Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2006., 11:10   #41
@Jer to ista ona zemlja iz koje smo nekada otisli?

Poslije svakoga rata uvijek isto...dovuku se u gradove i veca mjesta "nova klasa naroda?".
Poslije WW2 u Zagreg su dosli od svugdje ali ne kao ovaj puta..
Oko 1950ih na nekadasnjem Trgu Republike....postajale su dvije zone"purgeri na jednoj strani i Dalmatinci i Primorci na drugoj...i bilo je svake veceri razbitih njuska...netko nije voleo Dalmatince...netko nije voleo sta pjevaju....a mi nekoji smo prolazili i zgrazali se sta se dogadja od "nasega Zagreba".

Ne zamjeram Dalmatincima i Primorcima sta su bili pametniji i studirali i pozauzimali polozaje...nego vise "purgerima sta se nisu i oni sami trudjeli"

A sta se pjesma tice bile su LIPE i DALMATINSKE...iako sam ja voleo sve.

1998 u posjeti svi koji me znadu da sam "toleriran i politicki i crkveno isto",
su mi kazali ne ces vjerovati sta su i kakova "gamad se dovukla u Zagreb",
ja znadem da ta ista gamad je kazala u Australiji sada smo mi svi isti i nasi....
mi smo veci Hrvati nego Vi.



Proud to be Australian!

........

Za pisanje spreman, ja volim bijelu kosulju ili majicu!


Vilko
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014

Zadnje uređivanje Vilko : 18.04.2006. at 12:18.
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 11:25   #42
Tko se sjeca Zagreba osamdesetih godina, taj dobro zna da je lokale gdje se svira narodna glazba trebalo traziti svijecom, i to iskljucivo u opskurnim predgradjima hrvatske metropole. A sve to usprkos cinjenici da se Hrvatska bila u Jugoslaviji u kojoj je narodna glazba imala daleko veci broj poklonika nego neka druga glazba, i da je protok informacija, ideja, trendova i sl. bio daleko veci i laksi.

Devedesetih godina smo izasli iz Jugoslavije, ali suprotno ocekivanju, broj lokala gdje se slusa narodna glazba je eksplodirao. Apsurd? Ne, sve, pa tako i ta cinjenica ima svoje opradanje!

Sto je se dogodilo sa Zagrebom devedesetih godina? Sto je se tako drasticno promjenilo?

Najveca promjena koju je metropola dozivjela je stanovnistvo koje cini metropolu. Devedesetih godina je u Zagreb stiglo (i tu i ostalo), na desetine tisuca bosanaca i hercegovaca. Demografska slika je bila drasticno narusena. Bosanci i hercegovci su sa sobom donijeli svoju kulturu koja u svojim temeljima ima duboku ukorijenjenu narodnu glazbu razlicitog izricaja. Ta kultura cesto puta poprima agresivan oblik (rabijanja, tucnjave, opijanje do besvijesti, rasipanje novcem, potreba za iskazivanjem i sl.), pa je sukladno tome postala i dominirajuca. Uz to, jedan veliki dio dezorjentirane hrvatske mladezi je u tome vidio nacin da ublazi svoje frustracije, te je broj poklonika te kulture dosegao razinu kakvu ima danas.

No, sto drugo ocekivati u jednoj zemlji u kojoj vozac autobusa moze postati general, ili u kojoj pola odraslog stanovnistva ima zavrsenu samo osnovnu skolu?

Lijepi pozdravi.
TomK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 12:29   #43
Quote:
Vojky kaze:
I da, Hrvatska koju ste napustili, posebno ako je to bilo prije više od 5-6 godina, postoji samo u sjećanjima, neke stvari su krenule nabolje, neke nagore, ali je dosta drugačija. Ovdje sam više puta pisao - dinamika društvenih promjena u Hrvatskoj je dosta veća nego u zapadnim državama.


ja sam predavno vani da bi komentirao na nesto osim sta sam kazao, kako je bilo prije....evo odgovora>>>>>

Tom K. kaze:
Sto je se dogodilo sa Zagrebom devedesetih godina? Sto je se tako drasticno promjenilo?

