Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2010., 23:41   #121
već su sve kombinacije spomenute, ali moj favorit je ananas, naranča, limun, polovica breskve i malo soka iz kompota, pola banane

ili malo mlijeka, petit keksi i banana

sad mi se pak pije s jagodama želim jagode
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 23:42   #122
Quote:
mirta2 kaže: Pogledaj post
Koji bi sokovnik bio najjednostavniji za rastavljanje i pranje, u perilici po mogućnosti?

štapni mikser
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 22:23   #123
Quote:
rajder kaže: Pogledaj post
Ima tko recept od ukusnog soka za skidanje masnoće u krvi??'
negdje sam čula da je cikla jako dobra, ne znam koliko je ukusno ali možda u kombinaciji sa nekim drugim povrćem ili voćem
prviapril is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 00:13   #124
Quote:
rajder kaže: Pogledaj post
Ima tko recept od ukusnog soka za skidanje masnoće u krvi??'
Toga nema. Visoki kolesterol? Ukinuti masno i vjezbati.
lutiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 06:23   #125
pored spomenutog vegan.editboard.com i na stranicama sirovahrana.com i njihovom forumu ima dosta recepata i savjeta, evo copy/paste teme s dvanaest recepata

The Juice Master - Jason Vale

Kad sam kupio blender Philips HR2094 i sokovnik Philips HR1861 u paketu, dobio sam i jedan dvd na kojem Jason Vale demonstrira, na gore pomenutim aparatima, pravljenje svojih juice-ova. Vise o Jasonu na http://www.juicemaster.com/aboutus.php Ja zelim da te recepte podjelim sa vama. Kod mene kuci, oni su sastavni dio svakodnevnice. Ulazna cjev na sokovniku je velicine da kroz nju moze proci cjela jabuka. Tako on svoje juice-ove pravi kao kakav sendvic sa jabukama umjesto sa snitama hljeba. Npr. prvo jabuka....pa onda sve drugo i bez reda.....pa opet na kraju jabuka. Vrlo efektno to izgleda na dvd-u a i covjek sam kad poslije to radi se osjeca kao proffs. Sve svoje juices on servira u casi od 3-4 dcl sa nekoliko kocki leda. Prvo, znaci kocke leda, pa onda juice. Na dvd-u ima 12 recepata. Ovdje je svih 12. Ps: MALO u receptima znaci npr. cvekla-jedna kriska, celer-pola stabljike, djumbir-vrlo malo jer je jak i slicno... Kolicine nisu strogo definisane. Sve se moze i uduplati da se dobije dupla kolicina soka i sl. I jos nesto u vezi limuna i ananasa: On limun cjedi pod korom jer ispod zute kore ima ona tanka bjela u kojoj opet ima korisnih sastojaka za nas. Ista stvar je i sa ananasom koji je u srodstvu sa jabukom (apple resp. pineapple). I njega cjedi pod korom iz istog razloga. Naranca se medjutim mora oguliti. Sami prosudite hoce li vam se kakve cjetke u sokovniku prije "istupiti" ili ne ako ubacite limun i ananas sa korom. On to radi na dvd-u i ja to radim kod kuce. U uputstvu za koristenje sokovnika pise da se guli. Izbor je vas.


1 - SUPER FAST JUICING - RED JUICE

JABUKA
KRASTAVAC 4 CM (centimetra)
TIKVICA 3 CM
MRKVA 2 MANJE
DJUMBIR LITE
LIMUN 2 CM
CELER MALO
CVEKLA MALO
JABUKA

2 - WORKOUT - GREEN JUICE

JABUKA
KRASTAVAC 3 CM
CELER MALO
JABUKA

Kad covjek trenira trose se minerali kao natrium i kalium. Usuti u termos bocu i ponjeti za poslje treninga ili kad covjek osjeca potrebu za ovim juice-om. Kad se pije dominira jabuka. Krastavac i celer se ne osjecaju.

3 - SUPER VEGGIE CHUTE JUICE - RED JUICE

JABUKA
KRASTAVAC 3 CM
TIKVICA MALO
MRKVA 4 CM
ŠPAROGA MALO
CVEKLA KOMAD
PAPRIKA ZUTA POLA
BROKULA 1 CVJET
ŠPINAT MALO
SALATA POTOCARKA MALO
PAPRIKA NARANCASTA MALO
LIMUN CETVRTINA, sa korom
DJUMBIR MALO
JABUKA

Ovaj juice je prepun povrca u jednoj jedinoj casi. Spanak sadrzi puno klorofila, sunceve energije koja se nalazi u bilju i kojeg mi ovdje pijemo sa svim svojim dobrim osobinama. Kad se pije ne osjeca se toliko povrce koliko jabuke i limun. Kao i ranije i ovdje se juice pravi prakticno kao jedan sendvic sa jabukama umjesto snitama hljeba.

