Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2009., 16:18   #201
Joj, diwan thread... frend mi je na akademiji i svaki vikend kad dodje doma slusam o svim pitanjima koja ih/vas muce... sad cu ovdje nalazit odgovore, pa cu mu moc odgovorit (tako cemo mozda i moc pricat o necemu drugom )
Sacreus is offline  
Old 08.01.2009., 17:07   #202
Jel zna ko jel teško dobit da radiš u svom mjestu nakon akademije? Pozz svim budućim kolegama...
T i G a R is offline  
Old 09.01.2009., 13:35   #203
Quote:
cop__ kaže: Pogledaj post
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Prestanite sa nagađanjima i dezinformacijama! Radije nemojte ništa pisati! Na praksu idete u svoje gradove, i ako ostane ovako kako je dogovoreno radit cete 4mj po misec dana u prometnoj, misec u interventnoj itd... da sve vidite. Kada se vratite gore na druga 4mj dobit cete ono šta cete biti. Gleda se sve škola, fiz sprema (posebno za interventnu), i kakvi ste bili na praksi. Drugo se nezna jel to vam je tako, neznaju ni profesori ni nitko a kamoli netko ko nije još ni otišao na akademiju.
ja neznam šta si se ti našo uvrjeđen ,sta jel se nesmije informirat čovjek???
crx_vtec is offline  
Old 09.01.2009., 15:28   #204
Nisam se ja našao uvrijeđen, nego neznam koliko ti je korisno ode pročitati hrpu nagađanja i dezinformacija, umisto kvalitatnu i točnu informaciju.
cop__ is offline  
Old 09.01.2009., 19:39   #205
eto care,pogledaj ponovno sve moje izjave i nađi mi samo jednu u kojoj sam ja bilo šta reko o akademiji....
Nego sam samo postavljo pitanja nekim ljudima koji su pisali neke stvari pa mi se učinilo da možda znaju nešta što ja neznam .
pa sam se na taj način želio informirat...

isto sam čito neke izjave u podforumu lede kuće i kakvih tamo glupana ima... ma meni nije jasno kako su ti ljudi prošli test inteligencije tamo...već sad prićaju kako će harat po akademiji i malte ne tuć profesore ma muka mi od takvih ŽVALJAVACA koji laju, a kad treba manji od makovog zrna...
crx_vtec is offline  
Old 09.01.2009., 19:43   #206
poz

Quote:
cop__ kaže: Pogledaj post
Nisam se ja našao uvrijeđen, nego neznam koliko ti je korisno ode pročitati hrpu nagađanja i dezinformacija, umisto kvalitatnu i točnu informaciju.
MA NEMAS BEDA... vidim da si iz splita .kad sam bio u šarengradskoj na lječničkom upozno sam sa s jednim splićom .dečko je bio prva liga ,a ko zna možda i tebe upoznam u zg. aj drz sre ode
crx_vtec is offline  
Old 09.01.2009., 22:47   #207
Quote:
T i G a R kaže: Pogledaj post
Jel zna ko jel teško dobit da radiš u svom mjestu nakon akademije? Pozz svim budućim kolegama...
Sve ovisi o tome koliko kadra fali u tvom gradu.
Ali ako je ikako moguće, prije će te ostavit doma nego te bacit u neznam koje drugo mjesto.
To da si kod kuće je uostalom i najjeftinije za državu.
petra_wb is offline  
Old 10.01.2009., 16:43   #208
ima li kog
crx_vtec is offline  
Old 13.01.2009., 09:08   #209
policijska akademija

bjezite iz policije, ja upravo pisem knjigu o svojim danima tamo i vjerujte mi bice smjeha i jada...
tomswatt is offline  
Old 13.01.2009., 10:49   #210
Quote:
tomswatt kaže: Pogledaj post
bjezite iz policije, ja upravo pisem knjigu o svojim danima tamo i vjerujte mi bice smjeha i jada...
tako je strašno????
napiši barem nekoliko natuknica
Virtualac is offline  
Old 13.01.2009., 11:18   #211
ma,nije mi jasno šta je tako strašno...
pa ako tamo planiraš spavat do 10 jebiga ,onda ce ti bit strasno .al vjerojatno znas sta te tamo čeka pa se pripremi i psihički i fizički...
crx_vtec is offline  
Old 13.01.2009., 11:22   #212
p

