Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2017., 00:22   #2161
A netko mora


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 09:23   #2162
Quote:
killy kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako najveći ateisti najviše vole citirati Bibliju..

Gle, zanimljivije je kako se prosječni ateist više drži Isusovog nauka nego li prosječni vjernik.

A poznavanje Biblije nije stvar uvjerenja već stvar opće kulture.

Quote:
killy kaže: Pogledaj post

pogledaj si btw epizode o Sotoni.. primjetit ćeš kako je specifična po tome što nikada nema 'nešto svoje' nego uzima postojeće i to oskvrnjava.
Ukratko, ateist koji je pročitao Bibliju je Sotonin nakot?


Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
A netko mora


-Stipe
Eto, mons. Košić samo što nije zagrmio sa oltara i prozvao Glasnovića...
__________________
Uvijek uz dlaku!

Zadnje uređivanje fgzcvijetic : 04.12.2017. at 09:34.
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:18   #2163
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Glasnović HDZ naziva desnim krilom udbe, ali ga to nije spiječilo da glasa za hdzovu vladu
Što je trebao? Glasat protiv i dovest partiju na vlast?
Kako vam nije jasno koliko je tu bila teška njegova pozicija?

Čovjek je jedan od najpoštenijih zastupnika ikada. Nije blagoglagoljiv, ali je brutalno iskren, i toga u Saboru itekako fali.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:21   #2164
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Što je trebao? Glasat protiv i dovest partiju na vlast?
Kako vam nije jasno koliko je tu bila teška njegova pozicija?

Čovjek je jedan od najpoštenijih zastupnika ikada. Nije blagoglagoljiv, ali je brutalno iskren, i toga u Saboru itekako fali.
Koju partiju? Najvjerojatnije bi uslijedili novi prijevremeni
Inače, normalno stanje je kad zastupnici oporbe, kakav je Glasnović, glasaju protiv vlade. Ne možeš biti malo u oporbi malo na vlasti, toga nema u parlamentarnoj praksi.
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:23   #2165
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Što je trebao? Glasat protiv i dovest partiju na vlast?
Kako vam nije jasno koliko je tu bila teška njegova pozicija?

Čovjek je jedan od najpoštenijih zastupnika ikada. Nije blagoglagoljiv, ali je brutalno iskren, i toga u Saboru itekako fali.
covjek prica gluposti...i to masu puta.

Da ne govorim da su mu puna usta UDBE, komunista i sl. - a sam zagovara apsolutno iste metode koje su koristili bas komunisti. On je samo drugi kraj jednog te istog stapa...mentalni sklop jako slican komunistima, koristio bi iste metode na onima s kojima se ne slaze, itd.

Sve u svemu (iako se slazem s nekim stvarima koje govori) -prilicn radikalan tip i sve u svemu -potencijalno opasan da mu se zaista da neka vlast (jer je iskljuciv i spreman silom nametati ono sto on misli da treba...vise je puta zazivao vojnu upravu i sl. notorne budalastine...).
denijama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:32   #2166
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post
Koju partiju? Najvjerojatnije bi uslijedili novi prijevremeni
Inače, normalno stanje je kad zastupnici oporbe, kakav je Glasnović, glasaju protiv vlade. Ne možeš biti malo u oporbi malo na vlasti, toga nema u parlamentarnoj praksi.
Novi izbori? Koji bi donijeli što ?
Glasnovićevo biračko tijelo sigurno ne bi blagonaklono gledalo na njega da je kojim slučajem stao na stranu partije u rušenju HDZove vlade, to je bar svakom jasno.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:33   #2167
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Što je trebao? Glasat protiv i dovest partiju na vlast?
Kako vam nije jasno koliko je tu bila teška njegova pozicija?

Čovjek je jedan od najpoštenijih zastupnika ikada. Nije blagoglagoljiv, ali je brutalno iskren, i toga u Saboru itekako fali.
Pa partija je na vlasti
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:35   #2168
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Novi izbori? Koji bi donijeli što ?
Glasnovićevo biračko tijelo sigurno ne bi blagonaklono gledalo na njega da je kojim slučajem stao na stranu partije u rušenju HDZove vlade, to je bar svakom jasno.
Pošto nisu održani - ignoramus et ignorabimus. Ja osobno vjerujem nešto veću i kudikamo legitimniju Plenkovićevu većinu pošto je Berin SDP na izdisaju.

Lijepo ako će Glasnović biti uz Vladu, neka bude, boli me briga jer je to njegova stvar - samo onda, brate, sačuvaj minimum obraza i ne glumataj mi neku oporbu.

Btw, identičnu stvar je danas izveo Mišković u Rijeci, manevar "nisam, ali..."
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:36   #2169
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Što je trebao? Glasat protiv i dovest partiju na vlast?
To je neki novi recept, glasaš protiv vlasti i onda dođeš na vlast?

Daj skoncetriraj se

Quote:
Čovjek je jedan od najpoštenijih zastupnika ikada. Nije blagoglagoljiv, ali je brutalno iskren, i toga u Saboru itekako fali.
Pročitaj još jednom što sam napisao, uvjeren sam da nisi shvatio
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:43   #2170
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
To je neki novi recept, glasaš protiv vlasti i onda dođeš na vlast?

