Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2011., 00:48   #61
Mislim da to ipak potječe iz životinjskog svijeta, tako da je Alpha vođa, predvodnik, a mislim da nisam nikad vidio da u životinjskom svijetu postoji više vođa.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 12:56   #62
9. je bila OK. Ne bi rekao da je bilo očito tko je Alpha čisto jer mi se čini da je u konačnici mogao biti bilo tko. Nisu baš smisleno sve to isplanirali i mogli su napravit da je bilo tko Alpha, kako god im je pasalo. Al dobro. Neka završe ovu sezonu i neka drugu malo bolje zapletu.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 13:56   #63
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
Mislim da to ipak potječe iz životinjskog svijeta, tako da je Alpha vođa, predvodnik, a mislim da nisam nikad vidio da u životinjskom svijetu postoji više vođa.
Iz životinjskog svijeta ti vrijedi isto. Postiji više alpha odjednom. Npr. ono kad mlađi ide u borbu sa starijim da bude vođa.
E, pa to bi se moglo i tu dogodit ako Derek pobijedi
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 14:12   #64
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
9. je bila OK. Ne bi rekao da je bilo očito tko je Alpha čisto jer mi se čini da je u konačnici mogao biti bilo tko. Nisu baš smisleno sve to isplanirali i mogli su napravit da je bilo tko Alpha, kako god im je pasalo. Al dobro. Neka završe ovu sezonu i neka drugu malo bolje zapletu.
nisu oni baš smisleno niš splanirali, sve izgleda da onako u hodu kombiniraju, ispucaju sve opcije pa ono šta ostane to bude TO

Ja bi bila zadovoljna da u drugoj maknu tog glupog mutavog Scotta i sigurno bi bilo bolje.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 14:28   #65
Ironično da glavni lik je ujedno i nama najgluplji lik, valjda zbog njegovog ne-mogu-se-odlučit ponašanja.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:43   #66
Još nitko nije gledao?? hihi ja jesam, i malo mi je previše klišejasta ova serija
Najbolji mi je Stiles, a ovog Scotta bi maknula i umjesto njega stavila Dereka.
U svakom slučaju serija bi mi se svidla ako Alison (mislim da se tako zove) postane hunter i lovi Scotta
JOe1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:45   #67
Ja sam pogledala! Bila mi je dobra nova epizoda, jedino nisu baš objasnili kak je Derek tako brzo postao poslušan Alphi.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:46   #68
Question

Quote:
iGirl kaže: Pogledaj post
Ja sam pogledala! Bila mi je dobra nova epizoda, jedino nisu baš objasnili kak je Derek tako brzo postao poslušan Alphi.

e to mene isto zanima, malo mi je to bezveze.
JOe1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:55   #69
Preskočili su to prikazati. Derek je potpuno pod njegovom kontrolom, to se čak i vidjelo u podrumu jer je ludovao u vukodlak stanju. Mislim da nije ni Alison prepoznao, a nju zna.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:58   #70
pa da ovaj je alfa, i ima da ga derek sluša
JOe1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 20:33   #71
Quote:
JOe1234 kaže: Pogledaj post
pa da ovaj je alfa, i ima da ga derek sluša
Haha... nije to baš tako jednostavno. Može biti ili da je Derek pod nekakvom alpha hipnozom kao rob ili je prisiljen do te mjere da nema izbora. Jedino je malo čudo ak Alpha ima takvu moć nad Derekom koji je beta, kako onda i Scott nije u istom stanju kao Derek
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 20:48   #72
hihih ovo počinje biti sve zbunjujuće nemam sad više pojma, ma to naš derek glumi pa ga bu poslije krknul
JOe1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 20:54   #73
Ne znam, za sad je vrlo uvjerljivo izgledalo. Taj alpha je isto poseban, sve mi se čini da se on namjerno poigrava sa Scottom zato kaj mu se prohtjelo jer bi inače i on bio kao Derek.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 00:58   #74
ajme odakle vam ove teorije alpha hipnoza

ma glumi Derek, nema šta drugo biti

mene zanima šta je sa Jacksonom nakon one kuće, gdje je on

živcira me što sad kad Alphi pola lica nije sprženo nitko ne kuži da je to on... Scottova mama naravno odmah pristala na spoj glupo biće, al ajd dosljedni su bar, kakva mama, takav sin

i znao sam da vet zna za njih, od početka mi je bio sumnjiv

još dvije epizode pa gotova sezona
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 13:55   #75
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
ajme odakle vam ove teorije alpha hipnoza

ma glumi Derek, nema šta drugo biti

mene zanima šta je sa Jacksonom nakon one kuće, gdje je on

živcira me što sad kad Alphi pola lica nije sprženo nitko ne kuži da je to on... Scottova mama naravno odmah pristala na spoj glupo biće, al ajd dosljedni su bar, kakva mama, takav sin

i znao sam da vet zna za njih, od početka mi je bio sumnjiv

još dvije epizode pa gotova sezona
Mislim da je Jackson pobjegao, kad su Dereka uhvatili.
Cijela obitelj im je malo naivna i lakovjerna.
I meni je veterinar bio sumnjiv još otkad se sumnjalo da je on Alpha.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 21:57   #76
Nova epizoda je bila dosta dobra, pogotovo pred kraj. Styles je legenda, onako facu u facu s Alphom Scott je busted na kvadrat, bit će veselo u sljedećoj epizodi!
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 00:54   #77
Izgleda da se ova serija ipak razvila i nesto bolje...
Lucas_Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 17:42   #78
Da mi je samo znati kaje vet stavio da alpha nemože proći....

Od svih likova najbezvezniji mi je Scott, baš bi bilo super da nestane i da ga ostali traže jer su ostali jako zabavni. Jackson mi super glumi, nadam se da će se probiti i dalje od ovog. Styles je legenda. A i Lydia je jedan zanimljivi lik. Sam da se ne riješe kojeg od likova. Recimo Dereka. Pa on tak dobro izgleda kad je mrgodan...i bez majice haha.

Mirišalo je ovo na treš al oni horor elementi su mi više na pragu Buffy. Ak će se držati horora, onda bi moglo prerasti i u kultnu seriju.
pizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 19:44   #79
Quote:
pizza kaže: Pogledaj post
Da mi je samo znati kaje vet stavio da alpha nemože proći....

Od svih likova najbezvezniji mi je Scott, baš bi bilo super da nestane i da ga ostali traže jer su ostali jako zabavni. Jackson mi super glumi, nadam se da će se probiti i dalje od ovog. Styles je legenda. A i Lydia je jedan zanimljivi lik. Sam da se ne riješe kojeg od likova. Recimo Dereka. Pa on tak dobro izgleda kad je mrgodan...i bez majice haha.

Mirišalo je ovo na treš al oni horor elementi su mi više na pragu Buffy. Ak će se držati horora, onda bi moglo prerasti i u kultnu seriju.
Pa nije ništa veterinar stavio već su ona vratašca za ući iza pulta bila od posebnog drva koje smeta Alphi.
Styles mi je naj lik u seriji!
Derek je
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 19:55   #80
Pa nitko ne komentira najavu za sljedeću epizodu, zakaj lidija divlja u bolnici ko da ju je vrag obuzel, i zakaj alison pobogu ide dalje u trening da zatuče scottaaa....dereka premalo ovu epizodu.
JOe1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.