Quote:
Virtualac kaže: Pogledaj post
tako je strašno????
napiši barem nekoliko natuknica
ma nije,barem koliko sam ja čuo.
zapravo ,ako tamo planiraš zajebavat se i spavat do 10,onda će ti bit jebeno,ali ako si se pripremio fizički i psihički nemaš frke
crx_vtec is offline  
Old 13.01.2009., 21:25   #213
Quote:
tomswatt kaže: Pogledaj post
bjezite iz policije, ja upravo pisem knjigu o svojim danima tamo i vjerujte mi bice smjeha i jada...
Može u pdf-u?

crx, probaj manje pisat, a pri tome mnogo reći : ))

Vjerujem da ću i ja otići na akademiju ove godine. Naravno ako bude natječaj raspisan.
Sivonja666 is offline  
Old 14.01.2009., 01:21   #214
Quote:
Sivonja666 kaže: Pogledaj post
Može u pdf-u?

crx, probaj manje pisat, a pri tome mnogo reći : ))

Vjerujem da ću i ja otići na akademiju ove godine. Naravno ako bude natječaj raspisan.
Ove godine nema šanse 2200 ljudi koji su primljeni se rotiraju po 4 mj na akademiji u 2 grupe po 1100 ljudi sve do 3.mj 2010. Tako da ko zna kada ce iduci natječaj.
Kolembo is offline  
Old 14.01.2009., 13:09   #215
Quote:
Kolembo kaže: Pogledaj post
Ove godine nema šanse 2200 ljudi koji su primljeni se rotiraju po 4 mj na akademiji u 2 grupe po 1100 ljudi sve do 3.mj 2010. Tako da ko zna kada ce iduci natječaj.
Kolko sam čuo da je potraga za policajcima u svim kadrovima jako velika, tako da bi ove godine moglo biti još više ljudi traženo. Al treba čekati da se raspiše natječaj, naravno ako bude.. A do tad moram razmišljat o drugim faksovima :S
Sivonja666 is offline  
Old 14.01.2009., 13:42   #216
poz

Quote:
Sivonja666 kaže: Pogledaj post
Može u pdf-u?

crx, probaj manje pisat, a pri tome mnogo reći : ))

Vjerujem da ću i ja otići na akademiju ove godine. Naravno ako bude natječaj raspisan.
čuj ,nemogu ti reć više nego što znam...
crx_vtec is offline  
Old 14.01.2009., 13:48   #217
s

Quote:
Sivonja666 kaže: Pogledaj post
Kolko sam čuo da je potraga za policajcima u svim kadrovima jako velika, tako da bi ove godine moglo biti još više ljudi traženo. Al treba čekati da se raspiše natječaj, naravno ako bude.. A do tad moram razmišljat o drugim faksovima :S
Slažem se s Kolembom.ove godine nema šanse jer mi tek krećemo u 3 mjesecu,a završavamo u 3.mjesecu 2010. a ima nas 2200 što znači da nema prostora za još jednu generaciju na akademiji....
evo nadam se da sam ti sad puno reko
crx_vtec is offline  
Old 14.01.2009., 15:13   #218
Quote:
tomswatt kaže: Pogledaj post
bjezite iz policije, ja upravo pisem knjigu o svojim danima tamo i vjerujte mi bice smjeha i jada...
U čemu je problem?
T i G a R is offline  
Old 14.01.2009., 15:30   #219
Quote:
Sivonja666 kaže: Pogledaj post
Kolko sam čuo da je potraga za policajcima u svim kadrovima jako velika, tako da bi ove godine moglo biti još više ljudi traženo. Al treba čekati da se raspiše natječaj, naravno ako bude.. A do tad moram razmišljat o drugim faksovima :S
Jesino ako vas smjeste nama na glavu.
Kolembo is offline  
Old 14.01.2009., 17:07   #220
Yupi!!!!!!!!! Jos samo 1 mjesec i 15 dana
Jole is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.