Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2011., 18:53   #1141
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Vise ja sanse imao Suker za zabiti gol gore na tribini nego Jelavic. Pa covik nijednu loptu nije dobio, nijedan ubacaj nije isao na njega a stavljen je zbog toga u igru.
O cemu pricamo, Jelavic je dobar ali ne za sustav igre koji je totalni fail.
Meni je ta utakmica totalni misterij. OK, momcima se neda trčati, probijati po krilu, ne žele riskirati, ne žele uopće igrati jer im je 0:0 dobar rezultat. Ali mogli su barem onda cijelu utakmicu nabijati svijeće na Jelavića pa možda nešto i izbori u napadu. Možda faul u zoni udarca, bilo što. Pa jebeš mi sve ako od 30-40 lopti koje nabiješ na njega ne bi dobio barem 1-2 slobodnjaka u zoni šuta što bi bile otprilike veće poluprilike nego sve što smo stvorili ovakvom imbecilnom taktikom.

A maloumnog trenera majko mila
gFlores is offline  
Old 11.10.2011., 07:56   #1142
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ne bih htio braniti Jelavića, ali čisto radi usporedbe, Jelavić je zabio 18 golova u 28 utakmica za Rangerse, a Šamaras je zabio 30 golova u 100 utakmica za Celtic. I onda jedan zabije za Grke, a drugi ne postoji. Čini mi se da onda problem ne leži primarno u Jelaviću nego u igračima koji su trebali dovesti Jelavića u situaciju u kakvoj se našao ovaj grčki balvan.
jebiga, oni nemaju obranu koja ce ga ostaviti samog u 16 m i jos ce lose ocistiti korner...
Dukkai is offline  
Old 11.10.2011., 10:32   #1143
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ne bih htio braniti Jelavića, ali čisto radi usporedbe, Jelavić je zabio 18 golova u 28 utakmica za Rangerse, a Šamaras je zabio 30 golova u 100 utakmica za Celtic. I onda jedan zabije za Grke, a drugi ne postoji. Čini mi se da onda problem ne leži primarno u Jelaviću nego u igračima koji su trebali dovesti Jelavića u situaciju u kakvoj se našao ovaj grčki balvan.
Više bi mu vrijedio taj jedan nego deset za Rangers. Dudu mora igrati najisturenijeg napadača, Modrić bliže njemu naprijed, sve druge varijente su za kuratz
Ajutokintumi is offline  
Old 11.10.2011., 11:14   #1144
Quote:
Morales77 kaže: Pogledaj post
Što se tiče ove situacije, prika koji je bio na utakmici (i koji je bio nekih 5 metara od mjesta gdje je pogodio koktel), kaže kako je nakon što je utakmica već počela na glavni ulaz zapadne tribine ušla skupina od tridesetak osoba s motorističkim kacigama (a neki su nosili srpska obilježja- zastave, zvezdine dresove...) te su došli na nekih dvadesetak metara od naših navijača te počeli provocirati s tri prsta. Naši navijači (među kojima je bilo i nešto onih žešćih Boysa i Armade) su krenuli prema njima, tj. do ograde ispred koje su stajali grčki specijalci okrenuti prema našima (nisu se niti okrenuli prema "Grcima" iako su ih naši upozoravali kad su ih ovi počeli gađati raznoraznim predmetima- staklenim bocama, plastičnim bocama punim vodom, topovskim udarima (od kojeg je jedan dečko ostao bez pola prsta)). Jedan od njih je zapalio koktel i na svu sreću nije uspio prebaciti ogradu od pleksiglasa, jer bi u suprotnom bilo spaljenih
Naši su uzvratili bacanjem stolica jer su bili iziritirani (i tu ih totalno opravdavam),a nakon toga su se "Grci" razbježali po tribini i izgubili u masi.