Najveca promjena koju je metropola dozivjela je stanovnistvo koje cini metropolu. Devedesetih godina je u Zagreb stiglo (i tu i ostalo), na desetine tisuca bosanaca i hercegovaca. Demografska slika je bila drasticno narusena. Bosanci i hercegovci su sa sobom donijeli svoju kulturu koja u svojim temeljima ima duboku ukorijenjenu narodnu glazbu razlicitog izricaja. Ta kultura cesto puta poprima agresivan oblik (rabijanja, tucnjave, opijanje do besvijesti, rasipanje novcem, potreba za iskazivanjem i sl.), pa je sukladno tome postala i dominirajuca. Uz to, jedan veliki dio dezorjentirane hrvatske mladezi je u tome vidio nacin da ublazi svoje frustracije, te je broj poklonika te kulture dosegao razinu kakvu ima danas.

No, sto drugo ocekivati u jednoj zemlji u kojoj vozac autobusa moze postati general, ili u kojoj pola odraslog stanovnistva ima zavrsenu samo osnovnu skolu?

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 14:49   #44
Quote:
georgeWtheNuclear kaže:
A je taj turbo folk bijeda, ali nemojmo se zavaravati da nekoliko lokala po Zagrebu cine mainstream. Radi se vjerojatno o opskurnim mjestima kamo zalazi ekipa niskih cela i oksericama s koznim jaknama iz Turske. Tzv. jebouteiss tipovi.

Jos sam bio u Zagrebu kada sam posjetio jedno takvo mjesto s dvije trebe koje su tamo redovito zalazile. Em trebe nisu sto bi se reklo gradske cure em ekipa nije bila nista drugacija od one u Derventi ili Visokom - bez uvrede. Ipak nisam mogao vjerovati da su takva dogadjanja uopce moguca u samom centru Zagreba. Ali bila su. I uvijek ce biti.



Ne vjerujem da gimnazijalci iz Krizaniceve ili studenti arhitekture ili molekularne biologije obilaze takva mjesta.

U Slavonskom Brodu primjerice takvih barova ima koliko god zelite. Medjutim, u njima necete vidjeti prave Brodjane. Tamo sjede sanci i uglavnom sanci. Brodska skvadra seli se od kafica do kafica progonjena i istiskivana od strane sanaca. Kako sanci skuze da se skvadra negdje skuplja, tako pocnu dolaziti i kada ih se skupi kriticna masa a iz zvucnika se zaori Cecin glas, Brodjani bjeze.

Tako je to i u Zagrebu.

