Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2015., 09:57   #81
Mislim da sve ovisi o ostatku veze i kako se ti inače osjećaš uz njega.

Evo, neki dan mi moj cijeli ponosan izjavljuje kako je uspio vidjeti 4 gaćice na curama dok su se vozile pokretnim stubama Ono, wtf, pa koliko ti imaš godina??? I da, kužim da je to turn-off.

Ali opet, mislim da se mora ostavljati neki prostor za debilnost ljudske pojave u vezi. Nema savršenog partnera ni savršene veze. Inače bi se svi osjećali ugušeno i prošvikali bi.

Svi povlačimo neke osobne granice koliko ćemo i što tolerirati.
Keep-Calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 11:12   #82
kad ja snimin ženu-curu da za nekim "slini" u mome prisustvu za mene je to "kraj"..odnosno veza će ostati na fazi u kojoj je sada i neće više biti novih koraka...a ako bi se to nastavilo vjerovatni bi prekinio...moj ego jednostavno nebi dopustio takvo ponižavanje dugo vremena.
Agamemnon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:00   #83
Evo..razgovarali smo o svemu i kaze da "nije on nista planirao, ali nije ni znao ni postavljao pitanja kud bi to islo"


i "zasto ne mozes prihvatiti da mnogi ljudi varaju, a ja tebe nisam?"

i

"ako sam tada kad si saznala, i rekao da je to bila samo zajebancija, mozda sam ciljano tako rekao da te zastitim"

i

"nismo vise u kontaktu, bila mi je zanimljiva i privukla me -. ali to je proslo, no nisam ti mogao odmah reci, tko zna kako bi regirala".
__________________
non ducor duco
Wandering Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:11   #84
Quote:
Wandering Soul kaže: Pogledaj post
a sad sam ljuta i malkoc iznenadjena, kuzis. govnasto mi je to ispalo. iskreno. bas sam iznenadjena bila kad sam vidla te njegove poruke.
ocekivala bi da se on drugacije zajebava i pumpa ego..a ne da slini (sto naravno, porice...

da mu se ona javlja od jutra do navecer...da se skriva to..da se skriva da ja postojim..da ona zna kud ide za vikend, ali ne zna da to ima veze sa mnom (jer ne zna ni da postojim) ...da ona vikendom u ponoc njemu salje poruke..ono, sorry nismo klinci
tebi je tako hladnokrvno i opušteno rekao za nju (pred tobom se dopisivao jer je želio da ga pitaš "a s kim se to dopisuješ?")

njoj čini mi se tako opušteno nije rekao da ima curu

meni ova dva podatka, u komparaciji, već puno govore

iz svega nije mi to ličilo na neko "usputno dopisivanje", već više na njegove nade da bi se 14 godina mlađa toliko u njega zatelebala (yeah, right), da bi i ušla u pravu vezu s njim (što bi on u trenutku prihvatio, jasno je ko dan)

tvoja adut karta ovdje je da toliko mlađa za njega nikad neće biti zainteresirana na način na koji je on za nju
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:14   #85
Quote:
Keep-Calm kaže: Pogledaj post
Mislim da sve ovisi o ostatku veze i kako se ti inače osjećaš uz njega.

Evo, neki dan mi moj cijeli ponosan izjavljuje kako je uspio vidjeti 4 gaćice na curama dok su se vozile pokretnim stubama Ono, wtf, pa koliko ti imaš godina??? I da, kužim da je to turn-off.

Ali opet, mislim da se mora ostavljati neki prostor za debilnost ljudske pojave u vezi. Nema savršenog partnera ni savršene veze. Inače bi se svi osjećali ugušeno i prošvikali bi.

Svi povlačimo neke osobne granice koliko ćemo i što tolerirati.
ne znam što muškarci svojim partnericama govore stvari u stilu kao da pričaju s muškim frendačima. ono ako si muško ženske gaćice, guzice i sl. komentiraš s drugim muškarcima?