4 - DOCTOR JUICE - RED JUICE

JABUKA
MRKVA 4 CM
CVEKLA KOMAD (kao polovina limuna)
LIMUN CETVRTINA, SA KOROM
DJUMBIR MALO
CELER JEDNA STABLJIKA
JABUKA

Sadrzi prirodni antibiotik (djumbir), vitamin A, B i C (jabuke i limun), betakaroten u mrkvi i cveklu koja je dobra za krv. Ako si kao malo prehladjen, popij ovaj juice na prazan stomak. Ne poslije jela jer tada pojedena hrana sprjecava nesmetan prolaz juice kroz probavni trakt. Ps: djumbir mi pravo dobro zvuci na engleskom: ginger, kao neki gitarista ili sta ti ja znam

5 - DREAMY DETOX - GREEN JUICE

JABUKA
ŠPINAT NEKOLIKO LISTOVA
LIMUN CETVRTINA
DJUMBIR VRLO MALO
KRASTAVAC 3-4 CM
CELER 1 STABLJIKA
JABUKA

Nikad ne stavljati špinat prvi ili zadnji u cjev od sokovnika!

Ovo je jedan od najpopularnijih juice-ova u juice-barovima. Ovaj juice vrsi detoksinaciju sistema i jetre. Sto se tice jabuka: Kupuj GOLDEN DELICIOUS ili ROYAL GALA jabuke. GRANNY SMITH jabuke su dobre za jelo ali ne i za pravljenje (cjedjenje) juice-ova. Sto se tice kolicina sastojaka u receptima: ne drzati ih se jako, jako strogo. Nema potrebe. Neka okusi variraju malo. To i jeste ono fino i interesantno u pravljenju prirodnih sokova.

6 - LEMONADS

NAJBOLJA, NAJZDRAVIJA I NAJUKUSNIJA LIMUNADA NA SVJETU

JABUKA Golden Delicious
LIMUN CETVRTINA, SA KOROM
JABUKA Golden Delicious
Najbolja i najzdravija jer je napravljena:
- sa destilovanom vodom iz voca
- sa fruktozom umjesto sa otrovnim bjelim secerom
- sa mineralima pretvorenim iz neorganskog u organski oblik, vitaminima i enzimima

JABUKA MALO ZELENIJA I GUSCA LIMUNADA
KIWI 2 KOMADA, SMANJITI BRZINU SOKOVNIKA OVDJE
JABUKA

ANANAS CETVRTINA ROZA LIMUNADA
JAGODE NEKOLIKO
LIMUN POLA, SA KOROM
ANANAS CETVRTINA TROPSKI UKUS

JABUKA
GREJPFRUIT POLA UMJESTO LIMUNA
JABUKA IZJUTRA NA PRAZAN STOMAK

ANANAS I LIMUN, KOJI SE CJEDE SA KOROM, TREBAJU SE PRIJE CJEDJENJA DOBRO ISPRATI POD MLAZOM VODE!

7 - BREAKFAST ON THE GO

SMOOTHIE - Mjesavina raznog voca

BANANA POLA
MUSLI 3 KASIKE
BOROVNICE 2 KASIKE
YOGHURT 4 KASIKE BIO-LIVE YOUGHURT
(Alt. SOJAYOGHURT)
MED 1 CAJNA KASIKA EKOLOGISK
MLIJEKO 3 DCL
LED NEKOLIKO KOCKI

Sve staviti u blender i mixati 1 minutu ili 45 sekundi. Ako se zeli gusce onda dodati manje mlijeka

8 - PROTEIN SMOOTHIE

SOKOVNIK:

JABUKA
KRASTAVAC 8 CM
CELER 1 STABLJIKA
LIMETA SA KOROM ILI BEZ, PO ZELJI
JABUKA

MIXER:

LED 3-4 KOCKE
SEZAM I SPICE BUNDEVE 1 KASIKA (OGULJENE SPICE)
AVOCADO POLA, ZREO
BANANA POLA, CITAVU AKO SE ZELI GUSCE

Dodaj sok iz sokovnika sastojcima u blenderu (mixeru) i nek se sve mixa 45 sekundi.
Proteini se sastoje od amino kiselina. Nase tjelo treba 23 amino-kiseline. U tjelu se vec nalazi 15. Dakle, tijelu je potrebno jos 8 amino-kiselina! Tih preostalih 8 mi moramo unijeti izvana u nase tjelo jer ih samo tjelo ne moze proizvesti. Gore navedeni recept sadrzi svih 8 amino-kiselina. U njemu su sadrzani svi potrebni ugljikohidrati, vitamini, minerali i fiber. Koristan svima. Za one sto treniraju, pa i s tegovima: Dobro ga je popiti pola sata poslije treninga.

