Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 00:17   #8621
I 2.sezona će se snimati. To je 110% sigurno. Nažalost.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2012., 00:19   #8622
Fifi i Reks

Ljudi moj dragi, jeste daj e ovo teska epka bila, ali ja ponavljam,ne znam je li do mog predobrog raspolozenja zadnjih dana, ali ja sam i veceras ismijala se kaa blesa..vristala..gotova....
Dinko je VRRRRRH...vrhova...smijala samo se veceras njegovoj od 1. do zadnje recenice..bio mi je dosadio jedno vrijeme prije ove promjene, pisala sam..vala toliko mi odvratan bio od negdje 110 epke do ove promjene i dosadio svojim forama i zlodjelima uparu, da mu se nisam mogla smijati..ali sad kako se promjenuo, podobrio, a stvarno je..nemojte pricati..vidjeli smo ga zadnjih nekoliko epki u sasvim drugom izdanju ( onaj njegov otuzni, dobrocudni pogled iz '' ljubavi u zaledju'' dobro mu stoji, ono i jeste njegov pogled)..i sad mi smilio se i umirem mu..i veceras sam se po 100x iznenadila koliko je Juricic dobar glumac, i koliko ja Mate los glumac..u vraga ono je prelose..tko je onaj lik uopce, niti je vecina ( pr ja) ni cula ni znala za njega do LI-a, svegati ka da su ga s ulice pokupili ..od losih tamo on je ubjedljivo na celu cete..nijednu on scenu nije imao od 1 minute da je bez gresaka i prinjeti glumi..o tome koliko mi je iritantna necu ponavljati....''fifi i reks'' kaze Dinkec, hahahahaha..''sto cu ga pustiti, pustiti cu ga kad sebe pustim...eeeiii jeste vi jadnici..blago Jakovu uz takve tjelohranitelje''hahahahhahahahahahahaha.....iiittttdddd
Kako se zove onaj, stade mi mozak..Nikolin buraz..ako ono..igor je li...a dobar je kako uleti u krcmu s motorom ka furija..hehheehe dobre su mu forke..sexy je u priliku, malo prekrupan , krkanast za moj ukus, ali prolazi...njihove reakcija na njegov dolazak..svaka i sve bolja od bolje ,
..jedva cekam da ponovo pogledam epku.....
Zao mi je Leile..
Jakov i Lara, slatko....samo da Lara na pretjera u toj furci samokrivnje za Leilinu smrt...vec mi smrdi na to..kako je caknuta jos ce i Jakova ostaviti s nekom novom trip pricom u glavi..i otpaliti u samostan...hahahaha ..da stvarno , mozda ce ona zbog toga sad u smaostan..nece se moci nositi s krivnjom sto nije spasila majku i dijete..i te spike..uuufff..sta cu, sto smo sve prosli s njima,sad sam paranoicna...svega me strah...hahahahaha.....
Nadalllina is offline  
Old 15.05.2012., 00:20   #8623
Dam se kladiti da je Jelena Februarka debelo naplatila ovo sra..., ja da sam direktor Nove tv, sad bih joj naplatila kaznene bodove za sve scenarističke gluposti, a njih je toliko, da joj no 3 stana nebi bilo dosta. Dok to ne uvedu mi željni domaćih serija i dalje bumo se valjali od smijeha na tzv. tragedijama, Pa ja se ni na mr, Binu nisam toliko smijala.
__________________
kiss kceri
zapletilja is offline  
Old 15.05.2012., 00:21   #8624
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Mogu potvrditi da se Leila definitivno vraća u 2.sezoni. Onda očito bude ona priča s njom i Nikšom.

Da mi je samo znati kako lažira smrt, još će Dinko nad njenim mrtvim tijelom plakati. Ma joj.
čekaj, čekaj... dakle, snimat će se druga sezona 100% ? jer svi govore o toj 2. sezoni, a ja ne znam da je produkcija išta službeno potvrdila

a bezveze baš. da joj nikad nisu našli tijelo, pa ajde. ovako se potpuno gubi smisao Dinkove osvete.
trekkie is offline  
Old 15.05.2012., 00:21   #8625
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I 2.sezona će se snimati. To je 110% sigurno. Nažalost.


Oooo, neee. Ja sam se cijelo vrijeme potajno nadala da će odustati od te ideje.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 15.05.2012., 00:23   #8626
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post


Oooo, neee. Ja sam se cijelo vrijeme potajno nadala da će odustati od te ideje.
Jbg, potvrđeno iz usta nekoliko glumaca. Ja sam se isto nadala, ali jok. Očaj.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2012., 00:23   #8627
a meni je najjače od svega što jakov je kao splićanin,roditelji ga pošalju u školu u ameriku,vrati se od tamo i odjednom ima zagrebački naglasak,ni s od splitskog
Tokana is offline  
Old 15.05.2012., 00:24   #8628
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I 2.sezona će se snimati. To je 110% sigurno. Nažalost.
Na temelju čega to znaš?
gareton is offline  
Old 15.05.2012., 00:25   #8629
Quote:
trekkie kaže: Pogledaj post
čekaj, čekaj... dakle, snimat će se druga sezona 100% ? jer svi govore o toj 2. sezoni, a ja ne znam da je produkcija išta službeno potvrdila

a bezveze baš. da joj nikad nisu našli tijelo, pa ajde. ovako se potpuno gubi smisao Dinkove osvete.
100%. Potvrdiše mi glumci. Nekoliko njih.