što misliš ja s dečkom komentiram kolika je kojem muškarcu kvrga među nogama, onako negdje na javnom mjestu?
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:15   #86
Quote:
Wandering Soul kaže: Pogledaj post

"ako sam tada kad si saznala, i rekao da je to bila samo zajebancija, mozda sam ciljano tako rekao da te zastitim"

i

"nismo vise u kontaktu, bila mi je zanimljiva i privukla me -. ali to je proslo, no nisam ti mogao odmah reci, tko zna kako bi regirala".
daj odjebi idiota.



tip ima emocionalnu inteligenciju na razini sobne temperature, što će ti takav?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 00:21   #87
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Misliš..?
Zašto ja u 10 godina nisam ništa jebo osim moje žene...a drago mi flertat i da mi se duga žena nabacuje...
Nemoj mi samo reć da si mogao jebao bi...



Meni se sviđa štto ti voiš tako često oristiti izraz "pička". Užitak mi te čitat..
Nego, uhvatila si se pizdarija, valjda mi nešto može biti neugodno, svi smo različiti ali jebote neću ostaviti ženu jer mi je nešto neugodno, dogovorimo se oko tih pizdarija.. Ja iznosim svoje viđenje situacije koja se autorici može svidjeti i iz nje neto naučiti...



Hmmm.. da..
pa ne možeš na osnovu sebe pretpostavljati i što će drugi raditi?

treba stvari tumačiti od slučaja do slučaja. ovaj tip iz uvodnog je ljigavac koji ne sam da je htio umočit, već razmotriti i vezu (nakon čega bi hladnokrvno šutnuo svoju prvu partnericu)
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 01:19   #88
Quote:
Wandering Soul kaže: Pogledaj post
Jednog vikenda, oko ponoci, u drustvu smo, primjetim on u rucicama drzi mobitel. Cak bezveze uz usmijeh pitam: "Pa s kim se sad dopisujes? Javljas se mami?"

Odgovor, uz glupavi osmijeh : "Ma kolegica ..pita jesam isao u Zagreb?"

"Kolegica?" (a ne oslovljavanje imenomm, tu sam zapela pitati jer mi je naprosto uslo u uho kao jato buba) Ispostavi se, prije koji tjedan je upoznao neku kolegicu i oni se eto ",malo dopisuju". Kak mislis, malo se dopisujete? Povuci potegni, pa na sms i nesto malo na viber... inzistiram da to vidim .. On kaze "ma ne bi ti se svidjelo..koketirali smo, ali to je bezveze... bilo mi je fora..."
Vidjela sam par poruka..ona je njemu slala "srce, pa di si?" on je njoj slao poruke "zasto ti je viber iskljucen cijelo jutro?" ili "why did you leave me?" (jer je ona naprasito porekinula neki razgovor) ona njemu "vozila bi se s tobom u sluzbenm autu"..ona njemu " nedostupan si !" on njoj "nikad!" blala

on ima 40, ona 26.. ona ima decka, sluzbenog i jos nekog ili dvojicu na lageru...

cak gore od svega mi je ispalo to njegov njonjavo trcanje za njom, a ona se, fino pogravala ili je skuzila da ovaj slini, nemam pojma... nekak mi je "pao u ocima", spike su bezveze..nikakvo koketiranje ni hot chat... nesto cudno, jadno cak

od te veceri kad sam to skuzila, nisu vise u kontaktu..navodnoi no, ona ga je jednom prilikom pitala zakaj se više ne javlja, pa je The Macho odgovorio: nemam nekog posebnog razloga

ona je dosta potencirala to, a tumplek je zagrizao i prihvatio...dopisivali su se o svemu, kako i s kim zive, o poslu, roditeljima, hrani koju jedu...

on joj je PRESUTIO, uz sve te detalje o sebi, da je u vezi, s izgovorom "nije me direktno pitala, a da je, rekao bi joj"..

sad vise nisam pametna, je li "ovaj moj" samo pogledao krizi 40th ili je slinavi tumplek zapravo a da ja to nisam znala?


