Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2015., 18:43   #2121
Daj čovječe smiješni ste sa tom bioenergijom, jbt ja sam potrošio godine i tonu novaca kod tamo nekog bioenergetičara, i rezultati nisu bili nikakvi,ono trpio sam godine i godine te tretmane jer sam mislio da ono postoji neki njegov plan za mene,al sam se teško razočarao da će biti išta na kraju.
Savjet svima koji ste stisnuti u svoja 4 zida,pogotovo ovi u dvadesetima, nikad nemojte dignuti ruku na sebe,patnja je ekvivalent sreći, znači ako jako patiš godinama , godinama ćeš "uživati", i na kraju shvatiti će te da je i jedno i drugo odvratno.Jedino što trebate raditi je ovo , nije spiritualizam, nego je najljepše objašnjeno u Bhagavat giti da parafarziram," osoba se treba postepeno osamljivati, prekinuti sve veze , sjediti uspravno , smiriti um, osloboditi srce svih želja,bijesa, i polako transcedentalno uživati u sebi".
dhanurx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 14:11   #2122
Quote:
dhanurx kaže: Pogledaj post
Daj čovječe smiješni ste sa tom bioenergijom, jbt ja sam potrošio godine i tonu novaca kod tamo nekog bioenergetičara, i rezultati nisu bili nikakvi,ono trpio sam godine i godine te tretmane jer sam mislio da ono postoji neki njegov plan za mene,al sam se teško razočarao da će biti išta na kraju.
Savjet svima koji ste stisnuti u svoja 4 zida,pogotovo ovi u dvadesetima, nikad nemojte dignuti ruku na sebe,patnja je ekvivalent sreći, znači ako jako patiš godinama , godinama ćeš "uživati", i na kraju shvatiti će te da je i jedno i drugo odvratno.Jedino što trebate raditi je ovo , nije spiritualizam, nego je najljepše objašnjeno u Bhagavat giti da parafarziram," osoba se treba postepeno osamljivati, prekinuti sve veze , sjediti uspravno , smiriti um, osloboditi srce svih želja,bijesa, i polako transcedentalno uživati u sebi".
Pametno!!!!
Niko ti pomoći neće ako si sam ne pomogneš a bioenergija ( bio energetičari ) je lopovluk bez argumenata i pokrića
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 23:10   #2123
Berislav Hermešćec

Ima li netko osobnog iskustva s njim?Ima svoju stranicu i emisiju na radiju Snagom srca.
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 15:31   #2124
Quote:
dhanurx kaže: Pogledaj post
Daj čovječe smiješni ste sa tom bioenergijom, jbt ja sam potrošio godine i tonu novaca kod tamo nekog bioenergetičara, i rezultati nisu bili nikakvi,ono trpio sam godine i godine te tretmane jer sam mislio da ono postoji neki njegov plan za mene,al sam se teško razočarao da će biti išta na kraju.
Nije mi jasno kako si uspio potrosit tonu love, jer svi pravi bioenergeticari rade na principu dobrovljnog ostavljanja koverti...ovaj tvoj je ocito derao dnevnice na tebi...e naivac.....

Bioenergeticari nemaju plan za nikog posebnog, nije to lijecnik koji ce te ciljano lijecit, vec oni preusmjeravaju energetske tokove u tijelu i poboljsavaju opcu energetsku ravnotezu.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 16:08   #2125
Quote:
snježana0301 kaže: Pogledaj post
Molim vas, je li netko bio kod gđe Josipe Šipek, Biškupec kod Varaždina i iskustva? Hvala.
Ja sam bio.
user2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 17:45   #2126
Ima li netko iskustva sa bioenergetičarkom Elmom Ivkošić,nadimka Lara,iz Sarajeva?
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 18:12   #2127
Ispravak,Elma Ivković.
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 18:38   #2128
Podižem temu o stanovitoj Lari.
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 18:22   #2129
Teško vam je ići kod bioenergetičara?
Samo trošite novac na putovanja...
Znam lika koji po uplati novca pošalje misaonom silom preko svemira dve ture bioenergije ( jedna je gratis) direktno na vas .
Ljeći sve bolesti prirodne i neprirodne samo ne može izlječiti glupost...
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 23:33   #2130
Neka mi se javi netko u pp ukoliko ima pozitivna iskustva sa ijednim spomenutim ili možda nespomenutim..Puno postova ima, a imena ne znam da lakše pretražim..
anira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 10:14   #2131
Quote:
anira kaže: Pogledaj post
Neka mi se javi netko u pp ukoliko ima pozitivna iskustva sa ijednim spomenutim ili možda nespomenutim..Puno postova ima, a imena ne znam da lakše pretražim..
Iz moga iskustva za ozbiljna oboljenja to je porez za budale.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 17:50   #2132
Moram ovdje reci svima koji traze spas u bioenergiji da u zivotu nisam srela nikog tko ima takvu silu kao fra Ivo Pavic. Potrazite ga na youtubeu, mislim da ima preko 80 štaka koje su mu ljudi poklonili. A i besplatno je.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 17:03   #2133
Zanima me ima li tko iskustva s bioenergijom u lijecenju neplodnosti?
Just2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:13   #2134
ja sam imao iskustva sa dvojicom učenika zdravka domančića, ako se tako zove; uglavnom kad je taj jedan započeo tretman na meni, meni se toliko zavrtilo u glavi da sam morao sjesti. za to nemam baš nikakvo objašnjenje ali definitivno je nešto postojalo što je uzrokovalo to moje stanje.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 14:51   #2135
Quote:
Just2 kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko iskustva s bioenergijom u lijecenju neplodnosti?
Moj bratić je išao kod bioterapeuta Mladena Denačića i nakon nekoliko mjeseci terapije žena ostala trudna!
I ja sam bio kod njega zbog iscrpljenosti i stresa i moram priznati da sam se počeo puno bolje osjećati.
VSlav is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 22:19   #2136
Ima li itko iskustva s Domančićem? Može li na pp?
__________________
Sta ti je svit
She stylezone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 22:13   #2137
Nikako ne imati kontakt s Elmom Ivkovic,Sretnom zvijezdom.Slatkorjeciva,ubere velik novac i nista.
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 12:04   #2138
Sve u svemiru ima neku vrstu energije, to nije ništa novo.
Bioenergetičari - kako se oni nazivaju - vam petljaju s vašim umom i za to traže novac. Čista prevara. Prije su za to dobivali prekršajne prijave, sada ih promoviraju.
__________________
Die Orange ist orange
nikolas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 14:51   #2139
Pozdrav naime frendica mi je dala broj mobitela bioenergetičara zorana bućana ali taj broj nije u funkciji pa bih zamolio nekoga ovdje ako ima njegov broj koji je trenutno u funkciji da mi ga pošalje u inboks, naprijed hvala Frendica mi ga je preporučila jer joj je pomogao ali trebam dogovorit termin za pregled kako bih dobio terapiju jer je svaki slučaj individualan
Android86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 18:57   #2140
http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-...znate/3728841/


kaže Domančić da je besmrtan

Ne smijem sve reći, kako bih zaštitio sebe. Kad bih vam odgovorio na pitanje jesam li otkrio tajnu ljudskog mozga, ne bih živio dugo, samo još nekoliko dana. Ubili bi me. Nitko ne zna drugu stranu. To neću reći. Svijetom vlada komitet od 300 ljudi ....
antik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.