Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2012., 17:26   #61
Da li u Vinkovcima ima logoped koji mi može pomoći u izgovaranju slova r. Ovaj me problem zbilja muči.
Vashj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 22:50   #62
imam isti problem. imam 20 i ne znam izgovorit R pravilno. drustvo mi se smije i sprdaju me. neki cak misle da je slatko al ja se toga samo zelim rjesit. jako mi smeta u komunikaciji i sprjecava me da ostavim dojam kakav bi zeljela. :S
MizuNoAda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 15:56   #63
dali možda netko zna kako se zove ona terapija gdje ti sa nekom pumpicom pumpaju nos i mora se reči čokolada?!

tražim po netu pa niš ne mogu nači, čini mi se da ima veze sa izgovaranjem slova r
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 15:44   #64
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
dali možda netko zna kako se zove ona terapija gdje ti sa nekom pumpicom pumpaju nos i mora se reči čokolada?!

tražim po netu pa niš ne mogu nači, čini mi se da ima veze sa izgovaranjem slova r
Poštovani,

na krivoj ste temi.

Radi se o postupku koji se zove Politzerov pokus ili policeriranje. Link Vas vodi na pravu temu pa tamo potražite inforimacije.

Lijep pozdrav.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 03:37   #65
Ako se baš želiš riješiti posijeti logopeda,jer na internetu nema puno koristi.
Ja imam 15 god. isto imam to francusko R,nažalost kakva su vremena svi mi idu na živce zbog ruganja.
Neznam najbolje je ići k logopedu,možda mi i pomogne,kod kuće nisam postigao nikakav uspijeh:/
Shadowsmere is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:54   #66
Problem sa izgovorom slova R

Ovako imam problem kod izgovora slova r..Kad izgovaram glas "r" ja njega proizvedem pomoću usana..I onda umjesto r dobijem br..Može netko dati neke upute šta da radim pa da se rješim toga ?

Unaprijed hvala.
BBman01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.