Daj skoncetriraj se



Pročitaj još jednom što sam napisao, uvjeren sam da nisi shvatio
Promisli malo. Jel tebi nije jasno da podržavanje inicijative za smjenu vlade, koja dolazi od SDPa za Glasnovića, Brunu, Hasana, znači političko samoubojstvo i izigravanje volje njihovih birača?

Pričekaj rezultate HNSa na sljedećim izborima pa će ti biti jasno kako izgleda kad polažeš račun za izigravanje volje svojih birača.
Isto će se dogodit i HSSu.
Glasnović nije dio vlasti, kao niti Esih i Hasan, ali ipak na njihove glasove podrške SDP ne može računati, to je valjda svakom osim tebi jasno.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:45   #2171
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Glasnović nije dio vlasti, kao niti Esih i Hasan, ali ipak na njihove glasove podrške SDP ne može računati, to je valjda svakom osim tebi jasno.
To kako su si razni trećeputaši od Mosta do NzH zamislili jednostavno - n e m o ž e. Oporba ili vlast - ili jesi ili nisi. Nema pola.
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:47   #2172
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post
To kako su si razni trećeputaši od Mosta do NzH zamislili jednostavno - n e m o ž e. Oporba ili vlast - ili jesi ili nisi. Nema pola.
MOST je nešto drugo, nije ovdje tema. Oni su dokazali teški diletantizam i nesposobnost funkcioniranja u politici.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:49   #2173
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
MOST je nešto drugo, nije ovdje tema. Oni su dokazali teški diletantizam i nesposobnost funkcioniranja u politici.

I to im je velika dodirna točka s Glasnovićem i drugovima.
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:51   #2174
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Promisli malo. Jel tebi nije jasno da podržavanje inicijative za smjenu vlade, koja dolazi od SDPa za Glasnovića, Brunu, Hasana, znači političko samoubojstvo i izigravanje volje njihovih birača?

Pričekaj rezultate HNSa na sljedećim izborima pa će ti biti jasno kako izgleda kad polažeš račun za izigravanje volje svojih birača.
Isto će se dogodit i HSSu.
Glasnović nije dio vlasti, kao niti Esih i Hasan, ali ipak na njihove glasove podrške SDP ne može računati, to je valjda svakom osim tebi jasno.
Ja uopće nisam pričao o podršci SDPu, na tu temu si ti iz nekog razloga prešao.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 16:52   #2175
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post

I to im je velika dodirna točka s Glasnovićem i drugovima.
Neće baš ići. Ali recimo i ovo. Ja sam gotovo siguran da na sljedećim izborima Glasnović ponovno ulazi, dok za Hasana i Brunu ne bih stavio ruku u vatru.
Most će postat irelevantan.
Zapamti ovaj post, za poslije sljedećih izbora.
gigapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 17:41   #2176
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Neće baš ići. Ali recimo i ovo. Ja sam gotovo siguran da na sljedećim izborima Glasnović ponovno ulazi, dok za Hasana i Brunu ne bih stavio ruku u vatru.
Most će postat irelevantan.
Zapamti ovaj post, za poslije sljedećih izbora.
Čemu takva malodušnost?
Ja, recimo, neizmjerno vjerujem u bezgraničnu glupost naših glasača: proći će svo troje... ... i još cijela kolona takvih pride...

Šteta što ove postove neće u Hrvatskoj imati tko čitati... mislim poslije sljedećih izbora: mladi, koji danas emigriraju, uopće nemaju nikakvog poticaja glasovati na narednim izborima... ni za liste za dijasporu...
Bit će to Sabor od 150 Glasnovića
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 20:29   #2177
Quote:
gigapop kaže: Pogledaj post
Neće baš ići. Ali recimo i ovo. Ja sam gotovo siguran da na sljedećim izborima Glasnović ponovno ulazi, dok za Hasana i Brunu ne bih stavio ruku u vatru.
Most će postat irelevantan.
Zapamti ovaj post, za poslije sljedećih izbora.
Naravno da će ući. Glasači su u nas vrlo skloni antipolitičkoj demagogiji i nema sumnje da će glumatanje oporbe na vlasti po onoj "pazi da ostanem nevina" dati dobar urod. Glasnovićev neulazak bi bio senzacionalan koliko i poraz Dinama od Lokomotive.
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:04   #2178
Glasnoviću, idi u BIH...Navodno si im potreban..Ostani koliko dugo želiš. Ako imamo sreće nećeš se ni vratiti.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 15:58   #2179
[QUOTE=fgzcvijetic;66843697]Gle, zanimljivije je kako se prosječni ateist više drži Isusovog nauka nego li prosječni vjernik.

A poznavanje Biblije nije stvar uvjerenja već stvar opće kulture.


neke svari su samo za odabrane a isto vas uce probrani....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:00   #2180
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Glasnoviću, idi u BIH...Navodno si im potreban..Ostani koliko dugo želiš. Ako imamo sreće nećeš se ni vratiti.
ne samo on....neka konacno brane svoje ljude u svojoj zemlji....
u svome parlamentu....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.