presudan momenat je, cini se bio, kad je on skuzio da se ona tak dopisuje jos bar dvojicom kolega..to ga je nekak ohladilo, a malo i nazivciralo.. mislim da ne bi nista poduzeo konkretno, ali svejedno prilicno me iznenadilo ovo sve od njega
Ako je takav jadnik kao sto kazes, nek se onda dopisuje, brzo ce ga zenska odjebat pa ce tebe vise cijenit
LowWord206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 04:28   #89
Ti njega neces nikad ostavit , ovo sto je tebi uradio je varanje . Udaj se za njega , naravno da ces se udati za njega jer mislis da drugog ne mozes naci . Ako je njemu 40 Onda je tebi 38 zadnji voz kako bi rekla moja pokojna baba .svasta ce ti radit ako mu ovo oprostis ,jer zato vidi da moze .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 08:34   #90
Neki ovdje uopće nisu svjesni kako muškarci u nekim 40tim i 50tim mogu lako biti izmanipulirani od 20inešto godišnjakinja. Njima njihov ego ne dopušta da sami sebe dožive kao stare prdonje (što za curu od 20inešto jesu), pa si svašta ufuraju. Bila je nedavno tema o onome koji je vozao mladu kolegicu, radio njen posao i isto se tako "zaljubio".

Ovaj njen tukac je mislio je on special, pa se malo razočarao kad je čuo za ostalu dvojicu-trojicu.

Čak je i priznao da ga je privukla i da je to bilo više od zajebancije. Za njega... Za nju je to samo zajebancija.

Bude malo žalosno gledati te zrele muškarce kako rade budale od sebe. Pogotovu ove bez para. Za mladu, zgodnu curu treba imati novaca, mora joj se na neki način kompezirati što gleda i dira tijelo srednjevječnog muškarca.

Ja sam do sada srela samo jednog muškarca, koji je nakon sto mu je mlada dama dijelila komplimente (trebala ga je da joj sredi posao) rekao: Ma vraga bi ti tako pričala da ja nisam ovo sto jesam. Hercegovac .
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 10:06   #91
Quote:
Agamemnon1 kaže: Pogledaj post
kad ja snimin ženu-curu da za nekim "slini" u mome prisustvu za mene je to "kraj"..odnosno veza će ostati na fazi u kojoj je sada i neće više biti novih koraka...a ako bi se to nastavilo vjerovatni bi prekinio...moj ego jednostavno nebi dopustio takvo ponižavanje dugo vremena.
Da li i za svoje ponašanje imaš iste kriterije, odnosno gledaš li ti druge djevojke/žene kada si u vezi?
seagreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 10:29   #92
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Bude malo žalosno gledati te zrele muškarce kako rade budale od sebe. Pogotovu ove bez para. Za mladu, zgodnu curu treba imati novaca, mora joj se na neki način kompezirati što gleda i dira tijelo srednjevječnog muškarca.
Nemaš ti blagog pojma o životu.

--

I kužim autoricu, do sad je idealizirala svog frajera kao jebača i možda bi se napalila da je to i ispao u cijeloj priči, al' on jadan, ispade njonjav. Šteta, fraer je možda mogao otvoriti nove pravce u njihovoj vezi.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 10:38   #93
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Neki ovdje uopće nisu svjesni kako muškarci u nekim 40tim i 50tim mogu lako biti izmanipulirani od 20inešto godišnjakinja. Njima njihov ego ne dopušta da sami sebe dožive kao stare prdonje (što za curu od 20inešto jesu), pa si svašta ufuraju. Bila je nedavno tema o onome koji je vozao mladu kolegicu, radio njen posao i isto se tako "zaljubio".

Ovaj njen tukac je mislio je on special, pa se malo razočarao kad je čuo za ostalu dvojicu-trojicu.

Čak je i priznao da ga je privukla i da je to bilo više od zajebancije. Za njega... Za nju je to samo zajebancija.

Bude malo žalosno gledati te zrele muškarce kako rade budale od sebe. Pogotovu ove bez para. Za mladu, zgodnu curu treba imati novaca, mora joj se na neki način kompezirati što gleda i dira tijelo srednjevječnog muškarca.

Ja sam do sada srela samo jednog muškarca, koji je nakon sto mu je mlada dama dijelila komplimente (trebala ga je da joj sredi posao) rekao: Ma vraga bi ti tako pričala da ja nisam ovo sto jesam. Hercegovac .
pa sve smo imale 25 godina i znamo kako je tada bilo lako zavesti bilo kojeg, a te od 40 nismo ni zavodile jer nam ih je bilo žao, do koje mjere je to bilo lako uraditi

ta od 25 atraktivna je i onom od 19, i onom od 30, 35. dakle ima taj od 40 da se načeka reda dobro

osim ako se mala igra i to joj je zabavno gledati kako se ovaj koprca. kao što je izgleda bio slučaj u uvodnom
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 10:45   #94
E, i ova ga je pitala, sreli se pred uredom - zašto joj se više ne javlja? Odgovorio joj je "nemam neki poseban razlog"
kao, a kaj će on njoj sad objašnjavat bla bla

a onda meni kaže: "Pa mislim da možeš bit zadovoljna jer vidiš da sam odmah prestao se dopisivat, a ako ju sretnem -komunicam s njom kao i sa svima"

