Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2015., 11:31   #61
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post


Pa kućanski poslovu su realno 'sprdačina', samo su nužni, ponavljajući i dosadni, zato većini i odbojni.
Sad više ni mene ne možeš uvjeriti da si žena.

Quote:
325i kaže: Pogledaj post
Pa više kod svojih ne radi ništa, jer normalno tu se preselila za stalno+pronašla posao, nemora doma raditi sa svinjama
Znam da nije vrijeme za šalu, ali cura ti je krkan.



Ja imam osjećaj da se nešto dogodilo kad se tako promjenila, mora biti nešto. Je li od tebe ili od obitelji, ne znam, ali nešto važno se dogodilo sigurno.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:44   #62
Ljudi, svi vi točno govorite, meni isto dođe da ju ostavim, neki dan stvarno smo se gadno svađali i sve, i rekao sam joj da ću ju ostaviti i neznam šta.

No šta vi neznate kako je to kad nekog jako volite? A jebemu nemrem ju samo tako ostaviti, strašno me voli i sve, imala je da teže djetinjstvo, ali opet neće slušati da ode doktoru, prihologu ili samo da uzme neke tabletice za pripomoć.

Imam i ja svoje muhe, no nemogu ja doći doma sa posla, raditi po vani, po građevini simo tamo, i navečer još sterat veš, prat suđe itd

Što je isto počela raditi - ne počisti recimo suđe i sve ostalo oko 2-3 dana, i onda jedan dan zapne navečer i do cca 22-23h sve čisti i drugi dan kuka i jada se kako je dugo čistila.

Ništa, hvala svima, obavit ću danas sa njom razgovor, tj probat ću obaviti, ako neće htjeti pričati neću se svađati, okrenut ću se i šutjeti.

Zamolit ću ju ako samo može pripaziti, pa vam javim što bude bio rezultat, jel će biti opet ko do sad "ti meni stalno kukaš, naređuješ", ili bude prihvatila.
325i is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:47   #63
Već sam pisala, ali na drugom mjestu, ja volim fizički raditi i to me opušta jer mi je posao drugačije stresan. Muž obožava nabavku i kuhanje.

Dok je samo on radio, a ja studirala, po doma nije radio niš. Ja sam doprinosila angažmanom doma, ali u valovima jer mi je faks znao trajati od jutra do mraka, pa je do ispitnih rokova znalo doma biti bezgaćnih situacija. jeddnom je nosio moje i zaključio da žene nisu lude jer je čipkica fina i udobna. Ja nosim njegove nakon depilacije, bokse
Uglavnom, znala sam i prešmirglat i pofarbat brod, prije godišnjeg kad bi prošli svi ispiti, jer nas veseli ribolov.

Daklem, kad sam počela raditi, muž je ppredložio angažiranje pomoći za one najdosadnije poslove, iskrenorečeno jer se njemu nije dalo ponovno sudjelovati u njima.
Sve je stvar dogovora, a to kod vas ne štima. A zbog čega, valjda i sam naslučuješ
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:48   #64
Quote:
325i kaže: Pogledaj post
No šta vi neznate kako je to kad nekog jako volite? A jebemu nemrem ju samo tako ostaviti, strašno me voli i sve, imala je da teže djetinjstvo, ali opet neće slušati da ode doktoru, prihologu ili samo da uzme neke tabletice za pripomoć.

Imam i ja svoje muhe, no nemogu ja doći doma sa posla, raditi po vani, po građevini simo tamo, i navečer još sterat veš, prat suđe itd
Ma znamo mi to sve, ali ako je ovako nakon par mjeseci zajedničkog života, što će biti kad (ako) se vjenčate, dođu djeca, realni problemi itd. Hoće li ljubav i tada biti jača od ovih "sitnica"?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:50   #65
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
jeddnom je nosio moje i zaključio da žene nisu lude jer je čipkica fina i udobna. Ja nosim njegove nakon depilacije, bokse
Uglavnom, znala sam i prešmirglat i pofarbat brod, prije godišnjeg kad bi prošli svi ispiti, jer nas veseli ribolov.
ovo je preslatko
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 11:51   #66
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
jeddnom je nosio moje i zaključio da žene nisu lude jer je čipkica fina i udobna.


