Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 10:20   #141
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post


Evo recimo ovo me potsjetilo - neznam zasto - na Indiru Mujkic.

Ona nije zenstvena. Nije ruzna, ali nije zenstvena. Prije je musktvena.
Točno.

Ženstvenost se često povezuje sa seksualnošću, ali to zna biti krupna greška. Ženstvena će žena svakako biti putena i erotski podatna, ali ne znači da će od one čuvene dvojnosti "idealne žene" -- dama u javnosti, pohotna kuja u krevetu -- imati ovo drugo. Putene i podatne žene često u seksu budu pasivne i mlake. Ne pretjerano slatke nekome tko u krevetu želi vidjeti seksualnu glad.

Najžešće jebačice su malkice muškobanjaste, često brkate, malih ili ravnih prsa i ponašanjem ne baš jako ženstvene. Evo, Indira bi, recimo, mogla biti takva. Stvar je u hormonalnoj ravnoteži. Kod takvih žena, razina testosterona je malo viša od ženskog prosjeka i one se u seksu ponašaju malo bliže muškim stereotipima -- obično imaju jači nagon, žešću želju, lakše ju ispoljavaju, u krevetu su aktivnije i doživljaj seksa im je eksplozivniji.

To ne znači da ženstvene žene automatski nisu jebačice. Nije sve u hormonalnoj ravnoteži. Ali, manje je vjerojatno da će u krevetu biti zvijeri koje će pojebati parnera umjesto da on to napravi njima. Tko sanja o tome da ga žena u krevetu zgrabi i proguta, u principu ne bi trebao tražiti ženstvene žene.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:20   #142
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Ovdje vec imamo pitanje. Sto je to muzevnost ili muzevan muskarac?

Moze li sitan ali uspjesan muskarac biti muzevan?

Vezemo li pojam muzevnost uz stas, glas i slicne atribute?
Mislim da je apsolutno ponižavajuće za osobu svoditi njezinu muškost/ženstvenost isključivo na stas, glas i slične atribute.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:25   #143
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Ovdje vec imamo pitanje. Sto je to muzevnost ili muzevan muskarac?

Moze li sitan ali uspjesan muskarac biti muzevan?

Vezemo li pojam muzevnost uz stas, glas i slicne atribute?
Pa, napisao sam to već. Može, premda nije lako. Fizički atributi nisu jedini, pa ni presudni, ali puno znače.

Presudno je ponašanje, sigurnost, samouvjerenost. I odsustvo negativnih faktora koji kvare sliku. Recimo, pretilom je muškarcu skoro nemoguće djelovati muževno. Može izgledati moćno, ali muževno, u smislu da izaziva uzbuđenje, vrlo, vrlo teško. Sitnom i žgoljavom je također teško, ali nije nemoguće. Lakše mu je nego pretilom.

Kreštav tanak glasić isto tako grozno otežava stvar. Evo, pogledaj generala Zagorca. Visok, muževan stas, moćno orlovsko lice. Ponašanje čovjeka naviklog na moć. Fantastična kombinacija. Ali, kad progovori, ajmemajko... ima glas kao curica, kao da mutira. Sve upropasti. (Ne kažem da se to ne može prevladati, ali je jako, jako teško.)
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:27   #144
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ženstvena će žena svakako biti putena i erotski podatna, ...
pardon, ali mislim da sve to nije važno. važno je, kakva god žena bila, da uživa...
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:30   #145
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Mislim da je apsolutno ponižavajuće za osobu svoditi njezinu muškost/ženstvenost isključivo na stas, glas i slične atribute.
Zasto bi bilo apsolutno ponizavajuce? Ili uopce ponizavajuce?