Padaju mi na pamet ideje da se pojavim tamo i samo da vidim kak to izgleda, ti susreti .. prilično je jadno, znam, ali kopka me
__________________
non ducor duco
Wandering Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 10:55   #95
Da, jadno je. Nećeš ništa imat od tog stalkanja.
Shvati da nema garancije monogamnosti u tvojoj vezi i odluči želiš li dalje a tim čovjekom ili ne.

--

Novitt, i ti nisi baš živjela život?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 11:08   #96
Quote:
Wandering Soul kaže: Pogledaj post
E, i ova ga je pitala, sreli se pred uredom - zašto joj se više ne javlja? Odgovorio joj je "nemam neki poseban razlog"
kao, a kaj će on njoj sad objašnjavat bla bla

a onda meni kaže: "Pa mislim da možeš bit zadovoljna jer vidiš da sam odmah prestao se dopisivat, a ako ju sretnem -komunicam s njom kao i sa svima"

Padaju mi na pamet ideje da se pojavim tamo i samo da vidim kak to izgleda, ti susreti .. prilično je jadno, znam, ali kopka me
pa on je htio te želje i nemire pobuditi u tebi, zato ti je i rekao tako opušteno za to dopisivanje (koje je hladno mogao prešutiti). sve je to dio igre

tebi bi bolje bilo da pred njim počneš komentirati mlađe frajere i njihovu zategnutost, ramena i potentnost

a ta mala o kojoj pišeš je izgubila izvor za napajanje svoje narcisoidnosti i malo joj je to krivo, malo puno
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 11:32   #97
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Neki ovdje uopće nisu svjesni kako muškarci u nekim 40tim i 50tim mogu lako biti izmanipulirani od 20inešto godišnjakinja. Njima njihov ego ne dopušta da sami sebe dožive kao stare prdonje (što za curu od 20inešto jesu), pa si svašta ufuraju. Bila je nedavno tema o onome koji je vozao mladu kolegicu, radio njen posao i isto se tako "zaljubio".

Ovaj njen tukac je mislio je on special, pa se malo razočarao kad je čuo za ostalu dvojicu-trojicu.

Čak je i priznao da ga je privukla i da je to bilo više od zajebancije. Za njega... Za nju je to samo zajebancija.

Bude malo žalosno gledati te zrele muškarce kako rade budale od sebe. Pogotovu ove bez para. Za mladu, zgodnu curu treba imati novaca, mora joj se na neki način kompezirati što gleda i dira tijelo srednjevječnog muškarca.

Ja sam do sada srela samo jednog muškarca, koji je nakon sto mu je mlada dama dijelila komplimente (trebala ga je da joj sredi posao) rekao: Ma vraga bi ti tako pričala da ja nisam ovo sto jesam. Hercegovac .
Kaj ti hoces reci da je svaka mlada cura koja se jebe sa starijim frajerom prostitutka?
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 11:53   #98
Nije. Zna se tko su i što su prostitutke.
Hoću reći da je u većini veze i odnosa gdje postoji velika razlika u godinama postoji i velika razlika u materijalnom statusu.

Bila je o tome tema već stotinu puta. I mnogi, naročito muškarci će kategorično tvrditi suprotno, pa će kao i ovaj tukac, pomisliti da je mlada dama pala na njihov šarm, koji je toliko jak da je bacio u drugi plan njihove ćelave glave i opuštene trbuhe.