Specijalci nisu kurca napravili, a da se to kod nas dogodilo izbacili bi nas iz svih natjecanja na par godina i jebački novčano kaznili.
Al ovo je luda i paklena atmosfera u Pireju
Nabijem i njih i Uefu na krasni kurac
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 11.10.2011., 11:41   #1145
Ne znam jel ko vec stavio link nereda:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=QcSmqFgy_fI
__________________
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
T@nja is offline  
Old 11.10.2011., 11:54   #1146
Doslovno, u pravom smilslu te riječi bljuje mi se kad vidim sve te likove oko hrvatske repke počevši od Mamića, Markovića, Srebrića, Srne, Lovrena, Modrića, Kranjčara, Štimca, Pletikose, Vukojevića. U kratko, BOLI ME ONA STVAR ZA REPKU I DANAŠNJI HR NOGOMET. Toliko truleži i smrada da je to postalo neizdrživo. Summe-summarum, sve se svodi oko love i samopromocije radi postizanja bolje cijene te pokojeg cajkaškog vikenda u organizaciji HNS-a.... Još i kad zasjedne brend Šuker pa počne dilat igrače iz HNS izloga zajedno s svojim pokroviteljom, to će i doslovno biti smrt HR nogometa. Ovakvoj repki će se dogoditi kao i Dinamu da će ljudima jednostavno presjest sve što se događa oko repke i počet zaqobilazit Maksimir, Poljud, Kantridu.... U svakom slučaju, ode i repka pod MSA ŽALOSNO!!!

Najviše od svega me je razočarao Štimac, jer je skroz drugo pričao prije par mjeseci a ovih dana 180 stupnjeva zaokret i počinje ljubit Markovićevu guzicu. ZALOSNO
Vincent V is offline  
Old 11.10.2011., 13:38   #1147
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Što se tiče ove situacije, prika koji je bio na utakmici (i koji je bio nekih 5 metara od mjesta gdje je pogodio koktel), kaže kako je nakon što je utakmica već počela na glavni ulaz zapadne tribine ušla skupina od tridesetak osoba s motorističkim kacigama (a neki su nosili srpska obilježja- zastave, zvezdine dresove...) te su došli na nekih dvadesetak metara od naših navijača te počeli provocirati s tri prsta. Naši navijači (među kojima je bilo i nešto onih žešćih Boysa i Armade) su krenuli prema njima, tj. do ograde ispred koje su stajali grčki specijalci okrenuti prema našima (nisu se niti okrenuli prema "Grcima" iako su ih naši upozoravali kad su ih ovi počeli gađati raznoraznim predmetima- staklenim bocama, plastičnim bocama punim vodom, topovskim udarima (od kojeg je jedan dečko ostao bez pola prsta)). Jedan od njih je zapalio koktel i na svu sreću nije uspio prebaciti ogradu od pleksiglasa, jer bi u suprotnom bilo spaljenih
Naši su uzvratili bacanjem stolica jer su bili iziritirani (i tu ih totalno opravdavam),a nakon toga su se "Grci" razbježali po tribini i izgubili u masi.

Specijalci nisu kurca napravili, a da se to kod nas dogodilo izbacili bi nas iz svih natjecanja na par godina i jebački novčano kaznili.
Al ovo je luda i paklena atmosfera u Pireju
Nabijem i njih i Uefu na krasni kurac
imam flashback na 9 misec prošle godine u Ateni
nero is offline  
Old 11.10.2011., 14:04   #1148
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Specijalci nisu kurca napravili, a da se to kod nas dogodilo izbacili bi nas iz svih natjecanja na par godina i jebački novčano kaznili.
Al ovo je luda i paklena atmosfera u Pireju
Nabijem i njih i Uefu na krasni kurac
+1
BTJ, koji smo mi krelci. Ispada da nas svi jebu kako stignu. Dobijemo batine vani, jer strana policija jednostavno okrene glavu nad repertoarom diverzija koji se izvodi na našim navijačima. Kad igramo doma, naša policija čuva protivničke navijače i onda se na nama iskaljuju i opet dobimo po pitchki, anbilivibl
Dečko ostao bez prsta
Ajutokintumi is offline  
Old 11.10.2011., 14:19   #1149
zamislite koktel na Engleske navijače u Maksimiru kao ovaj u Pireju...

