Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2011., 13:42   #3281
Quote:
perla7 kaže: Pogledaj post
Evo o hotelu gdje smo mi bili:
O hotelu - na odlicnoj poziciji, svega 5 minuta hoda udaljen od crkve Notre dame. Soba je bila cista i velika, kupaonica isto ok, a tusevi su bili zajednicki, no pri svkaom tusiranju bilo je potrebno platit 2 eura sto je mali minus, ali s druge strane oni na taj nacin odrzavaju tuseve cistima , a i internet je free. Hotel nije imao dorucak, ali je imao ogromnu blagavaonicu, a supermarket sa povoljnim cijenama je udaljen samo minutu hoda. Osoblje je isto bilo odlicno, posebno jedan presimpatican Tunizanin koji svakog gosta izreseta sa tisucu pitanja. Sve u svemu , bilo je lijepo tamo boravit, a i cijena je pristupacna (23 E noc). Jedina zamjerka ovom hotelu su stare stepenice koje izgledaju jezivo, ali nije to od tolike vaznosti...
O kojem se hotelu radi?
sandra555 is offline  
Old 23.02.2011., 17:43   #3282
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Kako se zove ta karta?

Zove se Paris Visite ( mislim da je za 3 zone ) piše 3 jours du... zones : 1,2,3
sa njom smo mogli ići do Versaillesa i to sa rerom.
adelaide is offline  
Old 23.02.2011., 18:15   #3283
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Kako se zove ta karta?
http://www.transilien.com/web/site/a...Visite/lang/en
mbeginner is offline  
Old 23.02.2011., 18:58   #3284
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
O kojem se hotelu radi?
Hotel Du Commerce se zove, mozda ima link. Evo ima: http://www.commerceparishotel.com/hotel.html

Stvarno je ok hotel, nije nis fancy, ali je 5 min. od Notre Dame sto je nama bilo najvaznije (da nije daleko i da se moze hodat po svuda).
perla7 is offline  
Old 23.02.2011., 19:41   #3285
Ovo s tuširanjem ispadne jako puno novca. 2 vođenja ljubavi dnevno, 1 jutarnji jogging, 1 večernje tuširanje i odeš u bankrot.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 23.02.2011., 19:50   #3286
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Još se nisam 100% odlučio, ali najvjerojatnije ostajem u svojem. (Ako ti je to tako jako važno, javim ti na PM kad odluka bude konačna.)

Kao što se vidi iz mojih upisa, komfor i kvaliteta sobe i nisu mi neki jaki argument, 33 eura manje (za tri noći po osobi) ne bi mi bili na odmet, ali, kao što rekoh, pomalo sam se "napalio" na opise noćnog života oko Cosmo's-a, pa rekoh da i to probam.
nije mi tako važno. Mislio sam da ćeš možda ići u taj hotel pa bi ja onda na tebi testirao hoće li ti se telefonska rezervacija uvažiti.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 24.02.2011., 07:47   #3287
Quote:
adelaide kaže: Pogledaj post
Zove se Paris Visite ( mislim da je za 3 zone ) piše 3 jours du... zones : 1,2,3
sa njom smo mogli ići do Versaillesa i to sa rerom.
Da, to si i ja planiram uzeti, al vjerojatno za 5 dana. kako ste išli do Versaillesa kad je on je 5. ili 6. zoni? kažeš niste ni svjesni kak ste se lako prošvercali
Ariela___ is offline  
Old 24.02.2011., 08:00   #3288
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Da, to si i ja planiram uzeti, al vjerojatno za 5 dana. kako ste išli do Versaillesa kad je on je 5. ili 6. zoni? kažeš niste ni svjesni kak ste se lako prošvercali
Nije ni meni jasno ali kad smo presijedali sa metroa na rer ( mislim da je rer C ) ubacili smo kartu kroz onaj njihov aparat da ti se otvori prolaz i bez problema mi se otvorilo
p.s. poslala sam ti poruku na pp
adelaide is offline  
Old 24.02.2011., 10:03   #3289
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
kako ste išli do Versaillesa kad je on je 5. ili 6. zoni?
Čevrtoj.