Kad naprave budalu od sebe (ovi bez para), vratiće se podvijenog repa.
Ovi s parama ce doći i kukati, kako nakon početne ljubavi i svega što su uradili za nju (pokloni, ručkovi), drolja se dopisuje sa bivsim. Bilo je tema o tome...
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 11:53   #99
Quote:
Wandering Soul kaže: Pogledaj post
...
Kaj se to nama opravdavaš zakaj sve to tako prihvaćaš i zakaj je on inače prekokrasan ?
Ajmo ovako: da je ona htjela on bi te prevario sa njom, imali bi vezu i ti bi dobila vritnjak. No ona to nije htjela ima par njih na lageru, očekivala je i neku korist od njega, njemu je povrijeđen ego jer je mislio da je spešl itd. Nije on tebi ostao vjeran zbog tebe nego zato kaj nije imao drugog izbora.
Flert je jedno a ovo njegovo kao i svako napadno nabacivanje i guranje ženama je drugo.
Dakle to sve kaj ti je napričal su bajke. Malo me sram kaj žena u tvojim godinama nema zdrave pameti nego pada na ovakve fore. Pa nemre naći ništa bolje od ovoga tipa. No razumijem te jer sve smo mi bedaste kada volimo. Gledamo u istinu i ne vidimo je jasno. Svakako se udaj za njega... jako buš sretna.
Btw.nije tu nitko jadan osim tebe.
Ti si jedina tu ispadala jadna i ispadaš i dalje. Ah mi žene... uvijek vidimo ono čega nema.
Inače sve bu super blabla, on je divan, voli te turbonuklearno, budi sretna kaj te ne vara kao svi (koje fore) svadba bu mrak, samo je htio biti ljubazan, vi ste kompići i ti ne razumiješ da je samo fin, ti Pat on Mat blablabla...i blablabla.
Topic o nesretnim brakovima sa egotriperašima, muškarcima koji žene koje ih vole tretiraju kao kompiće sa pive itd. Priče o rastavama su kat više. Welcome !
Čuj možda i nemreš naći čovjeka koji će te iskreno, potpuno voljeti i poštovati.. kaj ja znam. Možda si to umislila. Ponekad hoće to kod nas žena. Dajemo biserje za pijesak.Onda uzmi ovoga Hansa Christiana Andersena. Huuuraaa !

@ Momamona apsolutno si u pravu. Iznimke postoje ali evo plaćam kavu kada vidim mladu, zgodnu gradsku ženu (studentica, tajnica u dobroj firmi, manekenka) koja trči i luduje za umirovljenim skladištarem, starijim pomoćnim mesarom, starijim pomoćnim zidarom, poštarom, kondukterom u vlaku, čistačem itd.pa mu se divi i želi ga ludo za vezu ili brak. Dodam na to još 100 eura.Neki muškarci su jednostavno, kao i neke žene... glupi ko stup.

Zadnje uređivanje pozitivax : 23.08.2015. at 12:08.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:03   #100
Ma godine su relativna stvar, osobno nisam u toj dobi gledala starije, jednostavno mi nisu bili interesantni. I sve je to individualno. Ipak, jedno je zabrijat s nekim, a razlika 15 tak godina se osjeti itekako ako bi u pitanju bila baš veza. Druga je stvar kad je to u kasnijoj dobi, nekako se "izgubi" kad osoba sa prek 3 banke upozna nekog sa 45, npr. A i opet je individualno.

Ovdje se i nije radilo o tome, veza nije bila opcija bez obzira na godine, iako sam godine spomenula jer povezujem to sa "krizom godina" muškarca za kojeg sam mislila da mi je ljubav života. Jebiga,.

I koji je inače prilično ljubomoran, premda nisam uopće u fazi da radim nešto sa strane i mislim da je uvijek mogao biti siguran u mene., Čak je možda ovo i radio jer je bio siguran u mene i nije vodio računa o posljedicama, tj o mogućnosti da popizdim ako saznam i da to unese nepovjerenje među nas. A saznala sam slučajno. Sad se on poziva na to da je ipak bio iskren jer da mi je mogao lagati da se dopisuje s frendom ili s nekim koga znam..

Do nezrelih i također razočaravajućih njegovih izjava "izvukao sam pouku, ovo nije bilo u redu od mene, jedino ti si bitna, jebiga bila mi je zanimljiva ali više nije nimalo. " :klap: ili "Jooj, sanjao sam da smo bili u Pešti i da si otišla s nekim, kad sam se probudio još neko vrijeme me pratio onaj gadan osjećaj iznutra"

Etoga, a ja taj osjećaj nisam sanjala. S jedne strane je sve to djetinjasto i idiotski, a s druge je priličan alarm za mene i bilo kakvu pomisao o budućnosti.
__________________
non ducor duco
Wandering Soul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:02.