ne da bi nas izbacili,nego bi dobili sankcije na državnoj razini...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 11.10.2011., 15:59   #1150
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
zamislite koktel na Engleske navijače u Maksimiru kao ovaj u Pireju...

ne da bi nas izbacili,nego bi dobili sankcije na državnoj razini...
+2
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 11.10.2011., 18:22   #1151
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
zamislite koktel na Engleske navijače u Maksimiru kao ovaj u Pireju...

ne da bi nas izbacili,nego bi dobili sankcije na državnoj razini...
A zašto je to tako? Neke odluke su fakat čudne. Sjećam se kad su turski igrači, navijači, policiji i policjski psi svi tukli Švicarce nakon što su Turci spušili protiv njih. Kazna je bila mlaka, a mi bi za to bili vođeni pred Haag.
To je i do nas, kad mi dajemo guzice. Treba se sad žestoko žaliti zbog grčkih navijača, ali neće to HNS napraviti radi "čuvanja dobrih odnosa".
__________________
Malo nas je al smo govna!
kernie is offline  
Old 12.10.2011., 00:18   #1152
Sada se vidi koliko je poraz bio glup. Kad nije bilo Srne, onda je trebalo staviti i Mandžukića i Eduarda da čiste napadače igraju, skupa s Rendžerićem. Opteretiti grčki 16-erac.
Kojiro Izawa is offline  
Old 29.11.2011., 10:42   #1153
http://www.hri.org/news/greek/ana/20...18.ana.html#27

Quote:
UEFA's disciplinary committee on Thursday handed down a one-game suspension (no spectators in the stands) on the Greek national football team's home ground, as well as a fine of 60,000 euros on the Greek football federation (EPO) for incidents before a home match with Croatia last month.
The suspension will affect a game in the preliminary phase of the 2014 World Cup.

EPO did not appeal the decision.
Ovo je prošlo dosta nezapaženo (još prije 10 dana!), tek par naših portala je prenijelo, nema niti na službenim UEFA-inim stranicama... Cijela se stvar očito "pomeće pod tepih".

Vidi se i po tzv. "kazni" (ako je ovo uopće točna vijest): 60 kila ojara + jedna tekma bez gledaoca za pokušaj ubojstva - gore je prošao Hajduk nakon obične bakljade na Malti.

Zadnje uređivanje nvnk : 29.11.2011. at 10:47.
nvnk is offline  
Old 29.11.2011., 10:46   #1154
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Što se tiče ove situacije, prika koji je bio na utakmici (i koji je bio nekih 5 metara od mjesta gdje je pogodio koktel), kaže kako je nakon što je utakmica već počela na glavni ulaz zapadne tribine ušla skupina od tridesetak osoba s motorističkim kacigama (a neki su nosili srpska obilježja- zastave, zvezdine dresove...) te su došli na nekih dvadesetak metara od naših navijača te počeli provocirati s tri prsta. Naši navijači (među kojima je bilo i nešto onih žešćih Boysa i Armade) su krenuli prema njima, tj. do ograde ispred koje su stajali grčki specijalci okrenuti prema našima (nisu se niti okrenuli prema "Grcima" iako su ih naši upozoravali kad su ih ovi počeli gađati raznoraznim predmetima- staklenim bocama, plastičnim bocama punim vodom, topovskim udarima (od kojeg je jedan dečko ostao bez pola prsta)). Jedan od njih je zapalio koktel i na svu sreću nije uspio prebaciti ogradu od pleksiglasa, jer bi u suprotnom bilo spaljenih
Naši su uzvratili bacanjem stolica jer su bili iziritirani (i tu ih totalno opravdavam),a nakon toga su se "Grci" razbježali po tribini i izgubili u masi.

Specijalci nisu kurca napravili, a da se to kod nas dogodilo izbacili bi nas iz svih natjecanja na par godina i jebački novčano kaznili.
Al ovo je luda i paklena atmosfera u Pireju
Nabijem i njih i Uefu na krasni kurac
Ovo sam tek sad vidio.

