Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2010., 07:23   #1
lepljenje parketa po plocicama

pozdrav evoo to bi htio izvesti kao sto kaze u naslovu ,molim vas recite mi,podloga su plocice ,dal ja mogu sad na njih neko ljepilo i da postavim taj parket ,na sta da pripayim i koje je vase misljenje posto to nisam nikad radio dali bi to znao izvesti sam naravno osim brusenja to bi pozvao nekog ne patim da to bude sada perfekt znaci cim bolje kolko to jedan laik to moze izvest da i naravno sta mi jos osim ljepila treba el ide jos kakva izolacija ili sta ,hvala
__________________
prvo se moramo organizirati,onda napasti!!!!!!!!!!
abcbcaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 09:43   #2
Quote:
abcbcaa kaže: Pogledaj post
pozdrav evoo to bi htio izvesti kao sto kaze u naslovu ,molim vas recite mi,podloga su plocice ,dal ja mogu sad na njih neko ljepilo i da postavim taj parket ,na sta da pripayim i koje je vase misljenje posto to nisam nikad radio dali bi to znao izvesti sam naravno osim brusenja to bi pozvao nekog ne patim da to bude sada perfekt znaci cim bolje kolko to jedan laik to moze izvest da i naravno sta mi jos osim ljepila treba el ide jos kakva izolacija ili sta ,hvala

Da ,može ,ali specijalno ljepilo i dobra priprema.
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 13:30   #3
može se na pločice,ako je ravno da ne škripi parket,ja klasičan parket nisam ljepio pa ne vidim razloga za to,samo gdje bi ti to postavljao?gdje češ onda biti u visini s vratima i ostalim podovima ako još digneš pod?
nemo01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 10:45   #4
podloga jee ravna nasel sam i ljepilo ,kaj se tice nivoa htel bi i u hodniku staviti seljacki pod gde su za saada isto plocice tak da to nije problem osim sa jednom sobom al kao sto sam naveo to me i ne sekira tolko el vise gledam da bude orginalno ,ono umjetnicki da ima mene u tome naime htel bi staviti jedan dio dge se hoda oko elemenata ,granit posto mi je i ploca na elementima isto granit al onak mozaik od ostataka ,hhaaa, mislim meni je ok kakva je bila stara kuhinja,al dobro da ne duljim htel sam vas jos pitati ,kolicinski ide na kvadrat kila lijepila e sad dal mi more neko u kratko objasniti kak da ja to krenem raditi pocistim plocice stavim na onu povsinu koju mislim postaviti lijepilo i stavim na to parket? molim vas za par osnovnih savjeta pozdrav i hvala
__________________
prvo se moramo organizirati,onda napasti!!!!!!!!!!
abcbcaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.