Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2015., 06:58   #1
kako dobiti zdravstveno osiguranje?

Izvanredni sam student i nemam zdravstveno osigranje. Zanima me kako da ga dobijem? Kazu mi da bi se trebao zaposliti negdje da bih ga opet stekao. Sta ako NE mogu naci posao nemam pravo na zdravstveno? Pa to je smijesno. Hitno moram doktoru i kako da nabavim zdravstveno???
macc2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 08:40   #2
Quote:
macc2507 kaže: Pogledaj post
Izvanredni sam student i nemam zdravstveno osigranje. Zanima me kako da ga dobijem? Kazu mi da bi se trebao zaposliti negdje da bih ga opet stekao. Sta ako NE mogu naci posao nemam pravo na zdravstveno? Pa to je smijesno. Hitno moram doktoru i kako da nabavim zdravstveno???
Imao si rok od 30 dana mislim nakon zavrsetka skole i trebao si se kao ne zaposlena osoba prijaviti u ured HZZOa kako bi ostvario to pravo. Bojim se da si zakasnio. Probaj nekog dobrohotnog zamoliti da te zaposli na neko smijesno radno vrijeme (sat tjedno) da pocistis nesto u nekoj firmi npr. kako bi ostvario ponovno pravo. Dogovori se s tim nekim da bus sam platio i placu i doprinose (stotinjak kuna te ispadne sk si na minimalacu). Taman da ti sl.mjesec da pedalu da mozes opet u HZZO ured pa se prijaviti napokon kao ne zaposlen.
Vidis kako je skupo bit neinformiran o svojim pravima i obavezama ?
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.

Zadnje uređivanje Ivanicapeca : 05.02.2015. at 08:50.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.