To su prirodne (fizicke) osobine. Ili ih imas ili nemas. Sve ostalo je nadogradnja.
Htjeli mi to ili ne.
Mi ne svodimo osobu na zenstvenu/ne zenstvenu. Bar ne svjesno. To cini podrucje nesvjesnog/primitivnog u mozgu. Zapravo je to jedan od nacina na koji biramo partnera.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:31   #146
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pardon, ali mislim da sve to nije važno. važno je, kakva god žena bila, da uživa...
Da, ako je jasno vidljivo da iskreno uživa, sve drugo pada u vodu. Ja samo kažem da su takvi znakovi puno češći (i češće iskreni) kod onih malkice muškobanjastih nego kod podatnih i ženstvenih žena. Nije to nikakva mehanička i precizna jednadžba, naravno, jer nije sve u hormonima. Govorim tek o vjerojatnosti.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:31   #147
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Zasto bi bilo apsolutno ponizavajuce? Ili uopce ponizavajuce?

To su prirodne (fizicke) osobine. Ili ih imas ili nemas. Sve ostalo je nadogradnja.
Htjeli mi to ili ne.
Mi ne svodimo osobu na zenstvenu/ne zenstvenu. Bar ne svjesno. To cini podrucje nesvjesnog/primitivnog u mozgu. Zapravo je to jedan od nacina na koji biramo partnera.
Napisah- svoditi ISKLJUČIVO.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:32   #148
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Evo, pogledaj generala Zagorca. Visok, muževan stas, moćno orlovsko lice. Ponašanje čovjeka naviklog na moć. Fantastična kombinacija. Ali, kad progovori, ajmemajko... ima glas kao curica, kao da mutira. Sve upropasti. (Ne kažem da se to ne može prevladati, ali je jako, jako teško.)

Tako je. Ili Leonarda Boban. Lijepa. Ali glas! Ubija zelju za bilo cime dalje.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:33   #149
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Da, ako je jasno vidljivo da iskreno uživa, sve drugo pada u vodu. Ja samo kažem da su takvi znakovi puno češći (i češće iskreni) kod onih malkice muškobanjastih nego kod podatnih i ženstvenih žena. Nije to nikakva mehanička i precizna jednadžba, naravno, jer nije sve u hormonima. Govorim tek o vjerojatnosti.
ne govorim koliko je to važno muškarcima, već nama ženama

i naravno, da stvarno uživa, a ne da glumi jer je čula da to najviše pali muškarce
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:06   #150
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Meni je bivši govorio da sam trebala biti muško. A ja njemu da on isto.


Prekrasno


Moja majka je veoma ženstvena.
Veoma smo slične i psihički i fizički, ali ona ima određenu "mekoću" i mjeru u svojim "načinima" koju ja mogu samo sanjati.
Ispod tih njenih načina leži ista beštija kao i kod mene, ali njena ljepše i pitomije izgleda.
Kod nje nema oštrih rubova i iskreno se nadam da su ih uglačale godine pa da i za mene ima nade.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:09   #151
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post


Prekrasno


Moja majka je veoma ženstvena.
Veoma smo slične i psihički i fizički, ali ona ima određenu "mekoću" i mjeru u svojim "načinima" koju ja mogu samo sanjati.
Ispod tih njenih načina leži ista beštija kao i kod mene, ali njena ljepše i pitomije izgleda.
Kod nje nema oštrih rubova i iskreno se nadam da su ih uglačale godine pa da i za mene ima nade.
Svaka vama čast, ja sam uistinu truba kad treba prepoznati ženstvenu ženu.
Meni su sve ženstvene na neki svoj način.

Osim onih koje hračkaju po podu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:11   #152
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Eh, vrrrlet... Uz sav respekt prema čovjeku, i on nekad svašta napiše. Mislim kužiš. Herp? Haloooooo!

To se milo stvorenjce čučne, nečujno ispusti par simpatičnih (suhih i ekološki neutralnih!) kuglica, kao zečić, a miris bude kao onaj Glade koji automatski prhne svaki put kad kraj njega prođe brižna kućanica.

Jedino ako je mislio u prenesenom značenju. :brzoprelistavaarhivu: Ma, nije ni to. Curica piše čist' pametno. Ono, ima kontrolu nad sobom. I voli pasiće. Za prste polizat.

