Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 14:40   #1
Hand of God (2014-2017)


Quote:
“Hand of God” stars Golden Globe winner Ron Perlman (“Sons of Anarchy”) as the honorable justice Pernell Harris. The show centers on Judge Harris, a hard-living, law-bending married man with a high-end call girl on the side, who suffers a mental breakdown and goes on a vigilante quest to find the rapist who tore his family apart. With no real evidence to go on, Pernell begins to rely on “visions” and “messages” he believes are being sent by God through Pernell’s ventilator-bound son.

The Amazon Prime drama also stars Dana Delany (“Body of Proof”) as the Judge’s protective wife Crystal Harris, Garret Dillahunt (“Justified”) as KD, the born-again sociopath whose violent tendencies are exploited by Pernell, Andre Royo (“The Wire”) as the slick, smart, gregarious, and greedy mayor Robert ‘Bobo’ Boston, Alona Tal (“Burn Notice”) as Pernell’s grieving daughter-in-law Jocelyn Harris, Julian Morris (“Pretty Little Liars”) as the questionable preacher Paul Curtis, Elizabeth McLaughlin (“Betrayal”) as the preacher’s sultry girlfriend Alicia, and Emayatzy Corinealdi (“Middle of Nowhere”) as Pernell’s call girl and confidante Tessie.

Watkins, Forster, Perlman, Brian Wilkins (“Lost in America”) and Jeff King (“White Collar”) are executive producers, and Jillian Kugler (“World War Z”) is co-executive producer. “Hand of God” is currently shooting in the Los Angeles area and is set to premiere this fall.

IMDB



Prva epizoda downloading now

Zadnje uređivanje lie : 08.08.2015. at 11:52. Reason: apdejt
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 11:05   #2
Ne znam...gledao bi ovo zbog Perlmana, ali prica bas i nije neka

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 10:11   #3
Gledace se zbog Ron Perlmana samo mi nije jasno evo na Wiki pise da ce biti cela sezona ali za sada postoji info samo za prvu
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 16:03   #4
To su otkazali?
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 16:17   #5
Nisu otkazali, nego su dobili punu sezonu (13 epizoda, ako se ne varam). Izašao je pilot i prema tome su ljudi glasovali žele li ostatak serije ili ne. Amazon je dao seriji narudžbu i prva sezona će biti dostupna u 2015., ali točan datum nije specificiran.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 20:18   #6
Uh, odlicno ! :klap:

Raduje me sto se pojavila nova serija u kojoj Ron Perlman glumi glavnu ulogu jer sam ga strasno zavoleo gledajuci SOA i poceo ga vise ceniti kao glumca.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 10:08   #7
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nisu otkazali, nego su dobili punu sezonu (13 epizoda, ako se ne varam). Izašao je pilot i prema tome su ljudi glasovali žele li ostatak serije ili ne. Amazon je dao seriji narudžbu i prva sezona će biti dostupna u 2015., ali točan datum nije specificiran.
Znam, pilot sam još davno gledao, no kako nigdje nikakvih datuma, mislio sam da je otkazano. Hvala na info.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 10:04   #8
Obećavajuće ! Rona volim !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 10:49   #9
isuse, kakvo govno od serije. pogledao sam prvu epizodu, dosada na najjače. kad sam vidio glumačku postavu u najavi mislio sam bit će dobro, sve dok se nisu zakotrljali prvi kadrovi odmah mi je bilo jasno da se radi o još jednom promašaju.
dosadno i dosadno i dosadno! bacio sam je u smeće nakon što sam je nabrzaka prevrtio, ni jedan kadar ne ljepi te za monitor, čak suprotno.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 19:06   #10
evo 2015. u zadnjem kvartalu
ima li kakve najave kad će ovo počet ili je već počelo?
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:21   #11
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
evo 2015. u zadnjem kvartalu
ima li kakve najave kad će ovo počet ili je već počelo?
klo, bog s tobom ovo je već izašlo sve, imaš cijelu sezonu na raspolaganju
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 21:27   #12
Nisam gleda a vidim ovdje ni jedan komentar

I kakva je serija. Jel ko SoA
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 03:03   #13
pa skini pilot pogledaj i budi prvi s konkretnim komentarom
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 09:53   #14
i osvoji vrjedne nagrade
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 18:16   #15
Zanimljiva ideja, dobri glumci.....ali krajnji rezultat je ipak samo jedna prosječna serija.
Amazon je seriju obnovio za sljedeću sezonu ali čisto sumnjam da ću gledati i 2. sezonu.
Moja ocjena serije je 6/10.......
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 06:17   #16


Boki000 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.