Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2012., 17:39   #141
Quote:
cleopatrazg kaže: Pogledaj post
IGNORANTIA IURIS NOCET-nepoznavanje prava nikoga ne ispričava.
Nisam sigurna da Vas razumijem. Hoćete reći da sam sama na neznam koji naćin trebala saznati za promjenu zakona???
zokca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 18:24   #142
Quote:
zokca kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da Vas razumijem. Hoćete reći da sam sama na neznam koji naćin trebala saznati za promjenu zakona???
Kad ste vidjeli da Hrvatski sabor nakon što izglasa neki zakon svakom građaninu RH šalje preporučenu pošiljku na kućnu adresu o novom zakonu ili promjeni postojećeg?. Po meni je banka trebala svoje štediše obavijestiti o promjeni zakona koji se tiču njihovog proizvoda, u ovom slučaju dječje štednje.

Ne znam u kojoj ste banci ali vidim da PBZ na svojim stranicama ima brošuru o poslovanju po štednim računima otvorenim na ime djeteta.

http://www.pbz.hr/lgs.axd?t=16&id=11479
cleopatrazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2012., 20:05   #143
Slažem se! Normalno bi bilo da me je banka obavijestila o novom zakonu ali u tome bih slućaju ja podigla novce što banci nikako nebi odgovaralo. Šta mislite koliko je realno da uspijem dobiti taj novac? Znate li što o tome?
zokca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 20:42   #144
zokca, odi u centar i razgovaraj sa referenticom. s obzirom da je gradnja kuće u pitanju, ne vidim problema da ti ne bi dali rješenje da možeš podići novac
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 08:50   #145
Quote:
zokca kaže: Pogledaj post
Šta mislite koliko je realno da uspijem dobiti taj novac? Znate li što o tome?
Nemam dijete i nisam do sada imala nikakvih dodirnih točaka s CZSS-om tako da i ne znam kako odlučuju u pojedinim situacijama. Iskreno se nadam da čete dobiti pravo da podignete taj novac jer ipak podižete životni standard vašeg djeteta.

Sretno.
cleopatrazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.