A tek sise...
šalili smo se Em

A i čula sam sa fatalne sise, bez brige
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:12   #153
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Osim onih koje hračkaju po podu.
Mislim da bi moja majka znala čak i ženstveno hračnuti na pod.
Nemam pojma kako da ti to objasnim.
Žena me ubija u pojam
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:14   #154
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Mislim da bi moja majka znala čak i ženstveno hračnuti na pod.
Nemam pojma kako da ti to objasnim.
Žena me ubija u pojam


Takva je bila moja baka.
Ne znam, možda moram čekati do sedamdesete da se moja ženstvenost ispolji?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:40   #155
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post


Takva je bila moja baka.
Ne znam, možda moram čekati do sedamdesete da se moja ženstvenost ispolji?
možda ne znaš hračnuti kak se spada?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:41   #156
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
možda ne znaš hračnuti kak se spada?
More bit' i da je u tome stvar.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 11:57   #157
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Svaka vama čast, ja sam uistinu truba kad treba prepoznati ženstvenu ženu.
Meni su sve ženstvene na neki svoj način.

Osim onih koje hračkaju po podu.
Meni je svako žensko ponašanje prihvatljivo, osim ako nije stvarno debiliziranje na kvadrat. Površno znam jednu curu koja se u srednjoj školi tukla, upadala svećeniku u riječ na misi, derala se u javnosti kako se hoće vozit na motoru s nekim frajerom, pa onda da ga hoće prebit, pa da hoće prebit nekog drugog... uglavnom, gdje god bi pošao s njom mogao si računat na to da ćeš se osramotit samo stojeći pokraj nje, a u najgorem slučaju i popit šamarčinu i to nikad ne znajući od koga, od nje, ili neke njene žrtve.
Elem, ta je cura dobro izgledala, i vjerojatno bi se svidjela većini muških, ali je stvarno beštijetina i jednostavno idiotično ljudsko biće bez obzira na spol. Da je kojim slučajem bila muško njeno bi ponašanje bilo jednako neprihvatljivo (bar normalnim ljudima) i mislim da to nema veze s njenom ženstvenošću, nego eventualno sa sjebanom glavom i nedostatkom odgoja.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:03   #158
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
možda ne znaš hračnuti kak se spada?
OT
ženstvena će žena prilikom hračkanja na pod osjetiti nelagodu, vidljivu

OFF
nepojmljiva mi je potreba hračkanja po podu
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:12   #159
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Meni je svako žensko ponašanje prihvatljivo, osim ako nije stvarno debiliziranje na kvadrat. Površno znam jednu curu koja se u srednjoj školi tukla, upadala svećeniku u riječ na misi, derala se u javnosti kako se hoće vozit na motoru s nekim frajerom, pa onda da ga hoće prebit, pa da hoće prebit nekog drugog... uglavnom, gdje god bi pošao s njom mogao si računat na to da ćeš se osramotit samo stojeći pokraj nje, a u najgorem slučaju i popit šamarčinu i to nikad ne znajući od koga, od nje, ili neke njene žrtve.
Elem, ta je cura dobro izgledala, i vjerojatno bi se svidjela većini muških, ali je stvarno beštijetina i jednostavno idiotično ljudsko biće bez obzira na spol. Da je kojim slučajem bila muško njeno bi ponašanje bilo jednako neprihvatljivo (bar normalnim ljudima) i mislim da to nema veze s njenom ženstvenošću, nego eventualno sa sjebanom glavom i nedostatkom odgoja.
Naravno, ovakvi ekstremi zaslužuju psihološko promatranje.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:23   #160
Quote:
tasha@ kaže: Pogledaj post
nepojmljiva mi je potreba hračkanja po podu
Pa zakaj ne?

Meni nema goreg od onih mirnih "ženica" iz kojih nikad ne izvučeš više od "da" ili "ne" u razgovoru. Ili pak kokošetina, koje su najglasnije jedino u svojoj grupi, drže se pod ruku i cmaču u javnosti u znak pozdrava, zajedno idu na šekret, popravljaju šminku i sl.
Retardirano! Kome to može biti ženstveno?
Cadillac_Tramp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.