Nikakvih "specijalaca" nije bilo sa zapadne strane u tim trenucima, samo nas je pleksiglas dijelio od domaće publike. Specijalci su se tu rasporedili tek bitno kasnije, ali su uskoro i povučeni, te su tu postavljeni domaći "redari" u civilkama, isti oni koji su omogućili G7 da uđu i da nas napadnu. Ne trebam ni naglašavati da su ti redari samo nastavili nas napadat, skupa s ostalima.

Također, ni na kakovih "dvadesetak metara" se ovi ubačeni nisu zaustavili nego su se odmah s ulaza zaletili na spomenuti pleksi, krčeći si put među "običnim" Grcima (da, skoro su s tribine pobacali vlastite sunarodnjake koji su im bili na putu) te bacajući topovske udare na nas. Molotovljev je bačen 10-tak sekundi kasnije, kad se s naše strane kako-tako odgovorilo stolicama, pa su se ovi povukli na nekih 10-tak metara.

Zadnje uređivanje nvnk : 29.11.2011. at 10:51.
nvnk is offline  
Old 29.11.2011., 11:17   #1155
Onda mi je prika krivo prenio, ili on nije sasvim skužio situaciju
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 29.11.2011., 11:46   #1156
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post

Vidi se i po tzv. "kazni" (ako je ovo uopće točna vijest): 60 kila ojara + jedna tekma bez gledaoca za pokušaj ubojstva - gore je prošao Hajduk nakon obične bakljade na Malti.
Kazna je manje-više opravdana. OK, možda je relativno blaga, no koliko znam, kad su svojedobno naši navijači imali nestašluke u gostujućim utakmicama, nismo dobivali zabrane. A bilo je naivno ne očekivat izgrede pošto su tada čitavu zemlju, a osobito šire područje prijestolnice obuhvaćali masovni prosvjedi, gdje je svaka baraba imala svojih 15 minuta slave
Imran is offline  
Old 29.11.2011., 12:17   #1157
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Kazna je manje-više opravdana. OK, možda je relativno blaga, no koliko znam, kad su svojedobno naši navijači imali nestašluke u gostujućim utakmicama, nismo dobivali zabrane.
Organizirani pokušaj ubojstva je za tebe na istoj razini s nekakvim "nestašlucima"?

Zadnje uređivanje nvnk : 29.11.2011. at 12:29.
nvnk is offline  
Old 29.11.2011., 12:29   #1158
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Onda mi je prika krivo prenio, ili on nije sasvim skužio situaciju
U gužvi ti se frend malo "pogubio", imaš Tanjin link odmah ispod tvojeg posta, lijepo se vidi većina stvari na koje sam ti ukazao ... Npr. tipovi s kacigama (u stvari, maskirani, a samo neki od njih s kacigama) ulaze na 02:10, a kad se skinu zastave jasno se vidi da nema nikakvih specijalaca. Oni (također se jasno da uočiti) ulaze iza pleksija tek na 04:10 (dvije minute nakon početka napada).
nvnk is offline  
Old 29.11.2011., 12:56   #1159
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
http://www.hri.org/news/greek/ana/20...18.ana.html#27



Ovo je prošlo dosta nezapaženo (još prije 10 dana!), tek par naših portala je prenijelo, nema niti na službenim UEFA-inim stranicama... Cijela se stvar očito "pomeće pod tepih".

Vidi se i po tzv. "kazni" (ako je ovo uopće točna vijest): 60 kila ojara + jedna tekma bez gledaoca za pokušaj ubojstva - gore je prošao Hajduk nakon obične bakljade na Malti.
momak je izgubio prst,može li tužiti Grčke vlasti npr.?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Old 29.11.2011., 14:12   #1160
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
momak je izgubio prst,može li tužiti Grčke vlasti npr.?
Tužiti može uvijek. A ako sud i dobije, isplatiti će ga ... Kad i Angelu Merkel.
nvnk is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.