Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2003., 13:14   #41
barney je jedan od najljepsih likova ikad vidjenih na tv ili izvan nje!
ljetopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 16:46   #42
Quote:
desna ruka kaže:
Najljepše je kad o nezrelosti muškaraca sude nezrele žene...

Kapa dolje zrelim i razumnim ženama kojih ima malo na svijetu...

Na Forumu ima pristojan broj zrelih žena, bar se tako da zaključiti iz njihovih upisa. Ima i nezrelih, a jedna takva je i pokrenula ovu temu. Nek mi oproste ostale forumaške zrele žene, ali moram izraziti divljenje nataniel-sanjivom androidu... ta žena je kamen mudraca kojeg alkemičari još nisu pronašli...
I tu se ona diskretno javlja,kao usput

Da budemo iskreni do (kr)aja - ili jaja - istina, nat svi zovu kad je frka jer uvijek,nevjerojatno rješava uspješno tudje probleme.

Razmišljam o nekom savjetovalištu ,e sad ide ALI - SVOJE probleme nataniel ne rješava mudro nego šašavo i suludo.
U većini slučajeva.Ponekad mi se omakne da ubodem gdje treba:-)

I šta da onda s tom svojom alkemijom radim, prijatelju?

Ali hvala na komplimentu,dobro dodje,nije da nije.......
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 17:18   #43
Quote:
nataniel kaže:

Pri tomu zaborave jednu stvar - pogledati u sebe i SEBE u ogledalo.

Zato ih na to treba žestoko podsjetiti.

Za njihovo dobro.

Njeno Bozanstvo je progovorilo! Bice da si ti ta Uzvisena sila koja jedina ima pravo okolo ici i dijeliti "pravdu"?

Znaci, muskarac kada "zestoko" podsjeti zenu na nesto, onda je papak, nasilnik, nekulturan, dok je u obrnutom slucaju to za "njihovo dobro"?

Znas sta Nat, skoro su me "podsjetili" na nesto, slicno u vezi ove teme ("ponasas se kao tinejdzer; tjeras ljude oko sebe svojim ponasanjem" itd.) Bilo je tu i mnogo grubljih rijeci i stvarno sam povrijedjen, ali ono sto me najvise vrijedja je koja je osoba, da ne kazem drolja, sebi to uzela za pravo. Kada samo pomislim koliko sam puta stisnuo zube i odsutio nesto na sto sam trebao odmah poceti lajati, dodje mi muka.

Vidim da je mnogo bolje ici okolo i "zestoko podsjecati" ljude, sve "za njihovo dobro". Nema problema Nat, hvala vam na prosvjetljenju!


a kad pocnu samari padati, onda ce biti vike, skike i dreke tipa - "vidi muske svinje"...
bebac bucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2003., 17:28   #44
bebac,ovaj nick ti je slučajan ili?

si bebač?

si bucko?

si ljut?

mrzovoljan?

da i?

riječ žestoko te pali,zapela za oko?

ne voliš metafore?

ili jednostavno loš dan?

Sve je to za ljude.

kad šamari padaju,onda ih vraćaš ili se gubiš iz mjesta šamaranja.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 04:49   #45
prazna retorika.
bebac bucko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 11:27   #46
"nezreli muskarci" - oksimoron!

Il si muskarac ili nisi...
Peta od osam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 13:46   #47
Quote:
Peta od osam kaže:
"nezreli muskarci" - oksimoron!

Il si muskarac ili nisi...
il si pas il si jebeni pas
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 21:06   #48
moj sogor, znaci sestrin muz je mladji od nje a i ozbiljniji, ona ima nekih 27....(sramota ne znam ni tocne godine). sestra je neozbiljna do daske.

uglavnom su decki neozbiljni. i hvala bogu na tome. amen.
zasto? nemam pojma.
__________________
Are you Airtripster?
Yossarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 21:09   #49
Quote:
nataniel kaže:
Misle da se svijet vrti uvijek i samo oko njih ili bi barem trebalo, oni na rijec odgovornost dobijaju crvene fleke po tijelu, pogled im bjezi po bespucima , a gledaju da sto vise vremena od svoga zivota ostave ljude u uvjerenju kako su oni zaigrani "Petri Panovi", koji letuckaju svijetom u nadi da ce netko konacno razotkriti njihovu neshvacenost.

Nezreli muskarci nisu u stanju cak niti svoju djecju zaigranost prihvatiti kao nesto simpaticno i sharmantno.
Oni redovito od toga sto moze biti dobro naprave nesto da ti se zgadi.

Nezreli muskarci bi voljeli da ih mame timare a da jebu najljepse cure u kvartu.
I da nikada nisu nesretni,a a ko moze da netko preuzme njihovu nesrecu.

Nezreli muskarci uvijek misle da zasluzuju najljepsu zenu,naj,najnaj,.....ma super zenu.

Pri tomu zaborave jednu stvar - pogledati u sebe i SEBE u ogledalo.

Zato ih na to treba žestoko podsjetiti.

Za njihovo dobro.



