Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 19:02   #21
ZAON LJUBAVI

-CAST LIST-

Maja Lena Nardelli (Vanessa Radman)
Petar Perković (Ivica Pucar)
Neva Perković (Ankica Dobrić)
Zvonimir Perković (Zijad Gračić)
Una Perković (Marija Omaljev)
Ivor Vilić (Mario Mlinarić)
Domagoj Rebac (Filip Juričić)
Iris Vujičić (Bojana Ordinačev)
Tonka Njavro (Helena Minić)
Klara Bakić (Lucija Šesto)
Andrej Žerjavić (Vladimir Tintor)
Lucija Nardelli (Dolores Lambaša)
Matej Nardelli (Petar Ćiritović)
Stella (Danijela Stanić)
Alma Sach Nardelli (Jasna Odorčić)
Korina (Maja Petrin)
Zrinka Kramarić (Marijana Mikulić)
Srećko Kramarić (Velimir Čokljat)
Julietzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 20:08   #22
O lijepo, hvala
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 22:45   #23
Jako dobra glumačka ekipa. Zasad bolji cast od HRT-ove. Bar nemaju Gregoričku, a to je kod mene već plus.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:44   #24
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
jakih mi pojedinosti
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 01:46   #25
Sta mogu reciti osim Sjajno to sto ima opet AVA a kako ce biti to ce da vidjemo. Na primjer, Vila Maria nisam bas pratio, ta mi je bila prava sapunjara, Ljubav u Zaledzu najbolja od svih i zasada drzi prvo mjesto, Obicni Ljudi tako tako imalo je puno drame, a Ratkajevih gledao sam do neke 80te redovito, nakon toga poceo sam gledati preko nekoliko epizode.

Svida mi se sta u ovoj seriji ima poznatoj glumackoj postavi, sve skoro su iz prijethodnice od AVAe. Osobito se radujem na Vanessa Radman, Bojana Ordinacev i Helena Minic, a raduje me i povratak Filip Juricic da vidim sta glumi ti.

Sve u svemu, vidjecemo jos malo
__________________
Can we pretend that airplanes In the night sky Are like shooting stars ...

.... I could really use a wish right now (wish right now, wish right now)
Bobi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 02:04   #26
Jebote, Nardelli. Internacionalno. Plus Vladimir Tetkica i Maja Petrin (kak se zvala u Zabranjenoj ljubavi, u kurac, stalno mislim Dunja Knebl)

Ovo je ko da spojiš sve sapunice koje su se dokad prikazivale u nas i dodaš malo Lucije Šesto iz Zauvijek kretena.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 03:35   #27
Meni je dosad najbolja bila obični ljudi ali mi je zadnjih 20ak epizoda bilo glupo, ljubav u zaleđu mi je imala koma kraj, a villa maria mi je bila užas!
Baš me zanima kakva će biti ova nova
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 10:21   #28
Quote:
Flin Stone kaže: Pogledaj post
Jebote, Nardelli. Internacionalno. Plus Vladimir Tetkica i Maja Petrin (kak se zvala u Zabranjenoj ljubavi, u kurac, stalno mislim Dunja Knebl)

Ovo je ko da spojiš sve sapunice koje su se dokad prikazivale u nas i dodaš malo Lucije Šesto iz Zauvijek kretena.
Aj šta je tebi sad, boli šta nije na HRT-u il?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 12:08   #29
Ne, on uvijek ovakve postove stavi da ispadne frajer pa vrijeđa glumce/glumice
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 13:28   #30
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Aj šta je tebi sad, boli šta nije na HRT-u il?
Da, srce me boli Nisam baš toliki fan televizije.

No, hajde. Bolje zvuči od one na HRT-u. Imaju prednost što ovi znaju napravit nešto, a dosad nisam gledao nijedan proizvod Ring Multimedije koji je dobar (Bumerang, Cimer fraj) pa mi se bolja čini ova serija. Vidjet ćemo.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 19:09   #31
Ja mislim, da su namerno angažovali glumce iz bivših sapunica, telenovela... oni imaju iskustva i naviknuti su da rade pod brzim tempom.... na kraju krajeva - imaju već svoje fanove.

Meni je od svih balkanskih sapunica koje su dosada snimljene u Hrvatskoj i Srbiji (drugde se i ne snimaju), "Ljubav u zaleđu" ubedljivo najbolja. Ovih dana je repriziraju na Pink BH, gledam kada stignem... i kada je išla premijerno sam je voleo gledati, ali tek sada vidim koliko je bolja od svih ostalih. To je bila prava stvar. Ni u jednom momentu nije postala dosadna. Bile su i druge telenovele, sapunice dobre... ali LjuZ je LjuZ. U SRB je LjuZ imala zavidnu gledanost! A Ksenija Pajić je u njoj izgledala fenomenalno. Scenografija je bila odlična. Pa snimanje u Dubrovniku i Splitu.