Jednostavno, sto se medija koji prenapuhuju stvari tice, i cvrsto u to vjerujem, radi se o smisljenom ocrnjivanju kulturnog zivota u Hrvata ne bi li se Hrvate i to jos u metropoli prikazalo "istima." Sve u stilu "tko-nas-bre-zavadi."
Nuclerani ne zajebavaj.
Kakve veze imaju bosanci sa vasim "irelevantnim problemima"narodne muzike?
Ako se ti ili bilo tko na ovom forumu, nebitna nacinalna pripadnost ili rodno mjesto osjeca ugrozenim zbog narodne muzike, mislim da onda ta ista osoba ima problem sa samim sobom.
Ja sam rodjen u Derventi a vidi vraga, neslusam narodnu, niti sam je ikad slusao, sto sad, evo bosanca koji neslusa narodnu?
Zasto nekoga smeta ako netko nosi koznu jaknu ili kaput ili sto vec, kakve to veze ima sa ubojstvima, obracunima itd??
I zasto nebi student molekularne biologije ili neki stomatolog ili neki kirurg isao i slusao narodnu muziku, pa tko smo mi da prozivamo nekoga zato sto slusa narodnu muziku.
Zasto netko tko slusa narodnu muziku biva popljuvan ili omalovazavan zbog nekih predrasuda koji granice sa zdravim razumom pojedinaca.
Nuklearni ja sam iz SB i nemoj mi pricati da bjeze kad cuju narodnu muziku? Ocemu pricas.
Svake godine sam an odmoru u SB bar 3 nejdelje, sto je dovoljno da se neke stvari koliko toliko pogledaju i uoce.
Na narodnu muziku ide i Slavonci i Bosanci i nemoj pricati bajke kako Slavonci bjeze od narodne muzike, naprotiv slusaju je kao i Bosanci.
Ipak daj malo vise respekta pokazi prema Bosancima, jer bih i ja inace mogao slucajno da pocnem da pricam oko sokaca neke stvari pa cemo razvuci temu u neodgled a to mi nije cilj, kao sto mi nije cilj vrijedjati nekoga na osnovu muzike koje slusa..
Ljudskoj gluposti nikad kraja.
Umalo da zaboravim, ovim i ovakvim komentiranjem nekoga, samo pkazujemo drugima kakvi jesmo i kakvi mozemo biti prema nekomu, a to znaci da netreba bolje ocekivati od drugih.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 14:56   #45
Quote:
TomK kaže:
Tko se sjeca Zagreba osamdesetih godina, taj dobro zna da je lokale gdje se svira narodna glazba trebalo traziti svijecom, i to iskljucivo u opskurnim predgradjima hrvatske metropole. A sve to usprkos cinjenici da se Hrvatska bila u Jugoslaviji u kojoj je narodna glazba imala daleko veci broj poklonika nego neka druga glazba, i da je protok informacija, ideja, trendova i sl. bio daleko veci i laksi.

Devedesetih godina smo izasli iz Jugoslavije, ali suprotno ocekivanju, broj lokala gdje se slusa narodna glazba je eksplodirao. Apsurd? Ne, sve, pa tako i ta cinjenica ima svoje opradanje!

Sto je se dogodilo sa Zagrebom devedesetih godina? Sto je se tako drasticno promjenilo?

Najveca promjena koju je metropola dozivjela je stanovnistvo koje cini metropolu. Devedesetih godina je u Zagreb stiglo (i tu i ostalo), na desetine tisuca bosanaca i hercegovaca. Demografska slika je bila drasticno narusena. Bosanci i hercegovci su sa sobom donijeli svoju kulturu koja u svojim temeljima ima duboku ukorijenjenu narodnu glazbu razlicitog izricaja. Ta kultura cesto puta poprima agresivan oblik (rabijanja, tucnjave, opijanje do besvijesti, rasipanje novcem, potreba za iskazivanjem i sl.), pa je sukladno tome postala i dominirajuca. Uz to, jedan veliki dio dezorjentirane hrvatske mladezi je u tome vidio nacin da ublazi svoje frustracije, te je broj poklonika te kulture dosegao razinu kakvu ima danas.

No, sto drugo ocekivati u jednoj zemlji u kojoj vozac autobusa moze postati general, ili u kojoj pola odraslog stanovnistva ima zavrsenu samo osnovnu skolu?

Lijepi pozdravi.
U nekim segmentima tvog odgovora imas pravo, ali sam pomalo frustriran ovim vasim odkad su dosli BOSANCI sve je krenulo naopako.
Ljudi pa nisu vam Bosanci krivi sto neznate svoju djecu odgajati i sto su vam Francek i svita sjebali drzavu i da je doslo do nekih apsurdnih situacija poput ove, kad trazite krivca tamo gdje ga nema.
naravno u zadnjoj recenici si rekao sitinu, ali nazalost, opet moram naglasit, nisu vam te problem donijeli bosanci.
Sto bi trebali reci svicarci? Pa ovdije svaki dan cujem tursku ili srbsku ili neznam ni ja vise koju muziku i nikomu nesmeta.
Rijesenje problema je negdje drugdje a ne u napadima Bosancima.
Ni svi Bosanci nisu zlato, ali nisu ni svi bosanci losi i za osudu.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.