9 - MANGO BIO-LIVE ENERGI

BLENDER:

MANGO 1
BANANA 1
BIO-LIVE YOUGHURT 4 KASIKE

SOKOVNIK:

ANANAS POLA

BLENDER:

LED 3-4 KOCKE
MED CAJNA KASIKA
JUICE IZ SOKOVNIKA

U blenderu mixati 45 sekundi.

Popularan! Daje energiju. Sadrzi kalium, magnesium i betakaroten iz manga. Umjesto ananasa (skuplja verzija) mogu se uzeti 2 jabuke ili 3-4 oguljene narance.

10 - STRAWBERRY SUNRISE

SOKOVNIK:

ANANAS CETVRTINA
LIMETA 1 SA KOROM

BLENDER:

JAGODE 5 KOMADA
BANANA POLA
LED NEKOLIKO KOCKI
JUICE IZ SOKOVNIKA

Mixati 45 sekundi!

Jagode su anticancerogene. Podizu imunitet. Banane sadrze mnogo kaliuma. Odlican poslje treninga. Kao dorucak takodjer.

11 - VEGGIE SPECIAL SMOOTHIE

SOKOVNIK:

JABUKA
BROKULA 1 CVJET
MRKVA 1
NARANCASTA PAPRIKA MALO
ZUTA PAPRIKA MALO
ZELENA PAPRIKA MALO
ŠPAROGA MALO
CVEKLA KRISKA
KRASTAVAC 3 CM
DJUMBIR VRLO MALO
ŠPINAT NEKOLIKO LISTOVA
SALATA POTOCARKA NEKOLIKO LISTOVA
TIKVICA 1 CM
LIMUN CETVRTINA DO POLOVINA, sa korom
JABUKA

BLENDER:

LED NEKOLIKO KOCKI
JABUKA POLA, SITNO ISJECKANA
AVOCADO POLA
JUICE IZ SOKOVNIKA

Mixaj 1 minutu. Ako je smoothie previse gust – dodaj koju kocku leda. Veoma lijep crveni juice.

12 CHILDREN

”HULK”

JABUKA 1 ILI 2
ŠPINAT NEKOLIKO LISTOVA
LIMUN CETVRTINA
CELER 1 STABLJIKA
ANANAS CETVRTINA

”KARL ALFRED” ILI ”POPAJ”

JABUKA
ŠPINAT NEKOLIKO LISTOVA, 3-4 manja
LIMETA POLA, sa korom
CVEKLA KRISKA
JABUKA
CIMET PAZLJIVO MALO
Zadnja izmjena: exsengrl; 19 stu 2009 10:53; ukupno mijenjano 21 put/a.
exsengrl

Ovo je jako zanimljivo. Daj prevedi jos te recepte koji nedostaju. Moram priznati da uzivam citati ovakve stvari koje su vec probane, a sigurno su ukusne i korisne. Ne garantitam da cu probati sve, vise sam za isprobavanje ovih guscih sokova-kaša
Sto se tice rijetkih sokova, tu ne zaostajem, vodu uopce ne pijem, sva tekucina u toku dana mi je cijedjeni sok - 100% organska-destilirana voda Probao sam drobiti sve i svasta, ali na ove 4 vrste voca i povrca sam se zadrzao i stvarno uzivam Jabuka, mrkva, naranca i mandarina. Jabuka mi je najbolja, najukusnja i nju najvise pijem, zatim mrkva, a ovo ostalo ne tako cesto.

velvet

- 100% organska-destilirana voda

Gdje nabavljaš tu vodu?
Silv19

...vise sam za isprobavanje ovih guscih sokova-kaša
Sto se tice rijetkih sokova, tu ne zaostajem, vodu uopce ne pijem, sva tekucina u toku dana mi je cijedjeni sok - 100% organska-destilirana voda Probao sam drobiti sve i svasta, ali na ove 4 vrste povrca sam se zadrzao i stvarno uzivam Jabuka, mrkva, naranca i mandarina. Jabuka mi je najbolja, najukusnja i nju najvise pijem, zatim mrkva, a ovo ostalo ne tako cesto.