Šta mislite, da li će ova serija na Novoj TV imati isti uspeh, kao dosadašnje serije na HTV-u? Ja i nisam toliko siguran... prosečan gledalac i neće znati šta proizvodi AVA, a šta Ring multimedija. To možda znamo mi, "insajderi"... ali da li to zna neko, ko tek onako gleda tv i ne zanimaju ga produkcija i zakulisne radnje??? U SRB, BiH i MNE će sigurno opet Pink emitovati "Zakon ljubav". Mitrović je Majetićev i Huljićev stari prijatelj. Šuškalo je se čak i da je on finansijski potpomogao snimanju VM.

Nadam se samo da neće biti ukidanja telenovele... Nova Tv i RTL televizija su poznati "skidači, ukidači serija" .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 02:40   #32
Smile o čemu se radi ta sapunica?

čitam da es dotiče nekih familija, nadam se da nije kao ove prethodne. ratkayevi su mi bili malo pomiješani...Ljubav u zaleđu tako tako, Jedino me veseli Zijad. Nadam se da će opet imati nekakvu super ulogu, kao što je imao u ljubavi u zaleđu ili običnim ljudima
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 18:30   #33
Quote:
sruni kaže: Pogledaj post
čitam da es dotiče nekih familija, nadam se da nije kao ove prethodne. ratkayevi su mi bili malo pomiješani...Ljubav u zaleđu tako tako, Jedino me veseli Zijad. Nadam se da će opet imati nekakvu super ulogu, kao što je imao u ljubavi u zaleđu ili običnim ljudima
'Zakon ljubavi' o jakom fajtu dvije obitelji
Piše: Tina Premec

Dok zbog ljeta na programima nacionalnih televizija caruju reprize, a većina TV djelatnika uživa u godišnjim odmorima, producentska kuća AVA upravo završava s prvim dijelom snimanja svoga novog projekta “Zakon ljubavi”. Za razliku od dosadašnjih sapuničastih serija kojima su se proslavili, tvrtka Tončija Huljića i Romana Majetića za ovaj projekt, koji je prodala Novoj TV, naglašava da je zahtjevniji. Scenarij predviđa 185 epizoda.

Priča se vrti oko dvije zagrebačke obitelji, Perković i Nardelli, potpuno različitih moralnih stavova. Serija se istodobno bavi mlađim junacima koji su igrom slučaja smješteni u vilu Perkovićevih, a treća razina priče prati glumački svijet, ali i odvjetničke slučajeve te političko-poslovne intrige. Ovaj u najmanju ruku komplicirani scenarij rezultat je spajanju triju priča koje su, iako to prvotno nije bilo planirano, stopljene u “Zakon ljubavi” koji scenaristički potpisuju Jelena Veljača i Nataša Antulov, a redateljsku palicu su preuzeli Roman Majetić i Nikola Ivanda.

Pater familias prve obitelji je odvjetnik Zvonimir Perković kojega tumači Zijad Gračić, njegovu suprugu Nevu glumi Ankica Dobrić, sina Petra, pripadnika zlatne mladeži, igra Ivica Pucar, a razmaženu kćer Unu mlada sarajevska glumica Marija Omaljev. Slavku Juragi dodijeljena je uloga Ignjata Nardellija, dekana Pravnog fakulteta, Jasna Odorčić je njegova supruga arhitektica Alma Sasch, dok je Vanessi Radman povjerena uloga kćeri, odvjetnice Maje Lene, a Petar Ćitritović utjelovljuje sina, kazališnog redatelja Mateja.

- Ovo je konačni krah moje karijere - našalio se Ćiritović, aludirajući na to što je do sada uglavnom glumio negativce, a sada je dobio ulogu pozitivca. Kako je sam ‘sebe’ opisao, točnije svoj lik akademskog profesora Mateja Nardellija, on je faca, talentiran, uspješan zahvaljujući isključivo vlastitom trudu.

- Prema onom što su mi rekli producenti, moj je lik najzahtjevnija muška uloga u seriji, a ujedno i meni veliki izazov i osvježenje. Ovo mi je i dobra prilika barem u glumi vidjeti kako je raditi s mladim ljudima, jer me to zanima i u stvarnom životu. Inače ovo je najbolji scenarij prema kojem sam do sada radio, tekst je više dramski no sapuničarski - istaknuo je Ćiritović koji je ovih dana snimao scene s Dolores Lambaša koja glumi njegovu suprugu Luciju u zagrebačkom kazalištu ITD. Nakon supruge mafijaša u seriji ‘Dobre namjere’, Dolores će se publici ovog puta predstaviti kao glumačka zvijezda koja se upravo vraća na kazališne daske.