Ma isti JA
Da se slucajno ne znamo u pravom zivotu??
KokuZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 07:48   #50
Quote:
nataniel kaže:
Misle da se svijet vrti uvijek i samo oko njih ili bi barem trebalo, oni na rijec odgovornost dobijaju crvene fleke po tijelu, pogled im bjezi po bespucima , a gledaju da sto vise vremena od svoga zivota ostave ljude u uvjerenju kako su oni zaigrani "Petri Panovi", koji letuckaju svijetom u nadi da ce netko konacno razotkriti njihovu neshvacenost.

Nezreli muskarci nisu u stanju cak niti svoju djecju zaigranost prihvatiti kao nesto simpaticno i sharmantno.
Oni redovito od toga sto moze biti dobro naprave nesto da ti se zgadi.

Nezreli muskarci bi voljeli da ih mame timare a da jebu najljepse cure u kvartu.
I da nikada nisu nesretni,a a ko moze da netko preuzme njihovu nesrecu.

Nezreli muskarci uvijek misle da zasluzuju najljepsu zenu,naj,najnaj,.....ma super zenu.

Pri tomu zaborave jednu stvar - pogledati u sebe i SEBE u ogledalo.

Zato ih na to treba žestoko podsjetiti.

Za njihovo dobro.
Da li ovdje pravimo razliku izmedju nezrelih muskaraca i muskaraca djecaka?

A onda nesto citam ovaj upis i vidim da se isto to moglo staviti i za nezrele zene samo sto mozda da zamjenimo Petra Pana sa jednom Barbikom koja ceka ili trazi nekog Ken-a koji je uvijek u sjeni.

Zreo muskarac, opet sta je to?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 13:38   #51
miha:
Hej ja sebe smatram NEnezrelim muškarcem (makar se moja sestra ne bi složila), a opet imam tu i tamo potrebu da dođem u kontakt sa svojim "unutarnjim djetetom"...mislim da je čovjek dosadan ak to ne može.Mogu i ja se uozbiljiti i normalno razgovarati s nekim, ali u život treba smijeha (pa tu i tamo skočim u Manduševac, protrčim po ulici u boksericama;usred zime!!), treba strasti (pa kaj ak se poželim poseksat na nekom javnom mjestu), treba boja,plača, mirisa i opipa.
Najbolje da imam super posao+auto+stan+psa=sve to pada u vodu ak te neko pita kak se zove susjeda koja živi prek puta a ti nemaš pojma iako tu živiš 15 godina...
Baš zato je teško naći "pravog" muškarca/ženu.Nitko neće samo ozbiljno ili samo bedasto=>svako ima svoju mjeru a to treba skužiti..
________________________________________________

Potpisujem u potpunosti.
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 15:43   #52
aahh...u guys!!
wow... pa ljudi me citiraju....a ja sam mislio da mi nitko ne pročita postove...silly me... :klap:
miha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 11:17   #53
Ma ima ih tona emocionalno nezrelih između 25 i 35.
Svi bi htjeli Angelinu Jolie (Cameron Diaz ili izaberite...) a u stvarnom životu bi malo seksa i još manje obaveza. Bježe od veze, cure ih sputavaju i žele samo svoju "slobodu"!
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 10:01   #54
Quote:
anonimna kaže:
Ma ima ih tona emocionalno nezrelih između 25 i 35.
Svi bi htjeli Angelinu Jolie (Cameron Diaz ili izaberite...) a u stvarnom životu bi malo seksa i još manje obaveza. Bježe od veze, cure ih sputavaju i žele samo svoju "slobodu"!
Krivo! Kaj ne mislis da bi tzv. nezreli muskarci trebali naci tzv. nezrelu zenu za sebe, a ne samo mastati o holivudskim trebama. U biti bitno je to kako dozivljavas tu nezrelost. Sta sam ja nezrel ako pusim travu, izlazim van, igram sony i komp, vozim bicikl i uz to sve radim, studiram i ispunjavam sve svoje obaveze? Sta ne bi mozda bilo lakse naci takvu curu i to sve s njom raditi? Ne bi to cak nazvao nezrelost, vec relaksacija u slobodno vrijeme! Netko cita novine, gleda tv ili spava. Ja ne mogu!
Recimo tip zavrsi faks, ima super posao i cijeli zivot je posvetio karijeri. Nadje si zenu i brine se o njoj i njih dvoje zive poput 2 amerikanca sami na svijetu, a prijatelji su u kurcu. Nema ih. Gdje je tu sreca. Ljudi su drustveni. Jebi ga ja sam navikao izlaziti van s deckima i meni je totoalno dobro. Odes van zdrapas se alkoholom, uletis u neki klub i totoalno se ispucas. Mozes povesti i curu ako hoce ici, a ako nece nek ide s frendicama van. Danasnji zivot je previse stresan, da to ne bi radio.
Onda koje su to obaveze muskarca? I ja vec sa svojih 25 razmisljam zrelo, ali nekad je nemoguce sve zamisli sprovesti. Jebi ga, onda se moras ponasti poput djeteta u tjelu odrasla muskarca. Sve je to relaksacija, jer bi poludio od silnog sikiranja.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.