Ja volim više rijetke sokove od kašastih i to najviše kad je samo od jedne vrste voća/ povrća, manje mixeve. Božavam npr. rijetki sok od ananasa, pa od grejpfruta, pa od borovnica....

Luna

- 100% organska-destilirana voda

Gdje nabavljaš tu vodu?

Prirodni cijedjeni-presani sokovi od voca i povrca su jedina prava prirodna destilirana voda. Za bolje objasnjenje svakako procitati knjigu
"Norman W.Walker - Voda i vase zdravlje, mogucnosti i rizici"


još malo copy/paste postova s vegan.editboarda za super green smoothie

6-7 jako zrelih banana ( onih sto su tamnosmedje izvana, a bijele iznutra)
10ak listova blitve ili spinata
kriska celera (korjen)
malo grozdica
po volji jos neko drugo slatko voce ( kruske, tresnje.. ) ili proklijana pšenica

ubacite u multipraktik ili blender (bolje ako je blender vece snage jer se zeleno lisce treba malo duze usitnjavati ) - prvo lisce i celer, pa onda banane, grozdjice i ev. ostalo
banane su fantasticne kad se jedu sa tamnim lisnatim zelenjem, jer zelenje usporava nagli porast secera od banana tj. ne dolazi do naglog rasta i nakon toga brzog pada energije, nego secer postepeno ulazi u organizam i daje nam vecu izdrzljivost...a i okus je uistinu predivan


Ja sam danas isprobala ovu kombinaciju i ispalo je (van svih mojih ocekivanja !) mljac mljac slatkasto a divne zelene boje :
- 1 jabuka
- 2 kruske
- malo persinovog lisca
- par listova blitve

Ja ne mogu napraviti sa svojim mixerom bas sjajne sokove,to su vise pirei pa sam ja ovo procijedila kroz cjediljku !


ok danasnja kombinacija je
jedna banana
jedna jabuka malo spanaca (nisam imala dovoljno za rukohvat)
jedan rukohvat salate mjesane i mlade
oko 150 ml vode ili koliko vec zelite da vam bude gusto i mali "splash" jabukovog soka sirovog normalno
ljudi to je toliko ukusno da ocu da padnem na ....... hm jelte
uopste se ne osjeca "trava" vec divno umjereno slatkasti ukus voca
FANTASTICNO

3 jabuke
1 banana
3 naranca
(samo za sebe je prefino,ko neki premljac puding ili krema)
e ali onda jos i malo blitvice ...
(ja sam stavila jedan mali sveznjic i mrvicu mrvicu meda stavis ako ti je malo gorkasto sto zna biti iduci dan)

Lisce celera i malo stapke
par listova endivije
lisce persuna
naribani mali komadic daikona
par listova kelja
banana,kruski,jabuka i naranci stavite koliko vam treba da "zakamuflirate" okus zelenja

Mi smo dobili sokovnik tako da sam od ovog radila i shake i sok (sokovi su super ali nisu ni priblizno toliko zasitni kao shakeovi)

Novi prijedlozi za Green Smoothiese,najbolji dorucak na svijetu :

Mango-persin = 2 velika manga, 1vezicu persina, voda
Jagoda-banana-salata = 1-salica jagoda,2 banane,1/2 rimske salate,voda
Kruska-kelj-menta = 4 kruske, 4-5 listova kelja, 1/2 vezice mente, voda
Breskva-spinat = 6 bresaka, 2 sake spinata,voda
Jabuka-kelj-limun = 4 jabuke, sok od 1/2 limuna ,4-5 listova kelja,voda
Banana-spinat = 10 malih banana, 2 sake spinata, voda
Mango-korov = 2 manga, 1saka lobode,koprive ili nekog korova, voda
Kivi-banana-celer = 4 kivija, 1 banana ,3 celerove stapke,voda
Kruska-malina-kelj = 3 kruske, 1 saka malina, 4-5 listova kelja, voda

Zadnje uređivanje ursamajor : 21.02.2010. at 07:37.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 17:33   #126
osim banane i kruške dobra baza tj. osnova za kremasti smoothie mogu bit mango, papaja i avokado.
evo par recepata s avokadom. oni koji su slabi s engleskim mogu lako koristit google prevoditelj.
http://translate.google.hr/?hl=hr&tab=wT#