Zadnje uređivanje FANCY : 18.04.2006. at 15:37.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:09   #46
Evo, recimo, moj primjer....
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:36   #47
Quote:
Fancy:
U nekim segmentima tvog odgovora imas pravo, ali sam pomalo frustriran ovim vasim odkad su dosli BOSANCI sve je lrenulo naopako.
Ljudi pa nisu vam Bosanci krivi sto neznate svoju djecu odgajati i sto su vam Francek i svita sjebali drzavu i da je doslo do nekih apsurdnih sitacija poput ove, kad trazite krivca tamo gdje ga nema.
naravno u zadnjoj recenici si rekao sitinu, ali nazalost, opet moram naglasit, nisu vam te problem donijeli bosanci.
Sto bi trebali reci svicarci? Pa ovdije svaki dan cujem tursku ili srbsku ili neznam ni ja vise koju muziku i nikomu nesmeta.
Rijesenje problema je negdje drugdje a ne u napadima Bosancima.
Ni svi Bosanci nisu zlato, ali nisu ni svi bosanci losi i za osudu.
Apsolutno se slazem sa tobom. Povijest ima svoja pravila i zakone, i jedan dobar dio useljenika koji je u Hr stigao devedesetih godina je to ucinio jer su bili primorani zbog ratnih zbivanja.

No, cinjenica je da je se u Hr uselio jedan ogroman broj bosanaca i hercegovaca. Cinjenica je i to da gotovo svi dijelovi hrvatske imaju svoju autohtonu glazbu, i zagorci, i slavonci, i dalmatinci, a koja nije turbo-folk. Na kraju, cinjenica je i to da je upravo u BiH narodnjacka glazba imala najveci broj poklonika, sto potvrdjuje i velikih broj pjevaca takozvanih "narodnjaka". Uz to, Bosna je u Jugoslaviji bila (a i sada je) najveci konzument narodne glazbe koja je dolazila iz Srbije.

Dakle, ta veza izmedju sadasnjeg stanja u Hr i bosanaca i hercegovaca se meni namece kao prirodan zakljucak, bez ikakve ambicije da ocjenjujem dali je to dobro ili lose za Hrvatsku, ili dali su bosanci i hercegovci dobri ili losi. To je irelevantno za topic koji se zove "Jeli to ista ona zemlja iz koje smo nekada otisli?"

Mozda su bosanci i hercegovci samo djelomicno odgovorni za porast slusanosti narodnjaka. Po mome misljenju, dio odgovornost snose i desno orjentirani krugovi u drustvu, kao i njihovo nametanje hrvatstva koje pripada 19. stoljecu, a ne 21. stoljecu, a sto upravo daje poticaj za revolt i ponasanje koje je upravo suprotno njihovim tvrdim linijama.

Isto tako, to je pokazatelj koliko je drustvo osiromasilo, jer je konzumiranje jeftinog alkohola i uzivanje u narodnjacima je zapravo jedina preostala vrsta zabave koju sve siromasniji hrvati si mogu priustiti.

Lijepi pozdravi.
TomK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:38   #48
Hrvati su od prije slušali narodnjeke, slušaju ih i danas, slušat će ih i u buduće....

Ne znam čemu čuđenje
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:42   #49
Quote:
Ri§:
Hrvati su od prije slušali narodnjeke, slušaju ih i danas, slušat će ih i u buduće....

Ne znam čemu čuđenje
Ako mislis na dijelove hrvatske koje spadaju pod nazivnik takozvana "Krajina", onda se slazem s tobom. No kao sto rekoh, sve hrvatske regije imaju svoju autohtonu narodnu glazbu, i do rata je zanimanje za "turbo-folk" bilo zanemarivo upravo iz tih razloga.

Lijepi pozdravi.
TomK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:46   #50
Quote:
piper kaže:
Pazi ovo, sa naslovne stranice monitor-a: Link na Jutarnji list: http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dan...lapac,21997.jl

Koji su to idijoti napisali?! Lupe plicajce, _iscipelare_ ih, a ovi "razboritim" postupanjem - nisu upotrijebli vatreno oruzje?!?!

Trebalo bi im poslati Mercepa, da napravi reda!