Ma sve se gubi. I ta čitava ljubavna priča između njih dvoje, ako je već moralo, bolje i da je ovako završilo, a ne da sad ona ljubuje s Nikšom.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2012., 00:26   #8630
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Mogu potvrditi da se Leila definitivno vraća u 2.sezoni. Onda očito bude ona priča s njom i Nikšom.

Da mi je samo znati kako lažira smrt, još će Dinko nad njenim mrtvim tijelom plakati. Ma joj.

ma sta pricas LILy..ma ja ne znam ni da je sluzbeno potvrdjena II sezona, gdje je druga sezzona sluzbeno potrvdjena.... samo se prica o njoj, a ja jos ne vjerujem..molim da mi da netko link, ili kaze gdje , kada, tko..je potvrdio II sezonu definitivno?????...a ne da je potvrdjeno daj e ova ziva.....i sto sad ovaj place na mrtvim tjelom, i ona ce Uskrsnuti..ma vec sam rekla, ne vjerujme u te pizdarije, zbog previse repetovanja...vec su oni pokapali, plakali i grobovali nad zivima..uskrsnjvali tamo...i itd..a sad ako to jos s Leilom...onda stvarno..prica ce na samom kraju pasti dsnjeguljica, crvenkape i jos ivice i marice..

Zadnje uređivanje Nadalllina : 15.05.2012. at 01:33.
Nadalllina is offline  
Old 15.05.2012., 00:28   #8631
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Na temelju čega to znaš?
Inside info.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2012., 00:29   #8632
Napisala je devojka gore da joj je nekoliko glumaca potvrdilo.
Gagojlo is offline  
Old 15.05.2012., 00:29   #8633
Ne mogu ti dati link kad nije nigdje službeno potvrđena, nego mi je par glumaca potvrdilo, jer sam si s tih nekoliko bliska. I jbg, vjerujte ili nemojte, it's up to you.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2012., 00:29   #8634
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post


I ja ću ove godine probati na rivi sjesti u prvi brod i odvesti se. Ovo je presmiješno. A možda Jakov ukuca samo neku tatinu šifru u bilo koju barku u splitu, i plovi, plovi.
ma dobro to - to ti ne triba ni gledat u ovoj seriji
al mi je prejadno da taj gliser nisu bar mogli vezat na koje drugo misto
nego na ono di ga do prije par min nije bilo

a oni barba i oni mali su mi totolano nejasni..bas ko zlatarovi pasi
i tonci otisa a oni stoje

ej a palo mi je napamet mozda ce svi do kraja poumirat ili se poodseljavat
kako je pocelo

inace ja nikako ne mogu razumti kad neko brani hercegovu glumu
on je ima glavnu ulogu u ciloj seriji je prosa ka sjena
ni jedne jedine scene
ma samo me zanima koliko je para dobija za ono presetavanje
bas ni jednu jedinu scenu

to sta se neko pali na njega to je drruga stvar
al to nema veze s glumom

ma eno i leila govori diku dinko rekA si mi....dinko obećA si....zasto si ukrA
a on uvik došO pošO ošO rekO o jebente glupa da tri rici ne zna rec
 
Old 15.05.2012., 00:30   #8635
jos u 158:
nela procitala vuksanovo pismo za miju koje joj je zoki trebao dati, u kojem joj vuksan daje blagoslov da skine crninu i da bude sa zokijem. kasnije nela ide u vilu zlatar, sva u brizi za laru, ulizuje se miji.. kasnije se jos zoran i mija poljube.

dinko je onog odvartnog branka zatvorio u hladnjacu, pretpostavljam ubio ga tako. i dosao na policiju dati izjavu, tamo se sukobio s jakovom, i on sve to prikazuje da nema pojma zasto je leila bila na brodu i da su ju oni ubili
a pretpostavljam da ce ona glupa blanka opet sutit!

bilo je jos sjecanje karmen na noc s niksom... i sjecanje ne znam dinka ili koga na ono bjezanje s leilom i isplovljavanje... pola serije su ta sjecanja....
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 15.05.2012., 00:30   #8636
naši i ako počnu s nekom dobrom zamisli, na kraju sve završi kao jedno veliko smeće
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 15.05.2012., 00:31   #8637
Jana Milić se jako popravila od samog početka, ni traga više onom 'dete' i sl., odlično se prilagodila.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2012., 00:32   #8638
Vidim ja da mi se Zoki raspištoljio otkad ga ne pratim više

Hvala hercegicka na savjetu, bome ću ostavit otključano

Ovo ostalo što čitam o Lejli i 2. sezoni
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 15.05.2012., 00:32   #8639
Jel to pismo dođe do Mije?

Kakav bulšit.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 15.05.2012., 00:32   #8640
ma nisan vidila zbunjenijeg lika od jakova..on nzn šta oće
Tokana is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.