Avocado Avalanche Smoothie Recipe

1 large avocado
2 teaspoons condensed milk
1 cup ice

Scoop out avocado into blender. Add 2 teaspoons condensed milk or a little more, depending on how sweet you like it. Then add the ice and blend all of it together until it's a semi-creamy texture.
488 Calories, 107g Carbs, 6.9g Fat, 13.3g Protein

http://www.incrediblesmoothies.com/r...alth-benefits/
1 green apple
1/2 avocado
1 tbls lime juice
1/2 – 1 cup water

Calories: 233 | Fat: 15g (grams) | Protein: 2.4g | Carbs: 27.6g | Calcium: 2% | Vitamin A: 4% | Vitamin C: 28%

Avocado-Banana Smoothie
1/2 avocado
1 banana
1 apple
1 stock of celery
1-2 cups fresh baby spinach (or other leafy green)
1/2 – 1 cup water

Calories: 365 | Fat: 15.7g (grams) | Protein: 5.2g | Carbs: 61.4g | Calcium: 9% | Vitamin A: 50% | Vitamin C: 69%

Avocado-Kiwi Smoothie
½ avocado
2 kiwis
1 banana
2 cups fresh baby spinach (or other leafy green)
1/2 – 1 cup water

Calories: 379 | Fat: 15.8g (grams) | Protein: 6.3g | Carbs: 63.3g | Calcium: 12% | Vitamin A: 47% | Vitamin C: 290%

Avocado-Berry Fruit Smoothie
¼ avocado
½ cup of red raspberries
½ cup of blackberries
1 whole banana
1/2 cup water

http://ezinearticles.com/?Avocado-Sm...t...&id=537384

AVOCADO BANANA BERRY SMOOTHIE

You can throw just about anything in a smoothie to enhance its flavor such as honey, tofu, jams, any combination of fruits, peanut butter, juices, etc., but keep in mind it will effect the nutritional values.

Half a ripe avocado

1 to 1 1/2 frozen bananas

4 to 5 frozen or fresh strawberries

Splash non-fat soy or other nut milk

Pinch cardamom

Pinch allspice

Whatever else strikes your fancy. . . Nuts, fruits, spices, etc throw all ingredients
into a blender and blend until desired texture is reached.

I prefer it smooth, but some like a chewable drink. Very, very delicious! Serves: 1.

AVOCADO AVALANCHE SMOOTHIE

1 large avocado

2 teaspoons condensed milk

1 cup ice

Scoop out avocado into blender.

Add 2 teaspoons condensed milk or a little more, depending on how sweet you like it. Then add the ice and blend all of it together until it's a semi-creamy texture.

PEAR AVOCADO SMOOTHIE

1 large pear, chopped

1/2 cups green grapes

1/4 avocado

2 teaspoons honey

1 teaspoon lemon juice

Blend and top with chopped pecans.

Good to Know:

Avocado is rich in magnesium that reduces risk of excess belly fat, high blood pressure, high cholesterol and high blood sugar- the symptoms of metabolic syndrome.

One Avocado delivers a whooping 11 grams of fiber.

1/4 avocado = 4 grams

Studies at the Smell n Taste Treatment Research Foundation in Chicago reveal that inhaling sweet scents like the arome of prickly Pear activates the brain's satiety center, reducing caloric intake enough to lose 5 pounds monthly

For over 130 plus Free Healthy Fruit Smoothie Recipes, visit http://www.fruitsmoothierecipe.brave...t_recipes.html
For more Healthy Fruit Smoothie Recipes for Free, visit Fruit Smoothie Recipe : http://fruitsmoothierecipe.bravehost.com

For Free Health & Beauty Tips, visit http://medicalfactsandfallacy.bravehost.com

Article Source: http://EzineArticles.com/?expert=Katkat_Jasi
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 18:16   #127
Quote:
prviapril kaže: Pogledaj post
negdje sam čula da je cikla jako dobra, ne znam koliko je ukusno ali možda u kombinaciji sa nekim drugim povrćem ili voćem
jako ukusno! (za masnoće ne znam )
jabuka, cikla, mrkva
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 00:03   #128
mi smo nedavno kupil neki low budget sokovnik i sve što mogu reći...oduševljeni smo!!
i sad sam u potrazi za raznim savjetima kako kombinirati sve to voće.
no, ono što mene više zanima je koliko dugo možemo čuvati sok koji se ujutro napravi?
tepich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 22:31   #129
Mozda netko ima za prodati malo bolji sokovnik kao Oscar 900 vitalmax i njemu slični npr.:matstone, NUC, Easy Health Live Enzyme Juicer?
Eto nije hitno, ali familija je tako odlučila pa ako nekom skuplja prašinu kod mene je dobro došao.
Pozdrav
Gigi75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 13:31   #130
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ovaj izgleda super.. dizajn je stvarno odličan..

