je neslužbeni site
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 23:09   #33
Kiseli, bravo za trud, a pojašnjenje neće bit potrebno
konfi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:28   #34
Quote:
konfi1 kaže: Pogledaj post
Kiseli, bravo za trud, a pojašnjenje neće bit potrebno
Hvala

Drago mi je da smo to rješili.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:16   #35
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Nadam se da kužiš što čovjek hoće reći, ako ne ide pojasnit ću na hrvatskom, nije problem.
Daj tekst na španjolskom, pa će nam maminho prevesti
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:04   #36
Što se tiče Monaca i Čilića te možebitnog Čilićevog spuštanja na 14. poziciju ovaj tjedan, to će biti jako teško.

Razlika između njih je 315 poena, Monaco neće ništa izgubiti pošto sa ovog turnira brani mizernih 45 bodova i vjerujem da on ne da će obraniti nego da će osvojiti još poena.

Ruševina brani 90 poena iz Hamburga, ali ako ostvari bilo koji rezultat manji od 150 bodova u Hamburgu njemu će se kao jedan od 6 countable turnira brojati ovogodišnje finale Munchena.

No long story short, Marin mora osvojiti turnir, a Monaco ispasti u četvrtfinalu da bi ga prestigao na ljestvici, tada bi Čilić imao 2335 bodova, a Monaco 2285. U bilo kakvoj drugoj kombinaciji Čilić ne može do 14. mjesta.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:35   #37
jedno pitanje...
ak neko sad ide na turnir koji je osvojio prosli put ide branit bodove..jel on zapravo moze samo izgubit taj tjedan a ne profitirat jel tak? jer on ak osvoji opet ima isto bodova ko tjedan prije a ako izgubi ajmo rec u finalu on gubi bodove...jel je taj tjedan nemoze napredovat nikak... ili?
bzvz
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 13:54   #38
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post
jedno pitanje...
ak neko sad ide na turnir koji je osvojio prosli put ide branit bodove..jel on zapravo moze samo izgubit taj tjedan a ne profitirat jel tak? jer on ak osvoji opet ima isto bodova ko tjedan prije a ako izgubi ajmo rec u finalu on gubi bodove...jel je taj tjedan nemoze napredovat nikak... ili?
bzvz
Da, tako je.

Ako igrač brani osvajanje turnira on ne može osvojiti na tom turniru više bodove, najbolje što može je obraniti svoje prošlogodišnje bodove.

Upravo zbog toga je Federer prestigao Novaka u Wimbledonu, Đoković ništa nije mogao osvojiti, a on je uz to ispao u polufinalu i izgubio 1280 bodova, dok je Federer branio četvrtfinale i zaradio dodatnih 1640.

Ljestvica i bodovanje je takvo da moraš biti dobar uvijek, jedan krivi korak i igrač koji je prije turnira bio skoro 3000 bodova iza tebe, te može prestići, samo jedan krivi korak.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 14:02   #39
da malo glupo zvuci al nole se sjebo sta je sve poosvajao 2011 jer sve mora branit sad i zapravo gubi bodove svako malo ... bzvz
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 01:05   #40
Ispao Simon, jos Monaco i Fish
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.