Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 14:01   #61
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Nije glupo nošenje haljine ili štikli, hvataš se za banalan primjer kojeg su dali drugi, a ja samo ponavljam. Nitko nije tvrdio da većina danas hoda ulicom u haljini i štiklama, pa ne razumijem o čemu hoćeš da raspravljamo

Napisala sam i još jednom ponavljam: sam pojam ženstvenosti je danas bespotreban, a ne haljina i pletenje pulovera što je hvalevrijedna vještina. Ne znam zašto ste tako agresivno defenzivne, kao da je nama bezveznjačama lako u životu.

hvatam se na primjer iz tvog posta.
očito pojam ženstvenosti danas nije bespotreban jer mnogi ljudi teže tome. ljudi imaju potrebu razlikovati se od drugih, ostaviti neki specifičan otisak u svijetu i društvu. to što ti ne vidiš smisla govori samo o tebi. ni loše ni dobro, samo govori.

bezveznjačo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 14:12   #62
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Jest, bespotreban je. Samim tim što je i jedno i drugo neodredivo, i jer je većina ovdje to opisala kao neki faktor x, odnosno kombinaciju dobrih proporcija, dobrog ponašanja i načina odjevanja, pa čak i kretanja i pogleda u očima ( , od čega me hvataju grčevi u crijevima) i sad je to neki viši ideal, poruka evolucije i ne znam što sve već niste udrobili u to, a što, kad potegnemo, crtu, opterećuje ljude. Žene opterećuje izostanak nečega što čak nije definirano, a muškarce možda još i više. Zar to nije urnebesno?
slažem se

mene mnogi doživljavaju vrlo ženstvenom, a zjenica oka moga se na to valja od smijeha
on tvrdi da sam karakterno muževnija od čaka norisa , a kadkada zna reć da ako mislim dobit što mi jel te treba da mu prestanem kurac rezat jer da taj ne radi na botun , a da mu bepa jozef baš i nije najnapetija
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 14:30   #63
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
slažem se

mene mnogi doživljavaju vrlo ženstvenom, a zjenica oka moga se na to valja od smijeha
on tvrdi da sam karakterno muževnija od čaka norisa , a kadkada zna reć da ako mislim dobit što mi jel te treba da mu prestanem kurac rezat jer da taj ne radi na botun , a da mu bepa jozef baš i nije najnapetija
Kaj i tvoj?

Ko ih šiša. Nemaju oni pojma kaj je nova ženstvenost. A dok im držiš posao, kuću i obitelj uspješno pod kontrolom, to im nije neženstveno
Nek ga sam proba kriza srednjih godina preveć puknut pa mi počne slinit za onima "da dragi niš nemrem sama" umilnim treptačama. Odrežem mu ga i doslovno, a ne samo preneseno.

Zadnje uređivanje Gilda. : 22.09.2010. at 14:55.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 14:40   #64
Mislim da ne postoji neka objektivna ženstvenost koja bi se mogla naučit, već će svaka žena koja je ima to izraziti na svoj način. E sad, mislim da je bitno da žena nauči poštovati i voljeti sebe baš onakvu kakva jest i da iz tog samopoštovanja i onog osjećaja ugode u vlastitom tijelu proizlazi i sve ostalo-i kretnje, i stav, i osmijeh i svi oni sitni detalji. Dakle, ne može ti netko doć i reć: čuj ovo su ti upute kak ćeš bit ženstvena pa ih ti nauči i sve će bit ok. Ne, to onda ne bi bila ti već neka izvještačena osoba koja kopira nekog drugog i djeluje totalno neprirodno.
Dakle, kad prihvatiš sebe kakva jesi i naprimjer kupuješ odjeću koja ti odgovara, a na onu koju diktira moda a u kojoj izgledaš loše, onda si već na dobrom putu da izgledaš ženstveno i elegantno. Također kad prihvatiš neke svoje nedostatke, recimo krive noge ili celulit ili nešto drugo, onda ćeš biti opuštena, vedrija i automatski privlačnija. Budimo realni, svaka, ali baš svaka žena ima nedostatke, nijedna nije savršena..tak da...
poanta je u tome da zavoliš tu ženu u sebi
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 15:12   #65
Ja mislim da se ženstvenija postaje mršavljenjem.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 15:57   #66
sad kad sam pročitala sve ovo, da podijelim neke misli s vama..
slažem se da je bitno dobro se osjećati u svom tijelu. to mi nije problem jer dobro izgledam
inače često visim u sportskoj odjeći jer mi je tako najugodnije.
u rijetkim prigodama kad se skockam, dečki sipaju komplimente da se sve praši. e sad, meni je to super tak par puta godišnje, ali sigurnije se osjećam u trenirci ili ako idem na faks - u trapericama.
jedan tip mi je rekao: ti si tako lijepa, ali to jako dobro pokušavaš sakriti.
ne znam, ok mi je što sam žeMsko, dobro se osjećam u svom tijelu, samo ne želim to uvijek "dijeliti" s drugima. ali onda imam filing da sam neženstvena.
mislim, bitno je kako se ja osjećam ,jel tak, a ne što drugi misle? ne moram ja sad svaki dan oblačiti suknju i nabacivati pudere, sjajila, sjenila i kak se već ne zovu svi ti premazi - da bi bila prava ženstvena žena..?
__________________
if you talk to god, you're religious. if god talks to you - you're psychotic :)
dexterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 16:16   #67
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
"da dragi niš nemrem sama"
Meni to nije ženstveno nego glupačasto.