ne znam imam li konikom u blizini, ali prvom prilikom idem pogledati ovo čudo..
hvala
Sve preporuke za model moulinex ju 650,sada je u konikomu 1150 kn.
Bam Bam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 22:50   #131
Sokovnik koji se lako čisti ručno ??

Pozdrav svima..:-)
Uglavnom mislim kupiti majci sokovnik budući da smo i ona i ja ljubitelji zdravih sokova, a u trgovini su sokovi nezdravi, a i skuplji...
Problem je što ona nema perilicu suđa nego sve pere ručno pa ne bih htio da se muči sa ovim sokovnikom..
Osim lakog čišćenja sokovnik bi trebao biti top kvaliteta - znači da se cijelo voće iskoristi i da se dobije što više soka i izgubi sto manje vitamina i minerala
Imate neku preporuku za takav sokovnik?
Hvala unaprijed!
xraven13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 00:41   #132
Najbolje je piti svježe, bar ja tako uvijek radim
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 21:34   #133
[QUOTE=darling;8440832]Ja kupila prosle godine Fiplipsov HR 1861. QUOTE]
i ja imam taj

super je !!!
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 00:41   #134
Quote:
tini-nini kaže: Pogledaj post
lidl po meni ima bofl robu i osobno ne bi tamo kupila ništa ali to je samo moje mišljenje
u lidlu sam kupovao ananas kad je bio na akciji
1 ananas (bili su veliki i do 1,5 kg) (takve nećeš naći u Konzumu ili Mercatoru)
je koštao 8,99 kuna

nigdje do sad nisam našao jeftinije ananase , i tako velike
a bili su sočni, slatki, ma milina
i miksao sa u svom sokovniku ananase s jabukama i naranđama u kombinaciji 2 tjedna , svaki dan

Milina !!!

zahvaljujući mom sokovniku Philips HR 1861 i Lidlovim ananasima.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 22:18   #135
gdje se konkretno (u kojim dućanima) može kupiti sokovnik NUC?
http://en.nuc.co.kr/doc/pro01.asp

Čitam da se može kupit u austriji i kao sloveniji, ali mene zanima u kojem dućanu?
marek45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 11:48   #136
i mene to zanima
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 22:36   #137
evo i ja sam kupila danas philipsov 1861-odlican je -2 jabuke i naranca - odlican sokic
Kad stavljate celer stavljate korijen ili stabljiku-kazu da ona ustvari daje vise gorcine soku?

Jedva cekam isprobati sve ove receptice
lylo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 10:12   #138
Može li mi tko reći gdje mogu kupiti sokovnok od Jack la-lanne nedavno je bio u mercatoru međutim se brzo prodao zna li tko gdje ga mogu naručiti
vilidbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 15:05   #139
Razmišljam o kupnji ovog SAMSONa, izkleda kao i Oscar ili Omega.
Ako je i tako dobar, uzimam.
Ima li možda netko iskustava sa njim?
Stage is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 12:51   #140
Quote:
xraven13 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..:-)
Uglavnom mislim kupiti majci sokovnik budući da smo i ona i ja ljubitelji zdravih sokova, a u trgovini su sokovi nezdravi, a i skuplji...
Problem je što ona nema perilicu suđa nego sve pere ručno pa ne bih htio da se muči sa ovim sokovnikom..
Osim lakog čišćenja sokovnik bi trebao biti top kvaliteta - znači da se cijelo voće iskoristi i da se dobije što više soka i izgubi sto manje vitamina i minerala
Imate neku preporuku za takav sokovnik?
Hvala unaprijed!
Dizem pitanje iz pepela jer me zanima apsolutno ista stvar: da se lako cisti, po mogucnosti rucno te daje maksimum soka, a minimum otpadaka. Inace, imam Philipsov multipraktik (ne sjecam se vise koji model), ali sokovnikom nisam najzadovoljnija. Ostale funkcije su mu besprijekorne. Hvala!
PS Sto se tice cijene, do 200 eura, tj. do nekih 1500kn
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.