Ali ni to ne objašnjava, kako sam shvatio, kartu za prve 3 zone koja "fercera"?
nvnk is offline  
Old 24.02.2011., 10:16   #3290
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
nije mi tako važno.
Evo, definitivno ostajem u Cosmo's-u.
nvnk is offline  
Old 24.02.2011., 11:31   #3291
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Čevrtoj.

Ali ni to ne objašnjava, kako sam shvatio, kartu za prve 3 zone koja "fercera"?
Probala sam skenirati kartu ali ne uspijevam ili neznam kako

Uglavnom kao što sam već i rekla bez problema smo došli sa rerom do Versailla
sa kartom koju smo kupili za 3 zone metroa.
adelaide is offline  
Old 24.02.2011., 13:30   #3292
Quote:
adelaide kaže: Pogledaj post
Uglavnom kao što sam već i rekla bez problema smo došli sa rerom do Versailla sa kartom koju smo kupili za 3 zone metroa.
Nije problem doć do nego izać sa stanice ako izletiš iz dozvoljenih zona.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Old 24.02.2011., 13:55   #3293
dali se dobije neki formular za ispunit ako se kupuje karta navigo decouverte?
i dal ta karta odmah bude "napunjena" il se mora napunit na automatu?
maricica is offline  
Old 24.02.2011., 13:57   #3294
možeš je napunit kad je kupuješ na šalteru. samo reci da bi odma i punjeje pa će to djelatnik ratp narapvit za tebe. bar meni je.
nema formulara, samo dobiješ karticu skupa sa plastikom i doma popuniš i zalijepiš sliku.
jure.motovilec is offline  
Old 24.02.2011., 14:18   #3295
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
možeš je napunit kad je kupuješ na šalteru. samo reci da bi odma i punjeje pa će to djelatnik ratp narapvit za tebe. bar meni je.
nema formulara, samo dobiješ karticu skupa sa plastikom i doma popuniš i zalijepiš sliku.
super hvala! samo ne znam ni sama kako cu mu rec da mi odmah napuni jedino ak tip kojim slucajem bude pricao njem. to ce biti pustolovina
ja/mi planiramo kupit vec na CDG sto znaci da bih trebala ponjet i ljepilo od kuce da bi ju odmah koristili
jao izludi me sve to i sve mislim da ovo putovanje i nije bila bas najbolja ideja
maricica is offline  
Old 24.02.2011., 14:30   #3296
meni na CDG-u nisu htjeli prodat za zone 1-2. pa ako kupuješ samo za te zone onda u gradu. ako kupuješ za zone 5 onda milsim može. i da, tamo govore engleski. lijepilo? ne treba,samo možda škare jer ima neko samoljeplijvo sranje na decouvertu.

putovanje je super ideja. pariz će me uskoro opet vidit.
jure.motovilec is offline  
Old 24.02.2011., 14:39   #3297
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
meni na CDG-u nisu htjeli prodat za zone 1-2. pa ako kupuješ samo za te zone onda u gradu. ako kupuješ za zone 5 onda milsim može. i da, tamo govore engleski. lijepilo? ne treba,samo možda škare jer ima neko samoljeplijvo sranje na decouvertu.

putovanje je super ideja. pariz će me uskoro opet vidit.
e super za samoljepljivi dio
planiramo kupit za 5 zona zbog diznija inace bi uzeli tu 1-2...
mada mm planira taxijem al ja se jos uvijek nadam da cu ga nagovorit na rer jer ako vec imamo kartu glupo placat taxi al neda se on
maricica is offline  
Old 24.02.2011., 14:51   #3298
RER je kul i brži nego taxi. koji će vam cazzo taxi? zar nosite prtljagu u diznilend? odgovori ga
jure.motovilec is offline  
Old 24.02.2011., 15:16   #3299
Quote:
jure.motovilec kaže: Pogledaj post
RER je kul i brži nego taxi. koji će vam cazzo taxi? zar nosite prtljagu u diznilend? odgovori ga
on planira sa CDG do grada taxijem, meni je to glupavo al eto on je malo bolja guza al ucinit cu sve da ga odgovorim
maricica is offline  
Old 24.02.2011., 16:00   #3300
nije li mobilis isplativiji od paris visite (barem vikendom za <26)?
Oui is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.