Ne seri, kad se tuku Srbi,
kad se siliuju Srbi,
kad se ubijaju Srbi,
onda se okolo piše da Srbi lažu, da ih niko ne dira...
Uz sve moguće svijedoke, uz poznati opis počinitelja, te popis i tablice atomobila policija nikad ne nađe počinitelja.
Kako to razumijeti nego podršku policije u uništavanju imovine Srba, premlaćivanje Srba te njihove likvidacije....
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:48   #51
Quote:
georgeWtheNuclear kaže:
Evo cudi se jedan sto nije apsilo i Hrvate. Pa kakva je to drzava gdje ne apse Hrvate za nerede koje su napravili Srbi?

Tko kaže da Hrvati nisu radili nered?
Pa šta su se srbi sami tukli među sobom kad je došla policija?
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:52   #52
kakva je to dr
žava čiji mediji pišu da su Srbi napali policajce Hrvate?
Nacionalistička država, koja nije pravna država, država u kojoj krvna zrnca više vrijde nego pravo, država koja sudi po krvnim zrncima, ne po pravu....
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 16:08   #53
Quote:
Ris:
kakva je to dr
žava čiji mediji pišu da su Srbi napali policajce Hrvate?
Nacionalistička država, koja nije pravna država, država u kojoj krvna zrnca više vrijde nego pravo, država koja sudi po krvnim zrncima, ne po pravu....
U hrvatskoj je devedesetih godina najmanje 30.000 ljudi nasilno izgubilo zivot upravo zbog toga sto su naivno vjerovali u vladavinu prava.

Prema tome, ako vec istices vladavinu prava, sjeti se svih onih koji su pretrpili daleko vise od onih koji danas trpe zbog toga sto je u novinama netko napisao da su srbi. Kamo srece da su i hrvati tako trpili devedesetih godina!

Lijepi pozdravi
TomK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 16:40   #54
Quote:
TomK kaže:
....djelomicno odgovorni za porast slusanosti narodnjaka. Po mome misljenju, dio odgovornost snose i desno orjentirani krugovi u drustvu, kao i njihovo nametanje hrvatstva koje pripada 19. stoljecu, a ne 21. stoljecu, a sto upravo daje poticaj za revolt i ponasanje koje je upravo suprotno njihovim tvrdim linijama.
Ne.
Pa dobar dio publike na "desničarskim" koncertima je upravo ekipa sa narodnjaka.
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 16:45   #55
Quote:
ADEX kaže:
A ako je tako, zasto onda te razularene, raspojasane i alkolom obodrene ne okupljaju u tako nekim ne-turbo-folk mjestima?
Zato jer im ne odgovara ekipa (financijski)
Na tim mjestima se pojavljuju likovi koji su u stanju potrošiti 30000 kn u jednu večer kad padnu u trans
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 16:47   #56
Quote:
TomK kaže:
Apsolutno se slazem sa tobom. Povijest ima svoja pravila i zakone, i jedan dobar dio useljenika koji je u Hr stigao devedesetih godina je to ucinio jer su bili primorani zbog ratnih zbivanja.

No, cinjenica je da je se u Hr uselio jedan ogroman broj bosanaca i hercegovaca. Cinjenica je i to da gotovo svi dijelovi hrvatske imaju svoju autohtonu glazbu, i zagorci, i slavonci, i dalmatinci, a koja nije turbo-folk. Na kraju, cinjenica je i to da je upravo u BiH narodnjacka glazba imala najveci broj poklonika, sto potvrdjuje i velikih broj pjevaca takozvanih "narodnjaka". Uz to, Bosna je u Jugoslaviji bila (a i sada je) najveci konzument narodne glazbe koja je dolazila iz Srbije.

Dakle, ta veza izmedju sadasnjeg stanja u Hr i bosanaca i hercegovaca se meni namece kao prirodan zakljucak, bez ikakve ambicije da ocjenjujem dali je to dobro ili lose za Hrvatsku, ili dali su bosanci i hercegovci dobri ili losi. To je irelevantno za topic koji se zove "Jeli to ista ona zemlja iz koje smo nekada otisli?"