Nikad neću zaboraviti kad mi se jedan stariji gospodin skinuo u potkošulju na cvjetiće.
Pocrvenio i veli: osjetim ja da mi je nešto uska, ali znam i da sam se udebljao u zadnje vrijeme pa to pripisujem višku kila.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:03   #67
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ma znamo mi to sve, ali ako je ovako nakon par mjeseci zajedničkog života, što će biti kad (ako) se vjenčate, dođu djeca, realni problemi itd. Hoće li ljubav i tada biti jača od ovih "sitnica"?
neznam, toga me strah...Vidjet ćemo valjda
325i is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:09   #68
Quote:
325i kaže: Pogledaj post
neznam, toga me strah...Vidjet ćemo valjda
Eh, kad vidite onda ti je kasno.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:19   #69
Trebaš to goniti kak vola, da te pogledom traži za metlu ili usisavač i da bude sretna kad može čistiti. Vidiš da se žensko previše opusti kad joj dopustiš. Znači do tebe je.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:29   #70
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Već sam pisala, ali na drugom mjestu, ja volim fizički raditi i to me opušta jer mi je posao drugačije stresan. Muž obožava nabavku i kuhanje.
Sve je stvar dogovora, a to kod vas ne štima. A zbog čega, valjda i sam naslučuješ
Mene recimo zbilja opuštaju ti kućanski poslovi.. ok malo se teže natjeram kad sve duže zapustim, što mi se recimo ovo ljeto u više navrata dogodilo jer su me vrućine ubijale u pojam, ali kad se sjetim zajedničkog života s ex... dok sam završavala faks, a samo on je radio znala sam više toga preuzeti na sebe, što je bilo i logično, bila sam doma. Kad smo oboje radili, nije se dešavalo da stan bude prljav, da se skupi suđa/veša... bez obzira na radno vrijeme njegovo/moje. Sve se rješavalo u hodu, mi smo imali svoj dogovor oko toga, super je bilo to što je i on bio djevica pa smo bili frikovi za to da nam stan bude čist i uredan mi se nismo mogli usuglasiti oko nekih drugih stvari pa smo se razišli, ali smo se znali sjesti i dogovoriti kao ljudi oko kućanskih poslova. Meni je nezamislivo imati prostor u kojem boraviš pun ostataka ?! svega i da mi suđe stoji, veš u mašini, kasnije da čeka pospremanje u ormar, brrr
Neću reći kakvo je to žensko, iako bi trebalo to reći, ali opalit ćete paljbu po meni! meni se čini da toj curki autora teme više paše neki lik koji će biti jednako neuredan i lijen kao ona, čini se kao da je jedva dočekala priliku da može dić sve 4 u zrak i ne raditi ništa, s obzirom da je kod kuće morala zbog oca... a to tako ne ide.
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:34   #71
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Već sam pisala, ali na drugom mjestu, ja volim fizički raditi i to me opušta jer mi je posao drugačije stresan. Muž obožava nabavku i kuhanje.

Dok je samo on radio, a ja studirala, po doma nije radio niš. Ja sam doprinosila angažmanom doma, ali u valovima jer mi je faks znao trajati od jutra do mraka, pa je do ispitnih rokova znalo doma biti bezgaćnih situacija. jeddnom je nosio moje i zaključio da žene nisu lude jer je čipkica fina i udobna. Ja nosim njegove nakon depilacije, bokse
Uglavnom, znala sam i prešmirglat i pofarbat brod, prije godišnjeg kad bi prošli svi ispiti, jer nas veseli ribolov.

Daklem, kad sam počela raditi, muž je ppredložio angažiranje pomoći za one najdosadnije poslove, iskrenorečeno jer se njemu nije dalo ponovno sudjelovati u njima.
Sve je stvar dogovora, a to kod vas ne štima. A zbog čega, valjda i sam naslučuješ
Nije ti se bas za pohvalit da ti muz stane u tvoje gace... s obje strane gledano
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:35   #72
da, ja sam inače malo mlakast i predobar prema svima, popuštam itd.

Zato me valjda i svi vole iskorištavati ko vola.

Inače volim kuhati, volim čistiti, to je najmanji problem, volim kad je sve na svom mjestu.

Ali nemogu sam na sto strana.
325i is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:47   #73
predobar prema svima...da... kad si to sam kažeš, znaš da je istina...
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 12:55   #74
Quote:
325i kaže: Pogledaj post
...
325i? Koje je godište BMW?

Kažeš, volite se? Stvari očito ne štimaju... Nije to neki problem koji je nerješiv i to je dobro. Svaki odnos mora u sebi imati kompromisa, s obje strane, u nekakvoj podjednakoj (koliko-toliko) količini, radi dobrog balansa. Stvari moraš srediti s njom, a ona te treba shvatiti ozbiljno jer kad se stvari zapuste, puno toga se nagomila i odnos pukne nekad čak i radi gluposti. Volite se, ali ako s vremenom dođe do "zamora materijala", i "najjače" stvari puknu.

Najvažniji iskren odnos i dobra volja, povjerenje i poštovanje. Sredi to s njom kolega BMW!
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:14   #75
Quote:
romantic_ass kaže: Pogledaj post
Nije ti se bas za pohvalit da ti muz stane u tvoje gace... s obje strane gledano
Pa, gle provokatoru rumene kadulje, ak ste iste visine, a žena je gabarita 95,65,95, muškarac i 25 kila teži nije u guzicama puno širi.

Što za temu nije bitno, neg za zajebanciju.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:37   #76
Ima 20 godina. Čudi me što uopće išta radi.
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:44   #77
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Ima 20 godina. Čudi me što uopće išta radi.
A i ovo, kad gledam svoju djecu, bez obzira nanaše napore i trud da ih naučimo koječemu, zajednički i samostalan život je nešto sasvim drugo. Treba strpljenja.

S druge strane, autor nije rekao koliko on ima godina, možda mi je promaklo
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:44   #78
Jel je vičeš i što zadaću nije napisala?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 14:49   #79
26 godina.

Ja sam sa 19 godina se odselio od svojih, i bio samostalan.

Boli me tuka za ove tatine princeze koje neznaju niti prozor oprat, kamoli šta drugo.
Da je ona takva bila prije, nebi me sigurno privlačila.

Samo eto, ljudi se mjenjaju, možda ju to sad uhvatilo trenutno.

Vidjet ćemo dalje, razgovarat ću s njom na miran način, ako opet nebude htjela shvatiti - onda nema dalj.
325i is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 14:58   #80
koja si ti
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.