Valjda sama nisam dovoljno ženstvena. It takes one to know one, i to.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 16:46   #68
Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
Ne, ali nažalost ima žena koje je ne oslovljavaju nikako, ne istražuju svoje tijelo, srame se svoje seksualnosti, pokrivaju se od glave do pete i hodaju svijetom ukočene i prestrašene da ih ne bi netko primjetio...
zato su neke previše otkrivene..da se primjete..

no, samopozdanje je veoma bitno da to znači da moras biti sa "TI" i sa svojim F sisama , celulitom i malim borama...
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:02   #69
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
slažem se

mene mnogi doživljavaju vrlo ženstvenom, a zjenica oka moga se na to valja od smijeha
on tvrdi da sam karakterno muževnija od čaka norisa , a kadkada zna reć da ako mislim dobit što mi jel te treba da mu prestanem kurac rezat jer da taj ne radi na botun , a da mu bepa jozef baš i nije najnapetija


yap, same here
ja ovako visoka, šlank(), nježna, umilna(da,da,da...) a zapraf mi moj kaže da sam veći 'frajer' od njega..

ne znam, valjda zbog poganog jezika i mojih instinktivnih reakcija na neke stvari... i psovanja

i slažem se sa stilianom...


i znate kaj, meni Škaričička nije ženstvena(samo zato jer meni ne može biti ženstvena osoba koja vječito izgleda kao da je tek ustala iz kreveta i nije oprala zube... al ne na seksi način ), ali recimo Jelena Veljača ili Nataša Janjić jesu... ()
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:10   #70
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni to nije ženstveno nego glupačasto.

Valjda sama nisam dovoljno ženstvena. It takes one to know one, i to.
ja poglupičastim kad je on doma
kad sam sama sve moram sama, tako da kad on dođe naglo zaboravim i vozit .
inače mi vožnja nije nikakav problem, al kad je on doma onda trepćem i vozi me dragi.
lijena sam tražiti parking, ljepše mi je da izletim iz auta i uletim kad dođe.






Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post


yap, same here
ja ovako visoka, šlank(), nježna, umilna(da,da,da...) a zapraf mi moj kaže da sam veći 'frajer' od njega..

ne znam, valjda zbog poganog jezika i mojih instinktivnih reakcija na neke stvari... i psovanja

i slažem se sa stilianom...