Mozda su bosanci i hercegovci samo djelomicno odgovorni za porast slusanosti narodnjaka. Po mome misljenju, dio odgovornost snose i desno orjentirani krugovi u drustvu, kao i njihovo nametanje hrvatstva koje pripada 19. stoljecu, a ne 21. stoljecu, a sto upravo daje poticaj za revolt i ponasanje koje je upravo suprotno njihovim tvrdim linijama.

Isto tako, to je pokazatelj koliko je drustvo osiromasilo, jer je konzumiranje jeftinog alkohola i uzivanje u narodnjacima je zapravo jedina preostala vrsta zabave koju sve siromasniji hrvati si mogu priustiti.

Lijepi pozdravi.
Tocno tako. problem koji danas muci Hrvatsku, nije samo u onima koji slusaju narodnu muziku, ti ljudi ili vecina njih posteno zivi, radi ili sto vec i svoje novce trose u restoranima koji drze gradjani Hrvatske i koji placaju(vljada placaju) porez drzavi Hrvatskoj od kojih svaki gradjanin HR drzave bi trebao da ima neke koristi.
Recimo samo jednu recenicu. Koliko je Hrvatska dala tim nazovimo ih Bosancima a koliko im je uzela.
Kao sto znamo (ovo je vec politicka insinuacija) da su Franc, Alija, Slobo potpisali sporazum o tome kome sto pripada i Hrvati su bili primorani negdje zivjeti, a ako katolik iz bosne nece doci u HR pa gdje ce, nece valjda u Kazahstan. Ovo je samo primjer.
Vecina ovih ljudi iz Bosne nema vise nikakvog uticaja na nesto u HR, vecinom su to sad ljudi 50-ih godina koji su se povukli i mirno zive svoj zivot, a njihova djeca su sve samo ne bosanci, jer oni idu u Hrvatsku skolu , uce Hrvatski jezik i ponasaju se u skladu sa naucenim.
Koji roditelj moze utijecati na ponasanje svog djeteta ako ono ima 18 ili 20-ak godina.
Nazalost problem lezi dublje, ali ovo nije mjesto za tako nesto.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 17:23   #57
No, zanimljivo je da se i klape slušaju (i izvode) više nego prije, dakle ima više i izvornog narodnog izričaja.

Još bi bilo lijepo da se više pažnje posveti i ovakvim stvarima: http://www.hrvatska-narodna-glazbala.com/
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 18:01   #58
Quote:
Ri§ kaže:
kakva je to dr
žava čiji mediji pišu da su Srbi napali policajce Hrvate?
Nacionalistička država, koja nije pravna država, država u kojoj krvna zrnca više vrijde nego pravo, država koja sudi po krvnim zrncima, ne po pravu....
Opet govoris o Americi? Sad sam zbunjen.
Evil Kanevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 18:05   #59
Glavni razlog je da se na mjestima gdje se pustaju narodnjaci PIJE.

Ja bi isto da sam tamo, jer ih ne mogu slusat trijezan. A kad si pijan, ritam te samo ponese, dapace jedino glupe tekstove i mozes procesirati.
Kako svi piju, ima puno vise polugolih komada pijanih i spremnih, sto automatski znaci da i dosta ljudi tamo dolazi zbog drugih stvari osim glazbe. Duboki dekoltei su skoro pa normala.

Objektivno najluda atmosfera je na takvim mjestima. Plus u pocetku je odlazak na narodnjaku imao prizvuk zabranjenog voca, bilo zbog srpske muzike i zbog sranja (tuce, puskaranja) koji se katkad desava. Danas je mainstream jer su ugostitelji shvatili da se tu nalazi lova.
Metju is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 18:21   #60
Quote:
Rita kaže:
[url]Jer s eto moze okrenut i vratit na normalu ili stvarno ode hrvatska na balkan?
Ma ne, to ti je obična pojava u državama koje se obrate kapitalizmu. Misliš da u nekom nouveau riche klubu u Moskvi diskutiraju klasičnu filozofiju dok u pozadini svira jazz?
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.