- Glumiti glumicu je isto kao tumačiti bilo koji drugi lik, to je samo jedan zgodni segment moje uloge - kazala je Dolores hvaleći ekipu na setu kao vrlo profesionalnu, a atmosferu ocijenila gotovo obiteljskom. A to obiteljska atmosfera mogla bi ovog puta kako doznajemo rezultirati i dodatnom epizodom, making off-om, u kojoj će se naći neuspjele scene i zezancija sa seta. Sada za ekipu serije ipak slijedi ljetan pauza od nekih mjesec dana, no gledatelji Nove TV prve epizode ‘Zakona ljubavi’ moći će vidjeti već sredinom rujna na Novoj TV.

Dolores Lambaša

Glumit će i u filmu 'Poštar' Ognjena Sviličića

Odluka Dolores Lambaša da ne prihvaća veće uloge dok ne diplomira na Akademiji dramskih umjetnosti, čini se, bila je dobar potez. Nakon ‘Dobrih namjera’, dobila je angažman u ‘Zakonu ljubavi’, a u listopadu u Komiži kreće snimanje novog filma Ognjena Sviličića koji za sada nosi radni naziv ‘Poštar’ u kojem je dobila glavnu ulogu.

- U AVA-i su mi stvarno izašli u susret, pa ću moći uskladiti termine za snimanje oba projekta - kazala je Dolores. Glavna muška uloga trebala bi pripasti Vedranu Mlikoti.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 19:12   #34
he, he

Ja ću je sigurno gledati, ali zobg Zijada, a iskreno ne tugujem tolio za Ksenijom Pajić...Konačno i neka zgodna glumica Dolores Lambaša,ljudi moji ipak je to sapunica...zgodni frajeri, zgodne ženske, ljuba, mržnja....ali Kada vidim zijada kako skida hrvatske mafijaše---PREDOBRO:::
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 21:53   #35
Dolores Lambaša gledat cu
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 04:01   #36
__________________
mali djecak pita knjiznicarku;imate mozda knjigu dinamo prvak? knjiznicarka:sinko bajke su na drugom katu!
dabrovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 17:58   #37
Dolores...

he, he, pa stvarno je zgodna...evo danas u novinama na jahti sa Franom Lasićem, a i pazi ovo ona je izjavila da je uvredljivo pitanje da li je sa Gregurevićem bila zbog uloga s obzirom na rad koji stoji iza nje))Ja iskreno nisam ju nigdje vidio da glumi, ali je zgodna, valjda dobro glumi
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 01:44   #38
Meni se gadi svaka žena koja je relativno mlada, a liježe u krevet sa starkeljama. Ko je sljedeći, Kraljevi ulice?
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 19:57   #39
pa tko voli neka izvoli

ne znam teško je suditi, njoj možda nisu prestari,,briga nju ona se sunča na jahti
sruni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 20:59   #40
Hm... ja sam sigurno sve, ali jedno ne - konzervativan. Ali zbilja mi se zgadi, kada pomislim da jedna zena od 27 godina ima frajera od 54 godina. Jeste da je Frano Lasić okej lik... ali zar on nemože naći žensku svojih godina, odnosno zar nema neki frajer za Dolores, a da je barem 20 godina mlađi? On je duplo stariji od nje. Vide i Bog i narod da je to obična sponzoruša.

Inače... Dolores sigurno nije ružna ženska... ali mislim da su Bojana Ordinačev, Kristina Krpela, Bojana Gregorić, Jana Milić... mnogo, mnogo, mnogo lepše i zgodnije od nje... da ostanemo kod sapuničarki.

Iz današnjeg BLICa:

Frano i Dolores plove Jadranom
Autor: M. Č.

Lepa hrvatska glumica Dolores Lambaša i njena jača polovina glumac Frano Lasić proteklih nekoliko dana krstare na jedrilici „Simbad San“ na kojoj će provesti narednih mesec dana, tokom kojih će obići Vis, Hvar, Brač, a potom će otputovati u romantičnu Veneciju.

- Frane jedri ceo život, a ja sam odrasla uz more, pa apsolutno uživamo. Juče smo ulovili i oradu od četiri kilograma - izjavila je Dolores.
- Frane mi je zasad poklonio čak šest od obećanih dvadeset sedam vereničkih prstenova. Jedan od prstenova punjen je meteorom, jedan kavijarom, a treći ima zrnca peska s Kariba. Za trideset godina kupiću brod, živeću na moru, otvoriću restoran, uzgajaću paradajz i baviću se robinzonskim turizmom. Imaću sedamdeset godina, a Frane sto, pa me možda zameni mlađom. Ja ću do tada malo da odrastem, a Frane će da izađe iz puberteta - kaže Dolores Lambaša (27), koja je već godinu dana u ljubavnoj vezi sa Franom Lasićem (54). Frano je lepu glumicu zaprosio na romantičnoj večeri u Beogradu.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.