Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2015., 08:50   #141
Jennifer je komad i pol.
Ali dojam je bio da joj se na kraju nije baš više dalo glumiti tamo. Samo se smijala.

Kao što to obično biva, i kao što je netko napomenuo, likovi su odvedeni u krajnost.
Da je bilo još par epizoda, vjerojatno bi lik Adama završio negdje kao glup i gluplji (mada i ovako nije bio daleko).

Uglavnom, serija nit smrdi nit miriši, klasični šablosnki sitcom, ima par smješnih trenutaka, ali ništa inovativno i spekakularno.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 11:12   #142
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Jennifer je komad i pol.
Ali dojam je bio da joj se na kraju nije baš više dalo glumiti tamo. Samo se smijala.

Kao što to obično biva, i kao što je netko napomenuo, likovi su odvedeni u krajnost.
Da je bilo još par epizoda, vjerojatno bi lik Adama završio negdje kao glup i gluplji (mada i ovako nije bio daleko).

Uglavnom, serija nit smrdi nit miriši, klasični šablosnki sitcom, ima par smješnih trenutaka, ali ništa inovativno i spekakularno.
Nažalost da, u kasnijim sezonama Adam je posve flanderiziran u glupana
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 20:51   #143
Koje sezone su do sada bile prikazane na RTL-u?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 21:38   #144
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Koje sezone su do sada bile prikazane na RTL-u?
Kompletna serija.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 15:30   #145
Serija je zakon,Jeff je legenda samo takva,meni osobno Timmy je kralj sa svojim sarkazmom prema Russelu,Adam i Jeniffer mi nisu baš neli,a Audrey može proć
maja laura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 21:26   #146
Pa onak...nije nis posebno serija ali za sitcom podnosljivo. Meni su najbolji ovaj mali plavi zenskar i indijac. ovo ostalo je onak. Uglavnom mogu pogledat. Ionako ne ocekujem od sitcomova nesto spektakularno i umjetnicki ko neki.
GodzillaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 21:58   #147
Quote:
Mademoiselle X kaže: Pogledaj post
Hoce li rtl vise prestat sa prikazivanjem ove preglupe serije, ne podnosim ju nikako, prelosa, nimalo smijesna i jednostavno jedna od najgorih serija koje sam ikad gledala. A onaj david spade mi je toliko iritantan da bi mogla esej napisati o tome.
radije bi raymonda po 7464626.-ti put.... ili neka zamjene termin sa raymondom pa ovo stave u 1 u noci samo da ju ne vidim vise
Serija je koma, gdje su ju samo našli...
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:23.