i znate kaj, meni Škaričička nije ženstvena(samo zato jer meni ne može biti ženstvena osoba koja vječito izgleda kao da je tek ustala iz kreveta i nije oprala zube... al ne na seksi način ali recimo Jelena Veljača ili Nataša Janjić jesu... ()
to je ono, ko te ne zna, skupo bi te platio i još brže vratio

ja nisam taj vila ravijojla tip kao veljača i janićka, ja sam više zdravoseljačka cura
kad je bila santa barbara u điru svi su me zvali eden
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:12   #71
meni Marija Škaričić nije ženstvena. ni Mirjana Hrga, Ana Kalemberova, Angelina Džoli ni većina curki koje su sad kakti starlete u nas( Grdić)
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:14   #72
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
lijena sam tražiti parking, ljepše mi je da izletim iz auta i uletim kad dođe.
Ti živiš u Opatiji.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:14   #73
Quote:
dexterica kaže: Pogledaj post
jedan tip mi je rekao: ti si tako lijepa, ali to jako dobro pokušavaš sakriti.
Meni su rekli da sam tako pametan, ali da to jako pokušavam sakriti. Pa naravno, znamo da je pamet sramota, tko se voli sramotiti uokolo.

Quote:
dexterica kaže: Pogledaj post
ne znam, ok mi je što sam žeMsko, dobro se osjećam u svom tijelu, samo ne želim to uvijek "dijeliti" s drugima. ali onda imam filing da sam neženstvena.
mislim, bitno je kako se ja osjećam ,jel tak, a ne što drugi misle? ne moram ja sad svaki dan oblačiti suknju i nabacivati pudere, sjajila, sjenila i kak se već ne zovu svi ti premazi - da bi bila prava ženstvena žena..?
Kaki puder, kako sjajilo? To treba ružnim ženama, lijepe su lijepe i bez tega. I ženstvene, jašta.

E da, daj nam sliku svoju da vidimo kako si se sakrila od ljepote.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:17   #74
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ti živiš u Opatiji.
ala izgovora to po onoj svaka skuža nađe muža

zaboravim ja i kako se toči benzin i kako se ulje dolijeva , a nije mi napeto ni recimo grane iz vrta nosit .
kad ga nema onda ne da ih nosim nego ih i odrežem motorkom
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:21   #75
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
kad ga nema onda ne da ih nosim nego ih i odrežem motorkom
Meni je to strašno ženstveno. I ja sam isto ženstven.

A žene su tisućljećima hrmbale k'o cucki. Danas, u ova pederska vremena, ne hrmbaju ni žene, a bogami ni cucki.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:26   #76
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Meni je to strašno ženstveno. I ja sam isto ženstven. .


a jel, onda jednom sam isčupala stablo limuna i presadila ga na drugo mjesto

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
A žene su tisućljećima hrmbale k'o cucki. Danas, u ova pederska vremena, ne hrmbaju ni žene, a bogami ni cucki.
mašala na pederskim vremenima
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:28   #77
uh, sad si baš mislim... ja kopam vrt vrlo ženstveno, a kad ga plijevim to je tek milina... a da me vidite u proljeće dok pjevam s ptičicama ispod procvale trešnje poludjele bi



nego, ozbiljno, baš me zanima, što mislite jesam li ja ženstvena?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:30   #78
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
Pa je, ali što s ovima neženstvenima
Moraju se više truditi. Družiti se s ljudima kojima ženstvenost nije visoko na listi 'kvaliteta'.

A što s muškarcima koji ne izgledaju mužjački? Da sam se ja u životu oslanjao na dojam muškosti, ostao bih, da budem prost, suha kurca. Ispostavilo se da odsustvo 'mužjaštva' nije neki presudni problem ako imaš dovoljno drugih kvaliteta.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:32   #79
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
uh, sad si baš mislim... ja kopam vrt vrlo ženstveno, a kad ga plijevim to je tek milina... a da me vidite u proljeće dok pjevam s ptičicama ispod procvale trešnje poludjele bi



nego, ozbiljno, baš me zanima, što mislite jesam li ja ženstvena?
kopaš vrt, daješ hranu na stol svojoj obitelj, imaš desetero djece, ti si pojam ženstvenosti
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:33   #80
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
zaboravim ja i kako se toči benzin i kako se ulje dolijeva , a nije mi napeto ni recimo grane iz vrta nosit .
kad ga nema onda ne da ih nosim nego ih i odrežem motorkom
prestani!
ja i čaj zaboravim skuhat...

moj se već zajebava da je moj sluga i klanja mi se dok mi donosi kavu...

: kuham, čistim, perem :

glora, ti meni djeluješ baš ženstveno
pojma nemam kak izgledaš, ali brijem da si obla...
i nekak smirena
i nježna

to je ženstveno...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.